Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 934 4134

    Wysłany: 21 maja, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Trochę te komórki NK były na granicy no i cytokiny nieco rozjechane, dlatego ten Encorton.
    Ta Barska chodzi mi po głowie i Intralipid plus trochę wyciszenia,chociaż z miesiąc.
    Mogłabyś zrobić wyciszenie gonapeptylem tak jak ja miałam ok. 3 tygodnie. Zaczynasz od 21 dc poprzedzającego transfer. Ja też mam andemioze.

    Cień, domi_ lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    13+6 I Prenatalne
    19+ 6 II Prenatalne
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 21 maja, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Jeden plus, że transfer nie wypadnie 4 czerwca ;)
    Afirmuje @


    Udało się ominąć 4 czerwca, transfer zaplanowany po długim weekendzie, więc będę miała weekend o jeden dzień dłuższy. 🙂

    Yahu, merci, Cień, sylstaa, krakowiankq, brilka lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 21 maja, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Encorton biorę o 6 i o 12. Ze względu na problemy ze snem druga dawka tak wcześnie. Będę rozmawiać na dniach z dr czy nie brać jednej dawki z samego rana. Widocznie jestem bardzo wrażliwa na lek bo mam bardzo duże problemy ze snem


    To ciekawe. Muszę wypróbować o której napóźniej mogę wziąć ten lek, aby spać spokojnie. 🙂

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 21 maja, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Trochę te komórki NK były na granicy no i cytokiny nieco rozjechane, dlatego ten Encorton.
    Ta Barska chodzi mi po głowie i Intralipid plus trochę wyciszenia,chociaż z miesiąc.
    Cień, miesiąc wyciszenia (czyli 1 zastrzyk Diphereline) nic nic nie da, bo w pierwszym etapie po zastrzyku następuje efekt tzw. flare, czyli wyrzut hormonów. Aktywność hormonalna może być więc przez 2 do 3 tyg większa, dlatego daje mi sie min 2 zastrzyki.

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

  • Cara Autorytet
    Postów: 694 417

    Wysłany: 21 maja, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Mogłabyś zrobić wyciszenie gonapeptylem tak jak ja miałam ok. 3 tygodnie. Zaczynasz od 21 dc poprzedzającego transfer. Ja też mam andemioze.
    Tak, gonapeptyl na krótsze wyciszenia ma większy sens niz Diphereline.

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 21 maja, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    13dpt i beta 1287 🥹🥹 waleczny kropuś 🍀

    Super!!! Byle do przodu! Mocno Wam kibicuję! 🥰

    Cień, Milagro ❤️‍🩹 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2536 4670

    Wysłany: 21 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takich małych dawkach encortonu (i w sytuacjach, że nie jest to lek podstawowy, a raczej wspomagający) zawsze się zastanawiałam, czemu lekarze zalecają jej dzielenie🤔 Najczęściej stosuje się dawkę jednorazową rano, bo wtedy najlepiej naśladuje naturalny rytm wydzielania kortyzolu i daje mniej działań niepożądanych.

    Jak byłam u dr Jarosz i miałam rozpisane dawki o 8 i 16 to brałam te 10mg jednorazowo rano, bo przy dzielonej dawki zdarzały się problemy ze snem. Gdy dopytałam jej o to dzielenie to mi odpisała, że ona tak daje by zmniejszyć dolegliwości żołądkowe, a akurat u mnie nie one były problemem, więc pozwoliła mi brać jednorazowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 12:57

    Woczekiwaniu, Cień lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 21 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy się chwaliłam ale po długiej walce o podniesienie ferrytyny, która od 1,5 roku była w okolicach 15-40 w zeszłym tygodniu powtórzyłam badanie i wynik jest... 126 :D🔥
    Nie wiem jak to możliwe. Pewien wpływ miało na to na pewno to, że badanie było wykonane bez odstawienia we wcześniejszych dniach Tardyferonu.
    Pilnowałam żeby robić odstępu od kawy, herbaty i nabiału oraz popijałam żelazo wodą z cytryną.


    Edit. Z kolei TSH zjechało od października z 4 do 0,13 😕
    Ale wdrożyłam już działania korygujące.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 13:13

    merci, Milagro ❤️‍🩹, Woczekiwaniu, sylstaa, Valletta, Cień, Rafiki, Szopka, brilka, Mary27, Oczekujaca lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 21 maja, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Tak u Jarosz. Ale z jej propozycji był tylko Encorton 2×1 po 5 mg.

    To w klinice zapadła decyzja, żeby było 1×1 10 mg.
    Do tego Accofil, heparyna, Decapeptyl Daily i Atosiban.
    To już była inwencja ginekolog.

    Ja biorę Encorton 2x1 10mg. Generalnie jego działanie polega na obniżeniu odporności organizmu, więc stopniowe odstawianie może mieć sens. 🤔

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 21 maja, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Mam zalecenia od dr Jarosz, aby Encorton przyjmować w trakcie posiłku. Czy Wy stosujecie się do tej zasady? Chodzi o to, że śniadanie jem znacznie wcześniej niż o 8:00 i zastanawiam się czy tą pierwszą tabletkę można przyjąć o 8:00, ale bez posiłku. Czy może lepiej przesunąć tą pierwszą dawkę na 6:20?

    Mnie lekarz nie dał żadnych „instrukcji” co do Ancortonu. Biorę 2x1 10mg. Ja zażywam po śniadaniu (różnie… raz o 8, innym razem o 9) i wieczorem po posiłku. Wieczorem to już bardzo różnie bywa, w zależności o której uda mi się dotrzeć do domu. 😐

    Woczekiwaniu lubi tę wiadomość

    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 21 maja, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś robiłam badania…
    W 16 dpt. beta 2,968; progesteron 48,10

    Milagro ❤️‍🩹, Anka84, merci, MagdaLena88, LisaM, Hope85, sylstaa, Valletta, Yahu, Cień, Szopka, brilka, Mery0211, Mandi41, Mary27 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 21 maja, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Dziewczyny, dziś robiłam badania…
    W 16 dpt. beta 2,968; progesteron 48,10
    Wow, ale masz rakietkę 🚀 super wartości :)

    Ja robię jutro morfo i kusi beta też, ale postanowiłam nie dokładać sobie stresów i nie będę robić. Kolejną mam w klinice po weekendzie razem z usg, więc grzecznie będę czekać bez stresowania kropka 😊
    Edit. Pozdrawiam Was podpięta pod kolejny intralipid 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 14:04

    merci, Woczekiwaniu, Hope85, sylstaa, Valletta, MalenaMi, Yahu, Cień, domi_, Rafiki, Szopka, brilka, Mery0211 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 21 maja, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalenaMi wrote:
    Dziewczyny, dziś robiłam badania…
    W 16 dpt. beta 2,968; progesteron 48,10
    Idzie jak burza, super ❤️✨

    MalenaMi, Cień lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 21 maja, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Nie wiem czy się chwaliłam ale po długiej walce o podniesienie ferrytyny, która od 1,5 roku była w okolicach 15-40 w zeszłym tygodniu powtórzyłam badanie i wynik jest... 126 :D🔥
    Nie wiem jak to możliwe. Pewien wpływ miało na to na pewno to, że badanie było wykonane bez odstawienia we wcześniejszych dniach Tardyferonu.
    Pilnowałam żeby robić odstępu od kawy, herbaty i nabiału oraz popijałam żelazo wodą z cytryną.


    Edit. Z kolei TSH zjechało od października z 4 do 0,13 😕
    Ale wdrożyłam już działania korygujące.


    Ooo ale wynik. Mi się też udało podnieść ferrytynę, ale brałam tylko Feme complex. W ubiegłym roku miałam ferrytynę około 30. Zawsze na takim poziomie mi się to utrzymywało. Coś tam próbowałam z tym robić, czasami piłam sok z buraka, czasami koktajl z pietruszki czy jadłam wątróbkę, ale to jakoś nie podniosło mi ferrytyny. Postanowiłam, że kupię ten suplement i spróbuję czy to coś da. 60 tabletek (producent zaleca brać 2 razy dziennie) brałam przez około 1,5 miesiąca, odstawiłam na jakiś tydzień przed badaniem i teraz ferrytynę mam 50, więc jestem z tego zadowolona. Narazie kontynuuję suplementację. 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 14:35

    sylstaa, MalenaMi, Cień, domi_ lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 21 maja, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Update :)
    Mam wyznaczony termin operacji z wykorzystaniem robota DaVinci na początek lipca. Dostałam sporo papierów do przeczytania/podpisania/wypełnienia od M.P.
    Jedna strona A4 to same zalecenia (pół strony to zalecenia przedoperacyjne a kolejne pół strony to zalecenia pooperacyjne). Ma się do mnie jeszcze w najbliższych dniach odezwać koordynatorka zajmująca się pacjentkami z endometriozą.
    Maksymalnie na 3 tyg przed operacją mam mieć jeszcze spotkanie z anestezjologiem. Przed tym spotkaniem jeszcze musze wykonać szereg badań z krwi. Postaram się po weekendzie wbić do mojej lekarki pierwszego kontaktu i wyciągnąć wszystko co mogę na NFZ.
    Może uda się uniknąć odcinkowej resekcji jelita i uda zastosować dyskową 🙏
    Trzymajcie za mnie kciuki 🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 15:32

    Valletta, Woczekiwaniu, Yahu, Hope85, merci, Milagro ❤️‍🩹, Rafiki, sylstaa, MagdaLena88, sailor89, Cień, Szopka, just_a_girl, krakowiankq, brilka, Anka84, Mery0211, MalenaMi, Cara, Mandi41, Mary27 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • Szopka Autorytet
    Postów: 354 266

    Wysłany: 21 maja, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Ooo ale wynik. Mi się też udało podnieść ferrytynę, ale brałam tylko Feme complex. W ubiegłym roku miałam ferrytynę około 30. Zawsze na takim poziomie mi się to utrzymywało. Coś tam próbowałam z tym robić, czasami piłam sok z buraka, czasami koktajl z pietruszki czy jadłam wątróbkę, ale to jakoś nie podniosło mi ferrytyny. Postanowiłam, że kupię ten suplement i spróbuję czy to coś da. 60 tabletek (producent zaleca brać 2 razy dziennie) brałam przez około 1,5 miesiąca, odstawiłam na jakiś tydzień przed badaniem i teraz ferrytynę mam 50, więc jestem z tego zadowolona. Narazie kontynuuję suplementację. 🙂

    Dziewczyny, a ten sok z buraka to kupujecie jakiś specjalny? Czy można go dostać np. w każdym Lidlu/biedronce?

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 21 maja, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Dziewczyny, a ten sok z buraka to kupujecie jakiś specjalny? Czy można go dostać np. w każdym Lidlu/biedronce?
    Ja kupuję raczej w takich mniejszych sklepach typu Lewiatan czy Chorten. Nie widziałam u nas w Biedrze czy Lidlu. W Kauflandzie też jest i tam jest też spoko sok z kiszonego buraka

    Szopka lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 21 maja, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Dziewczyny, a ten sok z buraka to kupujecie jakiś specjalny? Czy można go dostać np. w każdym Lidlu/biedronce?


    Zakwas z buraka/ sok z kiszonych buraków, który możesz kupić w Lidlu, Dino, a czy jest w Biedronce to teraz nie pamiętam. Dla mnie najlepszy jest z Dino.

    Moim zdaniem dużą robotę w podniesieniu ferrytyny robią jelita, więc warto wprowadzić probiotyk sanprobi ibs.

    Cień, Yahu, Szopka lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 21 maja, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, świetne wieści. Oby operacja oszczędziła ile się uda 🤞🤞

    Cień, domi_ lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 21 maja, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od jakiegoś czasu zachwalam na podniesienie ferrytyny koktajl z arbuza i buraka, na implantację zarodka nie pomógł u mnie ani razu ale ferrytynę podniósł jak złoto! 🙈

    Domi, trzymam kciuki żeby operacja przyniosła efekty i poszła bezproblemowo 🍀

    Czytam Was, ale ostatnio starczało mi sił tylko na polubienia. Czekałam na wyniki hpv, bo po moich „przygodach” z dysplazją i immunosupresją spodziewałam się różnych scenariuszy - na szczęście dziś przyszły wyniki i jestem hpv free trzeci rok od konizacji szyjki 🥳🥳 Ulżyło mi ogromnie, bo już zastanawiałam się na co robię histeroskopię jak zaraz możemy zastopować starania 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 21:36

    just_a_girl, Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq, sylstaa, Yahu, merci, Szopka, Woczekiwaniu, Cara, domi_, Cień lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ