Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1692 2418

    Wysłany: 20 maja, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień dbał o własny interes. Dziś to każdy patrzy tylko na własny czubek nosa. Bierz L4 i nie miej wyrzutów sumienia

    Cień, Szopka, Ifka, sylstaa, krakowiankq, Yahu, Rafiki lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana, czekamy na wyniki.

    sylstaa, Szopka, krakowiankq, Malutka_111, Lunkaaway, Yahu, merci, Rafiki, Ishildur, Hope85, Milagro ❤️‍🩹, Loraa, MalenaMi, Mary27 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 20 maja, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro, Cień trzymam kciuki. 🍀🙂

    A ja z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie cyklu. Ehh miałam nadzieję, że to trochę wcześniej się zacznie. Może pożalenie się na forum zadziała i miesiączka pojawi się dzisiaj. 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 08:15

    Yahu, Cień, Ishildur, Milagro ❤️‍🩹, MalenaMi, domi_ lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Milagro, Cień trzymam kciuki. 🍀🙂

    A ja z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie cyklu. Ehh miałam nadzieję, że to trochę wcześniej się zacznie. Może pożalenie się na forum zadziała i miesiączka pojawi się dzisiaj. 😉



    Jojczenie bardzo pomaga na przyspieszenie okresu.

    Woczekiwaniu, Ishildur, domi_ lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 20 maja, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Jojczenie bardzo pomaga na przyspieszenie okresu.


    Haha wiem, kiedyś to u mnie zadziało, więc może i tym razem tak się stanie. 😂

    Cień, Ishildur lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 20 maja, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny, mam dziś betę 13dpt i od wczoraj stres mnie dojeżdża na maksa :( włącznie z tym, że od wieczora mnie mdli. Wierzę w tego małego siłacza i bardzo, ale to bardzo chciałabym mieć dziś prawidłowy przyrost. Robię betę w innym labo, więc biorę też poprawkę na wynik (wcześniejsze dwa badania robiłam w klinice).
    Tak niestety działa głowa osoby po przejściach. Naprawdę czasem chciałabym nie mieć tego bagażu doświadczeń i móc jak świeżynka cieszyć się z wysikanych dwóch kresek, nie wiedzieć co to beta, progesteron i od razu po teście ogłaszać całemu światu ciążę.. ech, takie mnie nachodzą czasem myśli.
    Tymczasem zbieram się do labo, a Wam życzę spokojnego dnia obfitującego w dobro 🍀😊

    Przytulam..
    Znam to doskonale. Nie wiem na jakim etapie da się to wreszcie wyłączyć i czy w ogóle.
    Nie ma podstaw do obaw bo bety wyglądają bardzo ładnie:)
    O której powinnaś mieć wyniki?
    Ja jeździłam dalej, do szpitalnego laba żeby mieć na cito.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 20 maja, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Cień,
    Beta w 7dpt to dobry plan, skoro i tak będą Cię kłuć..
    Co do osób w pracy, rób swoje i nie patrz na innych. Naprawdę za kilka miesięcy nikt nie będzie pamiętał o Twoim poświęceniu, bo kazdy patrzy na siebie. Czasem trzeba włączyć w sobie egoizm. Jeśli beta będzie pozytywna, a tego Ci z całego serducha życzę, to kładź L4 i dbaj o malucha.
    🍀🍀🍀

    Otóż to! :)

    Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 20 maja, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Krew oddana, czekamy na wyniki.

    💚🤞🌈
    Za ile godzin spodziewasz się dostać wyniki? Masz czym się zająć do tego czasu?

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 20 maja, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Milagro, Cień trzymam kciuki. 🍀🙂

    A ja z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie cyklu. Ehh miałam nadzieję, że to trochę wcześniej się zacznie. Może pożalenie się na forum zadziała i miesiączka pojawi się dzisiaj. 😉

    Jeden plus, że transfer nie wypadnie 4 czerwca ;)
    Afirmuje @

    Woczekiwaniu, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7212

    Wysłany: 20 maja, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Milagro, Cień trzymam kciuki. 🍀🙂

    A ja z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie cyklu. Ehh miałam nadzieję, że to trochę wcześniej się zacznie. Może pożalenie się na forum zadziała i miesiączka pojawi się dzisiaj. 😉

    Jojczenie pomaga, a ubierz jeszcze białe spodnie 😆

    Woczekiwaniu, Cień, Malutka_111, MalenaMi, domi_ lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 934 4134

    Wysłany: 20 maja, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Przytulam..
    Znam to doskonale. Nie wiem na jakim etapie da się to wreszcie wyłączyć i czy w ogóle.
    Nie ma podstaw do obaw bo bety wyglądają bardzo ładnie:)
    O której powinnaś mieć wyniki?
    Ja jeździłam dalej, do szpitalnego laba żeby mieć na cito.
    Nie da się tego wyłączyć…. Ja jeszcze nie potrafię a teoretycznie zabrnęłam tak daleko…

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3564

    Wysłany: 20 maja, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny, mam dziś betę 13dpt i od wczoraj stres mnie dojeżdża na maksa :( włącznie z tym, że od wieczora mnie mdli. Wierzę w tego małego siłacza i bardzo, ale to bardzo chciałabym mieć dziś prawidłowy przyrost. Robię betę w innym labo, więc biorę też poprawkę na wynik (wcześniejsze dwa badania robiłam w klinice).
    Tak niestety działa głowa osoby po przejściach. Naprawdę czasem chciałabym nie mieć tego bagażu doświadczeń i móc jak świeżynka cieszyć się z wysikanych dwóch kresek, nie wiedzieć co to beta, progesteron i od razu po teście ogłaszać całemu światu ciążę.. ech, takie mnie nachodzą czasem myśli.
    Tymczasem zbieram się do labo, a Wam życzę spokojnego dnia obfitującego w dobro 🍀😊

    Mili, naszej niepłodnej głowy nie da się niestety wyłączyć.. Będzie pewnie tak, że po każdej dobrej wiadomości będziesz się cieszyć przez jeden dzień, a smucić przez kolejne, aż do następnej weryfikacji.. przez lata starań mamy poczucie kontroli wypracowanie do perfekcji. Chcemy sprawdzać, potwierdzać, weryfikować.
    Dla przykładu ja rok temu byłam u lekarza prowadzącego wszystko potwierdzone i chcieliśmy w ok 11tc powiedzieć naszym mamom.
    Kupiłam prezenty, cieszyłam się. Nagle w pracy poczułam ogromną fale strachu,że nie mogę zorganizować wyjścia z prezentami bo przecież byłam na USG 4dni wcześniej i teraz nie wiem czy nadal jest dobrze. Jak więc mogę organizować spotkania z bliskimi? Wiesz, że zwolniłam się z pracy i pobiegłam do lekarza losowego z Medicover, bo inaczej byłam w stanie odwołać niespodziankę?
    Natomiast to będzie powoli mijać. Z każdym tygodniem, tak jak pisałam Lunce pojawi się namiastka wicia gniazda, pierwsze nieśmiałe zakupy.
    Musimy zaakceptować nasze doświadczenie podczas drogi niepłodności, nasze niepłodne myśli. Ale starać się trzymać je w ryzach - żeby było też miejsce na radość. Bo ona też jest i zasila tego małego wojownika :)

    Milagro ❤️‍🩹, sylstaa, MalenaMi, domi_ lubią tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    💚🤞🌈
    Za ile godzin spodziewasz się dostać wyniki? Masz czym się zająć do tego czasu?


    Za dwie godziny powinien być, robiłam w szpitalnym labie.
    Cokolwiek bym nie robiła myśli i tak idą w jednym kierunku 🙈

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 20 maja, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień & Milagro 🤞🏻🍀🤞🏻🍀
    Dla mnie jakoś ta 3 beta też była najbardziej stresująca. Tak jakby to nie mogło być możliwe, że dalej będzie dobrze. Teraz dalej siedzę w zawieszeniu, nie mogąc jeszcze się cieszyć. Ale w końcu musi to minąć

    MalenaMi, Cień, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2002

    Wysłany: 20 maja, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Mili, naszej niepłodnej głowy nie da się niestety wyłączyć.. Będzie pewnie tak, że po każdej dobrej wiadomości będziesz się cieszyć przez jeden dzień, a smucić przez kolejne, aż do następnej weryfikacji.. przez lata starań mamy poczucie kontroli wypracowanie do perfekcji. Chcemy sprawdzać, potwierdzać, weryfikować.
    Dla przykładu ja rok temu byłam u lekarza prowadzącego wszystko potwierdzone i chcieliśmy w ok 11tc powiedzieć naszym mamom.
    Kupiłam prezenty, cieszyłam się. Nagle w pracy poczułam ogromną fale strachu,że nie mogę zorganizować wyjścia z prezentami bo przecież byłam na USG 4dni wcześniej i teraz nie wiem czy nadal jest dobrze. Jak więc mogę organizować spotkania z bliskimi? Wiesz, że zwolniłam się z pracy i pobiegłam do lekarza losowego z Medicover, bo inaczej byłam w stanie odwołać niespodziankę?
    Natomiast to będzie powoli mijać. Z każdym tygodniem, tak jak pisałam Lunce pojawi się namiastka wicia gniazda, pierwsze nieśmiałe zakupy.
    Musimy zaakceptować nasze doświadczenie podczas drogi niepłodności, nasze niepłodne myśli. Ale starać się trzymać je w ryzach - żeby było też miejsce na radość. Bo ona też jest i zasila tego małego wojownika :)
    Dziękuję, piękne i mądre słowa 🥹

    Ps. u mnie wyniki będą po 14 najwcześniej, oddawałam krew niedaleko domu, więc zanim je dadzą do labo to trochę minie. Pani mi tak niefortunnie się wkłuła, że na momencie zobaczyłam gwiazdki, a potem mi się zrobiło słabo.

    Cień 🤞🤞🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 09:31

    Valletta, Cień, Woczekiwaniu, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2559 3461

    Wysłany: 20 maja, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro i Cień ogromne kciuki za dziś 🤞🤞🍀🍀

    Dziewczny, mam jeszcze pytanie odnośnie histero w Barskiej.
    Miałam się zapisać do Janowca, ale jestem pacjentką dr. Zaczyka, więc pewnie u niego miałabym szybszy termin, mam też do niego numer. Jak myślicie u kogo lepiej zrobić? Dr. Zaczyk też jest podobno bardzo dobry

    Cień lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2002

    Wysłany: 20 maja, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Milagro i Cień ogromne kciuki za dziś 🤞🤞🍀🍀

    Dziewczny, mam jeszcze pytanie odnośnie histero w Barskiej.
    Miałam się zapisać do Janowca, ale jestem pacjentką dr. Zaczyka, więc pewnie u niego miałabym szybszy termin, mam też do niego numer. Jak myślicie u kogo lepiej zrobić? Dr. Zaczyk też jest podobno bardzo dobry
    Obojętnie w czyje ręce tam trafisz to histero będzie zrobiona na najwyższym poziomie :)

    sylstaa, Loraa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 20 maja, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Dziewczyny, mam dziś betę 13dpt i od wczoraj stres mnie dojeżdża na maksa :( włącznie z tym, że od wieczora mnie mdli. Wierzę w tego małego siłacza i bardzo, ale to bardzo chciałabym mieć dziś prawidłowy przyrost. Robię betę w innym labo, więc biorę też poprawkę na wynik (wcześniejsze dwa badania robiłam w klinice).
    Tak niestety działa głowa osoby po przejściach. Naprawdę czasem chciałabym nie mieć tego bagażu doświadczeń i móc jak świeżynka cieszyć się z wysikanych dwóch kresek, nie wiedzieć co to beta, progesteron i od razu po teście ogłaszać całemu światu ciążę.. ech, takie mnie nachodzą czasem myśli.
    Tymczasem zbieram się do labo, a Wam życzę spokojnego dnia obfitującego w dobro 🍀😊

    Trzymam mocno kciuki za betę! ✊🏼✊🏼✊🏼🥰

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0. To by było na tyle.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1413 2002

    Wysłany: 20 maja, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.
    🫂🫂 to nie tak miało być.
    Bardzo mi przykro..

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ