Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 20 maja, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jak pięknie rośnie. Trzymam kciuki za dalsze etapy. 😍

    Miałaś zarodek z 5 czy 6 doby?
    Blastka z 6 doby. :)

    Cień, Woczekiwaniu, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 20 maja, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Zrobię betę i 9 dpt, i 11 dpt. Wiem, jaki pewnie będzie wynik. Leków też nie odstawiam. Nie wiem tylko, co dalej z Accofilem — wysłałam morfologię do lekarki z kliniki. Brzuch coraz bardziej ciągnie mnie jak na okres.
    Z tą morfologią to dziś był cyrk. Panie z laboratorium przeraziły się moimi leukocytami po Accofilu, bo wyszło prawie 40 tys. Mnie to w ogóle nie obeszło — skupiłam się tylko na becie. A one bały się zadzwonić i przekazać mi taki wynik.
    Wow niezły poziom leukocytow, ja mam dzis 33k i pomijam dziś dawkę accofilu. Za to jutro znowu musze krew gdzieś zbadać 🤦‍♀️

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Wow niezły poziom leukocytow, ja mam dzis 33k i pomijam dziś dawkę accofilu. Za to jutro znowu musze krew gdzieś zbadać 🤦‍♀️


    Dla takiej lekomanki jak ja 40 tys leukocytow to pikuś 😉

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z Bociana, żeby odstawić wszystkie leki z dnia na dzień, łącznie z Encortonem 10 mg, bo według nich nie ma szans, że cokolwiek jeszcze urośnie.

    Accofil odstawię, ale do piątku i ponownej bety resztę leków utrzymam.A Encortonu przecież nie odstawia się nagle z dnia na dzień.

    Nawet nie rozmawiam z lekarzem tylko z położną (nie umniejszajac położnym).

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 20 maja, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dzwonili z Bociana, żeby odstawić wszystkie leki z dnia na dzień, łącznie z Encortonem 10 mg, bo według nich nie ma szans, że cokolwiek jeszcze urośnie.

    Accofil odstawię, ale do piątku i ponownej bety resztę leków utrzymam.A Encortonu przecież nie odstawia się nagle z dnia na dzień.

    Nawet nie rozmawiam z lekarzem tylko z położną (nie umniejszajac położnym).
    Z encortonem to przy dawce poniżej 20mg/d stosowane krócej niż 2 tygodnie to można odstawić z dnia na dzień

    Cień lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Szopka Autorytet
    Postów: 354 266

    Wysłany: 20 maja, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀

    Fantastyczny wynik 🥰🥰🥰

    Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 20 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze ja się podzielę updatem. Wczoraj miałam pierwsze usg w trakcie stymulacji. Bałam się bardzo że nie zareaguje na ten nowy lek. Ale na ten moment reakcja jest. Mamy 9 AFC ok 10-12 mm. Jutro kolejny podgląd.

    Wiem że szanse są nikle ale dopóki nie znam wyniku to się mogę jeszcze naiwnie łudzić że teraz ta stymulacja mnie pozytywnie zaskoczy 😅 trzymam się tej myśli az do punkcji 🤪

    A wracając do wlewów. Jeśli nie pomogą na komórki to chociaż tyle będę z tego miala że się lepiej czuje. Mam jakoś tak dużo energii i bardzo jasny umysl (w odróżnieniu do dotychczasowej mgly mozgowej). To tyle z plusów. Bo mój mąż jak się dowiedzial ile to kosztuje (a place za to sama 🙃), to mi zrobil awanture, strzelil focha itp. Mezczyzni sa dziwni. Mogą inwestować na giełdzie i tam tracić. Ale wydawanie pieniędzy na zdrowie to już jest glupota wg nich 🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 15:20

    domi_, Cień, Milagro ❤️‍🩹, just_a_girl, Rafiki, sylstaa, MalenaMi, Mary27 lubią tę wiadomość

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 20 maja, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Blastka z 6 doby. :)

    💜

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 20 maja, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dla takiej lekomanki jak ja 40 tys leukocytow to pikuś 😉

    Ja miałam 53 tys. 12 godzin po 1/2 amp. Oczywiście dzwonili do mnie z labu. Dla Sydora taki wynik był ok. Teraz już mnie morfologia w ogóle nie rusza:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 15:33

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 20 maja, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dla takiej lekomanki jak ja 40 tys leukocytow to pikuś 😉
    Cień, u jakiego immunologa jesteś? Dobrze kojarzę, że u Jarosz?

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 20 maja, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dla takiej lekomanki jak ja 40 tys leukocytow to pikuś 😉
    Ja mialam telefon od lekarza z labo 😬 milion pytań, bo on podejrzewał że jestem świeżo po stymulacji / punkcji i świeżym ET i że mam OHSS 🤦‍♀️
    W każdym razie ja dziś pomijam dawkę accofilu, takie zalecenia.
    Co do encortonu to mi immuno mówiła, że jak mi transfer nie wyjdzie to mam brać dalej po te 10 mg aż do kolejnego transferu. Że to więcej mi pomoże niż zaszkodzi, tyle zrozumiałam.

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 20 maja, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień napisz do dr Jarosz ona odpowie jak masz odstawić leki. Ja brałam Encorton 3 miesiące i nie mogę odstawić, biorę dalej.

    Cień, domi_ lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 20 maja, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień,
    Ja już sama nie wiem co w takiej sytuacji. Chyba nie ma jednej słusznej drogi.

    Po ostatnim transferze byłam przekonana, że muszę koniecznie zrobić ponowną histeroskopię, menopauzę, antybiotyki. Próbowałam wymusić na Sydorze immunoglobuliny bo przecież trzeba zrobić wszystko! Byłam oburzona, że lekarz proponuje transfer w kolejnym cyklu itd.
    Po kilku tygodniach mi przeszło. Uznałam, że najważniejszym moim zasobem teraz jest czas. Nie chcę opóźniać kolejnego transferu o pół roku z powodu tego, że dojechał mnie cały proces in vitro i wpadłam w pętlę przekonania, że im więcej zrobię tym mam większą kontrolę bo to pozory.
    Tak na prawdę transfer nawet top zarodka po pgt-a z full obstawą leków i wszystkim co możliwe do tego (fizjoterapia, akupunktura i inne cuda wianki), może się nie udać. Nie wiemy co idzie nie tak i co można jeszcze poprawić. Możliwe, że nic więcej się nie da i wszystko było zaopiekowane. Może kolejny zarodek w tym samym, dobrze przygotowanym środowisku akurat da radę. Najważniejsze, że nic oczywistego nie jest ewidentnie zaniedbane.
    Jak dojdziesz do siebie, jestem przekonana, że podejmiesz odpowiednią decyzję. Widzę, że masz w sobie dalej dużo woli walki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 16:10

    merci, Cara, Cień, just_a_girl, domi_, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 20 maja, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dzwonili z Bociana, żeby odstawić wszystkie leki z dnia na dzień, łącznie z Encortonem 10 mg, bo według nich nie ma szans, że cokolwiek jeszcze urośnie.

    Accofil odstawię, ale do piątku i ponownej bety resztę leków utrzymam.A Encortonu przecież nie odstawia się nagle z dnia na dzień.

    Nawet nie rozmawiam z lekarzem tylko z położną (nie umniejszajac położnym).


    Jeśli jesteś u Jarosz to ona Encorton kazała mi tak odstawić: „Encorton proszę odstawic stopniowo – redukcja o 2,5mg (zaczynając od dawki popołudniowej) co 4 dni”.

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 20 maja, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Blastka z 6 doby. :)

    ❤️❤️❤️

    Też mam wszystkie zarodki z 6 doby i zastanawiam się czy te 120h stosowania proga nie jest za mało. Z tego co kojarzę mój lekarz aż tak sztywno się nie trzyma tych 120h, ale żałuję, że nie zapisałam sobie o której godzinie zaczynałam stosować proga przy ostatnich dwóch transferach.

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 20 maja, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Kochane Dziewczyny,
    dziękuję Wam za wsparcie, za kciuki i za każde dobre słowo. Nigdy wcześniej nie miałam wokół siebie takiego teamu. Jesteście niesamowite. ❤️
    Muszę teraz jakoś uporać się z tym, co się stało… a raczej z tym, co się nie wydarzyło.
    Jestem też otwarta na wszelkie propozycje dotyczące dalszej diagnostyki albo ewentualnego planu działania na przyszłość.
    Cień, słów mi brakuje w takich przypadkach jak Twój. Czasami chciałabym mieć taki magiczny przycisk, który mógłby zabrać te trudy.
    Kochana, w kontekście tych kwestii w pracy i tym, że beta 0, to chce powiedzieć, że teraz jeszcze bardziej niż wcześniej powinnaś o siebie zadbać, zadbać o swój dobrostan. Praca, pracą, wiadomo, że jest ważna, bo daje fundusze na życie, ale jeśli my same o siebie nie zadbamy to nikt w pracy tego za nas nie zrobi.

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 20 maja, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dzwonili z Bociana, żeby odstawić wszystkie leki z dnia na dzień, łącznie z Encortonem 10 mg, bo według nich nie ma szans, że cokolwiek jeszcze urośnie.

    Accofil odstawię, ale do piątku i ponownej bety resztę leków utrzymam.A Encortonu przecież nie odstawia się nagle z dnia na dzień.

    Nawet nie rozmawiam z lekarzem tylko z położną (nie umniejszajac położnym).
    Dr Jarosz opieprzyłaby za odstawienie encortonu z dnia na dzień. Ona jest zwolenniczką stopniowego odstawiania encortonu.

    Cień lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 20 maja, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀
    🥹🥹🥹

    Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Jeśli jesteś u Jarosz to ona Encorton kazała mi tak odstawić: „Encorton proszę odstawic stopniowo – redukcja o 2,5mg (zaczynając od dawki popołudniowej) co 4 dni”.



    O właśnie, dr Jarosz tak pisała, że stopniowo się odstawia i ile kolejny transfer w odległym czasie, bo czasem lepiej tylko dawkę zmniejszyć.

    domi_ lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Ja miałam 53 tys. 12 godzin po 1/2 amp. Oczywiście dzwonili do mnie z labu. Dla Sydora taki wynik był ok. Teraz już mnie morfologia w ogóle nie rusza:p



    Twarda laska jesteś 😘

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 229 230 231 232 233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ