X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wysokie FSH a możliwość zajścia w ciąże
Odpowiedz

Wysokie FSH a możliwość zajścia w ciąże

Oceń ten wątek:
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Serducho tak udalo sie zajsc wciaze po 3 probie iui ;) teraz moje malenstwo ma juz 5 mscy ;) wiec mozna ;) prawdopodobnie pod koniec roku zaczniemy sie starac o rodzenstwo i tym razem nie mam zamiaru sie przejmowac wynikami fsh czy fsh bo juz na wlasnym przypadku jak i innych dziewczyn wiec ze wyniki wynikami a zycie zyciem ;)
    D

    Gratulacje w takim razie :) ! Ja pojde powtorzyc wynik w 3 dc mam nadzieje ze wyjdzie nizsze ;-) a regulowali Ci jakos hormony przed iui?

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 13 lipca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale fsh moze byc wydzielane pulsacyjnie ja mialam jeden cykl z fsh ok 29 a potem juz bylo w granicach 9-9,5 wiec tez szalu nie bylo no ale zawsze to nie 29 ;) obok tego mialam amh 0,51:) a dzidzka jest.. Iui mialam na cyklu stymulowany, gonalem w dawce 50 j ;)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 20 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dawno mnie nie bylo, jakies dobre wiesci u Kobitek z niskim AMH a wysokim FSH ? :)

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 30 października 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam AMH 1,07 a FSH 9,34, właśnie czekam na wizytę u ginekologa i weszłam tu poczytać...nie wiem już sama czy sie uspokoiłam czy zdenerwowałam ;)

    a i prolaktynę mam wysoką.

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 30 października 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historię Marty chyba muszę sobie wydrukować, taka pozytywna. Ja sie podzielę inną, Dziewczyna miałam 29 lat, wyniki wskazujące na menopauzę.... mimo to zaszła w ciąże i ma zdrową córeczkę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 14:42

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 2 listopada 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze sie zdarza i ze wszystko jest mozliwe ale mi samej jakos ciezko w to wierzyc :(
    Dzis 1 dzien cyklu pojde w srode powtorzyc FSH i zobaczymy czy bedzie tak wysokie jak w lipcu.

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mialam fsh ok 12 i teraz jestem w 31 tc;)

    bella84 lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla super:) dzięki za taką informację, potrzebne są pozytywne wieści:)
    a robiłaś może AMH?
    Gratuluje raz jeszcze:) za którym razem się udało ?:)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam amh i wyszlo ponad 7, wiec podejrzewalam pcos, ale zaden lekarz nie mowil ze tak wysokie fsh czy amh to powod do zmartwien, a ja juz niezle rozpaczalam. Udalo sie w 6cs, ale u nas dodatkowo byl problem meski. Pilam tez ziola ojca sroki, ale chyba najbardziej pomoglo to, ze w tamtym cyklu odpuscilam. No i tez tsh zbilam do wartosci ok 1.
    Jak patrze na Twoje wyniki, to wydaja mi sie dobre, choc oczywiscie nie jestem specjalista, ale ja bym sie z takich cieszyla:)

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuje:) ja staram się od jakiegoś miesiąca nie stresować nadmiernie, nie dobierać sobie do głowy i dac sobie czas. Niedługo mam wizytę u gin z wszystkimi wynikami badań moich i Męża, trochę się boję czy z jego wszystko ok....ale nie chcę szukać w google, bo się zstresuje. Ogólną diagnozę na końcu ma, że wynik prawidłowy, w normie. Ale te szczegółowe nie takie wysokie i zadowolające. A u Ciebie poważny był ten męski problem, suplemenetacja była?

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Dziękuje:) ja staram się od jakiegoś miesiąca nie stresować nadmiernie, nie dobierać sobie do głowy i dac sobie czas. Niedługo mam wizytę u gin z wszystkimi wynikami badań moich i Męża, trochę się boję czy z jego wszystko ok....ale nie chcę szukać w google, bo się zstresuje. Ogólną diagnozę na końcu ma, że wynik prawidłowy, w normie. Ale te szczegółowe nie takie wysokie i zadowolające. A u Ciebie poważny był ten męski problem, suplemenetacja była?
    a jak twoje AMH ?

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u nas byla ciezka oligoteratozoospermia, maz bral androvit plus, l karnityne, mace a pozniej fertilman plus, ale to juz chyba po fakcie, bo zdazyl 10 tabletek wziac tylko. Jak jest napisane, ze w normie, to super, u nas naprawde byla sytuacja niewesola, choc lekarz wciaz dawal nadzieje, ze sie uda i jak widac mial racje, na swoim przykladzie wiem, ze udaje sie ludziom z naprawde roznymi wynikami, wiec pewnie rzeczywiscie duzo zalezy od tego co jest w glowie i szczescia, choc sama nie raz mialam dosc czekania i rozczarowan podczas staran, to mysle, ze warto bylo i kazde badanie daje jakas informacje i przybliza do celu;) powodzenia!

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho wrote:
    a jak twoje AMH ?

    1,07

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje FasUla :) dam znać jak się uda, a wiem że w końcu się uda:)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • aga5 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa i niestety mam problem z fsh 10,64 i lh 6,84 byłam wczoraj u gin.jakoś zabardzo mnie nie pocieszyła ale miło poczytać, że jest to jednak możliwe. Gratuluję wszystkim którym się udało.my ciagle probujemy może nadejdzie ten dobry cas :)czy słyszałyście o diecie na płodność i czy ktoś stosował zioła ojca sroki?zamierzam je kupić ale czy są skuteczne?

    aga5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam nr 3, zostało mi ich tak 2/3 opakowania jeszcze;) nie wiem czy to ich zasługa ale przy staraniach łapałam sie za wszystko co dawało nadzieje. Na pewno czułam przy nich prace jajników i miałam ładny śluz płodny bo po odstawieniu anty miałam z tym problemy.

  • aga5 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 28 listopada 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj FasUla dzięki za inf.

    Ja też próbuję wszystkiego co możliwe, zaryzykuję i kupię te zioła albo coś albo nic...
    A czy tobie udało się zajść w ciążę naturalnie czy też inne sposoby?jak u ciebie z fsh?Czy też masz z tym problem?

    aga5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fsh miałam 12, pisałam nawet na tej stronie;) udało sie zajść naturalnie w 6 cs.

  • aga5 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to pewnie coś mi umknęło.nie mozliwe staje sie mozliwe..
    .gratuluję ci:)

    a czy byłaś stymulowana, jeśli tak to czym?co oprócz ziół stosowałas? Będzie to dla mnie pomocne,ja również chciałabym natur.może i nam się uda,chociaż ja jestem załamana tą sytuacją nigdy bym się nie spodziewała takiego obrotu spr.

    Anolka lubi tę wiadomość

    aga5
  • aga5 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla z której części Polski jesteś?

    aga5
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ