Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 27 maja, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    U mnie kroczek po kroczku do przodu.
    Wszystkie dokumenty już dostałam (część od M.J., część ze szpitala). Wiem, że do szpitala mam się stawić dzień przed. Mam już umówioną konsultację z anestezjologiem. Zapisałam się na EKG, bo też wymagają przed konsultacją anestezjologiczną.
    No i doktorek zaleca, żeby utrzymać albo jeszcze zwiększyć aktywność, żeby jak najlepiej przygotować organizm a nie tylko jelito od strony diety.
    Czuję spokój! Mam takie przekonanie, że jeśli gdzieś mieliby mi pomóc to właśnie tu 🍀
    Szkoda tylko, że za miliony monet. Ale jesteśmy w stanie to łyknąć z mężem pod warunkiem, że wpłynie to pozytywnie na moje codzienne funkcjonowanie.

    Świetnie:)
    Znasz już konkretną datę?

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    U mnie kroczek po kroczku do przodu.
    Wszystkie dokumenty już dostałam (część od M.J., część ze szpitala). Wiem, że do szpitala mam się stawić dzień przed. Mam już umówioną konsultację z anestezjologiem. Zapisałam się na EKG, bo też wymagają przed konsultacją anestezjologiczną.
    No i doktorek zaleca, żeby utrzymać albo jeszcze zwiększyć aktywność, żeby jak najlepiej przygotować organizm a nie tylko jelito od strony diety.
    Czuję spokój! Mam takie przekonanie, że jeśli gdzieś mieliby mi pomóc to właśnie tu 🍀
    Szkoda tylko, że za miliony monet. Ale jesteśmy w stanie to łyknąć z mężem pod warunkiem, że wpłynie to pozytywnie na moje codzienne funkcjonowanie.



    Domi

    Mega Ci tu kibicujemy.
    Całym sercem z Tobą ❤️

    domi_, MalenaMi lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 27 maja, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Świetnie:)
    Znasz już konkretną datę?
    Tak, operacja 03.07 🍀

    01.06 będę trzymać kciuki z całych sił <3

    Woczekiwaniu, Cień, just_a_girl, Yahu, Milagro ❤️‍🩹, Lajla87_87, Rafiki, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 27 maja, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, przyłączam się do tego co napisała Milagro. Szkoda czasu na lekarza niezainteresowanego pacjentem 🙁 Mój lekarz zawsze poświęca nam tyle czasu ile potrzebujemy, nawet jak są opóźnienia i zawsze odpowiada na moje pytania i odnosi się merytorycznie do moich pomysłów na transfery. Zwariowałabym jakby nas olewał.

    Rozalaa, strasznie mi przykro, że twoja ciąża zamiast albo rozwijać się bezstresowo albo po prostu zakończyć, trzyma cię ciągle w niepewności ☹️ Domyślam się, że przy takich skaczących betach trudno ci jest mieć nadzieję. 🫂

    Domi, będę bardzo mocno trzymać kciuki, żeby operacja poszła gładziutko i zniknęły dzięki niej wszystkie twoje dolegliwości związane z endometriozą ✊🏻🍀

    Miałam drugą histeroskopię i tak jak pierwsza, nie wniosła niczego zaskakującego, jedynie padło podejrzenie, że znów mogę mieć zapalenie endometrium, bo miejscami było przekrwione. Biopsja do cd138 i iple pobrana, zobaczymy co tam wyjdzie. Transfer wstępnie zaplanowaliśmy na sierpień i póki co skłaniamy się do próby bez leków immunologicznych, niezależnie od tego co wyjdzie w iple. Jak byliśmy na pierwszej wizycie u dr Sydora to stwierdził, że to dobry pomysł i warto spróbować, bo do tej pory każdy transfer był accofilem i immunosupresją. Generalnie jakoś nie mam wielkich nadziei na tą drugą procedurę, jeżeli zakończymy ją chociaż z biochemem na koncie to będę zadowolona 😅

    Cień, domi_ lubią tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 27 maja, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziękuję za wskazówki. Brałam NAC do pierwszego transferu a potem jakoś przestałam. Mam obecnie w formie proszku i strasznie męczące jest odmierzanie tego. Brałam 6 g. A wy ile bierzecie?
    Bardzo mi przykro że musisz tyle czekać. Może w piątek będzie piękne zaskoczenie
    Nie korzystałam z tego lekarza. Mnie prowadzi dr Jarosz

    Malutka NAC biorę 600mg, a w suplementacji przed punkcją jakiś czas brałam 1200mg. Możesz jeszcze spróbować inozytol żeby wesprzeć owulację. Organizm potrzebuje czasu żeby wrócić na właściwe tory, trzymam kciuki żeby ruszyło w kolejnym cyklu 🤞

    Malutka_111, MalenaMi lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 27 maja, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, bardzo kibicuję :) warto o ten komfort życia zawalczyć i zainwestować 🍀

    Rozalaa, oby piątkowa wizyta przyniosła Ci odpowiedzi 🤞 trudno jest trwać w tym zawieszeniu.

    Brilka, oby szybko przyszły wyniki z biopsji, żeby ewentualnie przeleczyć zapalenie. Mocne kciuki żebyś się jednak zaskoczyła w tym najbliższym cyklu transferowym ☺️ myślę, że im mniej leków tym lepiej, więc warto spróbować z mniejszą obstawą. Mój wynik IPLE wskazywał na to, że nie potrzebuje żadnych leków immunologicznych 🤷‍♀️

    domi_ lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 27 maja, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka ja również jak miałam cykle stymulowane brałam 3x400mg dziennie 👍

    Cień porażka z tym Twoim lekarzem, niepłodność jest już wystarczająco do bani, żeby tracić czas na takich ,,specjalistów”. Omówienie, przygotowanie się do kolejnego podejścia jest ważne, zarówno dla Twojego zdrowia jak i psychiki.

    Domi to szybko zleci, będą Cię cięli w rocznicę mojego ślubu 💒 będę trzymać kciuki 🍀

    Brillka skąd pomysł na transfer bez leków immuno? 🤔 sama sie zaczynam zastanawiać czy faktycznie te leki to zawsze 100% konieczność, bo moja beta znowu zaczęła ruszać, jak znacznie zmniejszyłam sobie dawkę Accofilu - nie odstawiłam całkiem - ale jako, że stwierdziłam że nie ma to sensu to sobie zredukowałam. Podobno czasami tak jest że mimo wszystko te leki potrafią blokować komunikację zarodka z endometrium 👀

    No macie rację, życie w zawieszeniu jest okropne, jeszcze w tym wszystkim mój mąż - który uparcie wierzy, że może być jeszcze dobrze, mimo że go uświadamiam, że ciąża to matematyka niestety 🥺

    domi_ lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 457 709

    Wysłany: 27 maja, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdaleno, widzę, że i Ty w końcu trafiłaś na kogoś, kto się Tobą zajmie <3

    Cień, moje zdanie już znasz. Do tego Twoja prowadząca jest mega specyficzna. Niestety miałam przyjemność. Mam jak Domi – na samą myśl o Bocianie trzepie mnie. Nawet jak mijam ich filię na Wilanowskiej. I powiem Ci, że po tym, co napisałaś, mam na nich jeszcze większego wku...

    Milagro, jak ja się cieszę, to pojęcia nie masz <3 Trzymam kciuki, żeby wszystko już było w porządeczku :)

    Domi, Ty wiesz :D Ja Cię odwiedzę przed albo po operacji :) Podjęliście ciężką finansowo decyzję, ale nie ma chyba lepszego miejsca niż Medicover na tę operację.

    Malutka, mam nadzieję, że następny cykl to będzie TEN :)

    Mary 0211, fajnie, że się odezwałaś! Trzymam kciuki!

    Krakowianko, piękny termin! Kciuczki :

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 21:49

    Cień, krakowiankq, Mery0211, Milagro ❤️‍🩹, MagdaLena88, Malutka_111, domi_ lubią tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 2565 2115

    Wysłany: 27 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy też macie poczucie, że jak się czeka na ten cykl transferowy to się bardzo dłuży? Natomiast jak się już ten cykl zacznie to ten czas strasznie szybko mija? U mnie za każdym razem pojawia się milion rzeczy do zrobienia i zaczyna się nerwówka. Dzisiaj na wlew z Smoflipidu tracę około 6h. Ponad 3h podawania i ponad 2h na dojazd, więc nie zdążę się obejrzeć, a będę w klinice na transferze.

    Krakowiankq jak przedtransferowe samopoczucie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 20:02

    Yahu, sylstaa lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2018
    🧔‍♂️ 90: nieprawidłowy kariotyp: translokacja 14/21, oligozospermia
    👱‍♀️ 93: AMH: (07.2023)- 2.96, (10.2025)-1.91
    ❌Komórki NK z krwi 21.3%❌KIR AA ❌Cross-match luty 2025:30,1%, maj 2025:36.9%.

    I IVF 12/2023
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy
    ➡️I FET 17/06/2024, BetaHCG: 8dpt: 13,50, 10dpt: CB 💔
    II IVF 10/2024 (zmiana kliniki)
    🥚16 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️
    PGT-SR (zdrowy, trisomia 21, mozaika niskiego stopnia chromosomu 2)
    ➡️II FET 28/01/2025
    Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt-97.40, 10dpt-174, 13dpt-163, 14dpt-115 💔
    ➡️III FET 28/04/2025
    Immunosupresja,Accofil, Smoflipid
    BetaHCG: 8dpt 15,30, 10dpt: CB 💔
    III IVF 11.2025 🥚15 pobranych, 10 dojrzałych, ❄️❄️❄️
    IV IVF 01.2026 🥚13 pobranych, 7 dojrzałych, ❄️❄️❄️❄️
    (5 zdrowych, 1 mozaika, 1 nieinformatywny)
    ➡️IV FET 08.06.2026
    BetaHCG: 8dpt-31,90, 10dpt-CB 💔
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 27 maja, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domi_ wrote:
    Tak, operacja 03.07 🍀

    01.06 będę trzymać kciuki z całych sił <3

    Dziękuję :)
    W takim razie ja 3 lipca 🤞💚

    domi_, Cień lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • brilka Autorytet
    Postów: 2657 5024

    Wysłany: 27 maja, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki, szczerze mówiąc mam nadzieję, że mój też wskaże że nie trzeba żadnych leków 😅

    Rozalaa, mieliśmy 3 transfery zarodków po PGT-A po immunosupresji w różnych wariantach i z accofilem i nic nie ruszyło. Propozycja transferu bez leków wyszła od ginekologa, argumentował to tym, że pozytywny wynik crossa we krwi nie znaczy, że tak samo reaguje środowisko w macicy, więc skoro nie mamy innych przyczyn to może te leki zamiast pomóc, zaszkodziły i uniemożliwiają zarodkowi implantacje. Nie mamy na dobrą sprawę innego punktu zaczepienia 🙈

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 04/24

    niedrożny kanał szyjki macicy, niedrożny jajowód, kir AA, ogniska adenomiozy, allo-MLR 0%, RIF, oligospermia

    08/25 - I ICSI ➝ 3 ❄️ po PGT-A
    3 x FET beta <0,2
    04/26 - II ICSI ➝ 2 ❄️ po PGT-A
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 27 maja, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Rafiki, szczerze mówiąc mam nadzieję, że mój też wskaże że nie trzeba żadnych leków 😅

    Rozalaa, mieliśmy 3 transfery zarodków po PGT-A po immunosupresji w różnych wariantach i z accofilem i nic nie ruszyło. Propozycja transferu bez leków wyszła od ginekologa, argumentował to tym, że pozytywny wynik crossa we krwi nie znaczy, że tak samo reaguje środowisko w macicy, więc skoro nie mamy innych przyczyn to może te leki zamiast pomóc, zaszkodziły i uniemożliwiają zarodkowi implantacje. Nie mamy na dobrą sprawę innego punktu zaczepienia 🙈

    Brilka, w takim razie życzę Ci tego z całego serduszka ❤️ Ma to sens co mówisz. Też się nad tym zastanawiam czy nie spróbować bez leków immunologicznych, bo żadnych wyraźnych wskazań nie mam, ale z braku laku próbowałam już wszystkiego: Encorton w różnych dawkach, Accofil, immunoglobuliny, HCQ.. zobaczymy co wyjdzie w histero w Barskiej i w świeżych cytokinach i będziemy decydować 🤷‍♀️

    Cień, brilka lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 27 maja, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Rafiki, szczerze mówiąc mam nadzieję, że mój też wskaże że nie trzeba żadnych leków 😅

    Rozalaa, mieliśmy 3 transfery zarodków po PGT-A po immunosupresji w różnych wariantach i z accofilem i nic nie ruszyło. Propozycja transferu bez leków wyszła od ginekologa, argumentował to tym, że pozytywny wynik crossa we krwi nie znaczy, że tak samo reaguje środowisko w macicy, więc skoro nie mamy innych przyczyn to może te leki zamiast pomóc, zaszkodziły i uniemożliwiają zarodkowi implantacje. Nie mamy na dobrą sprawę innego punktu zaczepienia 🙈
    Brillka to samo tłumaczył mi profesor. Że wynik we krwi nie znaczy, że macica reaguje tak samo. I Że nie ma nic przeciwko lekom ale dobrze dobranym. Dlatego trzeba robić immunoreceptywność endometrium 5-7 dni po owulacji i na tej podstawie dobrać leki.

    Cień, brilka, Rafiki lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Mandi41 Autorytet
    Postów: 457 709

    Wysłany: 27 maja, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dziewczyny, mamy 2 zdrowe blastocysty 🥹💖

    ale super! <3 umknelo mi jakos wczesniej :)

    brilka, Cień lubią tę wiadomość

    42👩‍💻 👨‍🚀38
    ❌AMH 0,05 🥹
    ❌Endometrioza 4 st. z cechami adenomiozy
    ❌Hashimoto
    ❌Anty TG w skali do 4,11 - 7
    ❌Homocysteina 11,40
    ❌MTHFR hetero, PAI-1 - hetero
    ❌insulinoopronosc - glucophage
    ❌Prolaktyna
    :/ Cross 28,4 %
    ❌KIR AA brak wszystkich implantacyjnych :( on HLA- C 👨‍🚀C1C2
    ❌ Torbiel ktora nie chce zlezc

    ✅Ferrytyna 33 -> 72
    ✅Kariotypy
    ✅Krzywa cukrowa
    ✅Witamina D
    ✅Witamina B12 i B9
    ✅pasożyty
    ✅ANA1
    ✅Bialko C i S
    ✅Cytokiny
    ✅Immunofenotyp
    ✅TSH ok
    ✅Ureaplazma
    histeroskopia 31.10 -cd56 80 i cd138 ✅


    16.08. punkcja - 0 MII 😹(Elonva, Menopur, Orgalutran)
    31.01.2025 punkcja (Rekovelle, menopur)
    1 MI dojrzala do blastocysty 06.02 transfer ❌



    Euthyrox, Dostinex, Glucophage,
    21.05 -> Omnitrope +antykoncepcja na torbiele
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 28 maja, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Malutka NAC biorę 600mg, a w suplementacji przed punkcją jakiś czas brałam 1200mg. Możesz jeszcze spróbować inozytol żeby wesprzeć owulację. Organizm potrzebuje czasu żeby wrócić na właściwe tory, trzymam kciuki żeby ruszyło w kolejnym cyklu 🤞
    Wtrące swoje 5 groszy, że NAC to świetny suplement, nie tylko przy staraniach :) my z mężem pół rodziny nim faszerujemy :) 🔥
    Polecam całym sercem 👌

    Szopka, Rafiki lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 28 maja, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu wrote:
    Czy Wy też macie poczucie, że jak się czeka na ten cykl transferowy to się bardzo dłuży? Natomiast jak się już ten cykl zacznie to ten czas strasznie szybko mija? U mnie za każdym razem pojawia się milion rzeczy do zrobienia i zaczyna się nerwówka. Dzisiaj na wlew z Smoflipidu tracę około 6h. Ponad 3h podawania i ponad 2h na dojazd, więc nie zdążę się obejrzeć, a będę w klinice na transferze.

    Krakowiankq jak przedtransferowe samopoczucie?

    Znasz już datę transferu?
    Smoflipid masz co 2 tygodnie?

    Coś w tym jest. Mi też ostatnie tygodnie zleciały ekspresowo. Też mam teraz bieganinę: wczoraj Indiba, jutro akupunktura, w niedzielę Indiba, w poniedziałek akupunktura i transfer, we wtorek znowu akupunktura... :D
    Do tego mam sporo pracy i prywatnych spraw do załatwiania, w tym ślubnych. Marzę już o tym, żeby być 1dpt, na L4 ;)

    Rafiki, Cień, merci, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 28 maja, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woczekiwaniu, krakowianq oby Wam czas do testowania też tak szybko mijał 🍀🤞❤️🌈

    domi_, krakowiankq, Yahu, sylstaa, Woczekiwaniu lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 28 maja, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Woczekiwaniu, krakowianq oby Wam czas do testowania też tak szybko mijał 🍀🤞❤️🌈

    Cudów nie ma. Wiem jak czas zwolni 🐢

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 28 maja, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @merci, 🍀💚🤞za jutrzejsze usg.
    Jak się czujesz?

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 28 maja, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Accofil - pytanie.
    Mam w zaleceniach od immuno, że jak WBC > 25k to pomijam dawkę jedną (biorę 1/5 amp codziennie), w zaleceniach z kliniki że pomijam dopiero przy 30k. Dzisiejszy wynik, w piku - 12h po zastrzyku, to 26k. Siedzę i sie zastanawiam czy brać czy nie brać dzisiejszego zastrzyku.. z jednej strony mam świadomość, że jak pominę jeden to szpik wróci do normy szybko i jutro wracam do kłucia, z drugiej strony jestem w newralgicznym momencie bo to 21dpt, powinien kształtować sie zarodek o serduszko i chcę zmaksymalizować mu szansę.
    Co byście zrobiły?
    Ps. Mojej dr nie bylo dziś w klinice, nie mam z nią kontaktu, a do immuno też nie mam bezpośredniego maila..

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
‹‹ 239 240 241 242 243 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ