X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • Nataja Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 16 lipca 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja staram się nieco dłużej i szczerze mówiąc pewnie jak nie jedna z Was ) dostaje kociokwiku! (cokolwiek to znaczy ;)
    Jestem po badaniach prawie wszystkich po 6 miesiącach brania bromergonu (teraz odstawiony na 3 miesiące z nakazu lekarza), obecnie luteina w 2 fc i aromek w końskiej dawce przez dwa dni tyko na początku cyklu. Oczywiście doczytałam gdzieś o niepokalanku i zakupiłam Castagnus, ale ....o ile doczytałam o tym ,że z luteiną brać można, to mam wątpliwość czy to faktycznie dobra forma niepokalanka, czy lepiej w ziołach/ innej postaci? i czy to codziennie brać jeśli brać, czy poczekać do kolejnego cyklu ( aromek i luteine wstępnie mam na "próbę" przez 2 cykle - jeden mam za sobą bez szału w rezultatach ;)

  • miazmija Ekspertka
    Postów: 123 99

    Wysłany: 17 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam takie pytanie. Czy ziola ojca klimuszki nr 1 można łączyć z euthyrox 25?

    03.2018 - cp, laparoskopia - usunięty jajowód
    07.2018 - cb
    0d1yqqmzkwp2eupd.png
  • maarta80 Koleżanka
    Postów: 39 71

    Wysłany: 18 lipca 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny A czy któraś z Was piła jemiole? Moja mama uwielbia zioła i powiem Wam że ja nie chciałam nawet o tym myśleć i pić. Ale po wielu jej sugestiach w maju przed podejściem do in vitro piłam jakiś sok z jemioly przez 2 tygodnie.

    Syn 2011r
    Starania od 2015r
    Poronienie 2016r
    Choroba Hashimoto, AMH 0.4
    ICSI 06.2018, 11dpt beta250, 13dpt beta590,
    rg50ugpj8lzwak57.png
  • Nataja Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 18 lipca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i znajoma sugerowała jemiołę...ale dla męża, bo ponoć reguluje ciśnienie :)

  • Hejkaa Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 20 lipca 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny. Pisze tu bo może zainteresuje którąś z Was fakt że ziółka na II fazę (piłam ok 7 dni do 26 dc) na podbicie progesteronu faktycznie działają - obecnie 30 dc i dalej brak @ więc przypuszczam że w końcu niedługo okres się pojawi. Na razie spóźnia się ok 1 dzień. Chyba że się znów coś rozregulowało.

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 lipca 2018, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktoras z was pila te ziola Ojca Sroki nr.3? Macie jakies doswiadczenie z nimi?

    10.09.2019 Marcel
  • Hejkaa Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 22 lipca 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przeczytałam mnóstwo wypowiedzi na forach nt mieszanki nr 3 że rzeczywiście pomaga czy to w zajściu w ciąże czy w pojawieniu się owulacji. Jaki masz problem oleczka94?

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 22 lipca 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam.super długa wiadomość i sobie skasowałam.
    Piję zioła i niepokalanka. Działają cuda. Poprawiają jakość ovulacji, progesteron się utrzymuje na dobrym poziomie. Brak bóli przed @ i Pms.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 23 lipca 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejkaa wrote:
    przeczytałam mnóstwo wypowiedzi na forach nt mieszanki nr 3 że rzeczywiście pomaga czy to w zajściu w ciąże czy w pojawieniu się owulacji. Jaki masz problem oleczka94?
    Narazie nie wiem. To sie okaze ale chce kolejny (6cs) rozpoczac z ziolami

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 30 lipca 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dostalam ziola ojca sroki nr.3. Problem mam taki ze to jest moj 35dc i nie zanosi sie nawet na owulacje. Co radzicie? Pic od zaraz czy czekac x dni na @?

    10.09.2019 Marcel
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 3 sierpnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dzisiaj dostalam ziola ojca sroki nr.3. Problem mam taki ze to jest moj 35dc i nie zanosi sie nawet na owulacje. Co radzicie? Pic od zaraz czy czekac x dni na @?
    Ja bym poczekala. Ewentualnie wybrala sie sie do lekarza zeby wywołać @. No chyba ze masz takie cykle dlugie.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 18 sierpnia 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko:) czy po tych ziołach o.Sroki mogą zacząć boleć piersi ? Po odstawieniu tabletek 8 mscy temu nie miałam wrażliwych piersi. Teraz pije te ziółka i po owulacji zaczęły boleć. Czy to możliwe,że zioła tak zadziałały?

    mkwia
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny orientujecie sie moze czy taki zestaw jest ok? Sroka nr 3. Niepokalanek. Maca ovarin. Metformina? Nie za duzo?

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej .A co byście planowały na IO ,Wysokie TSH ? .Cykle mi sie uregulowały .Zioła Sroki piłam . IO wiem że inofem itp . a coś poza tym ? Próbowałyście płynu lugola na tsh ? Macie jakies znane metody ? Jestem po poronieniu i cp .

  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 19 sierpnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Callisi wrote:
    Hej .A co byście planowały na IO ,Wysokie TSH ? .Cykle mi sie uregulowały .Zioła Sroki piłam . IO wiem że inofem itp . a coś poza tym ? Próbowałyście płynu lugola na tsh ? Macie jakies znane metody ? Jestem po poronieniu i cp .
    A robilas jakies badania a propo tych poronien? Mam takia sama historie i żadnych zleconych badan ani stwierdzonej przyczyny...

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisieninka_89 ja żadnych skierowań nie dostałam ;( . Ich pieprzenie było to że to normalne i kazdemu sie zdarza i próbować dalej.. Zrobiłam co mi przyszło do głowy . Zrobiłam prolaktyne ,lh ,fsh, progesteron .. wszystko ok .. w tym roku tsh,ft3,ft4 -wyszła subkliniczna niedoczynność tarczycy. FT ok tylko tsh za wysoko. Zrobiłam krzywą cukru to wyszło nie do końca dobrze to dla pewnosci na insuline to wyszło OI . W każdym bądz razie zrobłam sama i się okazało co mam . Tak to bym miała połowe życia i nie miałabym pojęcia co mi dolega :( . A jak jest u ciebie i co bierzesz ?

  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 20 sierpnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza byla cp i wtedy lekarz ze moze przypadek. Nastepna biochemiczna i tu juz sam stwierdzil ze cos moze byc na rzeczy ale nic nie zlecil tylko znowu sie starac. Lepszego lekarza w okolicy nie ma a wiem ze przydaloby sie zmienic. 130 km musialabym dojezdzac wiec daje sobie keszcze pare mcy a potem bede musiala chyba udac sie do stolicy. Ja mam jeszcze jajniki policystyczne i brak owulki. W cyklu w ktorym byla biochemiczna czyli udalo sie wywolac owulke bralam metformax 500 na IO, na pcos metylowane wit b6 i b12 duza dawke wit d, ovarin plus inofem (wiem ze to to samo ale myoinozytolu przy pcos bierze sie 2000 i w tej dawce wlasnie tyle bylo) i pilam mace. Teraz nie biore inofemu i macy za to ojca sroke 3 pije. Od nowego cyklu planuje wrocic do macy i do inofemu (w tym lekarz kazal sie nie starac bo to poerwszy po biochemicznej)

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • Asiunia_89 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej wszystkie Zielary, ja też postanowiłam się przyłączyć. Staramy się z mężem od stycznia, po odstawieniu tabletek. Obraz jajników mam policystyczny, badania raczej w normie. W maju potwierdzony brak owu, od maja też piję symfolic. W lipcu monitoring potwierdził owulację w 21-22dc. W cyklu sierpniowym włączyłam donga, magnez 100mg i dodatkowo wit b6 100mg. Wczorajszy obraz usg wskazał przebytą ovu :) dostałam od lekarza bromergon na zabicie prolaktyny, duphaston od dzisiaj i acard. Mam nadzieję, że szybko nam się uda. Trzymam dziewczyny za Was kciuki :)

  • Hejkaa Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tylko dodam od siebie że mimo iż w 15 dc na monitoringu jajnik był pusty to owu zrobila psikusa akurat byla prawdopodobnie wczesniej :) w moim przypadku potwierdzeniem nie byl monitoring tylko ciąża :) trzymam kciuki za was :)

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 8 września 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejkaaa i nie było widać ciałka żółtego w jajniku?

    Cześć dziewczyny, wkroczyłam w drugą fazę, zaczynam pić pokrzywę na progesteron :) oby coś tego było. ..

‹‹ 458 459 460 461 462 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ