X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Wysokie FSH a możliwość zajścia w ciąże
Odpowiedz

Wysokie FSH a możliwość zajścia w ciąże

Oceń ten wątek:
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 12 lipca 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella84 wrote:
    Serducho tak udalo sie zajsc wciaze po 3 probie iui ;) teraz moje malenstwo ma juz 5 mscy ;) wiec mozna ;) prawdopodobnie pod koniec roku zaczniemy sie starac o rodzenstwo i tym razem nie mam zamiaru sie przejmowac wynikami fsh czy fsh bo juz na wlasnym przypadku jak i innych dziewczyn wiec ze wyniki wynikami a zycie zyciem ;)
    D

    Gratulacje w takim razie :) ! Ja pojde powtorzyc wynik w 3 dc mam nadzieje ze wyjdzie nizsze ;-) a regulowali Ci jakos hormony przed iui?

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 13 lipca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale fsh moze byc wydzielane pulsacyjnie ja mialam jeden cykl z fsh ok 29 a potem juz bylo w granicach 9-9,5 wiec tez szalu nie bylo no ale zawsze to nie 29 ;) obok tego mialam amh 0,51:) a dzidzka jest.. Iui mialam na cyklu stymulowany, gonalem w dawce 50 j ;)

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 20 października 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Dawno mnie nie bylo, jakies dobre wiesci u Kobitek z niskim AMH a wysokim FSH ? :)

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 30 października 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam AMH 1,07 a FSH 9,34, właśnie czekam na wizytę u ginekologa i weszłam tu poczytać...nie wiem już sama czy sie uspokoiłam czy zdenerwowałam ;)

    a i prolaktynę mam wysoką.

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 30 października 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Historię Marty chyba muszę sobie wydrukować, taka pozytywna. Ja sie podzielę inną, Dziewczyna miałam 29 lat, wyniki wskazujące na menopauzę.... mimo to zaszła w ciąże i ma zdrową córeczkę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 14:42

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 2 listopada 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze sie zdarza i ze wszystko jest mozliwe ale mi samej jakos ciezko w to wierzyc :(
    Dzis 1 dzien cyklu pojde w srode powtorzyc FSH i zobaczymy czy bedzie tak wysokie jak w lipcu.

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mialam fsh ok 12 i teraz jestem w 31 tc;)

    bella84 lubi tę wiadomość

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla super:) dzięki za taką informację, potrzebne są pozytywne wieści:)
    a robiłaś może AMH?
    Gratuluje raz jeszcze:) za którym razem się udało ?:)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robilam amh i wyszlo ponad 7, wiec podejrzewalam pcos, ale zaden lekarz nie mowil ze tak wysokie fsh czy amh to powod do zmartwien, a ja juz niezle rozpaczalam. Udalo sie w 6cs, ale u nas dodatkowo byl problem meski. Pilam tez ziola ojca sroki, ale chyba najbardziej pomoglo to, ze w tamtym cyklu odpuscilam. No i tez tsh zbilam do wartosci ok 1.
    Jak patrze na Twoje wyniki, to wydaja mi sie dobre, choc oczywiscie nie jestem specjalista, ale ja bym sie z takich cieszyla:)

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuje:) ja staram się od jakiegoś miesiąca nie stresować nadmiernie, nie dobierać sobie do głowy i dac sobie czas. Niedługo mam wizytę u gin z wszystkimi wynikami badań moich i Męża, trochę się boję czy z jego wszystko ok....ale nie chcę szukać w google, bo się zstresuje. Ogólną diagnozę na końcu ma, że wynik prawidłowy, w normie. Ale te szczegółowe nie takie wysokie i zadowolające. A u Ciebie poważny był ten męski problem, suplemenetacja była?

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 2 listopada 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgaL wrote:
    Dziękuje:) ja staram się od jakiegoś miesiąca nie stresować nadmiernie, nie dobierać sobie do głowy i dac sobie czas. Niedługo mam wizytę u gin z wszystkimi wynikami badań moich i Męża, trochę się boję czy z jego wszystko ok....ale nie chcę szukać w google, bo się zstresuje. Ogólną diagnozę na końcu ma, że wynik prawidłowy, w normie. Ale te szczegółowe nie takie wysokie i zadowolające. A u Ciebie poważny był ten męski problem, suplemenetacja była?
    a jak twoje AMH ?

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u nas byla ciezka oligoteratozoospermia, maz bral androvit plus, l karnityne, mace a pozniej fertilman plus, ale to juz chyba po fakcie, bo zdazyl 10 tabletek wziac tylko. Jak jest napisane, ze w normie, to super, u nas naprawde byla sytuacja niewesola, choc lekarz wciaz dawal nadzieje, ze sie uda i jak widac mial racje, na swoim przykladzie wiem, ze udaje sie ludziom z naprawde roznymi wynikami, wiec pewnie rzeczywiscie duzo zalezy od tego co jest w glowie i szczescia, choc sama nie raz mialam dosc czekania i rozczarowan podczas staran, to mysle, ze warto bylo i kazde badanie daje jakas informacje i przybliza do celu;) powodzenia!

  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serducho wrote:
    a jak twoje AMH ?

    1,07

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • AgaL Autorytet
    Postów: 4027 4108

    Wysłany: 2 listopada 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje FasUla :) dam znać jak się uda, a wiem że w końcu się uda:)

    <3 Kiedy nie wszystko idzie po Twojej myśli, po prostu czekaj...i miej wiarę <3
  • aga5 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem tu nowa i niestety mam problem z fsh 10,64 i lh 6,84 byłam wczoraj u gin.jakoś zabardzo mnie nie pocieszyła ale miło poczytać, że jest to jednak możliwe. Gratuluję wszystkim którym się udało.my ciagle probujemy może nadejdzie ten dobry cas :)czy słyszałyście o diecie na płodność i czy ktoś stosował zioła ojca sroki?zamierzam je kupić ale czy są skuteczne?

    aga5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowałam nr 3, zostało mi ich tak 2/3 opakowania jeszcze;) nie wiem czy to ich zasługa ale przy staraniach łapałam sie za wszystko co dawało nadzieje. Na pewno czułam przy nich prace jajników i miałam ładny śluz płodny bo po odstawieniu anty miałam z tym problemy.

  • aga5 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 28 listopada 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj FasUla dzięki za inf.

    Ja też próbuję wszystkiego co możliwe, zaryzykuję i kupię te zioła albo coś albo nic...
    A czy tobie udało się zajść w ciążę naturalnie czy też inne sposoby?jak u ciebie z fsh?Czy też masz z tym problem?

    aga5
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fsh miałam 12, pisałam nawet na tej stronie;) udało sie zajść naturalnie w 6 cs.

  • aga5 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to pewnie coś mi umknęło.nie mozliwe staje sie mozliwe..
    .gratuluję ci:)

    a czy byłaś stymulowana, jeśli tak to czym?co oprócz ziół stosowałas? Będzie to dla mnie pomocne,ja również chciałabym natur.może i nam się uda,chociaż ja jestem załamana tą sytuacją nigdy bym się nie spodziewała takiego obrotu spr.

    Anolka lubi tę wiadomość

    aga5
  • aga5 Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 29 listopada 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FasUla z której części Polski jesteś?

    aga5
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ