X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na badanie krwi do Invicty nie trzeba się umawiać, idziesz do pani z rejestracji mówisz jakie badanie, płacisz, dostajesz kartkę z badaniem i idziesz na pobranie ;) Ja na wynik czekałam coś koło tygodnia. Te dziewczyny z recepcji są bardzo miłe, jak masz jakieś pytania to lepiej z nimi pogadać niż z infolinią.

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki ile sie czeka na badania :Biochemia - metabolity, Koagulologia - czasy krzepnięcia, Morfologia krwi obwodowej - 22 parametry (5 diff), Hematologia - badania uzupełniające oraz serologia.... bo we wtorek mialam pobrana krew i na online sa czerwone kropki przy tych nazwach badan... hmmm

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Kobietki ile sie czeka na badania :Biochemia - metabolity, Koagulologia - czasy krzepnięcia, Morfologia krwi obwodowej - 22 parametry (5 diff), Hematologia - badania uzupełniające oraz serologia.... bo we wtorek mialam pobrana krew i na online sa czerwone kropki przy tych nazwach badan... hmmm

    Invicta? Ja tego przez Internet nie miałam, tylko osobiście było do odebrania. Tak przynajmniej było w grudniu.

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 15 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 255 jak tam?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 odezwij sie kochana!

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też tak zaglądam czy coś napisała... Estradiol był bardzo wysoki u niej...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy powinnam pisać ale u Ani wszystko ok, dochodzi do siebie po punkcji. Pisałam z nią na priv

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhm, to dobrze. Transfer robią z tym wysokim estradiolem?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, ja jeszcze obolala po punkcji, wiekszosc czasu spie, staram sie pic duzo wody, mleka... brzuch wzdety i czasem boli, czasem nie, jajniki tez nieraz zakluja, a potem przestaja... Nie jest latwe dojsc do siebie po punkcji - moze tym, co maja mniej jajek jest lżej... U mnie pobrali 19 cumulusow - wiec nie malo. Mam zrobic dzien przed transferem morfologie, no ale nie wiem dlaczego, bo jedne maja to zalecone, a inne nie. Nie wiem od czego to zalezy. Tylko morfo nie w klinice, bo u nich wynik na drugi dzien dopiero, a gdzies prywatnie musze, zeby bylo w ten sam dzien. Dr J. powiedzial nawet, ze bez morfologi odwolaja transfer heh Dziele to na pol, bo i tak on ma urlop i bedzie dr W-O. Zobaczymy co dalej bedzie, dr J. powiedzial, ze to lekarz w dniu transferu decyduje o tym, czy on sie odbedzie - heh dyplomata, takze nic sie nie dowiedzialam apropo wysokiego estradiolu <3

  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobrze ze sie odezwalas:) no to kochaniutka odpoczywaj sobie i dochodz do siebie... to kiedy teraz wizyta? Za 5 dni?

    jigt0hs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak

  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 nooo w końcu się odezwałaś. Ja tu ciągle zaglądam i cisza. Odpoczywaj po punkcji jak najwięcej. A jeśli brzuch będzie bolał to leć do lekarza bo u mnie pobrali 15 pęcherzyków i miałam hiperke a Tobie pobrali jeszcze więcej. Czekaj teraz spokojnie na transfer :) To tylko albo aż 5 dni :) oby piąty nie był tak załamujący jak mój :( Trzymam mocno kciuki :)

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o morfologi przed transferem to pierwsze słyszę dr W-O nawet o tym nie wspomniała heh co lekarz to inna metoda leczenia.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Muszynka a z jakim czynnikiem jestescie? A to tak mozna od 9 dc? Ja kwalufikowana bylam 7 lipca...wtedy bylam w 5 dc i dr kazala nrac od nowego cyklu czyli w sierpniu bo juz wtedy bylo za pozno...
    Mymy kwalifikacje z czynnika męskiego. Mi powiedziała, ze gdybyśmy mieli czekac na @ i wtedy zacząć antyki to mmoze w grudniu byśmy dzialali a tak załapiemy się na wrzesień/październik.

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Anna255 nooo w końcu się odezwałaś. Ja tu ciągle zaglądam i cisza. Odpoczywaj po punkcji jak najwięcej. A jeśli brzuch będzie bolał to leć do lekarza bo u mnie pobrali 15 pęcherzyków i miałam hiperke a Tobie pobrali jeszcze więcej. Czekaj teraz spokojnie na transfer :) To tylko albo aż 5 dni :) oby piąty nie był tak załamujący jak mój :( Trzymam mocno kciuki :)

    nie wiem czy np jesli lekarz bedzie zalecal transfer w moim przypadku, czy ja moge go przelozyc na nastepny cykl i zrobic crio? mam do tego prawo? Ja naprawde nie chcialabym wyladowac w szpitalu, bo bylabym tam sama, wiec to by bylo straszne, a do tego bol przy ewentualnej hiperce... pojde jutro do szpitala zrobic ta morfologie, zeby nie bylo, no i juz niedlugo sroda - az sie boje heh <3

    ps morfologie nie tylko ja mialam zlecona, z tego co rozmawialam z innymi, wiec naprawde sama nie wiem dlaczego tak jest...

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania moim zdaniem możesz zrezygnować z transferu. Przecież to Twoje ciał, ty decydujesz co i jak, a może się rozmyśliłaś i już nie chcesz... Przecież na siłę cię tam nie zaciągną... No chyba że to kłóci się w jakiś sposób z tym ich chorym programem MZ. Mnie lekarz pytał czy robimy transfer i do mnie należała ostateczna decyzja no i chyba tak powinno być.

    Anna255 lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszynka wrote:
    Mymy kwalifikacje z czynnika męskiego. Mi powiedziała, ze gdybyśmy mieli czekac na @ i wtedy zacząć antyki to mmoze w grudniu byśmy dzialali a tak załapiemy się na wrzesień/październik.

    No to nie wiem co ona wyprawia... my juz od poczatku maja zaczelismy jezdzoc do niej. A to usg jadrr nie mielismy. A to potem w czerwcu zabraklo im funduszy i przelozyli na lipiec. Wtedy bylam w 9 dc wiec kazala od sierpnia antyki brac. Mowila ze transfer na koncu sierpnia bedzie. I tak o...przeciaga nas jak myszy doswiadczalne. A tez jesyesmy z czynnikiem meskim... masakra...i w koncu na koniec wrzesnia wyladowalismy...a tak naprawde moglibysmy nyc juz dawno po... tylko ta dr W- O dziwnie to prowadzi...

    jigt0hs.png
  • muszynka Autorytet
    Postów: 644 646

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może chodzilo o brak srodkow bo pamiętam jak my byliśmy na 1wszej wizycie w lipcu to mówili, ze dopiero w sierpniu będzie można rozpoczac procedurę.
    Alincia najważniejsze, ze jednak zaczynamy i już niewiele brakuje do tego zebysmy miały nasze dzieci w brzuszku :)

    Alincia lubi tę wiadomość

    I procedura :(
    II procedura - beta pozytywna !!!

    8599s65g50azui9s.png
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 nie stresuj się czekaj cierpliwie do środy i miej nadzieje, że nie zadzwonią. A powiedz mi boli Cię brzuch? Bo mi od czasu punkcji bolał przez parę dni i właśnie hiperka wyszła. Ja czekam na wizytę teraz w piątek. Ciekawe co się dowiem. Ale wiem jedno to będzie mój 5 dc i na stymulacje będzie za późno chyba nawet jakby chciał dać mi krótki protokół. Ehh jakoś tak wszystko nie po mojej myśli idzie :/ Na którą godzinę masz transfer umówiony?

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczkaa99 wrote:
    Anna255 nie stresuj się czekaj cierpliwie do środy i miej nadzieje, że nie zadzwonią. A powiedz mi boli Cię brzuch? Bo mi od czasu punkcji bolał przez parę dni i właśnie hiperka wyszła. Ja czekam na wizytę teraz w piątek. Ciekawe co się dowiem. Ale wiem jedno to będzie mój 5 dc i na stymulacje będzie za późno chyba nawet jakby chciał dać mi krótki protokół. Ehh jakoś tak wszystko nie po mojej myśli idzie :/ Na którą godzinę masz transfer umówiony?

    Brzuch nadal obolaly i wzdety, jajniki tez powiekszone, bo je czuje, tez pobolewja :/ Dzis mialam ostry bol w klatce piersiowej - jakis nerwobol, bo nie sadze zeby to byla hiperka, wtedy bym pewnie wyla z bolu i nie mogla oddychac... stresuje sie tym przyszlym transferem i jednak to wszystko na mnie oddzialowuje... <3 mam dosc juz tego, chcialabym wrocic do normalnego zycia, a to nie koniec. Z kliniki nie dzwonili jeszcze, nadal nie wiem ile zarodkow jest, ile bylo dojrzalych, ale moze brak wiadomosci, to dobry znak. Kochana - przeciez ja wlasnie zaczelam od 5 dc - lekarze na moje zapytanie tez mi odp, ze jest to dobry czas na rozpoczecie stymulacji :) wiec na nic nie jest za pozno... transfer popoludniu mam :)

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ