Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Rita23 Autorytet
    Postów: 502 471

    Wysłany: 10 września 2025, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Mysle ze to sie do porodu nie skończy, zawsze znajdziemy ten moment zmartwień 🙆
    Po wizycie czlowiek odczuwa ulge ale to tylko na chwilę. Im blizej kolejnej wizyty tym bardziej zaczynamy sie znowu martwić i tak w kółko, ale niestety musimy te nasze zmartwienia jakoś przeżyć 🫂 ❤️
    Dokładnie tak jak piszesz.

  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 10 września 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na USG przez to krwawienie w niedzielę, ale też odstawienie accofilu od niego zależało i mamy 3 cm człowieka ❤️ nie mogę uwierzyć 🥹

    Malowybitna, Promyczek89, Julia24, Aqkaracza, Kluska, Barborka28, ZielonaWrona , Iwkaaa, Lusille, Thoruviel, Rita23, Honorka, Valletta, wombi, nick nieaktualny, AnnaMD, Nowa1990_, Monixma, Makino., Puszkina, Andzia, Lilithgirl, Miwka, Santi_14, Dariana, Cavarathiel lubią tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 września 2025, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na USG. Popłakałam się jak zobaczyłam w kolorze USG i dzieciaczek przypomina już człowieka. Wczoraj miał 4,33 cm i nadrobił już różnice tych 4 dni z OM a USG. Jak patrzę na to zdjęcie to ciągle robia się szkliste oczy. 🥹

    Muczylando, Julia24, Aqkaracza, Barborka28, ZielonaWrona , Pat87, Iwkaaa, Lusille, Thoruviel, Rita23, Honorka, Valletta, nick nieaktualny, AnnaMD, Promyczek89, Nowa1990_, Makino., Puszkina, Andzia, Lilithgirl, Dariana, Cavarathiel lubią tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 298 453

    Wysłany: 10 września 2025, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Muczylando i @DEWG piękne wiadomości 🥰❤️
    Dzidzie waleczne jak mamy💪❤️

    Muczylando, DEWG lubią tę wiadomość

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • DorisParis2000 Ekspertka
    Postów: 154 342

    Wysłany: 10 września 2025, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co stosujecie na początku przeziębienia żeby się podratować? Czuję, że zaczyna mnie drapać w gardle, lekki katar… macie jakieś sprawdzone sposoby?

    09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
    👩‍🦰 - 28l
    21.05.25 Punkcja - 21 🥚
    🧔‍♂️-34l
    0% plemników
    10.03.25 - biopsja jądra

    27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
    30.05.25 wizyta kontrolna
    10.06.25 kontrola, 9DC
    18.06 - transfer 4.1.1
    24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
    27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
    30.06 - 12dpt - beta - 1454
    04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
    15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
    25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
    Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷
    event.png
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 września 2025, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze kolejnego krwiaka i albo się wchłonie albo będzie krwawienie, ale grunt że z dzieciaczkiem jest dobrze. 😍

    Kluska, Aqkaracza, Andzia lubią tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • jo_ana Autorytet
    Postów: 5512 6252

    Wysłany: 10 września 2025, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    Co stosujecie na początku przeziębienia żeby się podratować? Czuję, że zaczyna mnie drapać w gardle, lekki katar… macie jakieś sprawdzone sposoby?

    Ja robię nebulizacje z solą fizjologiczną, na gardło płukanka woda + sól kuchenna i spray na gardło argentin T, to puki co mi pomogło i nie rozkręciło się dalej. Dodatkowo Wit C 1000 i ciepłe napary z imbiru z cytryną i miodem.

    DorisParis2000, Pat87 lubią tę wiadomość

    5 lat walki o nasz cud 🌈
    11/2021 9/12 tc 💔

    🔸 IVF: 03/2024
    14/05 (N) I FET ❄️ cb ?
    15/06 (N) II FET ❄️ cb 💔
    13/08 (S) III FET ❄️ 5/7 tc 💔
    30/12 (S) IV FET ❄️ nieudany

    09/06 (S) V FET ❄️ 🌈🍀
    Nasza córeczka jest już z nami 💖
    20.02.2026 (39+2) CC 3790g 56 cm

    age.png
  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 877 1046

    Wysłany: 10 września 2025, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    Co stosujecie na początku przeziębienia żeby się podratować? Czuję, że zaczyna mnie drapać w gardle, lekki katar… macie jakieś sprawdzone sposoby?

    Mi się właśnie zaczęło przedwczoraj 🙈 Biorę fiordę na ból gardła. Dodatkowo sól morska na katar. Leżenie w łóżku i napary z imbiru, miodu i cytryny. Zrobiłam wczoraj syrop z cebuli - 2 łyżeczki rano i wieczorem biorę. Do tego kanapka z czosnkiem rano i wieczorem. Jest lepiej niż wczoraj, głowa nie boli, gardło praktycznie juz też nie. Katar nadal trochę męczy, ale mam więcej siły niz wczoraj 💪

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • Rita23 Autorytet
    Postów: 502 471

    Wysłany: 10 września 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem po wizycie z Antosiem wszystko dobrze. Serce pięknie biło. Oczywiście jak zawsze, gdy usłyszałam serce łzy szczęścia płynęły🥹.
    Przy okazji omawialiśmy wyniki badań prenatalnych. Dzięki Bogu, że mam sanco (bardzo dobre wyniki). Bo o ile USG wszystko dobrze, to po pappie wyszło mi ryzyko trisomii wysokie. Lekarz powiedział, że wynik sanco jest dla niego wiążący i żeby nie przejmować się wynikiem z pappy.

    Acha i zastanawia mnie wynik z krwi, który dostałam przy okazji tych prenatalnych, bo wydaje mi się, że ta wolną beta była u mnie dość wysoka 68. Zaniepokoiło mnie to, ale lekarz powiedział, że liczy się sanco i żeby na to nie patrzeć. Hm…

    Dziś jestem 15+5 więc będę się pomału umawiać na prenatalne 2 trymestru i mam zamiar zrobić to badanie w Hi gen lub gynecentrum, dobre USG. Czy może któraś z Was tam robiła (pyt. do dziewczyn z Krakowa)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2025, 15:37

    Pat87, Promyczek89, Nowa1990_, DEWG, Lilithgirl, Andzia, Santi_14, wombi, Dariana lubią tę wiadomość

  • Lusille Autorytet
    Postów: 481 687

    Wysłany: 10 września 2025, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita23 wrote:
    Dziewczyny, jestem po wizycie z Antosiem wszystko dobrze. Serce pięknie biło. Oczywiście jak zawsze, gdy usłyszałam serce łzy szczęścia płynęły🥹.
    Przy okazji omawialiśmy wyniki badań prenatalnych. Dzięki Bogu, że mam sanco (bardzo dobre wyniki). Bo o ile USG wszystko dobrze, to po pappie wyszło mi ryzyko trisomii wysokie. Lekarz powiedział, że wynik sanco jest dla niego wiążący i żeby nie przejmować się wynikiem z pappy.

    Acha i zastanawia mnie wynik z krwi, który dostałam przy okazji tych prenatalnych, bo wydaje mi się, że ta wolną beta była u mnie dość wysoka 68. Zaniepokoiło mnie to, ale lekarz powiedział, że liczy się sanco i żeby na to nie patrzeć. Hm…

    Dziś jestem 15+5 więc będę się pomału umawiać na prenatalne 2 trymestru i mam zamiar zrobić to badanie w Dobry Gen. Czy może któraś z Was tam robiła (pyt. do dziewczyn z Krakowa)?
    Mnie też lekarz uprzedził, że mogą mi wyjść podwyższone ryzyka ze statystyk, ale mówi że jak nifty i usg ok to żeby nie brać tego pod uwagę.
    Ja jestem w Krakowa, ale robiłam w gyncemtrum u genialnego lekarza (i jakiego przystojnego 😉)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2025, 15:10

    Rita23 lubi tę wiadomość

    03.2023 Ciąża naturalna 6t3d 💔
    07.2024 I IVF ❌
    09.2024 II IVF ❌
    11.2024 III IVF 👍
    23.12.2024 ❄️5CC ➡️ 10 dpt 39, 12 dpt 97 ➡️ 7t6d 💔
    15.05.2025 ❄️411 ➡️👎
    03.07.2025 ❄️ 411 ➡️ 11dpt 454, 13dpt 1050, 15dpt 2534, 26 dpt ❤️
    06.03.2026 jest syn na świecie 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2025, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Krakowa - pierwsze prenatalne robiłam w Gyncentrum i na drugie też tam jestem umówiona - polecam ;)

    Rita23 lubi tę wiadomość

  • Aqkaracza Autorytet
    Postów: 326 731

    Wysłany: 10 września 2025, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita23 wrote:
    Dziewczyny, jestem po wizycie z Antosiem wszystko dobrze. Serce pięknie biło. Oczywiście jak zawsze, gdy usłyszałam serce łzy szczęścia płynęły🥹.
    Przy okazji omawialiśmy wyniki badań prenatalnych. Dzięki Bogu, że mam sanco (bardzo dobre wyniki). Bo o ile USG wszystko dobrze, to po pappie wyszło mi ryzyko trisomii wysokie. Lekarz powiedział, że wynik sanco jest dla niego wiążący i żeby nie przejmować się wynikiem z pappy.

    Acha i zastanawia mnie wynik z krwi, który dostałam przy okazji tych prenatalnych, bo wydaje mi się, że ta wolną beta była u mnie dość wysoka 68. Zaniepokoiło mnie to, ale lekarz powiedział, że liczy się sanco i żeby na to nie patrzeć. Hm…

    Dziś jestem 15+5 więc będę się pomału umawiać na prenatalne 2 trymestru i mam zamiar zrobić to badanie w Hi gen lub gynecentrum. Czy może któraś z Was tam robiła (pyt. do dziewczyn z Krakowa)?
    Ja mam 2 prenatalne w gyncentrum w przyszłym miesiącu.

    Rita23 lubi tę wiadomość

  • Aqkaracza Autorytet
    Postów: 326 731

    Wysłany: 10 września 2025, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aqkaracza wrote:
    pierwszw robilam w gync i 2 prenatalnerowniez tam w przyszłym miesiącu. Mi z pappy tez wyszly wysokie ryzyka t21.. zrobilismy nifty i wynik "niskie ryzyko". Troche spokoju. Do zas 🫢.

  • Valletta Autorytet
    Postów: 2060 3557

    Wysłany: 10 września 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a robicie III prenatalne?
    Ja jestem zapisana ale widzę,że sporo dziewczyn nie robi

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1110 2910

    Wysłany: 10 września 2025, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DEWG wrote:
    Byłam wczoraj na USG. Popłakałam się jak zobaczyłam w kolorze USG i dzieciaczek przypomina już człowieka. Wczoraj miał 4,33 cm i nadrobił już różnice tych 4 dni z OM a USG. Jak patrzę na to zdjęcie to ciągle robia się szkliste oczy. 🥹

    Gratulacje ❤️
    Tez miałaś różnice 4 dni? Ja też mam, wczoraj według USG 8+2, a według Om 8+6. Martwię się tym troszkę, ale lekarz uspokaja, że tak się zdarza

    DEWG lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3465 4671

    Wysłany: 10 września 2025, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Gratulacje ❤️
    Tez miałaś różnice 4 dni? Ja też mam, wczoraj według USG 8+2, a według Om 8+6. Martwię się tym troszkę, ale lekarz uspokaja, że tak się zdarza

    Ja dziś miałam różnicę na 2 pomiarach o 3 dni, przez USG dopochwowe 2,7 cm 9+4, przez brzuch 3cm 10+0 a jestem 9+6 więc to są tylko albo aż 3 mm :) dalsze USG skorygują pewnie wynik, także tym na początku nie warto się przejmować jeśli nie mówimy o różnicy tygodnia, dwóch 😊 wystarczy że na USG złapie ciut niżej i wychodzą różnicę w dniach

    Monixma lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • DEWG Autorytet
    Postów: 1096 1098

    Wysłany: 10 września 2025, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Gratulacje ❤️
    Tez miałaś różnice 4 dni? Ja też mam, wczoraj według USG 8+2, a według Om 8+6. Martwię się tym troszkę, ale lekarz uspokaja, że tak się zdarza
    Dokładnie tak, miałam 4 dni różnicy między OM a USG i też mi mówił, żeby się nie przejmować, bo to jest takie malutkie, że wystarczy milimetr różnicy i już będzie dzień różnicy. I tak jak napisałam - już jest zgodne. :)
    Nie martw się. Ważne, że się prawidłowo rozwija. :)

    Monixma lubi tę wiadomość

    💃35 👨‍🏫38 lat 🛏️ 5 rok starań

    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność, endometrioza, adenomioza
    I IVF 04.2025 - 1 zarodek, 0 ❄️
    II IVF 06.2025 - 2 zarodki, 0 ❄️
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 10 września 2025, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Dziewczyny a robicie III prenatalne?
    Ja jestem zapisana ale widzę,że sporo dziewczyn nie robi
    Robię, mój dr robi u siebie w gabinecie na jakimś innym sprzęcie niż zwykle badania.

    Valletta lubi tę wiadomość

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1957 5821

    Wysłany: 10 września 2025, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita - ja miałam I prenatalne w Hi-gen, na drugie poszłam do Dobrego USG, i to było najwspanialsze USG jakie miałam 😍 bardzo dokładne, wszystko opisane, dużo czasu, dużo było oglądania malucha itd. Ale ja trafiłam termin do dr Nocun, ona razem z dr Wiecheciem sa świetnymi specjalistami. Minus taki że tam nie robią na NFZ i trzeba płacić.
    W Gyncentrum polecam dr Drygałe, ja co prawda byłam u niego na LuxMed ale super gość również, choć na pewno mniej doświadczony niż Nocun i Wiechec.

    Valetta - ja już jestem zapisana na USG 3 trymestru, ale też z uwagi na moje wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego i pogorszone przepływy w lewej tętnicy macicznej dostałam silne wskazanie żeby to USG zrobić.

    Muczylando, DEWG - piękne wiadomości, gratuluję i nie przestaje trzymać kciuków!

    Obiecuję Muczylando dopisać Cię do naszej 1 strony jak tylko się ogarne i wrócę z rodzinnego wyjazdu ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2025, 17:09

    Muczylando, Rita23, DEWG lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Rita23 Autorytet
    Postów: 502 471

    Wysłany: 10 września 2025, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka91 wrote:
    Ja z Krakowa - pierwsze prenatalne robiłam w Gyncentrum i na drugie też tam jestem umówiona - polecam ;)

    No to ja Wy robiliście Gynecentrum, to my też powinniśmy. W końcu te daty wspólne do czegoś zobowiązują😘

    Dziewczyny kochane, dziękuję Wam za polecenie. Widzę, że w Gynecentrum robicie (Kraków).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ