Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Riaska98 Autorytet
    Postów: 275 131

    Wysłany: 21 maja, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to moj 1 raz z procedura
    Od 22 dnia cyklu mam brać co drugi dzien zastrzyk gonapeptyl Daily 0,1
    Po 12 dniach wizyta gdzie bedzie dodany 2 zastrzyk, I 12.06 wizyta zeby zobaczyc pęcherzyki.
    Punkcja ma byc między 15-20.06 ( ale to moze sie zmienić w zależności od mojej reakcji na leki)
    Jestem nowa w tym temacie, to znaczy ze mam ten protokół dlugi tak?

    🌸 Starania od 2024 r. 🌸
    🩺 12.2025 ➜ drożność jajowodów ✅
    💉 03.2026 ➜ IUI #1 ❌
    💉 04.2026 ➜ IUI #2 ❌
    📋 05.2026 ➜ kwalifikacja do IVF ✅
    🌙 05.2026 ➜ Gonapeptyl (wyciszanie jajników)
    💉 06.2026 ➜ IVF 💊 Bemfola + Menopur + Gonapeptyl
    🥚 17.06.2026 ➜ punkcja: 20 komórek
    🧬 Zapłodnionych: 6 ❤️
    ❄️ Mrozaczki 5:
    5 doba:🔹 4.1.2 🔹 4.2.2 🔹 3.2.3
    6 doba: 🔹 5.2.3 🔹 4.2.3
    📅 29.06.2026 ➜ kwalifikacja do transferu 🤞🍀
    🤍 5 blastek czeka na transfer 🍀👶
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2536 4670

    Wysłany: 21 maja, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Riaska98 wrote:
    Dziewczyny, to moj 1 raz z procedura
    Od 22 dnia cyklu mam brać co drugi dzien zastrzyk gonapeptyl Daily 0,1
    Po 12 dniach wizyta gdzie bedzie dodany 2 zastrzyk, I 12.06 wizyta zeby zobaczyc pęcherzyki.
    Punkcja ma byc między 15-20.06 ( ale to moze sie zmienić w zależności od mojej reakcji na leki)
    Jestem nowa w tym temacie, to znaczy ze mam ten protokół dlugi tak?
    Hej, zadaj to pytanie na wątku miesięcznym „ivf Maj 2026”

    krakowiankq, merci, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 21 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    To jeszcze ja się podzielę updatem. Wczoraj miałam pierwsze usg w trakcie stymulacji. Bałam się bardzo że nie zareaguje na ten nowy lek. Ale na ten moment reakcja jest. Mamy 9 AFC ok 10-12 mm. Jutro kolejny podgląd.

    Wiem że szanse są nikle ale dopóki nie znam wyniku to się mogę jeszcze naiwnie łudzić że teraz ta stymulacja mnie pozytywnie zaskoczy 😅 trzymam się tej myśli az do punkcji 🤪

    A wracając do wlewów. Jeśli nie pomogą na komórki to chociaż tyle będę z tego miala że się lepiej czuje. Mam jakoś tak dużo energii i bardzo jasny umysl (w odróżnieniu do dotychczasowej mgly mozgowej). To tyle z plusów. Bo mój mąż jak się dowiedzial ile to kosztuje (a place za to sama 🙃), to mi zrobil awanture, strzelil focha itp. Mezczyzni sa dziwni. Mogą inwestować na giełdzie i tam tracić. Ale wydawanie pieniędzy na zdrowie to już jest glupota wg nich 🙃

    Niech rosną w siłę!

    Hope pytanko mam.
    Jak układałaś z lekarzem plan na te zbieranie zarodków to mówił coś o okresie przechowywania?
    Bo mój mówił o max 3 miesiącach i wyrobiłam się w tym czasie tylko z dwoma a wszystko wskazuje, że mogę ta drugą źle skończyć.
    Zastanawiam się czy naciskać na jeszcze jedną próbę. Twój coś mówił w jakim czasie musicie się wyrobić?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 21:22

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 21 maja, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Niech rosną w siłę!

    Hope pytanko mam.
    Jak układałaś z lekarzem plan na te zbieranie zarodków to mówił coś o okresie przechowywania?
    Bo mój mówił o max 3 miesiącach i wyrobiłam się w tym czasie tylko z dwoma a wszystko wskazuje, że mogę ta drogą źle skończyć.
    Zastanawiam się czy naciskać na jeszcze jedną próbę. Twój coś mówił w jakim czasie musicie się wyrobić?

    Ech no po dzisiejszej wizycie nastrój trochę gorszy. Na razie tylko 3 pęcherzyki zaczęły rosnąć. Wiadomo że jest jeszcze wcześnie, sytuacja może się zmienić ale lekarz podniósł mi ciśnienie mówiąc że no cóż wiek (40) i niskie (0,8 ) AMH.. no nie wiem jak dla mnie to amh nie jest jakieś dramatycznie niskie 😑

    Jeśli chodzi o okres przechowywania to w ogóle o tym nie rozmawialiśmy, więc trochę mnie zdziwilas tym pytaniem 🙃 moj pierwszy zarodek czeka od końca lutego. Nikt nie mówił że jest jakiś max okres przechowywania.. w rejestracji dostałam tylko info że po wygaśnięciu programu za przechowywanie zarodków się płaci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 21:01

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 21 maja, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szopka wrote:
    Dziewczyny, a ten sok z buraka to kupujecie jakiś specjalny? Czy można go dostać np. w każdym Lidlu/biedronce?

    Zrób sobie sama w domu 😉 Ja kiszę buraki, robi się to ekspresowo. Polecam! Taki zakwas możesz pić sam, albo użyć do barszczu. Rewelacja! 🫜

    Szopka, Cień lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 21 maja, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    Ech no po dzisiejszej wizycie nastrój trochę gorszy. Na razie tylko 3 pęcherzyki zaczęły rosnąć. Wiadomo że jest jeszcze wcześnie, sytuacja może się zmienić ale lekarz podniósł mi ciśnienie mówiąc że no cóż wiek (40) i niskie (0,8 ) AMH.. no nie wiem jak dla mnie to amh nie jest jakieś dramatycznie niskie 😑

    Jeśli chodzi o okres przechowywania to w ogóle o tym nie rozmawialiśmy, więc trochę mnie zdziwilas tym pytaniem 🙃 moj pierwszy zarodek czeka od końca lutego. Nikt nie mówił że jest jakiś max okres przechowywania.. w rejestracji dostałam tylko info że po wygaśnięciu programu za przechowywanie zarodków się płaci.

    No mi mówił, że materiał z biopsji może być przechowywany określony czas i że tylko dwie się uda.
    A mnie już zgniatają statystyki.
    Bo ja to mam wysyp komórek jajowych ale w połączeniu z nasieniem męża i pewnie już słabymi komórkami przez endometrioze to i tak idę znowu w kierunku jednego zarodka. Oby chociaż ten jeden był.
    A pobrano 23 oocyty.

    Także czuję, że klapa.
    U mnie też kwestia finansowa wchodzi w grę.
    2 czy 4 zarodka taka sama cena to jednak człowiek masy żeby były chociaż 4.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Hope85 Autorytet
    Postów: 282 887

    Wysłany: 21 maja, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    No mi mówił, że materiał z biopsji może być przechowywany określony czas i że tylko dwie się uda.
    A mnie już zgniatają statystyki.
    Bo ja to mam wysyp komórek jajowych ale w połączeniu z nasieniem męża i pewnie już słabymi komórkami przez endometrioze to i tak idę znowu w kierunku jednego zarodka. Oby chociaż ten jeden był.
    A pobrano 23 oocyty.

    Także czuję, że klapa.
    U mnie też kwestia finansowa wchodzi w grę.
    2 czy 4 zarodka taka sama cena to jednak człowiek masy żeby były chociaż 4.

    A Ty miałaś teraz stymulacje? czy coś źle zrozumialam? myślałam że czekasz na wynik kolposkopii i że stymulacja wstrzymana. Ale jeśli udalo się zrobić stymulacje to super 🙂 23 oocyty to super wynik. Jest z czego wybierać 😊 trzymam kciuki za zarodki!

    Edit: czekaj, mówisz o jednym zarodku? tzn że z 23 komórek tylko 1 się zaplodnila?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 21:37

    '85 👩
    Endometrioza, adenomioza, torbiel jajnika, plus naczyniak, niedoczynność tarczycy, laparo (2013)
    Cross match 12%, Allo MLR 25%, KIR Bx
    AMH 1,7 (2021), 1,18 (01/2026), 0,8 (03/2026)

    Pierwsza era:
    IUI x 3
    0 IVF => (2015) 1 zarodek ❌
    Druga era: 2021-obecnie
    1 IVF => (2021) 6MII/6, 3 zarodki
    1 ET 4/2024 4AA ❌
    2 FET 06/2024 3AA ❌
    07/24 Histero = CD138+ 25/10
    3 FET 10/2024 4BB ❌

    2 IVF => (2022) 8MII/7, 3 zarodki
    4 ET 12/2024 3AA ⏸️
    5dpt 8,7; 9dpt 140; 17 dpt 5422; 22 dpt 16643;
    29 dpt CRL 3 mm, brak serduszka, 9tc 💔
    04/25 Histero (bez cd138) ✅
    5 FET 05/2025 3AA❌
    06-08/25 Zoladex
    6/25 Biopsja - CD138+ 50/10
    7/25 Biopsja - CD138- ✅
    6 FET 11/2025 4BB ❌

    3 IFV 02/26 10/7/2MII/1, 1 x 3AA (5), PGT-A ?
    4 IVF 04/26 8/4/3MII/2, 1 x 3AB (6), PGT-A?
    5 IVF 05/26 8/5/4MII/4, 0
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 22 maja, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Ja od jakiegoś czasu zachwalam na podniesienie ferrytyny koktajl z arbuza i buraka, na implantację zarodka nie pomógł u mnie ani razu ale ferrytynę podniósł jak złoto! 🙈

    Domi, trzymam kciuki żeby operacja przyniosła efekty i poszła bezproblemowo 🍀

    Czytam Was, ale ostatnio starczało mi sił tylko na polubienia. Czekałam na wyniki hpv, bo po moich „przygodach” z dysplazją i immunosupresją spodziewałam się różnych scenariuszy - na szczęście dziś przyszły wyniki i jestem hpv free trzeci rok od konizacji szyjki 🥳🥳 Ulżyło mi ogromnie, bo już zastanawiałam się na co robię histeroskopię jak zaraz możemy zastopować starania 😅
    Brilka, fajnie, że się odzywasz! 🤩
    Jak się czujesz po tym wszystkim?
    Są jakieś dalsze plany?

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 22 maja, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że jest tu grono naszych IVF weteranek, które poczytuję regularnie/w miarę regularnie, ale się nie odzywa. Co u was?
    Jeśli tylko macie taką chęć to podzielcie się z nami 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 08:09

    Naadzieja, Mandi41 lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 22 maja, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, u nas plan na najbliższy czas to nadal ten sam co ostatnio czyli czekanie 😆 Na wyniki pgta, na histero, na wyniki iple, niekończące się czekanie na wyniki badań 🙈

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 22 maja, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Domi, u nas plan na najbliższy czas to nadal ten sam co ostatnio czyli czekanie 😆 Na wyniki pgta, na histero, na wyniki iple, niekończące się czekanie na wyniki badań 🙈

    Ale jaka będziesz przygotowana ;)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 22 maja, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Domi, u nas plan na najbliższy czas to nadal ten sam co ostatnio czyli czekanie 😆 Na wyniki pgta, na histero, na wyniki iple, niekończące się czekanie na wyniki badań 🙈
    Ja z czekania w trakcie procedur zrobiłam już sobie ulubiony sport :)

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 22 maja, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope85 wrote:
    A Ty miałaś teraz stymulacje? czy coś źle zrozumialam? myślałam że czekasz na wynik kolposkopii i że stymulacja wstrzymana. Ale jeśli udalo się zrobić stymulacje to super 🙂 23 oocyty to super wynik. Jest z czego wybierać 😊 trzymam kciuki za zarodki!

    Edit: czekaj, mówisz o jednym zarodku? tzn że z 23 komórek tylko 1 się zaplodnila?

    Tak byłam na wyciszenie od lutego przez te torbiele ale poszliśmy za ciosem i jako długo protokół poszłam że stymulacją.
    Z 23 oocytów tylko 6 się rozwija.
    To u mnie z takiej ilości powstaje 1 zarodek.
    Niestety u mnie jest taka sytuacja, że stymuluje się jak 20stka, na małych dawkach leków.
    Ale z reguły jak mam w 3 dobie ponad 15 zarodków to zostają 3, jak w 3 dobie jest ponad 10 to mogę liczyć na 2, a jak jest ok 5 to już zostaje z jednym.
    No i teraz idę dokładnie z tym samym schematem.

    Po prostu klapa.
    Ja już łącznie ze wszystkich procedur wystymulowałam 114 oocytów więc grubo, a i tak słabo.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Naadzieja Autorytet
    Postów: 690 490

    Wysłany: 22 maja, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, podczytuję Was i mocno wszystkim kibicuję ❤️Milagro, gratulacje ❤️

    Nie wiem, czy pamiętacie moją historię, ale po 5,5 roku od cc przypadkiem wykryto u mnie niszę. Byłam w szoku, że wcześniej nikt mi o niej nie powiedział, mimo że może mocno utrudniać implantację zarodka, bo po okresie zbiera się tam krew.

    Od razu zmieniłam lekarza i on zobaczył ją praktycznie od razu. Powiedział, że „widać ją jak na talerzu” i że trzeba zrobić z tym porządek.

    2 tygodnie temu miałam korektę w Uczkin w Warszawie, operował mnie prof. Ludwin. Teraz czekam na kontrolę i bardzo liczę, że jeśli wszystko będzie się dobrze goić, to uda się podejść do transferu w czerwcu albo lipcu. Ostatni transfer miałam rok temu..

    👩89 👨85

    2020 - 👧nat.1 cykl starań
    2023 - bliźniaki, nat.1 cykl starań, 10 tc💔

    05-10.2024 - 5 cykli clo
    08.2024 - HSG
    10.2024 - IUI X

    IVF 1
    11.24 stymulacja💉(gonapeptyl 100, ovaleap 150, menopur 75)
    12.24 - punkcja: 8 dojrzałych, 7 zapłodnionych -> 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️
    01.25 - 2AA ❌
    02.25 - 2AA ❌
    05.25 - 2AA ❌
    06.25 - 3AA i 1AA, 8dpt 26,22, 10dpt 35,59, 13dpt 89,68, 15dpt 237,75, 17dpt 586,65, 20dpt 1721,51, fhr 91, 9 tc💔

    IVF 2
    17.10.2025 - stymulacja💉
    14.11 - punkcja: 14 dojrzałych, 12 zapłodnionych -> 6 blastek (3x4AA,3AA,2AA,1AA) ❄️❄️❄️❄️❄️❄️

    ✅ AMH 3,71 -> 4,55, 2x histeroskopia, minihistero & IPLE, cd138, cd56, ANA, MUCHA, Pasożyty, homocysteina, witaminy, 2x immunosupresja, 2x antybiotykoterapia, 3 miesiące ah

    05.26 korekta niszy Uczkin

    🆘 nisza po CC, KIR genotyp bx, PAI -1

    cross match 25,7 ->52,3% ->35,3%->20,2%

    Najciemniej jest tuż przed wschodem słońca..
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 9937 8543

    Wysłany: 22 maja, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadzieja wrote:
    Domi, podczytuję Was i mocno wszystkim kibicuję ❤️Milagro, gratulacje ❤️

    Nie wiem, czy pamiętacie moją historię, ale po 5,5 roku od cc przypadkiem wykryto u mnie niszę. Byłam w szoku, że wcześniej nikt mi o niej nie powiedział, mimo że może mocno utrudniać implantację zarodka, bo po okresie zbiera się tam krew.

    Od razu zmieniłam lekarza i on zobaczył ją praktycznie od razu. Powiedział, że „widać ją jak na talerzu” i że trzeba zrobić z tym porządek.

    2 tygodnie temu miałam korektę w Uczkin w Warszawie, operował mnie prof. Ludwin. Teraz czekam na kontrolę i bardzo liczę, że jeśli wszystko będzie się dobrze goić, to uda się podejść do transferu w czerwcu albo lipcu. Ostatni transfer miałam rok temu..

    Hej opowiesz coś więcej o operacji?
    Była na NFZ czy prywatnie?
    Jak wszystko załatwiłaś?

    Mam nadsiejez że to już ostatnia prosta.

    5.2026 VI IMSI, 23 komórki, 12 MII, 0 zarodków 😭

    02.2026 V IMSI 15 komórek, 5MII, 1❄️ 4BB

    01.2026 10 FET 10a i 8a ❌
    11.2025 9 FET 3AA ❌
    03-05.2025 8 FET 4AB 💔 9+2/10 tc [*] ♂️😔

    12.2024 IV IMSI 18 komórek, 10 MII, 9 zapłodnień, 8a,10a, 3AA, 4AB

    08.2024 FET 8a❌
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.22- 01.23 FET 4AB 💔 9/10 tc [*] ♂️😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 kom./19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki, pessar, hipotrofia - >ciężki start ale jest♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi prot.: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1x8b

    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔

    Ja: AMH ok; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, PAI homo, KIR AA, endometrioza. Cd138✔️, cross 54%

    Mąż: MSOME 0%

    Walka od 2016
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 457 709

    Wysłany: 22 maja, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień baaardzo mi jest przykro - z reszta wiesz.. przychylam sie do zdania dziewczyn, ze przydalaby sie wycieczka do Nowego Sacza.

    Domi_ bardzo sie ciesze ze podjeliscie te decyzje <3 zdrowie jest najwazniejsze. Odwiedze Cie po operacji bo mam rzut beretem <3

    Milagro twoje wiesci raduja moje serducho <3

    Hope trzymam kciuki za pecherzyki!

    Ewa89 oby bylo jak najwiecej zarodkow <3

    Ja tez mam wrazenie ze moja ferrytyna poprawila sie po legendarnym napoju. Teraz pewnie szoruje po dnie bo dawno go nie pilam, ale sezon na arbuza zaraz sie zacznie :)

    Ja jestem po konsultacji, bedzie jeszcze jedna procedura, jak ochlone to dam wiecej szczegolow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 13:07

    Milagro ❤️‍🩹, krakowiankq, Ewa89_89, Szopka, domi_, Yahu, Hope85, Cień lubią tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 22 maja, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na początku przyszłego tygodnia będę wiedzieć czy niebawem transferujemy :) Trzymajcie kciuki.
    Cykl naturalny więc wiele może pójść nie tak.
    Na razie koksuję endometrium, chodzę na akupunkturę i Indibę.
    Jeśli wszystko się uda z transferen to betowanie będzie tuż przed naszym ślubem 🥰

    Szopka, Mandi41, domi_, Yahu, just_a_girl, Hope85, merci, Woczekiwaniu, Cień, Milagro ❤️‍🩹, MalenaMi, Ewa89_89, Mary27 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 22 maja, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Domi, u nas plan na najbliższy czas to nadal ten sam co ostatnio czyli czekanie 😆 Na wyniki pgta, na histero, na wyniki iple, niekończące się czekanie na wyniki badań 🙈
    Czyli standardowa wymiana zdań weteranek:
    Osoba A: o czyli coś się ruszyło! Jakie plany teraz?
    Osoba B: teraz trzeba poczekać na … (wstaw dowolne) 🫣😂
    Dużo cierpliwości i tobie i każdej czekającej na „coś” 😘

    Szopka, brilka, Mandi41, Nessie lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 22 maja, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Tak byłam na wyciszenie od lutego przez te torbiele ale poszliśmy za ciosem i jako długo protokół poszłam że stymulacją.
    Z 23 oocytów tylko 6 się rozwija.
    To u mnie z takiej ilości powstaje 1 zarodek.
    Niestety u mnie jest taka sytuacja, że stymuluje się jak 20stka, na małych dawkach leków.
    Ale z reguły jak mam w 3 dobie ponad 15 zarodków to zostają 3, jak w 3 dobie jest ponad 10 to mogę liczyć na 2, a jak jest ok 5 to już zostaje z jednym.
    No i teraz idę dokładnie z tym samym schematem.

    Po prostu klapa.
    Ja już łącznie ze wszystkich procedur wystymulowałam 114 oocytów więc grubo, a i tak słabo.
    Matko i córko! 🫂
    Można zwariować. Nawet nie mogę sobie wyobrazić, że z tyłu oocytów tak może pójść stymulacja… można stać się kłębkiem nerwów 🤦‍♀️
    A kiedy będziesz wiedziała jaki jest finalny wynik?

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 22 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadzieja wrote:
    Domi, podczytuję Was i mocno wszystkim kibicuję ❤️Milagro, gratulacje ❤️

    Nie wiem, czy pamiętacie moją historię, ale po 5,5 roku od cc przypadkiem wykryto u mnie niszę. Byłam w szoku, że wcześniej nikt mi o niej nie powiedział, mimo że może mocno utrudniać implantację zarodka, bo po okresie zbiera się tam krew.

    Od razu zmieniłam lekarza i on zobaczył ją praktycznie od razu. Powiedział, że „widać ją jak na talerzu” i że trzeba zrobić z tym porządek.

    2 tygodnie temu miałam korektę w Uczkin w Warszawie, operował mnie prof. Ludwin. Teraz czekam na kontrolę i bardzo liczę, że jeśli wszystko będzie się dobrze goić, to uda się podejść do transferu w czerwcu albo lipcu. Ostatni transfer miałam rok temu..
    To są dobre wieści! 💪
    Czy po tej korekcie będziesz też czuła jakąś różnicę czy to bardziej chodzi o „wewnętrzne” funkcjonowanie?
    Jesli palnęłam tym pytaniem jakąś głupotę to przepraszam. Temat dla mnie jest po prostu obcy.
    Ja się doktoryzowałam tylko w „mendach”. 🤷‍♀️

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
‹‹ 232 233 234 235 236 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ