Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Jeśli ostatnią biopsję miałaś w lutym to chyba próbowałabym raczej z histeroskopią niż powtórką biopsji. U mnie biopsja wyszła ok, a w histeroskopii pół roku później było zapalenie, polip i zrosty.. miałaś już histero robioną?


    Histeroskopia była w grudniu 2025,był polip i stan zapalny i komórki NK.
    Później antybiotyki i biopsja kontrolna i było ok.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Szopka Autorytet
    Postów: 354 266

    Wysłany: 20 maja, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, bardzo mi przykro i mocno ściskam 🫂 🫂🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4670

    Wysłany: 20 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Histeroskopia była w grudniu 2025,był polip i stan zapalny i komórki NK.
    Później antybiotyki i biopsja kontrolna i było ok.
    U kogo robiłaś tą historię? U kogoś kto ogarnia endo/adeno?
    Myślałaś o konsultacji z innym immuno?

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4670

    Wysłany: 20 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LisaM wrote:
    Ok, będę próbować się tam dostać. Dzięki za info!!!
    Rozumiem, że dopiero po tym procesie udało się zajść w ciąże?
    Dokładnie tak.

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    U kogo robiłaś tą historię? U kogoś kto ogarnia endo/adeno?
    Myślałaś o konsultacji z innym immuno?


    Szpital św Zofii na Żelaznej w Warszawie dr Baran.
    Nie wiem czy ogarnia endo i adeno. Na NFZ to sobie to lekceważa. Uważają, że to taka moda to endo i adeno.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Lorii Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 20 maja, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.
    Bardzo mi przykro, życie jest takie niesprawiedliwe...

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 07.2019
    Nigdy beta >5 😢
    ♀️KIR Bx (brak 3DS-ów), C1/C2
    ♂️HLC C2/C2, translokacja zrównoważona

    Receptywność endometrium x2: okno przesunięte o 12h
    IPLE: wysokie CD56 i CD16 w endometrium
    Biopsje: brak stanów zapalnych
    Histeroskopia: obraz prawidlowy

    2022-2024: 2xIUI, V procedur IVF (26 zarodków wysłanych do badań genetycznych, 9 zarodków zdrowych po PGT-SR i PGT-A)
    2023-2026: 6 transferów z ujemna beta, 5 z obstawa immunologiczna (różne kombinacje, szczepienia, IVIG, accofil, encorton, prograf), wszystkie zarodki po PGT-SR i PGT-A

    7FTE: przygotowania...
    Pozostało ❄️❄️
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Szpital św Zofii na Żelaznej w Warszawie dr Baran.
    Nie wiem czy ogarnia endo i adeno. Na NFZ to sobie to lekceważa. Uważają, że to taka moda to endo i adeno.

    Wydaje mi się, że przede wszystkim mało kto to potrafi dobrze zrobić. Jeden z lekarzy, na którego trafiłam po drugim poronieniu powiedział, że on od razu kieruje do Barskiej, bo się w tym specjalizują: w adenomiozie i w ogóle niepłodności. Większość lekarzy w histero nie widzi adenomiozy albo nie wiedzą co z nią zrobić ;(
    Jestem w tym samym punkcie co Ty Cień. Miałam histerolaparoskopie w grudniu w szpitalu i nie było widocznych żadnych zmian, ale czy na pewno nic tam nie ma? Nie chce co chwilę tam „grzebać” a jednocześnie może się okazać, że to jest dobry kierunek i jestem w kropce.
    Zbieraj siły Kochana i trzymaj się.

    Cień, sylstaa lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 20 maja, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀

    Lajla87_87, Rafiki, Cień, Lorii, sailor89, Cara, merci, Hope85, MagdaLena88, Woczekiwaniu, laurkasiczek, Szopka, Yahu, krakowiankq, Karolaaas, Valletta, Anka84, domi_, Lili@, just_a_girl, sylstaa, MalenaMi, Mandi41, Mary27, Nessie lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀

    Przepiękny wynik! ❤️

    Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2730

    Wysłany: 20 maja, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 przepiękny wynik 🥹🥹🍀🍀🍀

    Cień bardzo mi przykro 🥺🫂😢

    Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 20 maja, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀
    Piękna beta. Gratulacje

    Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀



    Bardzo gratuluję 🥰
    Rośniecie zdrowo ❤️

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 20 maja, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.
    Kurcze, Cień, nie tak miało być... 🫂 Przykro mi :(

    Cień lubi tę wiadomość

  • Evita_ Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 20 maja, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀
    Gratulacje ☺️

    Milagro ❤️‍🩹, Cień lubią tę wiadomość

    💃37
    🧍38

    Endometrioza, adenomioza, torbiele na jajnikach
    Amh 0,6 -> 0,4

    12/2024 cb 💔

    I IVF Marzec 2025
    Gonal f 300, 1 🥚ET morula z 5 doby ❌
    II IVF maj 2025
    Podwójna stymulacja Menopur 300, rekovelle 18, w drugiej fazie bemfola 225, lametta 2,5 ➡️ 1 🥚, 1❄️3BB 🥹
    Lipiec FET beta 1,06 ❌
    12/2025 mezoterapia
    III IVF marzec 2026 gonal f 300 1🥚, 1❄️3BB
    Kwiecień stymulacja przerwana, brak pecherzyków
    IV IVF maj 4🥚, 0❄️
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 20 maja, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀
    gratulacje ❤️ i niech już tylko tak dalej 🍀

    Milagro ❤️‍🩹, Cień lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 20 maja, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cien zrob bete 8dpt lub 9dpt.

    U mnie bylo w 6dpt 0 a 10dpt 20 i przyrastalo ale finalnie klapa....

    Cień lubi tę wiadomość

  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 20 maja, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cien, przykro mi 😥 przytulam mocno 🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 20 maja, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀

    Pięknie 😎 to już nawet na usg powinno być coś widać 😊
    dzielny kropek i dzielna mama 😊

    Milagro ❤️‍🩹, Cień, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 20 maja, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀


    Jak pięknie rośnie. Trzymam kciuki za dalsze etapy. 😍

    Miałaś zarodek z 5 czy 6 doby?

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Cien zrob bete 8dpt lub 9dpt.

    U mnie bylo w 6dpt 0 a 10dpt 20 i przyrastalo ale finalnie klapa....



    Zrobię betę i 9 dpt, i 11 dpt. Wiem, jaki pewnie będzie wynik. Leków też nie odstawiam. Nie wiem tylko, co dalej z Accofilem — wysłałam morfologię do lekarki z kliniki. Brzuch coraz bardziej ciągnie mnie jak na okres.
    Z tą morfologią to dziś był cyrk. Panie z laboratorium przeraziły się moimi leukocytami po Accofilu, bo wyszło prawie 40 tys. Mnie to w ogóle nie obeszło — skupiłam się tylko na becie. A one bały się zadzwonić i przekazać mi taki wynik.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 228 229 230 231 232 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ