Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀
Odpowiedz

🍀✨ Z plecakiem doświadczeń 🎒 Weteranki IVF ✨🍀

Oceń ten wątek:
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3255 7213

    Wysłany: 25 maja, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro❤️‍🩹 widzę dobre wieści w stopce 💚🍀 🥹

    merci, krakowiankq, Woczekiwaniu, sylstaa, Milagro ❤️‍🩹, Cień, Szopka, Karolaaas lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 25 maja, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, że mój 6 transfer odbędzie się w Dzień Dziecka 🤞🌈

    Yahu, merci, Woczekiwaniu, MagdaLena88, sylstaa, Milagro ❤️‍🩹, Cień, Pyniek90, Rafiki, Anka84, Karolaaas, Loraa, rozalaa, Lorii, Szopka, brilka, Valletta, Lajla87_87, Mela, Lwica_Lewka, Puszkina, domi_, Mandi41, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 25 maja, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny dziś miałam podgląd. Nadal jedna wielka 💩. Dziś zaczynam 10 tydzień po Diphereline i w prawym jajniku jakiś maluch 2 mm się pokazał. O menopurem mogę na tą chwilę zapomnieć. Miałyście podany menopur bez wyraźnego pęcherzyka ?

    Kurcze, liczyłam na to, że pojawi się wreszcie jakiś konkretny pęcherzyk:( Co dalej? Bez żadnych leków i kolejna wizyta żeby zobaczyć czy rośnie?
    Nie miałam nigdy Menopuru w cyklu transferowym więc tu nie pomogę.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 25 maja, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Dziewczyny dziś miałam podgląd. Nadal jedna wielka 💩. Dziś zaczynam 10 tydzień po Diphereline i w prawym jajniku jakiś maluch 2 mm się pokazał. O menopurem mogę na tą chwilę zapomnieć. Miałyście podany menopur bez wyraźnego pęcherzyka ?



    Ja nie rozumiem, ty teraz robisz na własnych komórkach, a nie transfer z AZ?
    Do czego ten Menopuru, ma być punkcja?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 25 maja, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Milagro❤️‍🩹 widzę dobre wieści w stopce 💚🍀 🥹
    Tak 🥹
    Dziś mieliśmy pierwsze usg po transferze. Stres od rana okropny, droga do kliniki okropna, korki nie wiadomo skąd i po co, czerwone fale. Panie w labo od progu pytały jak tam wyniki spoza kliniki i znowu chuchały i dmuchały na probówki żeby wyniki były dobre :)
    Jak poszłam na usg i zobaczyłam GS i pierścionek w środku to łzy mi same popłynęły po policzkach, aż położnej się udzieliło 🥹 tyle osób nam tam kibicuje, że wzrusz na każdym kroku dziś był.
    Na wizycie dr wielokrotnie powtórzyła, że na ten moment wszystko wygląda idealnie. I tego się trzymajmy 🍀

    Krakowianq oby ten dzień dziecka przyniósł Wam wymarzony prezent :)

    Cień, krakowiankq, Rafiki, Ifka, Yahu, Woczekiwaniu, merci, Anka84, Linka89, MagdaLena88, Karolaaas, rozalaa, just_a_girl, Szopka, brilka, Valletta, sylstaa, Ishildur, Puszkina, domi_, Mandi41, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 25 maja, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Tak 🥹
    Dziś mieliśmy pierwsze usg po transferze. Stres od rana okropny, droga do kliniki okropna, korki nie wiadomo skąd i po co, czerwone fale. Panie w labo od progu pytały jak tam wyniki spoza kliniki i znowu chuchały i dmuchały na probówki żeby wyniki były dobre :)
    Jak poszłam na usg i zobaczyłam GS i pierścionek w środku to łzy mi same popłynęły po policzkach, aż położnej się udzieliło 🥹 tyle osób nam tam kibicuje, że wzrusz na każdym kroku dziś był.
    Na wizycie dr wielokrotnie powtórzyła, że na ten moment wszystko wygląda idealnie. I tego się trzymajmy 🍀

    Krakowianq oby ten dzień dziecka przyniósł Wam wymarzony prezent :)



    Uwielbiam takie historie. Miód na moje serduszko. Bardzo sie cieszę 🥰❤️🌞

    Milagro ❤️‍🩹, domi_, Mandi41, MalenaMi lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Malutka_111 Autorytet
    Postów: 1693 2418

    Wysłany: 25 maja, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Ja nie rozumiem, ty teraz robisz na własnych komórkach, a nie transfer z AZ?
    Do czego ten Menopuru, ma być punkcja?
    Menopur na wywołanie kontrolowanej owulacji i wtedy transfer na cyklu naturalnym.

    04/2025 Diphereline
    🪴I FET 23.06.25 ❄️4.1.2
    ⏸️ pozytywny 6dpt,7dpt beta 70,3,9dpt beta 164,Progesteron 39,6;TSH 1,75,11dpt beta 413
    25 dpt 18.07.2025 CRL 3 mm ❤️
    31 dpt 24.07.2025 CRL 6,69 mm💔 7 tc,❌
    🪴II FET31.10.25 ❄️4.1.1., progesteron 33,6
    10 dpt beta 0.2 ❌
    🪴III FET 15.12.25 ❄️ 4.1.1. prog 19,7
    2 dpt progesteron 29,3;4 dpt ⏸️cień cienia;7 dpt beta 27,9 dpt beta 90,7;11 dpt beta 347 prog 20
    14 dpt beta 1253 prog 37.10
    18 dpt 💔 nagle poronienie ❌
    ❌mthfr c.1286A> c układ heterozygotyczny nieprawidłowy ✅reszta mutacji trombofilii ok
    ✅ANA/ENA✅tarczyca✅homecysteina 8,65✅d3✅ferrytyna 61✅białko c,s, antytrombina
    Cross 22,2 %
    Nk w endometrium 350/1 mm podwyższone
    CD 138 ✅Kir bx
    🪴IV FET 24.04.26. ❄️4.1.1. (Estrofem, encorton,dexametrasone,smoflipid,Accofil, prograf, besins,utrogestan,prolutex,acard,Neoparin)8 dpt beta 0 ❌
    🪴V FET 07/2026?? 5.1.1. Po PGT-A
    cykl naturalny, menopur 75, ovitrelle immuno ⬆️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 25 maja, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka_111 wrote:
    Menopur na wywołanie kontrolowanej owulacji i wtedy transfer na cyklu naturalnym.



    A ok,taki speed dla pęcherzyka.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Lili@ Autorytet
    Postów: 883 373

    Wysłany: 25 maja, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ❤️‍🩹 wrote:
    Tak 🥹
    Dziś mieliśmy pierwsze usg po transferze. Stres od rana okropny, droga do kliniki okropna, korki nie wiadomo skąd i po co, czerwone fale. Panie w labo od progu pytały jak tam wyniki spoza kliniki i znowu chuchały i dmuchały na probówki żeby wyniki były dobre :)
    Jak poszłam na usg i zobaczyłam GS i pierścionek w środku to łzy mi same popłynęły po policzkach, aż położnej się udzieliło 🥹 tyle osób nam tam kibicuje, że wzrusz na każdym kroku dziś był.
    Na wizycie dr wielokrotnie powtórzyła, że na ten moment wszystko wygląda idealnie. I tego się trzymajmy 🍀

    Krakowianq oby ten dzień dziecka przyniósł Wam wymarzony prezent :)

    Widzę, że to chyba nowa klątwa :uczestnictwo na wątku weteranek, oby wszystkie dopadła;).
    Wielkie gratulacje.

    Milagro ❤️‍🩹, Mq1991, MalenaMi lubią tę wiadomość

  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 25 maja, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro wzruszyłam się bardzo 😘😘😘
    Ja po konsultacji, mąż aż zapłakał bo to 750 zł , ale za to siedzieliśmy 45 minut. Pan profesor to jednak człowiek wiedza. I mój mąż jest nim szczerze zauroczony i powiedział, że on czuje , że to jest to. Pan profesor nie uznał nas za beznadziejny przypadek. Wręcz zapytał sie ile chcemy dzieci, ja mówię, że chciałam kiedyś trójkę potem dwójkę a teraz marzę o jednym. Na to powiedział - no to idziemy w dwójkę dzieci. Ogólnie plan ma taki, transferować zarodek ( tutaj jest zły na klinikę, że w ogóle zamrozili 7 dniowy zarodek) daje szanse na mniej niż 10%. Ale mówi, że to tylko krok do celu i po prostu uznajemy to za wstęp do kolejnego rozdziału. On chcialby prowadzić naszą stymulację osobiście i z racji niskiego amh byłaby to podwójna stymulacja by zebrać zarodki. Potem robimy receptywność endometrium I mikrobiotę endometrium z biopsją ponowną. W ogóle tak powiedziałam, ze jakbym miala wrócić do ich kliniki to pod warunkiem, że on by się mną zajął. I pan profesor powiedział, że będzie wszystko sam prowadził.
    Zrobił dokładne usg , macica piękna, żadnych zrostów, polipów czy zmian. Jest pęcherzyk i zalecil starania naturalne ale nie zgadza się Ogólnie z dr Jarosz. Encorton mam dalej brać ale Accofil odstawić.
    Mój mąż jest zachwycony bo pan profesor kilka razy się z nim zgodził 😂 bardzo dokładnie przejrzał nasze wszystkie dokumenty, czytał raporty ze stymulacji i hodowli zarodków. Także aż się zmęczyłam bo tyle tematów omówiliśmy.

    Milagro ❤️‍🩹, Mq1991, just_a_girl, Szopka, merci, Karolaaas, domi_, Mandi41, MalenaMi lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
  • Karolaaas Autorytet
    Postów: 1235 2163

    Wysłany: 25 maja, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro ♥️♥️♥️ niech te piękne momenty trwają jak najdłużej, tyle czekaliście i los w końcu odbarował Was sprawiedliwie 🌈 cieszę się ogromnie😊.

    Milagro ❤️‍🩹, Woczekiwaniu, sylstaa lubią tę wiadomość

    86’👩 niedoczynność, brak lewego jajowodu, endometrioza III/IV +adenomioza
    09.2020 8t puste jajo💔
    01.2021 7t cp💔laparo
    04.2022 laparo zrosty
    🩺VLeiden+protrombina✔️LA✔️DQ2, DQ8✔️ANA3✔️białko C i S✔️
    KIR BX ❌ 2DS2, 2DS3
    crossmatch negatywny✔️subpopulacja✔️cytokiny ✔️NK 5% ✔️kariotypy ✔️
    I procedura IVF 2024
    5AA❄️5AB❄️=cb
    II procedura IVF 2025
    4BA❄️5BB❄️=cb

    15.10 minihistero+udrożnienie jajowodu✅
    🆘 operacja endo 3/4 st?

    ♻️ zmiana kliniki
    🔜 start stymulacji - duo stim
    🆕 Amh 0,35

    „Każdego dnia rób coś, co przybliży cię do lepszego jutra” 🌸
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 25 maja, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Magdalena super, ze jestes zadowolona z wizyty 😍 czyli to juz postanowione, ze wracacie do poprzedniej kliniki? Czy jeszcze się zastanawiacie z mężem?
    @Milagro gratuluję 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 19:13

    Milagro ❤️‍🩹, MagdaLena88, domi_ lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1236 2825

    Wysłany: 25 maja, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    ja jestem u docenta. Jest bardzo fajny kontakt mailowy z doktorem na uzgodnione wcześniej kontrole, odpowiada bardzo sprawnie.
    Na wizytę mieliśmy kariotypy, trombofilie oraz biała (C,S, antytrombina), KIR, test IMK, cytokiny, allo, crossmatch i profile ANA. Genetyka obojętnie gdzie do zrobienia, a te typowo immunologiczne badania robiliśmy u nich na miejscu w labie w Łodzi. Nic więcej doktor od nas nie chciał z takim zestawem.

    Pamiętasz może mniej więcej koszt tych badań? Kariotypy mamy już przebadane :) Niby szukam na diagnostyce, ale ciężko idzie znaleźć konkretne badania

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Szopka Autorytet
    Postów: 354 266

    Wysłany: 25 maja, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro, gratuluję i bardzo się cieszę 🥰🥰

    Milagro ❤️‍🩹 lubi tę wiadomość

    Starania od 2024
    AMH 0,4; adenomioza obraz graniczny, do obserwacji, tylko prawy jajnik

    I IVF 08/25 - 9🥚→❄️
    10/25 FET 4BC 💔
    II IVF 01/26 - 6🥚→👎
    III IVF zmiana kliniki na nOvum, stymulacja TBC, leczenie czynnika męskiego
  • merci Autorytet
    Postów: 1288 2301

    Wysłany: 25 maja, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Pamiętasz może mniej więcej koszt tych badań? Kariotypy mamy już przebadane :) Niby szukam na diagnostyce, ale ciężko idzie znaleźć konkretne badania
    Imk, cytokiny, allo i crossmatch kosztował nas około 2000. Większość pozostałych badań robiłam przez poradnię reumatologiczna i genetyczna więc nie wiem jaki koszt
    Warto zobaczyć w regionalnych centrach krwiodawstwa, bo często mają dobre ceny

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm 11+4 5,2cm
    felia test 🩵
    preg.png
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 25 maja, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili@ wrote:
    Widzę, że to chyba nowa klątwa :uczestnictwo na wątku weteranek, oby wszystkie dopadła;).
    Wielkie gratulacje.
    Chyba tak :) bo już kilka ciąż mamy na wątku. :)

    Dziękuje dziewczyny,
    Dla mnie dzisiejszy dzień to był jeden z kamieni milowych. Kolejny to usg serduszkowe, na które pani położna zaprosila też mojego męża, co było bardzo miłe :). Po kolei, nie wybiegamy w przyszłość, cieszymy się tym co mamy tu i teraz :)
    Wam wszystkim nadal kibicuje i mocno trzymam kciuki za powodzenie procedur 🤞🍀

    krakowiankq, Szopka, Woczekiwaniu, Karolaaas, sylstaa, Mery0211, just_a_girl, Yahu, domi_, Mandi41, MalenaMi lubią tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2340 6582

    Wysłany: 25 maja, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milagro gratulacje, widzę w stopce intralipid, myślisz, że jest game changerem w Twojej sytuacji? :)

    Adirella ceny tych badań są bardzo różne, w zależności od miejsca, ale najlepiej jest się dopytać immunologa z jakich laboratoriów chce te wyniki, bo czasami można zrobić, mieć wynik, po czym Ci lekarz mówi, że tam się tego badania nie robi bo nic nie wychodzi O.O

    MagdaLena88 no i to jest porządna wizyta jak wychodzisz z niej wręcz zmęczona, mam nadzieję, że będzie owocna współpraca 🤞🏻

    MagdaLena88, MalenaMi lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Milagro ❤️‍🩹 Autorytet
    Postów: 1414 2002

    Wysłany: 25 maja, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozalaa wrote:
    Milagro gratulacje, widzę w stopce intralipid, myślisz, że jest game changerem w Twojej sytuacji? :)

    Adirella ceny tych badań są bardzo różne, w zależności od miejsca, ale najlepiej jest się dopytać immunologa z jakich laboratoriów chce te wyniki, bo czasami można zrobić, mieć wynik, po czym Ci lekarz mówi, że tam się tego badania nie robi bo nic nie wychodzi O.O

    MagdaLena88 no i to jest porządna wizyta jak wychodzisz z niej wręcz zmęczona, mam nadzieję, że będzie owocna współpraca 🤞🏻
    Hm, walczyłam o IVIG z immuno z uwagi na allo 0, a dostałam encorton plus intralipid i to mój pierwszy transfer z tymi dodatkami. Do tego mam accofil z uwagi na KIR AA, więc szczerze mówiąc nie mam pojęcia co tym razem zaskoczyło.. Mam tez adeno i pilnuję się z dietą, co pomogło ładnie przygotować macicę. A może to poprostu TEN zarodek, a może magiczna ręka dr od transferu (podobno ma najlepszą skuteczność). Od pierwszych dni po transferze czułam, że nic z tego, nie robiłam sikańca przed betą bo uznałam że to bez sensu, a na betę pojechałam dla formalności, i tu się taki psikus wydarzył 😂.

    MalenaMi lubi tę wiadomość

    👩‍🦰84'
    2007 naturals 11 tc 💔
    2023 1IUI 6 tc💔 / 2-4IUI 👎
    IVF:
    I IVF 12/23 ❄️❄️❄️❄️ -> PGT-A ❄️❄️
    03/24 FET 5.1.1👎
    2x Ryeqo
    08/24 FET 5.2.2 cb 💔
    II IVF 10/24 ❄️
    3x diphereline
    04/25 FET 3.1.2 cb 💔
    III IVF 06/25 ❄️ 5.2.2 ->PGTA ❌️
    IV IVF 02/26 AZ FET 3.1.2 👎
    V IVF 05/26 AZ FET 4.2.2 (intralipid, encorton) 🍀
    β: 6dpt 36; 9dpt 209; 13dpt 1287; 15dpt 2214; 18dpt 5843 GS+YS; 25dpt CRL 5,7mm ❤️;
    7+1 SOR krwawienie- crl 9,5mm❤️ - krwiak 🥺
    7+5 crl 13.4mm
    8+5 crl 2,18 cm 🥰

    ✖️Adenomioza, MTHFR i PAI hetero, KIR AA, brak tarczycy, NK19%, CD4+/CD8+, rozjechane cytokiny, CrossMatch 20%, Allo Mlr 0 ❌️

    ✔️CD138, CD56, kariotyp, MUCH, Helicobacter, CA125, celiakia, gastroskopia, antytrombina III, białko S, białko C, pasożyty, ANA, Ferrytyna, Homocysteina, B12, D3, immunoglobulina IgA

    "Czasem od rozpaczy do pogodzenia się z losem trzeba pokonać bardzo długą drogę."
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2433 4289

    Wysłany: 25 maja, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MagdaLena88, czytając Twój wpis wyczuwam, że to było dobrze wydane 750 złotych;)

    MagdaLena88 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • MagdaLena88 Autorytet
    Postów: 1537 2995

    Wysłany: 25 maja, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    @MagdaLena88, czytając Twój wpis wyczuwam, że to było dobrze wydane 750 złotych;)
    Tak, mój mąż był bardzo zaskoczony, że ta wizyta tyle trwała i to był taki konkretny plan działania bez owijania w bawełnę. Ogólnie profesor ma dość specyficzny styl, trochę się czułam jakbym znów była na studiach i miała egzamin. Nawet były pytania o to kiedy miałam owulacje rok temu przed biopsją, bo sobie to zapisywał🫣 no ale lekarz ma być skuteczny a nie musi być moim przyjacielem.
    Ogólnie musimy wszystko przemyśleć, profesor wydaje książkę o immunologii rozrodu i dość niemiło mówił o zaleceniach dr Jarosz I negował całe jej leczenie. Przy czym sam daje Accofil czy Encorton. U mnie zanegował całą immunosupresję bo badania z krwi nijak mają się do macicy. Zanegował wyniki biopsji bo ma być robiona 5 dni po owulacji w oknie implantacyjnym. Bardzo był zły, że wysłali do badań zarodek 7 dniowy z 3 z przodu, nawet mimo prawidłowego Pgta nie daje więcej niż 10 % szans na ciążę z tego transferu 🫣 w ogóle mam się nie zdziwić jakby ten zarodek się nie rozmroził. Także dużo miał zastrzeżeń aż mój mąż mówił, że przecież byliśmy również w jego klinice I robiliśmy co kazała lekarka. Bardzo źle się o niej wypowiedział i dodał, że sama z pracy nie odeszła. Dużo było takich trudnych słów. Także mamy co przemyśleć. Przekonał mnie do nie brania Accofilu, w staraniach naturalnych bo jednak okropnie to znoszę. Najgorzej, że idąc dalej muszę zrobić transfer zarodka , który dla niego jest tylko krokiem do celu. No ale jednak dla mnie to będzie znów koksowanie progesteronem i okropne samopoczucie. Nie wiem czy mam taki dystans. Ale muszę przyznać profesor budzi wielkie zaufanie i naprawdę poczułam, że rozmawiam z ekspertem.

    krakowiankq, Mq1991, just_a_girl, Yahu lubią tę wiadomość

    Ona 38 lat-AMH 12.24. 0,9 08.25-1,42 Kir BX, Homocysteina 11,86❗️ 10.25. 13,8- 04.26
    On 41 lat-morfoglia 0%❗️
    Kariotypy prawidłowe
    10-12. 24' 3×IUI ❌️
    Styczeń 25-1 procedura-6🥚 1 zarodek 4.1.1
    10.02. 1 Transfer beta 9dpt 0,3✖️
    Marzec 25'-2 procedura 6🥚 1❄️3.2.2
    22.05. 2 Transfer beta 6dpt 0,7✖️
    Zmiana kliniki Invicta➡️Bocian
    biopsja endometrium CD56 >200❌️
    Cross Match-10.25 60,2%04.26-28,5
    1/26'-3 procedura-Ovaleap 300 i Mensinorm 75, 6 🥚, 2 dojrzałe- 2 zarodki, 2 zdrowe po PGTA ❄️❄️
    Immunosupresja -Equoral i Encorton -11tygodni
    07.05.26- 3 Transfer, Encorton, Smoflipid, Accofil, Cyclogest,Duphaston,Besins 6dp beta 0,2✖️
    ✨️czyli tak wygląda nasz koniec...✨️
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ