X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne
Odpowiedz

WSZYSTKIE ZIELARY Z OVU- soja, dong quai, z. o. Sroki i inne

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Czy stosowała któraś z Was zioła na mięśniaki macicy? Czytam o ziołach ojca Klimuszki właśnie na mięśniaki, niestety dotyczy mnie takowy problem a chciałabym zasięgnąć opinii na ten temat. Czy pomogły komuś zmniejszyć mięśniaka? Jeśli któraś z Was wie coś o danych ziółkach to byłabym wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam :)

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Mam pytanie do doświadczonych. Po jakim czasie najszybciej zauwazyłyście działanie ziół ojca sroki nr 3 i niepokalanka. Biorę 1 cykl i w 16 DC (czyli niecałe 3 dpo) miałam kontrolę progesteronu przed podaniem zastrzyku. Okazało się że wynik zaskoczył wszystkich bo wynosi 7,22. (W poprzednich maxymalnie 7 dpo to 10).
    Czy jest to możliwe że tak szybko zioła dają efekt?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2018, 23:52

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • wolfi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Jestem tu nowa.
    Powiedzcie mi, moje doświadczone kobietki :-) co myślicie o piciu ziół o.Sroki nr 3 dwa razy dziennie?
    Czy można przestymulować pracę jajników?
    Zioła piłam jakiś rok temu przez pełne 3 cykle i zrobiłam przerwę. Od tego cyklu znowu zaczęłam pić i zastanawiam się czy może da to lepszy efekt?
    Dodam jeszcze że łykam castagnus i okładam się plastrami borowinowymi.

    Pozdrawiam :-)

  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Ciężko tu się doszukać jakiejś duszyczki skrej do pomocy ;-). Ja też czekam na odpowiedź.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • wolfi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagląda tu ktoś jeszcze?

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja piłam zioła na I fc i II fc, efekty były od razu, czyli już w pierwszym cyklu picia. Jeśli chodzi o dawkowanie, raczej nie da się przestymulować takimi ziółkami parzonymi. Ja zaparzałam cały termos i piłam przez cały dzień, więc właściwie dużo więcej niż dwa razy dziennie.

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dawno tu nie zagladalam. Zawsze polecam połączenie donga z castagnusem. Półtora roku staraliśmy się o dziecko. Z tymi ziołami zaszłam w pierwszym cyklu. Mój synus ma jutro roczek. Dziękuję Bogu za to że go mam!

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że przez te półtora roku próbowałam i z ziołami sroki i z plastrami borowiny. Efekty były marne. Dopiero jak wzięłam donga to miałam taką owulke jak nigdy! Bolało mnie podbrzusze dwa dni.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jakich dawkach brałaś Donga ?

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 tabletkę dziennie. Do owulacji.

    sylwia80 lubi tę wiadomość

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się okazało zaszłam w ciążę z kiepskim tsh. W okolicach owulacji miałam robione badanie i było 4.300. Leczenie zaczęłam dopiero w ciąży.

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny
    Ja nieco z innej beczki. Chciałam Was zapytać czy wiecie coś nt.jakichś ziół, roślin pomagajacych walczyć z polipami endometrium? ;)
    Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)

  • wolfi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sansri_1 dzięki za podpowiedz. W nowym cyklu zaczne brac donga. Ja mam córkę 9 letnia która powstala naturalnie. Od tego czasu staramy sie z M o drugie i pomimo badan i roznych srodkow pomocniczych nic nie wychodzi.
    Jak pilam w tamtym roku ziola i bez dodatkowych stymulacji to na usg wyszedl ladny pęcherzyk na 22mm.
    Jajniki bola mnie caly czas.

  • wolfi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Cześć dziewczyny
    Ja nieco z innej beczki. Chciałam Was zapytać czy wiecie coś nt.jakichś ziół, roślin pomagajacych walczyć z polipami endometrium? ;)
    Będę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi :)



    Nie wiem jak ziołami ale ja miałam wyłyżeczkowanego polipa.

    Dong do owulki a Maca?
    Może to stosować i kobieta i mężczyzna?

    Tyle lat starań, trzeba wypróbować wszystko co się da. :-)


    Pozdrawiam wszystkie starające się ;-)

  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wolfi ja macę stosowałam i u siebie i u męża w połączeniu z ziołami ojca sroki nr 3

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • wolfi Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaassiia

    I jak efekty?
    Widziałaś jakaś różnicę?
    Nie zaburzylo to twojej gospodarki hormonalnej?
    Obawiam się o ten testosteron który tam podobno jest.

  • Kaassiia Autorytet
    Postów: 1309 299

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testosteron mam w normie, efekty dobre po 22 cyklach starań a 6 cyklach stosowania zaszłam w ciąże naturalnie (niestety poroniłam) hormony w trakcie stosowania ok, poprawiło się samopoczucie, cera kondycja włosów wiec na mnie wpływają dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2018, 21:53

    22 cykle walki- strata w 10 tc (02.03.18)
    Nasz skarb jest z Aniołkami

    KRUSZYNKO ROŚNIJ CZEKAMY NA CIEBIE :*
    21 wrzesień 2019
  • Hejkaa Znajoma
    Postów: 28 2

    Wysłany: 8 lipca 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wszystkim :) ostatnio zainteresowalam sie ziolami na moje problemy. Moja historia starań krótka aczkolwiek mnóstwo leków zaliczyłam.
    W styczniu zaczełam łykać anty na torbielkę przestymulowaną po clo.. po 3 mcach na początku maja odstawiłam tabletki bo torbielki nie było.. ale w nowym cyklu znów sie pojawiła i siedzi sobie do teraz już w sumie 3 cykle, ok 2 cm i ani nie maleje ani nie rośnie. Drugi jajnik nie wiem ale chyba uśpiony bo 15 dc i pusty (5dc na usg typowa faza pęcherzykowa ale prawdopodobnie nie urósł pęcherzyk dominujący). Torbielkę po konsultacji z dr zostawiamy bo duzo za mała na zabiegi ale nie wiem czy nie blokuje drugiego jajnika?

    Mam pytanie: jakie zioła pić? Znalazłam w internecie bogatą mieszanke na torbiele ale nie podziałala a pilam 2 miesiace. Nie wiem czy pić jakies inne zioła na zmniejszenie torbieli czy może na podudzenie drugiego jajnika? Zastanawiam się czy antyki zdołały przez 3 miesiące zahamować owulke ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) jestem tutaj nowa. O dziecko staramy się 11 m-cy, nie robiliśmy jeszcze żadnych badań oprócz podstawowych badań krwi, cytologii. Mój lekarz stwierdził,że daje nam jeszcze czas przez wakacje, i jeżeli nic nie wyjdzie, widzimy się we wrześniu, i będziemy szukać gdzie jest problem.
    Doszłam do wniosku,że nie potrafię tak bezczynnie ;-) i od początku cyklu piję zioła Ojca Klimuszko. Za tydzień mam dostać okres, a jajniki czuje od początku cyklu. Zobaczymy jak to się dalej potoczy.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 13 lipca 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:34

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 457 458 459 460 461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ