🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
-
WIADOMOŚĆ
-
Mocno ściskamy kciuki ❤️🍀🍀Mery0211 wrote:Dziewczyny nigdy nie pisałam bo nie chciałam zapeszać, tym razem postanowiłam że napiszę. Wczoraj w tym pięknym dniu miałam 10 transfer, wylęgnięta blastocysta 5aa . Uczucia mam mieszane, póki co pozostaje czekać i mieć nadzieję 🍀👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
felia test 🩵

-
Mery0211 kciuki.
Ja wczoraj rozpoczęłam primolut nor na 10 dni o lekarz definitywnie chce kończyć ten cykl który raczej nie zamierza ruszyć. Od nowego cyklu znowu mała stymulacja lametta 5 mg i czekanie czy jajniki wróciły z urlopu.04/2025 Diphereline
🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
10 dpt beta 0.2 ❌
🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
14 dpt beta 1253 prog 37.10
18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
Cross 22,2 %
Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
CD 138 ✅Kir bx
🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️ -
Malutka_111 wrote:Mery0211 kciuki.
Ja wczoraj rozpoczęłam primolut nor na 10 dni o lekarz definitywnie chce kończyć ten cykl który raczej nie zamierza ruszyć. Od nowego cyklu znowu mała stymulacja lametta 5 mg i czekanie czy jajniki wróciły z urlopu.
Przykro mi, że w tym cyklu nie wyszło. Mam nadzieję, że w czerwcu Twoje jajniki się przebudzą i wszystko pójdzie zgodnie z planem:)
MalenaMi lubi tę wiadomość
👱♀️88' 👱81' starania od 10.2022
IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
10.24 FET I 5.1.1❌
11.24 FET II 4.1.1❌
12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
04.25 FET IV 4.2.3❌
IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
antybiotyki, Zoladex✔️
02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️
usunięta przegroda, AMH 2,2
❌️endometrioza III, adenomioza
KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
♂️m.0% -
Dziękuję, bardzo na to liczę.krakowiankq wrote:Przykro mi, że w tym cyklu nie wyszło. Mam nadzieję, że w czerwcu Twoje jajniki się przebudzą i wszystko pójdzie zgodnie z planem:)04/2025 Diphereline
🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
10 dpt beta 0.2 ❌
🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
14 dpt beta 1253 prog 37.10
18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
Cross 22,2 %
Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
CD 138 ✅Kir bx
🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️ -
Malutka podobno NAC ładnie wspiera 1 fazę i wzrost pęcherzyków, stosujesz? ☺️ może warto dorzucić do leków
Moja beta ostatnio prawie się zatrzymała, a teraz znowu postanowiła iść w górę - wczoraj wynik 2795 🫠 wiem, że to nic nie znaczy i zdaje sobie sprawę w którą stronę to zmierza, ale strasznie męczące to jest 🥺 usg w piątek
Czy macie jakieś doświadczenia z opieką immunologiczną dr Malinowskiego? Wiem, że jest dwóch, ale nie wiem który jest bardziej polecany 🤔
Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 12:08
starania o pierwsze👶 od 2022r
👩 30 | 🧔 31 |
IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
FET 3.02.25❄️5bb 👎
FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa -
Dziękuję dziewczyny ❤️12.10.2024- transfer 2 dniowego zarodka
27dpt- 🖤
21.03.2025 transfer ❄️
21dpt 🖤
Leczymy się od 2022,
2 kliniki w Polsce teraz Czechy, podchodzimy do AK ze względu na wiek
4 dawczynie
9 transferów
6x poronienie 5-6 tydz raz tylko widziałam serduszko
Jestem pod opieką dr.Jarosz
26.05 transfer
6dpt 20,8
8dpt 90.5
10dpt 179
13dpt 310
14dpt 374
16dpt 877
18dpt 1591
20dpt 2970
24dpt❤️ -
Dziękuję za wskazówki. Brałam NAC do pierwszego transferu a potem jakoś przestałam. Mam obecnie w formie proszku i strasznie męczące jest odmierzanie tego. Brałam 6 g. A wy ile bierzecie?rozalaa wrote:Malutka podobno NAC ładnie wspiera 1 fazę i wzrost pęcherzyków, stosujesz? ☺️ może warto dorzucić do leków
Moja beta ostatnio prawie się zatrzymała, a teraz znowu postanowiła iść w górę - wczoraj wynik 2795 🫠 wiem, że to nic nie znaczy i zdaje sobie sprawę w którą stronę to zmierza, ale strasznie męczące to jest 🥺 usg w piątek
Czy macie jakieś doświadczenia z opieką immunologiczną dr Malinowskiego? Wiem, że jest dwóch, ale nie wiem który jest bardziej polecany 🤔
Bardzo mi przykro że musisz tyle czekać. Może w piątek będzie piękne zaskoczenie
Nie korzystałam z tego lekarza. Mnie prowadzi dr Jarosz04/2025 Diphereline
🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
10 dpt beta 0.2 ❌
🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
14 dpt beta 1253 prog 37.10
18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
Cross 22,2 %
Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
CD 138 ✅Kir bx
🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️ -
Ja już po.
Wizyta trwała może półtorej minuty. Doktor powiedziała, żeby przyjechać w połowie czerwca podpisać dokumenty do kolejnej procedury i kontrolować ciśnienie.
I to właściwie wszystko.40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Rozalaa, Rakieta🚀 była pod opieką Malinowskiego, ale nie pamiętam czy ojca czy syna.rozalaa wrote:Malutka podobno NAC ładnie wspiera 1 fazę i wzrost pęcherzyków, stosujesz? ☺️ może warto dorzucić do leków
Moja beta ostatnio prawie się zatrzymała, a teraz znowu postanowiła iść w górę - wczoraj wynik 2795 🫠 wiem, że to nic nie znaczy i zdaje sobie sprawę w którą stronę to zmierza, ale strasznie męczące to jest 🥺 usg w piątek
Czy macie jakieś doświadczenia z opieką immunologiczną dr Malinowskiego? Wiem, że jest dwóch, ale nie wiem który jest bardziej polecany 🤔👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Zadnego pochylenia się nad Waszą sytuacją, żadnych zaleceń nic? To strasznie słabe..Cień wrote:Ja już po.
Wizyta trwała może półtorej minuty. Doktor powiedziała, żeby przyjechać w połowie czerwca podpisać dokumenty do kolejnej procedury i kontrolować ciśnienie.
I to właściwie wszystko.
brilka lubi tę wiadomość
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Milagro ❤️🩹 wrote:Zadnego pochylenia się nad Waszą sytuacją, żadnych zaleceń nic? To strasznie słabe..
Doktor jak zwykle miała opóźnienie i bardzo się spieszyła. Nawet pomyliła procedury i mówiła, że mamy możliwość KD, jakby w ogóle nie przeczytała dokumentacji, że u nas problem niepłodności dotyczy obojga.
Szkoda słów. Muszę jeszcze wszystko przemyśleć i zastanowić się, co dalej. Nie rozumiem też, po co kazała mi przyjechać w 2–3 d.c.
Dobrze chociaż, że dziś udało mi się ogarnąć dentystę, bo inaczej byłaby to tylko strata urlopu i czasu na te wszystkie przejażdżki.40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Chyba bym zmieniła lekarza.. serio, no co z tego że jest opóźnienie, każdemu należy poświęcić tyle uwagi i czasu ile potrzeba. Ech.. bardzo mi przykro, że taką mało merytoryczną wizytę miałaś.Cień wrote:Doktor jak zwykle miała opóźnienie i bardzo się spieszyła. Nawet pomyliła procedury i mówiła, że mamy możliwość KD, jakby w ogóle nie przeczytała dokumentacji, że u nas problem niepłodności dotyczy obojga.
Szkoda słów. Muszę jeszcze wszystko przemyśleć i zastanowić się, co dalej. Nie rozumiem też, po co kazała mi przyjechać w 2–3 d.c.
Dobrze chociaż, że dziś udało mi się ogarnąć dentystę, bo inaczej byłaby to tylko strata urlopu i czasu na te wszystkie przejażdżki.
brilka, Szopka, MalenaMi lubią tę wiadomość
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Milagro ❤️🩹 wrote:Chyba bym zmieniła lekarza.. serio, no co z tego że jest opóźnienie, każdemu należy poświęcić tyle uwagi i czasu ile potrzeba. Ech.. bardzo mi przykro, że taką mało merytoryczną wizytę miałaś.
Życie… tak bywa, odkąd jest program MZ.
Przemyślę sobie to wszystko i zobaczę, co dalej. Nie wiem, co było przyczyną niepowodzenia — moje przygotowanie czy zarodek. Tego pewnie nikt mi już nie powie. Trudno.
Dziś nie chcę podejmować żadnych decyzji. Muszę to spokojnie przemyśleć i zastanowić się, co mogę zrobić na własną rękę — czy histeroskopię na Barskiej, czy konsultację u dr Jarosz.
W Bocian niestety nie ma szału z lekarzami. Kompleksowa opieka to dla pacjentów VIP a nie dziewczyny z przedmieścia.40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
🫂Cień wrote:Życie… tak bywa, odkąd jest program MZ.
Przemyślę sobie to wszystko i zobaczę, co dalej. Nie wiem, co było przyczyną niepowodzenia — moje przygotowanie czy zarodek. Tego pewnie nikt mi już nie powie. Trudno.
Dziś nie chcę podejmować żadnych decyzji. Muszę to spokojnie przemyśleć i zastanowić się, co mogę zrobić na własną rękę — czy histeroskopię na Barskiej, czy konsultację u dr Jarosz.
W Bocian niestety nie ma szału z lekarzami. Kompleksowa opieka to dla pacjentów VIP a nie dziewczyny z przedmieścia.
Cień lubi tę wiadomość
-
Wszyscy powinni być traktowani równo, ale to moje zdanie. Zresztą w naszej klinice miałam kiedyś cykl do IUI gdzie byłam u 3 róznych lekarzy, nasza dr jak zawsze przygotowana, druga dr nawet nie wiedziała po co przyszliśmy, a inny dr nie był pewny jak mi policzyć dzień podania ovitrelle i na kiedy wyznaczyć IUI. Do kompletu jak pojechaliśmy na IUI to w klinice był taki chaos, że weszłam z ponad półgodzinnym opóźnieniem ( z pełnym pęcherzem..) po tym jak się kilka razy dopytywaliśmy ile osób jeszcze przed nami. Po tym wszystkim zgłosiliśmy naszej dr, że albo ona nas kompleksowo prowadzi albo rezygnujemy, bo to był stracony cykl, stracony czas i stracone pieniądze.Cień wrote:Życie… tak bywa, odkąd jest program MZ.
Przemyślę sobie to wszystko i zobaczę, co dalej. Nie wiem, co było przyczyną niepowodzenia — moje przygotowanie czy zarodek. Tego pewnie nikt mi już nie powie. Trudno.
Dziś nie chcę podejmować żadnych decyzji. Muszę to spokojnie przemyśleć i zastanowić się, co mogę zrobić na własną rękę — czy histeroskopię na Barskiej, czy konsultację u dr Jarosz.
W Bocian niestety nie ma szału z lekarzami. Kompleksowa opieka to dla pacjentów VIP a nie dziewczyny z przedmieścia.
Od tej pory cały czas mamy wizyty u naszej dr, wyjątkiem to była teleporada po poprzednim transferze (inny dr miał dyżur wtedy w sobote) i jak mi się cykl przesunął to na kwalifikacji też byliśmy o tego dr, ale od wejścia zaznaczył że kolejne wizyty już u naszej dr bez zmian.
Co do tego co robić dalej, histero w Barskiej będę polecać wszystkim. Ile się u mnie dr Janowiec naczyścił to aż sama byłam w szoku, bo na histero było widać wszystko to czego nie widzisz na usg.
Konsultacja u immuno też jak najbardziej na tak
Odpocznij, daj sobie czas na przemyślenia, masz dużo przebadane, miałaś niezłą obstawę lekową, no musi w końcu wszystko razem zaskoczyć.
Cień, Rafiki, sylstaa lubią tę wiadomość
👩🦰84'
2007 naturals 11 tc 💔
2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
IVF:
I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
03/24 FET 5.1.1👎
2x Ryeqo
08/24 FET 5.2.2 cb 💔
II IVF 10/24 ❄️
3x diphereline
04/25 FET 3.1.2 cb 💔
III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
7+5 crl 13.4mm
8+5 crl 2,18 cm 🥰
✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️
✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA
"Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę." -
Malutka, szkoda, że w tym cyklu nie wyszło, oby w kolejnym się udało ✊️Malutka_111 wrote:Mery0211 kciuki.
Ja wczoraj rozpoczęłam primolut nor na 10 dni o lekarz definitywnie chce kończyć ten cykl który raczej nie zamierza ruszyć. Od nowego cyklu znowu mała stymulacja lametta 5 mg i czekanie czy jajniki wróciły z urlopu.
U mnie z kolei po nieudanym transferze, na niby dzialajacym jeszcze wyciszeniu i na cyklu sztucznym na końskich dawkach estrogenów pojawił sie pęcherzyk 10 mm 🙃 i też nie wiem, czy nie namiesza nam w planach transferowych... -
Cień, przykro się czyta o takich sytuacjach w wykonaniu lekarzy 🫂 Niestety wiem o czym piszesz. Nie tylko w Bocianie tak jest. Lekarzy empatycznych, z powołania, z holistycznym podejściem to na palcach jednej ręki można zliczyć.Cień wrote:Życie… tak bywa, odkąd jest program MZ.
Przemyślę sobie to wszystko i zobaczę, co dalej. Nie wiem, co było przyczyną niepowodzenia — moje przygotowanie czy zarodek. Tego pewnie nikt mi już nie powie. Trudno.
Dziś nie chcę podejmować żadnych decyzji. Muszę to spokojnie przemyśleć i zastanowić się, co mogę zrobić na własną rękę — czy histeroskopię na Barskiej, czy konsultację u dr Jarosz.
W Bocian niestety nie ma szału z lekarzami. Kompleksowa opieka to dla pacjentów VIP a nie dziewczyny z przedmieścia.
Cień, MalenaMi lubią tę wiadomość
-
Ale wspaniałe wieści 🍀brilka wrote:Dziewczyny, mamy 2 zdrowe blastocysty 🥹💖Nie no jaja. Mi się to w głowie nie mieści, że można nie omówić dalszej strategii, nie dać zaleceń, nie przegadać tego co się wydarzyło… Przecież nie mówimy o pierwszym nieudanym transferze, chociaż nawet i w takim przypadku należałoby jakoś przegadać z pacjentką sytuację. Uruchomił się wewnętrzny wnerw.Cień wrote:Ja już po.
Wizyta trwała może półtorej minuty. Doktor powiedziała, żeby przyjechać w połowie czerwca podpisać dokumenty do kolejnej procedury i kontrolować ciśnienie.
I to właściwie wszystko.
Jak byłam kilka tyg temu u M.P. to idąc do samochodu mój mąż mówi „o zobacz, wspomnienia wracają, Bocian” (wiele lat temu byliśmy w tym na Stawki). W ułamek sekundy ciary mnie przeszły brrr.
I weź tu człowieku nie szukaj rozwiązań na własną rękę.
Ściskam Cię ciepło, naprawdę! Daj sobie chwilę żeby emocje opadły.
Milagro Będę się usilnie trzymać takich historii jak m.in. Twoja
Pyniek90, rozalaa – witamy 😊 Mam nadzieję, że będziecie się z nami dobrze czuć 😊
Milagro ❤️🩹, Cień lubią tę wiadomość
👩,👦34 l.//starania >10 lat
Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
AMH:0,45>0,66
MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)
I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌
II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌
III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB
FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌
💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci. -
Niezłą rewoluję wam zafundował doktorek! Brzmi to tak jakbyś z jednej strony dostała nowej energii a z drugiej stała przed trudnymi decyzjami bo to jednak opinia przeciwko opinii. Najważniejsze, że czujecie się zaopiekowani, że ktoś poświęcił tyle czasu ile trzeba, i że potrafi argumentować dlaczego jest za konkretym sposobem działania (bo brzmi jakby wam przekazał solidną dawkę wiedzy).MagdaLena88 wrote:Tak, mój mąż był bardzo zaskoczony, że ta wizyta tyle trwała i to był taki konkretny plan działania bez owijania w bawełnę. Ogólnie profesor ma dość specyficzny styl, trochę się czułam jakbym znów była na studiach i miała egzamin. Nawet były pytania o to kiedy miałam owulacje rok temu przed biopsją, bo sobie to zapisywał🫣 no ale lekarz ma być skuteczny a nie musi być moim przyjacielem.
Ogólnie musimy wszystko przemyśleć, profesor wydaje książkę o immunologii rozrodu i dość niemiło mówił o zaleceniach dr Jarosz I negował całe jej leczenie. Przy czym sam daje Accofil czy Encorton. U mnie zanegował całą immunosupresję bo badania z krwi nijak mają się do macicy. Zanegował wyniki biopsji bo ma być robiona 5 dni po owulacji w oknie implantacyjnym. Bardzo był zły, że wysłali do badań zarodek 7 dniowy z 3 z przodu, nawet mimo prawidłowego Pgta nie daje więcej niż 10 % szans na ciążę z tego transferu 🫣 w ogóle mam się nie zdziwić jakby ten zarodek się nie rozmroził. Także dużo miał zastrzeżeń aż mój mąż mówił, że przecież byliśmy również w jego klinice I robiliśmy co kazała lekarka. Bardzo źle się o niej wypowiedział i dodał, że sama z pracy nie odeszła. Dużo było takich trudnych słów. Także mamy co przemyśleć. Przekonał mnie do nie brania Accofilu, w staraniach naturalnych bo jednak okropnie to znoszę. Najgorzej, że idąc dalej muszę zrobić transfer zarodka , który dla niego jest tylko krokiem do celu. No ale jednak dla mnie to będzie znów koksowanie progesteronem i okropne samopoczucie. Nie wiem czy mam taki dystans. Ale muszę przyznać profesor budzi wielkie zaufanie i naprawdę poczułam, że rozmawiam z ekspertem.
Macie nad czym myśleć. Ja gdzieś pod skórą czuje, że w końcu będziecie w dobrych rękach
Czysta intuicja.
MagdaLena88 lubi tę wiadomość
👩,👦34 l.//starania >10 lat
Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
AMH:0,45>0,66
MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)
I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌
II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌
III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB
FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌
💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci. -
U mnie kroczek po kroczku do przodu.
Wszystkie dokumenty już dostałam (część od M.J., część ze szpitala). Wiem, że do szpitala mam się stawić dzień przed. Mam już umówioną konsultację z anestezjologiem. Zapisałam się na EKG, bo też wymagają przed konsultacją anestezjologiczną.
No i doktorek zaleca, żeby utrzymać albo jeszcze zwiększyć aktywność, żeby jak najlepiej przygotować organizm a nie tylko jelito od strony diety.
Czuję spokój! Mam takie przekonanie, że jeśli gdzieś mieliby mi pomóc to właśnie tu 🍀
Szkoda tylko, że za miliony monet. Ale jesteśmy w stanie to łyknąć z mężem pod warunkiem, że wpłynie to pozytywnie na moje codzienne funkcjonowanie.
krakowiankq, brilka, merci, Cień, Szopka, Cara, Rafiki, rozalaa, Yahu, Mandi41, Milagro ❤️🩹, MagdaLena88, Puszkina, MalenaMi, Mary27, sylstaa lubią tę wiadomość
👩,👦34 l.//starania >10 lat
Endometrioza 4 st, Adeno. '20 i '25 laparo.
AMH:0,45>0,66
MTHFR, PAI-1, Leiden, R2❌ Anemia
Kariotypy✔️ KIR BX: 2DS1,2DS2,2DS5✔️ 2DS3,3DS1❌ On HLA-c:C1,C2
CD138 ✔️ Cross match 26,7%>24,6%
Interleukin 6 4,3pg/ml⬆️ ANA1(+)
I procedura IMSI - 2023, krótki prot.
📅 11.2023 💉 5 kom.>>❄️❄️3AB, 5BC
FET I 12.2023 3AB CS, 12 dpt <0,1❌
FET II 07.2024 5BC CS, EG. 6 dpt <0,2❌
II procedura ICSI+FC - 2024, długi prot.
📅10.2024 💉 2 kom. >> ❄️3BB
FET III 11.2024 CS, EG, AH 9 dpt <0,2❌
III procedura ICSI+FC - 2025, długi prot. z hormonem wzrostu
📅31.01 💉 2 kom. >> ❄️❄️3BA, 3BB
FET IV 19.07.2025, 3BA CS, AH
Encorton, Clexane, Acard, Accofil, Prograf, Relanium, Prolutex, Besins, Utrogestan, Estrofem
6dpt 22,7, 9dpt 110, 12dpt 540, 20dpt 1902,9, 23dpt 1818, GS 0,48, 6+0 ciąża zatrzymana ❌
FET V 15.12.2025, 3BB CS, AH, 8dpt <0,2 ❌
💊Ryeqo od 01.03. 🏥 07.2026, 3. operacja. DaVinci.


