X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wrocław- Invimed czy inna klinika
Odpowiedz

Wrocław- Invimed czy inna klinika

Oceń ten wątek:
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleci...:) tym bardziej ze juz mamy strzykawy w lodowce:) ale ten ovulastan juz mnie dobija... normalnie chodze zla jak osa ...

    jigt0hs.png
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny!
    Mam nadzieję, że mi wybaczycie nieczytanie całego wątku ale była może któraś z Was u dr Trzeciaka w invimedzie? Byłam dzisiaj u lekarza prowadzącego na Grobli i już wiem że po laparo będę musiała mieć in vitro. Mój dr polecił mi invimed i w zasadzie od razu zawołał do gabinetu dr Trzeciaka żebyśmy się poznali i mogli ustalić kiedy po laparo mogę się do niego umówić. Natomiast dużo dobrego słyszałam o dr Gizlerze wiem, że jest starszy więc pewnie i z większym doświadczeniem, a z dr T. zostałam postawiona trochę w niezręcznej sytuacji :P no w każdym razie nie wiem gdzie się umawiać! co radzicie??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 21:28

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alincia wrote:
    Zleci...:) tym bardziej ze juz mamy strzykawy w lodowce:) ale ten ovulastan juz mnie dobija... normalnie chodze zla jak osa ...

    no wlasnie, nie pamietacie juz jak ja marudzilam z tymi antykami - myslalam, ze sobie cycki z bolu odetne, ponad 3 tyg mnie bolaly! No ale juz blizej niz dalej :) Zastrzyki przed wami - dopiero sie zacznie jazda :) pierwsze wchodza jak po masle, potem robi sie brzuch twardy - wiec polecam po menopurze lekko rozmasowywac miejsce wklucia <3


  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wiesz co martwie się o Ciebie bo ja też miałam bolący i napompowany brzuch, jajniki też bolały i okazała się hiperka. Idź lepiej jutro do lekarza niech Ci zrobi usg i badania z krwi. Ja do bolącego brzucha i jajników dodatkowo miałam ból pleców i ciężko mi się oddychało. A co do pęcherzyków to też nie wiedziałam ile było jajeczek i ile utworzyli zarodków. Przez telefon w dniu transferu powiedzieli tylko, ze odwołują bo dwa zarodki nie są użyteczne tzn. jeden przestał się dzielić a drugi też nie nadaje się do transferu. Niby jest ta strona online i można podglądać swoje badania i wizyty to mogliby jeszcze dodatkowo pisać o zarodkach, żeby człowiek cokolwiek wiedział a nie tylko się domyślał.

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Aneczkaa99 Przyjaciółka
    Postów: 67 20

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby profesor dał mi krótki protokół to może jeszcze w tym miesiącu udałoby się coś wystymulować.

    Mam do Was kobietki pytanie czy któraś z Was miała krótki protokół przy drugim podejściu do in vitro zaraz po skończonym pierwszym?

    18,06,2015 Kwalifikacja do Programu Rządowego Invicta Wrocław
    5,08,2015 Pick Up
    10,08,2015 Transfer odwołany
    Luty 2016r rezygnacja z Programu Rządowego Invicta Wrocław
    19.03.2016 pierwsza wizyta w Invimed Wrocław
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia_aa ja chodzę do dr Gizler i sobie chwalę. Dr trzeciaka tylko widziałam na korytarzu jak dla mnie za młody wolę bardziej doświadczonych lekarzy ;) Ale trochę z nim pisałam to bardzo sympatyczny człowiek, może spróbuj a jak ci nie będzie pasował to się przeniesiesz do kogoś innego.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    no wlasnie, nie pamietacie juz jak ja marudzilam z tymi antykami - myslalam, ze sobie cycki z bolu odetne, ponad 3 tyg mnie bolaly! No ale juz blizej niz dalej :) Zastrzyki przed wami - dopiero sie zacznie jazda :) pierwsze wchodza jak po masle, potem robi sie brzuch twardy - wiec polecam po menopurze lekko rozmasowywac miejsce wklucia <3

    Bolec to mnie nic nie boli "jeszcze" tfu tfu...:) tylko oska ze mnie sie zrobila:( teraz tak sobie licze ze dwie tabletki ovu z calego opakowania tylko wezme...ale lipa... kupie opakowanoe zeby dwie tabletki wziac...hehe...

    jigt0hs.png
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    elcia_aa ja chodzę do dr Gizler i sobie chwalę. Dr trzeciaka tylko widziałam na korytarzu jak dla mnie za młody wolę bardziej doświadczonych lekarzy ;) Ale trochę z nim pisałam to bardzo sympatyczny człowiek, może spróbuj a jak ci nie będzie pasował to się przeniesiesz do kogoś innego.
    Myślisz że tak można zmieniać? Bez konsekwencji?;) muszę się w takim razie zastanowić :) w każdym razie dzięki za odp :)

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Alincia Autorytet
    Postów: 515 406

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 255 o ktorej masz transfer? Trzymac trzeba kciuki:)

    jigt0hs.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia_aa jak robisz komercyjnie a chyba tak to pamiętaj możesz wszystko ;) Płacisz wymagasz :D Takie jest moje zdanie.

    Ania trzymamy kciuki!

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komercyjnie pewnie tak:) ale ja się chyba kwalifikuję do rządowego z taką endometriozą :| dziś zadzwonię i się umówię. Nie wiem jak to wygląda pewnie za wizyty i tak się płaci;)

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się kwalifikuje ale invimed nie ma już środków, bynajmniej nie mieli jak ja zaczynałam. Tak za wizytę zapłacisz teraz to koszt 140zł ale pamiętaj żeby się upomnieć przy płaceniu że jesteś pierwszy raz to zapłacisz tylko 70zł :) Taka promocja do końca sierpnia.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś Ty :/ to średnio, ale czy to znaczy że te środki dopiero nowym roku? czy oni dostają co jakiś czas nową pule kasy?:/ zmartwiłaś mnie tym:/ a na promocję też się nie załapię bo dopiero w październiku termin do dr G. :/

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy będą jakiekolwiek środki to ja nie wiem, tego to chyba nikt nie wie :/ Jak chcesz się załapać na rządówkę to musisz uderzać do invicty tam chyba jeszcze kwalifikują, to już dziewczyny ci powiedzą jak jest. Ale ogólnie chyba ciężka sprawa i długo się czeka bo wiesz program się kończy a niektóre kliniki poprzyjmowały za dużo par i teraz takie szopki. A do Dr G to pierwszy wolny termin czy sama chciałaś tak późno?

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • kitty_22 Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elcia_aa, a dr G już nie przyjmuje w Invicta. Czy ty chodzisz do jej gabinetu?

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chodzi o dr Gruszczyńską tylko o dr Gizler z invimedu.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki ja właśnie bylam zrobic amh,jutro ok 9-10 bede miec wynik. Stresuje sie troche jaki on to będzie. Chcialam przerzucić wizyte i kwalifikacje na przyszły tydzień ale nie ma szans, jeszcze zadzwonię na infolinie zobacze co mi powiedza moze jednak cos znajda

  • margo001 Autorytet
    Postów: 674 331

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania do pierwszego września już niedaleko, za amh trzymam kciuki też się stresowałam wynikiem. Trzymam kciuki.

    2nn3vfxmqaxhqdgn.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 to gdzie robią amh w takim ekspresowym tempie ? Jestem w szoku

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • elcia_aa Autorytet
    Postów: 402 431

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak chodziło o dr Gizlera z invimedu a tak poza tym wyszło na to że muszę się przeprowadzić do poznania od października... tak więc dziewczyny jak tam polecacie jakąś klinikę i doktorka to dajcie znać. Tak się wszystko komplikuje... eh życie

    I i II IVF Medart Poznań
    III IVF NOVUM 5.01 transfer 2 groszków, 8dpt-30 11dpt-120, 35dpt mamy <3
    wwgzgzu37ir54715.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ