Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1290 2301

    Wysłany: 27 maja, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 wrote:
    Dziewczyny nigdy nie pisałam bo nie chciałam zapeszać, tym razem postanowiłam że napiszę. Wczoraj w tym pięknym dniu miałam 10 transfer, wylęgnięta blastocysta 5aa . Uczucia mam mieszane, póki co pozostaje czekać i mieć nadzieję 🍀
    Mocno ściskamy kciuki ❤️🍀🍀

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 27 maja, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery0211 kciuki.
    Ja wczoraj rozpoczęłam primolut nor na 10 dni o lekarz definitywnie chce kończyć ten cykl który raczej nie zamierza ruszyć. Od nowego cyklu znowu mała stymulacja lametta 5 mg i czekanie czy jajniki wróciły z urlopu.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2434 4289

    Wysłany: 27 maja, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Mery0211 kciuki.
    Ja wczoraj rozpoczęłam primolut nor na 10 dni o lekarz definitywnie chce kończyć ten cykl który raczej nie zamierza ruszyć. Od nowego cyklu znowu mała stymulacja lametta 5 mg i czekanie czy jajniki wróciły z urlopu.

    Przykro mi, że w tym cyklu nie wyszło. Mam nadzieję, że w czerwcu Twoje jajniki się przebudzą i wszystko pójdzie zgodnie z planem:)

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 27 maja, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Przykro mi, że w tym cyklu nie wyszło. Mam nadzieję, że w czerwcu Twoje jajniki się przebudzą i wszystko pójdzie zgodnie z planem:)
    Dziękuję, bardzo na to liczę.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 27 maja, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka podobno NAC ładnie wspiera 1 fazę i wzrost pęcherzyków, stosujesz? ☺️ może warto dorzucić do leków

    Moja beta ostatnio prawie się zatrzymała, a teraz znowu postanowiła iść w górę - wczoraj wynik 2795 🫠 wiem, że to nic nie znaczy i zdaje sobie sprawę w którą stronę to zmierza, ale strasznie męczące to jest 🥺 usg w piątek

    Czy macie jakieś doświadczenia z opieką immunologiczną dr Malinowskiego? Wiem, że jest dwóch, ale nie wiem który jest bardziej polecany 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 12:08

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Mery0211 Ekspertka
    Postów: 215 82

    Wysłany: 27 maja, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny ❤️

    12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
    27dpt- 🖤
    21.03.2025 transfer ❄️
    21dpt 🖤
    Leczymy się od 2022,
    2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
    4 dawczynie
    9 transferów
    6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
    Jestem pod opieką dr.Jarosz
    26.05 transfer
    6dpt 20,8
    8dpt 90.5
    10dpt 179
    13dpt 310
    14dpt 374
    16dpt 877
    18dpt 1591
    20dpt 2970
    24dpt❤️
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 27 maja, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Malutka podobno NAC ładnie wspiera 1 fazę i wzrost pęcherzyków, stosujesz? ☺️ może warto dorzucić do leków

    Moja beta ostatnio prawie się zatrzymała, a teraz znowu postanowiła iść w górę - wczoraj wynik 2795 🫠 wiem, że to nic nie znaczy i zdaje sobie sprawę w którą stronę to zmierza, ale strasznie męczące to jest 🥺 usg w piątek

    Czy macie jakieś doświadczenia z opieką immunologiczną dr Malinowskiego? Wiem, że jest dwóch, ale nie wiem który jest bardziej polecany 🤔
    Dziękuję za wskazówki. Brałam NAC do pierwszego transferu a potem jakoś przestałam. Mam obecnie w formie proszku i strasznie męczące jest odmierzanie tego. Brałam 6 g. A wy ile bierzecie?
    Bardzo mi przykro że musisz tyle czekać. Może w piątek będzie piękne zaskoczenie
    Nie korzystałam z tego lekarza. Mnie prowadzi dr Jarosz

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po.

    Wizyta trwała może półtorej minuty. Doktor powiedziała, żeby przyjechać w połowie czerwca podpisać dokumenty do kolejnej procedury i kontrolować ciśnienie.
    I to właściwie wszystko.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 27 maja, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Malutka podobno NAC ładnie wspiera 1 fazę i wzrost pęcherzyków, stosujesz? ☺️ może warto dorzucić do leków

    Moja beta ostatnio prawie się zatrzymała, a teraz znowu postanowiła iść w górę - wczoraj wynik 2795 🫠 wiem, że to nic nie znaczy i zdaje sobie sprawę w którą stronę to zmierza, ale strasznie męczące to jest 🥺 usg w piątek

    Czy macie jakieś doświadczenia z opieką immunologiczną dr Malinowskiego? Wiem, że jest dwóch, ale nie wiem który jest bardziej polecany 🤔
    Rozalaa, Rakieta🚀 była pod opieką Malinowskiego, ale nie pamiętam czy ojca czy syna.

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 27 maja, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Ja już po.

    Wizyta trwała może półtorej minuty. Doktor powiedziała, żeby przyjechać w połowie czerwca podpisać dokumenty do kolejnej procedury i kontrolować ciśnienie.
    I to właściwie wszystko.
    Zadnego pochylenia się nad Waszą sytuacją, żadnych zaleceń nic? To strasznie słabe..

    brilka lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Zadnego pochylenia się nad Waszą sytuacją, żadnych zaleceń nic? To strasznie słabe..


    Doktor jak zwykle miała opóźnienie i bardzo się spieszyła. Nawet pomyliła procedury i mówiła, że mamy możliwość KD, jakby w ogóle nie przeczytała dokumentacji, że u nas problem niepłodności dotyczy obojga.
    Szkoda słów. Muszę jeszcze wszystko przemyśleć i zastanowić się, co dalej. Nie rozumiem też, po co kazała mi przyjechać w 2–3 d.c.
    Dobrze chociaż, że dziś udało mi się ogarnąć dentystę, bo inaczej byłaby to tylko strata urlopu i czasu na te wszystkie przejażdżki.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 27 maja, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Doktor jak zwykle miała opóźnienie i bardzo się spieszyła. Nawet pomyliła procedury i mówiła, że mamy możliwość KD, jakby w ogóle nie przeczytała dokumentacji, że u nas problem niepłodności dotyczy obojga.
    Szkoda słów. Muszę jeszcze wszystko przemyśleć i zastanowić się, co dalej. Nie rozumiem też, po co kazała mi przyjechać w 2–3 d.c.
    Dobrze chociaż, że dziś udało mi się ogarnąć dentystę, bo inaczej byłaby to tylko strata urlopu i czasu na te wszystkie przejażdżki.
    Chyba bym zmieniła lekarza.. serio, no co z tego że jest opóźnienie, każdemu należy poświęcić tyle uwagi i czasu ile potrzeba. Ech.. bardzo mi przykro, że taką mało merytoryczną wizytę miałaś.

    brilka, Szopka, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 27 maja, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Chyba bym zmieniła lekarza.. serio, no co z tego że jest opóźnienie, każdemu należy poświęcić tyle uwagi i czasu ile potrzeba. Ech.. bardzo mi przykro, że taką mało merytoryczną wizytę miałaś.


    Życie… tak bywa, odkąd jest program MZ.
    Przemyślę sobie to wszystko i zobaczę, co dalej. Nie wiem, co było przyczyną niepowodzenia — moje przygotowanie czy zarodek. Tego pewnie nikt mi już nie powie. Trudno.
    Dziś nie chcę podejmować żadnych decyzji. Muszę to spokojnie przemyśleć i zastanowić się, co mogę zrobić na własną rękę — czy histeroskopię na Barskiej, czy konsultację u dr Jarosz.

    W Bocian niestety nie ma szału z lekarzami. Kompleksowa opieka to dla pacjentów VIP a nie dziewczyny z przedmieścia.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Ifka Przyjaciółka
    Postów: 97 55

    Wysłany: 27 maja, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Życie… tak bywa, odkąd jest program MZ.
    Przemyślę sobie to wszystko i zobaczę, co dalej. Nie wiem, co było przyczyną niepowodzenia — moje przygotowanie czy zarodek. Tego pewnie nikt mi już nie powie. Trudno.
    Dziś nie chcę podejmować żadnych decyzji. Muszę to spokojnie przemyśleć i zastanowić się, co mogę zrobić na własną rękę — czy histeroskopię na Barskiej, czy konsultację u dr Jarosz.

    W Bocian niestety nie ma szału z lekarzami. Kompleksowa opieka to dla pacjentów VIP a nie dziewczyny z przedmieścia.
    🫂

    Cień lubi tę wiadomość

  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 27 maja, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Życie… tak bywa, odkąd jest program MZ.
    Przemyślę sobie to wszystko i zobaczę, co dalej. Nie wiem, co było przyczyną niepowodzenia — moje przygotowanie czy zarodek. Tego pewnie nikt mi już nie powie. Trudno.
    Dziś nie chcę podejmować żadnych decyzji. Muszę to spokojnie przemyśleć i zastanowić się, co mogę zrobić na własną rękę — czy histeroskopię na Barskiej, czy konsultację u dr Jarosz.

    W Bocian niestety nie ma szału z lekarzami. Kompleksowa opieka to dla pacjentów VIP a nie dziewczyny z przedmieścia.
    Wszyscy powinni być traktowani równo, ale to moje zdanie. Zresztą w naszej klinice miałam kiedyś cykl do IUI gdzie byłam u 3 róznych lekarzy, nasza dr jak zawsze przygotowana, druga dr nawet nie wiedziała po co przyszliśmy, a inny dr nie był pewny jak mi policzyć dzień podania ovitrelle i na kiedy wyznaczyć IUI. Do kompletu jak pojechaliśmy na IUI to w klinice był taki chaos, że weszłam z ponad półgodzinnym opóźnieniem ( z pełnym pęcherzem..) po tym jak się kilka razy dopytywaliśmy ile osób jeszcze przed nami. Po tym wszystkim zgłosiliśmy naszej dr, że albo ona nas kompleksowo prowadzi albo rezygnujemy, bo to był stracony cykl, stracony czas i stracone pieniądze.
    Od tej pory cały czas mamy wizyty u naszej dr, wyjątkiem to była teleporada po poprzednim transferze (inny dr miał dyżur wtedy w sobote) i jak mi się cykl przesunął to na kwalifikacji też byliśmy o tego dr, ale od wejścia zaznaczył że kolejne wizyty już u naszej dr bez zmian.

    Co do tego co robić dalej, histero w Barskiej będę polecać wszystkim. Ile się u mnie dr Janowiec naczyścił to aż sama byłam w szoku, bo na histero było widać wszystko to czego nie widzisz na usg.
    Konsultacja u immuno też jak najbardziej na tak :)
    Odpocznij, daj sobie czas na przemyślenia, masz dużo przebadane, miałaś niezłą obstawę lekową, no musi w końcu wszystko razem zaskoczyć.

    Cień, Rafiki, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cara Autorytet
    Postów: 695 418

    Wysłany: 27 maja, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Mery0211 kciuki.
    Ja wczoraj rozpoczęłam primolut nor na 10 dni o lekarz definitywnie chce kończyć ten cykl który raczej nie zamierza ruszyć. Od nowego cyklu znowu mała stymulacja lametta 5 mg i czekanie czy jajniki wróciły z urlopu.
    Malutka, szkoda, że w tym cyklu nie wyszło, oby w kolejnym się udało ✊️
    U mnie z kolei po nieudanym transferze, na niby dzialajacym jeszcze wyciszeniu i na cyklu sztucznym na końskich dawkach estrogenów pojawił sie pęcherzyk 10 mm 🙃 i też nie wiem, czy nie namiesza nam w planach transferowych...

  • Cara Autorytet
    Postów: 695 418

    Wysłany: 27 maja, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Życie… tak bywa, odkąd jest program MZ.
    Przemyślę sobie to wszystko i zobaczę, co dalej. Nie wiem, co było przyczyną niepowodzenia — moje przygotowanie czy zarodek. Tego pewnie nikt mi już nie powie. Trudno.
    Dziś nie chcę podejmować żadnych decyzji. Muszę to spokojnie przemyśleć i zastanowić się, co mogę zrobić na własną rękę — czy histeroskopię na Barskiej, czy konsultację u dr Jarosz.

    W Bocian niestety nie ma szału z lekarzami. Kompleksowa opieka to dla pacjentów VIP a nie dziewczyny z przedmieścia.
    Cień, przykro się czyta o takich sytuacjach w wykonaniu lekarzy 🫂 Niestety wiem o czym piszesz. Nie tylko w Bocianie tak jest. Lekarzy empatycznych, z powołania, z holistycznym podejściem to na palcach jednej ręki można zliczyć.

    Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość

  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 27 maja, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brilka wrote:
    Dziewczyny, mamy 2 zdrowe blastocysty 🥹💖
    Ale wspaniałe wieści 🍀
    Cień wrote:
    Ja już po.
    Wizyta trwała może półtorej minuty. Doktor powiedziała, żeby przyjechać w połowie czerwca podpisać dokumenty do kolejnej procedury i kontrolować ciśnienie.
    I to właściwie wszystko.
    Nie no jaja. Mi się to w głowie nie mieści, że można nie omówić dalszej strategii, nie dać zaleceń, nie przegadać tego co się wydarzyło… Przecież nie mówimy o pierwszym nieudanym transferze, chociaż nawet i w takim przypadku należałoby jakoś przegadać z pacjentką sytuację. Uruchomił się wewnętrzny wnerw.
    Jak byłam kilka tyg temu u M.P. to idąc do samochodu mój mąż mówi „o zobacz, wspomnienia wracają, Bocian” (wiele lat temu byliśmy w tym na Stawki). W ułamek sekundy ciary mnie przeszły brrr.
    I weź tu człowieku nie szukaj rozwiązań na własną rękę.
    Ściskam Cię ciepło, naprawdę! Daj sobie chwilę żeby emocje opadły.

    Milagro Będę się usilnie trzymać takich historii jak m.in. Twoja <3

    Pyniek90, rozalaa – witamy 😊 Mam nadzieję, że będziecie się z nami dobrze czuć 😊

    Milagro ❤️‍🩹, Cień lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 27 maja, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaLena88 wrote:
    Tak, mój mąż był bardzo zaskoczony, że ta wizyta tyle trwała i to był taki konkretny plan działania bez owijania w bawełnę. Ogólnie profesor ma dość specyficzny styl, trochę się czułam jakbym znów była na studiach i miała egzamin. Nawet były pytania o to kiedy miałam owulacje rok temu przed biopsją, bo sobie to zapisywał🫣 no ale lekarz ma być skuteczny a nie musi być moim przyjacielem.
    Ogólnie musimy wszystko przemyśleć, profesor wydaje książkę o immunologii rozrodu i dość niemiło mówił o zaleceniach dr Jarosz I negował całe jej leczenie. Przy czym sam daje Accofil czy Encorton. U mnie zanegował całą immunosupresję bo badania z krwi nijak mają się do macicy. Zanegował wyniki biopsji bo ma być robiona 5 dni po owulacji w oknie implantacyjnym. Bardzo był zły, że wysłali do badań zarodek 7 dniowy z 3 z przodu, nawet mimo prawidłowego Pgta nie daje więcej niż 10 % szans na ciążę z tego transferu 🫣 w ogóle mam się nie zdziwić jakby ten zarodek się nie rozmroził. Także dużo miał zastrzeżeń aż mój mąż mówił, że przecież byliśmy również w jego klinice I robiliśmy co kazała lekarka. Bardzo źle się o niej wypowiedział i dodał, że sama z pracy nie odeszła. Dużo było takich trudnych słów. Także mamy co przemyśleć. Przekonał mnie do nie brania Accofilu, w staraniach naturalnych bo jednak okropnie to znoszę. Najgorzej, że idąc dalej muszę zrobić transfer zarodka , który dla niego jest tylko krokiem do celu. No ale jednak dla mnie to będzie znów koksowanie progesteronem i okropne samopoczucie. Nie wiem czy mam taki dystans. Ale muszę przyznać profesor budzi wielkie zaufanie i naprawdę poczułam, że rozmawiam z ekspertem.
    Niezłą rewoluję wam zafundował doktorek! Brzmi to tak jakbyś z jednej strony dostała nowej energii a z drugiej stała przed trudnymi decyzjami bo to jednak opinia przeciwko opinii. Najważniejsze, że czujecie się zaopiekowani, że ktoś poświęcił tyle czasu ile trzeba, i że potrafi argumentować dlaczego jest za konkretym sposobem działania (bo brzmi jakby wam przekazał solidną dawkę wiedzy).
    Macie nad czym myśleć. Ja gdzieś pod skórą czuje, że w końcu będziecie w dobrych rękach <3 Czysta intuicja.

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
  • domi_ Autorytet
    Postów: 1918 4572

    Wysłany: 27 maja, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kroczek po kroczku do przodu.
    Wszystkie dokumenty już dostałam (część od M.J., część ze szpitala). Wiem, że do szpitala mam się stawić dzień przed. Mam już umówioną konsultację z anestezjologiem. Zapisałam się na EKG, bo też wymagają przed konsultacją anestezjologiczną.
    No i doktorek zaleca, żeby utrzymać albo jeszcze zwiększyć aktywność, żeby jak najlepiej przygotować organizm a nie tylko jelito od strony diety.
    Czuję spokój! Mam takie przekonanie, że jeśli gdzieś mieliby mi pomóc to właśnie tu 🍀
    Szkoda tylko, że za miliony monet. Ale jesteśmy w stanie to łyknąć z mężem pod warunkiem, że wpłynie to pozytywnie na moje codzienne funkcjonowanie.

    krakowiankq, brilka, merci, Cień, Szopka, Cara, Rafiki, rozalaa, Yahu, Mandi41, Milagro ❤️‍🩹, MagdaLena88, Puszkina, MalenaMi, Mary27, sylstaa lubią tę wiadomość

    👩,👦34 l.//starania >10 lat
    Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
    AMH:0,45>0,66
    MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
    Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
    CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
    Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)

    I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
    📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
    FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
    FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌

    II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
    📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
    FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌

    III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
    📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB

    FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
    Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
    6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
    FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌

    💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.
‹‹ 238 239 240 241 242 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ