Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 20 maja, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.

    😥 bardzo mi przykro:( na prawdę.

    laurkasiczek, Cień lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    🫂🫂 to nie tak miało być.
    Bardzo mi przykro..


    Chyba właśnie tak miało być.
    Nigdy się nie uda. Nie mi. Cokolwiek bym robiła zawsze coś będzie nie tak.
    Każdemu się uda ale nie mi.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 20 maja, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Chyba właśnie tak miało być.
    Nigdy się nie uda. Nie mi. Cokolwiek bym robiła zawsze coś będzie nie tak.
    Każdemu się uda ale nie mi.


    Cień kibicuje każdemu. Podczytuje cały czas. Tak mi przykro i rozumiem Twoje myśli, bo mam podobnie. 9 transferów za mną i nic, a lekarze nic z tym nie robią. Tulę mocno :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 10:55

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 20 maja, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.


    Tak bardzo mi przykro. 😥🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 20 maja, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Milagro


    Mocny przytulas dla Ciebie i ogromie mocne kciuki✊️❤️🫂


    Mam troszkę podobnie, choć nie do końca.Dziś 7 dpt i muszę zrobić morfologię dla dr J. Zastanawiam się też nad betą, skoro i tak będą mnie kłuć.
    Nie śpię od 4 rano. Serce mi wali. Ten stres mnie wykończy.
    Do tego baby w mojej pracy robią mi pod górkę.
    W tamtym tygodniu po transferze byłam 3 dni na L4. Na ten tydzień musiałam wrócić, bo mamy kontrolę.
    Mówię im, żeby liczyły się z tym, że może się okazać, iż będę musiała wziąć dłuższe L4, a one tylko o swoim — że teraz najważniejsze są ich urlopy.
    Choć raz w życiu chcę zatroszczyć się o swój dobrostan.
    I sama już nie wiem, czego bardziej się boję — tej bety, że będzie zerowa, czy tej chorej atmosfery w pracy.

    Mój syndrom Sztokholmski w pracy się odpalił.

    W pracy sytuacja rzeczywiście niesprzyjająca. Panie już chyba zapomniały, jak całą ciążę jechały na L4. 🤦🏼‍♀️
    Ja od przeszło 20 lat pracuję w tym samym miejscu… budżetówka. Wszystkie dziewczyny, po kilka ciąż siedziały na L4. A ja „dymałam”, bo ktoś musiał. Wcześniej, jak byłam młodsza dziwiłam się, co można robić w domu przez tyle miesięcy. Gdybym wtedy miała możliwość być w ciąży, zapewne pracowałabym ile się da. Dziś, jeśli nam się uda, wezmę przykład z koleżanek… mam ochotę ponudzić się w domu. 😊
    Tobie również z całego serca życzę tych nudnych miesięcy odpoczynku… czasem trzeba pomyśleć o sobie. 😉✊🏼🥰
    btw. Dobrych wyników dzisiaj! ☺️

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4670

    Wysłany: 20 maja, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Mili, naszej niepłodnej głowy nie da się niestety wyłączyć.. Będzie pewnie tak, że po każdej dobrej wiadomości będziesz się cieszyć przez jeden dzień, a smucić przez kolejne, aż do następnej weryfikacji.. przez lata starań mamy poczucie kontroli wypracowanie do perfekcji. Chcemy sprawdzać, potwierdzać, weryfikować.
    Dla przykładu ja rok temu byłam u lekarza prowadzącego wszystko potwierdzone i chcieliśmy w ok 11tc powiedzieć naszym mamom.
    Kupiłam prezenty, cieszyłam się. Nagle w pracy poczułam ogromną fale strachu,że nie mogę zorganizować wyjścia z prezentami bo przecież byłam na USG 4dni wcześniej i teraz nie wiem czy nadal jest dobrze. Jak więc mogę organizować spotkania z bliskimi? Wiesz, że zwolniłam się z pracy i pobiegłam do lekarza losowego z Medicover, bo inaczej byłam w stanie odwołać niespodziankę?
    Natomiast to będzie powoli mijać. Z każdym tygodniem, tak jak pisałam Lunce pojawi się namiastka wicia gniazda, pierwsze nieśmiałe zakupy.
    Musimy zaakceptować nasze doświadczenie podczas drogi niepłodności, nasze niepłodne myśli. Ale starać się trzymać je w ryzach - żeby było też miejsce na radość. Bo ona też jest i zasila tego małego wojownika :)
    Potwierdzam niestety… Miałam też takie myśli po prawidłowych usg „czy nadal wszystko jest dobrze”… okrutne to jest, trzeba jakoś nauczyć się akceptować i te negatywne myśli i jednocześnie to szczęście.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 11:02

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 20 maja, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień trzeba oznaczyć betę jeszcze w 9 dpt.

    Anika1983 lubi tę wiadomość

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • sylstaa Autorytet
    Postów: 2534 4670

    Wysłany: 20 maja, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Chyba właśnie tak miało być.
    Nigdy się nie uda. Nie mi. Cokolwiek bym robiła zawsze coś będzie nie tak.
    Każdemu się uda ale nie mi.
    Tak mi przykro Cień😔😔

    Cień lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦰’92 + 🧔🏻‍♂️’90 | starania od 04.2022
    obniżona rezerwa jajnikowa, adenomioza, KIR AA, allo 0%, cross ~50%, RIF
    teratozoospermia

    03.2023 - 03.2025
    2x IUI, 2x IMSI, 4 transfery zdrowych zarodków, 3x obstawa immunologiczna, nigdy b-hCG+

    05.2025 IMSI, ❄️4AB zdrowy po PGT-A
    IPLE & minihistero❌
    wyciszenie Diphereline x3✅
    12.2025✨ivig + FET✨ 7dpt 52, 9dpt 175, 12dpt 742, 17dpt 4953, 23dpt 22784, 26dpt CRL 0.37cm i💗 8+3 CRL 1.78cm FHR 174, 10+3 FeliaTest zdrowa🩷 I prenatalne 12+3 6cm bobasa, II prenatalne 20+3 345g, III prenatalne 29+0 1274g🥰
    preg.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2559 3461

    Wysłany: 20 maja, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień 😞 Bardzo mi przykro 🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Cień trzeba oznaczyć betę jeszcze w 9 dpt.



    Wiem dla formalności.
    Cudow nie ma.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 20 maja, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień ściskam cię bardzo mocno kochana 🫂🫂🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 20 maja, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Mili, naszej niepłodnej głowy nie da się niestety wyłączyć.. Będzie pewnie tak, że po każdej dobrej wiadomości będziesz się cieszyć przez jeden dzień, a smucić przez kolejne, aż do następnej weryfikacji.. przez lata starań mamy poczucie kontroli wypracowanie do perfekcji. Chcemy sprawdzać, potwierdzać, weryfikować.
    Dla przykładu ja rok temu byłam u lekarza prowadzącego wszystko potwierdzone i chcieliśmy w ok 11tc powiedzieć naszym mamom.
    Kupiłam prezenty, cieszyłam się. Nagle w pracy poczułam ogromną fale strachu,że nie mogę zorganizować wyjścia z prezentami bo przecież byłam na USG 4dni wcześniej i teraz nie wiem czy nadal jest dobrze. Jak więc mogę organizować spotkania z bliskimi? Wiesz, że zwolniłam się z pracy i pobiegłam do lekarza losowego z Medicover, bo inaczej byłam w stanie odwołać niespodziankę?
    Natomiast to będzie powoli mijać. Z każdym tygodniem, tak jak pisałam Lunce pojawi się namiastka wicia gniazda, pierwsze nieśmiałe zakupy.
    Musimy zaakceptować nasze doświadczenie podczas drogi niepłodności, nasze niepłodne myśli. Ale starać się trzymać je w ryzach - żeby było też miejsce na radość. Bo ona też jest i zasila tego małego wojownika :)

    Amen! 😉 …nic dodać, nic ująć! 👍🏼

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzeba chyba iść w dłuższe wyciszenie. Nie wiem,czy powtarzać histeroskopię. Może sama biopsja endometrium, ale czy to się robi na ewentualnym wyciszeniu?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 20 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dziewczyny, trzeba chyba iść w dłuższe wyciszenie. Nie wiem,czy powtarzać histeroskopię. Może sama biopsja endometrium, ale czy to się robi na ewentualnym wyciszeniu?
    Jeśli samo wyciszenie to nie zrobisz biopsji.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • LisaM Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 20 maja, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylstaa wrote:
    Adenomiozie może towarzyszyć stan zapalny i ona sama może utrudniać implantację zarodka. Dzięki histeriskopii można zobaczyć w jakim stanie jest macica i usunąć ewentualne zmiany, by zwiększyć szansę na ciążę.

    Ja miałam dwie minihistero u Janowca (usunięte mikropolipy, zrosty na szyjce i ogniska adenomiozy), zaraz po pierwszym zabiegu zaczęłam wyciszenie, leczenie stanu zapalnego i probiotykoterapię.

    Ok, będę próbować się tam dostać. Dzięki za info!!!
    Rozumiem, że dopiero po tym procesie udało się zajść w ciąże?

  • MalenaMi Ekspertka
    Postów: 145 208

    Wysłany: 20 maja, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dziewczyny, trzeba chyba iść w dłuższe wyciszenie. Nie wiem,czy powtarzać histeroskopię. Może sama biopsja endometrium, ale czy to się robi na ewentualnym wyciszeniu?

    Za późno napisałam… strasznie to przykre. Ja, jak wiesz, doświadczenia nie mam, ale dziewczyny piszą o sytuacjach, że beta ruszyła znacznie później. Trzymaj się dzielnie!!! Przytulam mocno!

    Cień lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Chyba właśnie tak miało być.
    Nigdy się nie uda. Nie mi. Cokolwiek bym robiła zawsze coś będzie nie tak.
    Każdemu się uda ale nie mi.

    Cień… tak bardzo wierzyłam, że będzie inaczej tym razem. Niesamowicie mi przykro 😞 trzymaj się, przyjdzie jeszcze Twój czas 😘

    Cień lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 20 maja, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Dziewczyny,
    dziękuję Wam za wsparcie, za kciuki i za każde dobre słowo. Nigdy wcześniej nie miałam wokół siebie takiego teamu. Jesteście niesamowite. ❤️
    Muszę teraz jakoś uporać się z tym, co się stało… a raczej z tym, co się nie wydarzyło.
    Jestem też otwarta na wszelkie propozycje dotyczące dalszej diagnostyki albo ewentualnego planu działania na przyszłość.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 20 maja, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Beta 0. To by było na tyle.

    To takie niesprawiedliwe... mocno, mocno tulę....

    Cień lubi tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 20 maja, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Dziewczyny, trzeba chyba iść w dłuższe wyciszenie. Nie wiem,czy powtarzać histeroskopię. Może sama biopsja endometrium, ale czy to się robi na ewentualnym wyciszeniu?

    Jeśli ostatnią biopsję miałaś w lutym to chyba próbowałabym raczej z histeroskopią niż powtórką biopsji. U mnie biopsja wyszła ok, a w histeroskopii pół roku później było zapalenie, polip i zrosty.. miałaś już histero robioną?

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ