X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • OvuFriend

    Wysłany: 19 września 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 13:04

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 19 września 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś wrote:
    Czy wiecie, które ziółka uspokajają, ale nie usypiają? Tak na podniesienie nastroju?

    Zwykle kropelki walerianowe za kilka zl z apteki :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 19 września 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deszczówka, sporo przeszłaś. Na pewno Twój organizm potrzebuje czasu aby dojść do siebie. Też bym zrobiła przerwę od hormonów. I próbowała z tymi naturalnymi. Dałabym sobie przynajmniej pół roku na to, na spokojnie. Zobaczysz, będzie dobrze :-)!!!

    Olencja, ładną masz temperaturę.

    Ja byłam u gina, w związku z tym zamieszaniem. Lekarka powiedziała, ze hamowałam sobie duphkiem własną @. Jajniki ok, ale bez większego jajeczka, dość cienkie endo, co rzadko mi się zdarza:( Muszę odczekać ten cykl, bo stracony, czyli: albo wziąć duphatson od jutra, albo na własną ciotę czekać. Chyba wezmę duphiego, bo żal mi czasu.
    Ale humor mam podły, pod zdechłym azorkiem :-(
    Mam nadzieję, że doczekam się swojego maleństwa. Nic, może tak ma być, w październiku mąż wróci na stałe. Do lutego 2015, potem znowu delegacje.

    A jak z nagietkiem, można go pić cały cykl?

    deszczówka lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 19 września 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnella- jestem przeziebiona i byc moze dlatego tak mnie rozgrzewa noca

    co do nagietka to chyba tak

    Agnella lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 19 września 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie, Aga.just moje ostatnie wyniki
    z 3 dnia cyklu, z 27 Maja, 2014 Roku
    FSH 9.17 NORMA 3 DO 14.4
    ESTRADIOL 50.4 NORMA DO 84
    LH 5.10 NORMA 1.1 DO 11.6
    AMH 0.28 NORMA > 1 do 3.5 AMH z 9 Października, 2012 0.8 spory spadek
    INHIBIN B 53.4 NORMA 0 DO 64
    TSH 1.640
    T4 1.02

    od poprzedniego cyklu popijam ocet jabłkowy (zawsze lubiłam ocet;), szałwię, ale tylko kilka dni, bo nie byłam pewna kiedy mam przestać.

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 19 września 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niskie amh jak na pco,co nie aga?
    a droznosc jajowodow badalas?

    aga.just lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Baś Autorytet
    Postów: 379 180

    Wysłany: 19 września 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    waeriana...jak dla naszych babć, niech będzie waleriana - dziś wezmę wszystko i desperacko popiję octem jabłkowym... :( życie cuchnie jak ocet. Musze wyregulować swój tryb dzienny, i zrobić rytuał z mojego baby and mama med, tak żeby to był stały punkt dnia...matko jak ja mam dziś wszystkiego dość i jeszcze te zioła parzyć...ehhh

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 19 września 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baś, ja też mam dziś wszystkiego dość, jeszcze po wizycie u ginki. I jak spojrzałam na moją szufladę pełną wit B12, soi, duphka, kwasu foliowego, i innych...O Matko, aż niedobrze mi się zrobiło, ile jeszcze będę je tak łykać. A ocet też piję, codziennie, minimum raz dziennie.
    Dziś widziałam tyle wózeczków, małych pyzek w nich i szczęśliwych mam, też bym tak chciała. Aż wyć mi się dziś chce. Mam nadzieję, że jutro będzie lepszy dzień. Przepraszam dziewczyny za smęcenie.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 19 września 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie smuccie sie tak:)) zobacznie dobre strony naszej sytuacji! mozemy sie wyspac caaaaala noc, mozemy robic po poludniu co tylko nam sie zamarzy, jestesmy odpowiedzialne tylko za siebie:)
    mimo wszystko trzeba sie cieszyc ze sa plusy teraz!
    milego wieczoru:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2014, 20:14

    Agnella lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 19 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też mam doły i to co raz częściej, latanie od gina przez endo do gastro, a jak na złość gdzie tylko pójdę same babeczki w ciąży. Szuflada z lekarstwami i wszystkimi specyfikami też mnie wku.... Staram sie widzieć pozytywy, ale... Cały czas dzieciaka brakuje :( mimo wszystko fajnego weekendu :) owocnego ;)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 19 września 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ratunku... Wy tu podobno mądre jesteście.
    Wczoraj a dokładnie dzisiaj rano skończyła mi się @ więc od dzisiaj zaczęłam brać Donga i wzięłam trzy piguły i teraz wieczorem mam mega dużo płodnego śluzu i niteczki czerwonej krwi na wkładce... Do tego czuję jajniki... Grają jak na owulkę o.O Czy to możliwe żeby tak szybko zadziałał???? Brać go dalej w takich ilościach? Czy może zmniejszyć? Fuck... Wystraszyłam się...

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 19 września 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska,na kazdego dong inaczej dziala,jesli przez noc nie zwiekszy sie krwaienie to mozesz brac dalej. a sprawdzalas czy na pewno nie bylas w ciazy?

    Anuśka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • deszczówka Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 19 września 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    niskie amh jak na pco,co nie aga?
    a droznosc jajowodow badalas?

    Olencja, tak oba drożne, badałam w 2004, 2010 i 2012

    dziewczyny ja też mam doła, wczoraj byłam u młodszego brata i jego mała istotka, 16 września skończyła rok, usnęła wtulona w moją rękę i brzuch. Cudne uczucie, niestety jednorazowe.

    ewwiel lubi tę wiadomość

    aga
    5b0e6ef9626c5faa12ce255147d92a3f.png

    04/04/2011 biochemiczna <3
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 19 września 2014, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Anuska,na kazdego dong inaczej dziala,jesli przez noc nie zwiekszy sie krwaienie to mozesz brac dalej. a sprawdzalas czy na pewno nie bylas w ciazy?
    Ej testu nie robiłam... Ale nie miałam owulki w poprzednim cyklu to doszłam do wniosku, że nie byłam :/

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 19 września 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja ale krwawienia nie ma i tych nitek już też nie, został tylko płodny śluz :D

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 19 września 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deszczówka lh:fsh 0.55 dość nisko, za to wysoki fsh i niskie amh świadczy o dość niskiej rezerwie jajnikowej.
    Co na to gin?
    Tarczyca badana w maju ok. Proponowałabym znów zbadać jej poziom. Tsh powinno badać się co 3 mies.
    A jak u Ciebie wygląda prl?

    deszczówka lubi tę wiadomość

  • Agnella Autorytet
    Postów: 2163 577

    Wysłany: 20 września 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czytałam o Acardzie. Że jest dobry na endometrium. Czy bierze się go cały cykl i po 1 tabl dziennie? Ja po ostatniej wizycie się przeraziłam, było cienkie. Nie miałam takich problemów, może teraz dlatego, bo namieszałam sobie w cyklu. Od kiedy się staram same cyrki z moim organizmem...

    Doczekamy się naszych maluszków, musimy być tylko cierpliwe i dalej walczyć.

    Dobrego weekendu!!!!

    kis lubi tę wiadomość

  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 września 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KIS, jak tam po laparo ?????

  • KisSzilva Ekspertka
    Postów: 228 67

    Wysłany: 20 września 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kis wrote:
    KIS, jak tam po laparo ?????
    Kiepsko :( BARDZO kiepsko... Usunęli mi liczne zrosty, wycięli cystę na jajniku, sprawdzili drożność - i tu załamka totalna - oba niedrożne :( :( :(

    km5sio4p3vm4xhh4.png
    Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znosić deszcz...
    Starania od czerwca 2013r
    17.09.2014r - Laparoskopia + cystektomia jajnika lewego + HSG
    11.10.2018r - sHSG Lublin - udrożnione obydwa jajowody
    01.11.2019r - dwie krechy na teście :D
    19.02.2020r - To DZIEWCZYNKA!
    09.06.2020r - Natalia jest już z nami! (36tc)
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 20 września 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KisSzilva wrote:
    Kiepsko :( BARDZO kiepsko... Usunęli mi liczne zrosty, wycięli cystę na jajniku, sprawdzili drożność - i tu załamka totalna - oba niedrożne :( :( :(

    no wlasnie nic sie nie odzywasz
    i co teraz ? jesli masz niedrozne beda jakos próbowac ich udrożnić ?

‹‹ 335 336 337 338 339 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ