Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1689 2417

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień u mnie po dexametrasone to dopiero była jazda z jedzeniem i glukoza we krwi. Po encorton już jest ok. Na początku to myślałam że konia z kopytami zjem ale po ok 2 tygodniach się unormowało. Po pozostałych lekach jak Accofil, prograf czuję się ok.
    Pilnuj glukozy przy tym encortonie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia, 20:12

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    U mnie na stanie BRh- 😅 i np nie toleruje pyralginy, raz mnie mąż załatwił bo miałam okropnie bolesny okres, zero nospy w domu, to chciał mnie poratować i dał mi scopolan compositum. Oczywiście nie sprawdziłam ulotki i co? Po 10 minutach już czulam, że to był błąd, szybka analiza składu i info że zawiera pochodne pyralginy.
    Na diphereline czułam się bardzo dobrze, na Ryeqo tak źle że lepiej nie mówić, accofil mogłabym brać tą 1/5 amp codziennie bo też czułam się super, metronidazol tez spoko chociaż szybko mnie wyjaławia i każde takie leczenie kończy się grzybicą jamy ustnej.
    O i z ciekawostek przeszłam 2x ospę, obie podręcznikowe, więc w okresie kiedy szaleje wirus ja unikam dzieci jak ognia piekielnego 😅.



    A propos ospy — mój mąż nigdy jej nie miał. Nie wiem, jak się uchował, ale gdy chorują dzieci szwagra, ktoś z bliższej rodziny albo znajomych, to i tak go izoluję. Ospa w dorosłym wieku to koszmar. Nawet zastanawiałam się, czy go nie zaszczepić, ale jest po transplantacji, a teraz w trakcie odrzutu przeszczepu, więc nie ma lekarza, który odważyłby się go zakwalifikować do szczepienia — obawiają się, że może to nasilić odrzut.
    Wiem, że to forum o IVF i pozwoliłam sobie na nieco prywaty o mężu, ale jakoś taki dziś dzień mam.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Cień u mnie po dexametrasone to dopiero była jazda z jedzeniem i glukoza we krwi. Po encorton już jest ok. Na początku to myślałam że konia z kopytami zjem ale po ok 2 tygodniach się unormowało. Po pozostałych lekach jak Accofil, prograf czuję się ok.
    Pilnuj glukozy przyczyn encortonie


    O matko, to faktycznie miałaś nieciekawie.
    Dzięki za zwrócenie uwagi na cukier. Ostatnio tak się cieszyłam, że mam taką ładną glukozę i insulinę — oby tak zostało..

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Karoola Autorytet
    Postów: 937 386

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo ospy to przeszłam ją w pierwszej ciąży i z perspektywy czasu mocno zastanawiam się czy to nie dzięki niej mam dziecko :)

    A po encortonie lekarz mocno kazał uważać na spadający potas i przez niski potas mogą się wahać cukry. Więc jak coś się zadzieje z cukrem warto też mieć na uwadze potas !

    Córka w 2013 r
    2021- 2024 ciąże biochemiczne
    Sierpień 2021 poronienie zatrzymane w 6 tyg 😥
    Luty 2022 poronienie zatrzymane w 12 tyg/14tyg 😥 Antoś💔
    Kir-AA
    Accofil, heparyna, acard,
    Zmiana leczenia
    Szczepienia limfocytami !
    Ciąża
    Biochemiczna 2025
    Marzec 2026 -doszczepienia , acard, heparyn— poronienie 6 tyg
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoola wrote:
    Apropo ospy to przeszłam ją w pierwszej ciąży i z perspektywy czasu mocno zastanawiam się czy to nie dzięki niej mam dziecko :)

    A po encortonie lekarz mocno kazał uważać na spadający potas i przez niski potas mogą się wahać cukry. Więc jak coś się zadzieje z cukrem warto też mieć na uwadze potas !



    O widzisz jak to wszystko ze sobą jest związane.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2294

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    A propos ospy — mój mąż nigdy jej nie miał. Nie wiem, jak się uchował, ale gdy chorują dzieci szwagra, ktoś z bliższej rodziny albo znajomych, to i tak go izoluję. Ospa w dorosłym wieku to koszmar. Nawet zastanawiałam się, czy go nie zaszczepić, ale jest po transplantacji, a teraz w trakcie odrzutu przeszczepu, więc nie ma lekarza, który odważyłby się go zakwalifikować do szczepienia — obawiają się, że może to nasilić odrzut.
    Wiem, że to forum o IVF i pozwoliłam sobie na nieco prywaty o mężu, ale jakoś taki dziś dzień mam.
    Szczepienia to mój konik 🤭 współczuję sytuacji męża, bo faktycznie warto go zaszczepic ale szczepienia żywe na immunosupresji odpadają. W razie kontaktu powinien zgłaszać się do szpitala na podanie immunoglobulin (gdzie to zależy od lokalnego folkloru) bo w taki przypadkach ospa może być tragiczna. Jeśli ktoś z najbliższego otoczenia nie chorował to warto wtedy zaszczepić żeby zrobić „kokon ochronny”
    Szczepienia martwe jak najbardziej wskazane ale nie w ostrym stanie. Pewnie odpowiedź będzie słabsza ale zawsze lepsze to niż nic i ryzykowanie infekcji

    Cień lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1409 1997

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    O widzisz jak to wszystko ze sobą jest związane.
    Mi dr mówił, żeby sprawdzać dodatkowo kreatyninę bo zarówno encorton jak i prograf mogą wpływać na pracę nerek. Dobrze, że mówicie o potasie to dorzucę sobie jak będę robić pierwszą morfo po accofilu.

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 kwietnia, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Szczepienia to mój konik 🤭 współczuję sytuacji męża, bo faktycznie warto go zaszczepic ale szczepienia żywe na immunosupresji odpadają. W razie kontaktu powinien zgłaszać się do szpitala na podanie immunoglobulin (gdzie to zależy od lokalnego folkloru) bo w taki przypadkach ospa może być tragiczna. Jeśli ktoś z najbliższego otoczenia nie chorował to warto wtedy zaszczepić żeby zrobić „kokon ochronny”
    Szczepienia martwe jak najbardziej wskazane ale nie w ostrym stanie. Pewnie odpowiedź będzie słabsza ale zawsze lepsze to niż nic i ryzykowanie infekcji


    Dziękuję bardzo za odpowiedź 😘

    Lili@ lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1778

    Wysłany: 29 kwietnia, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień ja mam BRh+ i mnie się żadne skutki uboczne nigdy nie trzymają. Lekarz zawsze się dziwi, tak samo wszelkiego rodzaju narkozy mój organizm filtruje momentalnie 😅 także może bardziej genetycznie. Ale nie mam się co cieszyć bo zarodki przez to też mi momentalnie odrzuca.

    A co do ospy ja przechodziłam po 30 r.ż., dostałam pracując z dziećmi. Moja mama się śmiała, że w końcu, bo w szkole jak panowała ospa i wszyscy chorowali to do klasy przez moment przychodziłam tylko ja bo wszystkich wymiotło 🙈 nauczyciele nie wiedzieli co ze mną robić i chodziłam do różnych klas na lekcje 😅 ale jak już zachorowałam to też łagodnie, gorączka przed wysypaniem i później czułam się jak młody bóg, myślałam, że umrę w domu 😅 całe życie się cieszyłam z silnego organizmu aż do teraz

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 29 kwietnia, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Cień ja mam BRh+ i mnie się żadne skutki uboczne nigdy nie trzymają. Lekarz zawsze się dziwi, tak samo wszelkiego rodzaju narkozy mój organizm filtruje momentalnie 😅 także może bardziej genetycznie. Ale nie mam się co cieszyć bo zarodki przez to też mi momentalnie odrzuca.

    A co do ospy ja przechodziłam po 30 r.ż., dostałam pracując z dziećmi. Moja mama się śmiała, że w końcu, bo w szkole jak panowała ospa i wszyscy chorowali to do klasy przez moment przychodziłam tylko ja bo wszystkich wymiotło 🙈 nauczyciele nie wiedzieli co ze mną robić i chodziłam do różnych klas na lekcje 😅 ale jak już zachorowałam to też łagodnie, gorączka przed wysypaniem i później czułam się jak młody bóg, myślałam, że umrę w domu 😅 całe życie się cieszyłam z silnego organizmu aż do teraz



    Pewnie masz rację, że to nie od grupy krwi zależy, tylko genetyka ma na to większy wpływ.
    Oj, te choroby.....
    życie potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie❤️‍🩹.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 29 kwietnia, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam BRh+ i mam podobnie jak Marz, narkozy w klinice mnie nie ruszają, bardziej niż narkoza wykańcza mnie reżim siedzenia w niej 3h od wybudzenia 😉 Skutków ubocznych leków też praktycznie nie mam, jedynym wyjątkiem był equoral na którym każdego dnia dolegało mi coś innego. Więc to raczej nie kwestia krwi 🙈

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 29 kwietnia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo, że się nie udzielam czytam non stop:). Dobrze, że powstał ten wątek. Od łez do śmiechu, super:). Ja pierwszy miesiąc na wyciszeniu . Ostanio sztuczną menopauzę zniosłem tragicznie, ale mam nadzieje, że transfer w lipcu:).

  • Marz91 Autorytet
    Postów: 1350 1778

    Wysłany: 29 kwietnia, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Też mam BRh+ i mam podobnie jak Marz, narkozy w klinice mnie nie ruszają, bardziej niż narkoza wykańcza mnie reżim siedzenia w niej 3h od wybudzenia 😉 Skutków ubocznych leków też praktycznie nie mam, jedynym wyjątkiem był equoral na którym każdego dnia dolegało mi coś innego. Więc to raczej nie kwestia krwi 🙈

    Właśnie ja pamiętam, że ciężko Ci było na tej immunosupresji i teraz jeszcze bardziej się zastanawiam jak to będzie u mnie 🙂 skoro tu tyle podobieństw 😉 mnie po punkcji szybciej wypuszczają, na szczęście nie muszę tam tyle leżeć. Bo też bym oszalała. Jak widzą, że dobrze się czuje to same mówią, żeby powoli wstawać i do domu. Po laparoskopi też szybko uciekłam ze szpitala bo nie mogłam wytrzymać tego leżenia

    🧑‍🦱 31 👱 34🐈‍⬛
    AMH 1,68 -> 2,89 -> 1,56 -> 2,44
    12.08.24 - 3 ❄️❄️❄️
    17.08.24 - I ❄️ beta 0 ❌
    14.10.24 II ❄️beta 0 ❌
    18.06.2025 ❄️ beta 0 ❌
    brak kirow: 2DS1, 3DS1, 2DS5 ⛔
    Hla-c 👧 C1, 🧔 C1/C2
    Homocysteina, Białko s, Białko c, krzywa
    cukrowa i insulinowa, ANA2, Cytokiny, Trombofilia Immunofenotyp, komórki NK, biopsja endometrium, witaminy, kariotypy ✅

    Accofil, Hydroxychloroquine, Acard, Equoral,
    Encorton
    Cross Match 29,7%
    Allo Mlr 0%
    Adenomioza 🚨
    Zmiana kliniki 10.25

    IVF II - 22.01.26 -> 02.02.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.1.2, 6.3.2 (1 zdrowy)
    IVF III - 03.04.2026 -> 14.04.26 punkcja -> ❄️❄️❄️
    5.1.1, 5.2.2, 5.2.1 (2 zdrowe)
    Razem 3 zdrowe po PGT-A
    Immunosupresja 🔜
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2556 3459

    Wysłany: 29 kwietnia, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marz91 wrote:
    Cień ja mam BRh+ i mnie się żadne skutki uboczne nigdy nie trzymają. Lekarz zawsze się dziwi, tak samo wszelkiego rodzaju narkozy mój organizm filtruje momentalnie 😅 także może bardziej genetycznie. Ale nie mam się co cieszyć bo zarodki przez to też mi momentalnie odrzuca.

    A co do ospy ja przechodziłam po 30 r.ż., dostałam pracując z dziećmi. Moja mama się śmiała, że w końcu, bo w szkole jak panowała ospa i wszyscy chorowali to do klasy przez moment przychodziłam tylko ja bo wszystkich wymiotło 🙈 nauczyciele nie wiedzieli co ze mną robić i chodziłam do różnych klas na lekcje 😅 ale jak już zachorowałam to też łagodnie, gorączka przed wysypaniem i później czułam się jak młody bóg, myślałam, że umrę w domu 😅 całe życie się cieszyłam z silnego organizmu aż do teraz
    Ja również mam BRh+ i też nie mam skutków ubocznych leków, tak samo mam z narkozą. Bardzo szybko ze mnie schodzi

    Cień lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • merci Autorytet
    Postów: 1285 2294

    Wysłany: 29 kwietnia, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do teamu B Rh+ i braku działań niepożądanych leków 🙌🏻

    Cień lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 30 kwietnia, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Dołączam do teamu B Rh+ i braku działań niepożądanych leków 🙌🏻


    Zaczynam Wam trochę zazdrościć, dziewczyny z teamu BRh+, ale tak zupełnie pozytywnie 😊
    Pozdrawiam Was serdecznie!
    Niech ten dzień szybko minie, a weekend zacznie się spokojnie i przyjemnie. Odpoczywajcie i ładujcie baterie ✨

    @Merci Mocno trzymam kciuki za betę – oby dzisiejsza powtórka przyniosła piękny wynik 🤞💛.

    merci lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 30 kwietnia, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    A czy masz możliwość omówić kwestię pobrania próbek jeszcze przed badaniem? Zaoszczędziłoby Ci to sporo nerwów.

    Niestety majówka i lipa. A badanie w poniedziałek na 7.30 także muszę iść i wynegocjować próbki na miejscu

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 30 kwietnia, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Ewa, a robiłaś cytologię czy tylko hpv?

    Cytologię zwykłą w lipcu 25 i teraz płynną z tej samej próbki co HPV.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 30 kwietnia, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cara wrote:
    Ewa, wycinki nie sa pobierane, gdy lekarz nie widzi dużych zmian. Więc na spokojnie. Ja mialam 2 razy kolposkopię i 2 razy lekarka nie pobierała. Podczas drugiego razu juz nie było zmiany:) a za pierwszym razem zmiana była na tyle nieduża, że została zakwalifikowana do obserwacji a nie do bippsji.

    Poza tym kolposkopię przeprowadza sie podczas normalnego badania, wiec będziesz mogła na bieżąco zadawać pytania.

    Ważne, żeby to robił ktoś, kto się w tym specjalizuje i ma doświadczenie. Idziesz do kogoś polecanego?

    A co do immunosupresji i zbijania corssa w.pelni się zgadzam, jesli transfer się po tym sie nie powiedzie, to ja juz też na to się nie zdecyduję.

    No to już mi lżej na duszy.
    Badanie już w poniedziałek.
    Akurat dostałam okres. Wcześniej plamiłam na tabletkach, teraz przeszłam na gonapeptyl bo miał być długi protokół, a tu krwawienie.
    Mam nadsiejez że do poniedziałku już się uspokoi.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1409 1997

    Wysłany: 30 kwietnia, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Udanej majówki, odpoczywajcie :)
    Ja mam plany na prace na działce, do tego mamy do pomalowania 2 pomieszczenia w domu, taka typowo polska majówka na wsi 🤣

    Merci kciuki za betę, niech dalej szybuje 🤞🍀

    domi_, merci, Cień, Lorii, Hope85, Mary27, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ