Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 21 października 2025, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando wrote:
    A mi 5 dni skorygowali :) też wyciągam telefon żeby sprawdzać 😂


    mi skorygowali 6 dni i jeszcze Pani z prenatalnych podkreslała ze teraz ta data ten tydzien ciązy ale tak od 5 dni korygują ale faktycznie mój lekarz się zdziwił ze niby on od 7 więc faktycznie róznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 10:16

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 21 października 2025, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tika32 wrote:
    Dziewczyny a jak wasze spanie?
    Spicie na lewym boku?


    ja spie na lewym boku ze wględu na refluks ale leże dużo na plecach póki mogę, w poprzedniej ciązy już miałam ucisk na żyłę i mi się robiło słabo. Ale jeśli jeśli jest Ci wygodnie i nic sie nie dzieje to można spać jak się chce 😁

    tika32 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 21 października 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    mi skorygowali 6 dni i jeszcze Pani z prenatalnych podkreslała ze teraz ta data ten tydzien ciązy ale tak od 5 dni korygują ale faktycznie mój lekarz się zdziwił ze noby on od 7 więc faktycznie róznie

    Z miesiaczki potod wypada mi 15 kwietnia.
    Ale lekarz od razu wyliczyl mi z transferu 13 kwietnia.
    A na 1 badaniach prenatalnych wyszedl porod mi na 8 kwietnia.

    A jak bym urodzila 9 kwietnia to z mezem mielibysmy najlepszy prezent na 10 rocznice slubu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 09:20

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3563

    Wysłany: 21 października 2025, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Ja też mam poofie tą 9 i nie umiem na tym spać 🫣 nie wiem może jeszcze się przekonam na razie wywaliłam ją z łóżka 😅

    Dziewczyny które biorą heparynę czy zauważyłyście u siebie wzmożone wypadanie włosów ? Wyczytałam właśnie w ulotce że może być taki skutek uboczny, a mi od 2 miesięcy włosy tak lecą że zostanę łysa już w ciąży, a nie po ciąży 😭 najgorsze że niczym nie można wspomóc się w odrastaniu…

    Ja miałam w wakacje wypadanie włosów, gdzie przed ciążą nie miałam zupełnie tego problemu..
    Spadła mi wtedy ostro ferrytyna z 47 praktycznie w miesiąc na 27, dostałam sorbifor durules, do tego kupiłam seboradin mama (szampon i odżywka) i odpukać teraz się uspokoiło, a biorę ciągle heparynę. Ja coś czuję,że to zejście z cyklu sztucznego u mnie tak podziałało :)

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 21 października 2025, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba pojadę zbadać sobie żelazo i ferrytyne, od 3 dni coraz mocniej w nocy drętwią mi całe ręce od barku aż po palce nie wiem o co chodzi 🤨 i najlepsze że jak leżę na lewym boku drętwieje mi prawa ręka i analogicznie druga

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Lynx Ekspertka
    Postów: 138 765

    Wysłany: 21 października 2025, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po prenatalnych. Z Małą wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach. Miałam wrażenie, że trochę jej przeszkadzamy badaniem, bo co chwilę się zasłaniała i obracała 😅

    Pytanie do dziewczyn co już mają dzieci. Ile ubranek kupić, żeby nie przesadzić? Pisałyście kilka stron temu o minimalnej wyprawce, ale jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o ilość

    Giosiek, Domi0307, Honorka, DEWG, Monixma, ZielonaWrona , Andzia, Lilithgirl, jo_ana, Rakieta_P🚀, Promyczek89, Iwkaaa, BangBang, Dariana, Rita23, AnnaMD, Emfanka, Valletta, Pat87, Karlokova lubią tę wiadomość

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 21 października 2025, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lynx wrote:
    Melduję się po prenatalnych. Z Małą wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach. Miałam wrażenie, że trochę jej przeszkadzamy badaniem, bo co chwilę się zasłaniała i obracała 😅

    Pytanie do dziewczyn co już mają dzieci. Ile ubranek kupić, żeby nie przesadzić? Pisałyście kilka stron temu o minimalnej wyprawce, ale jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o ilość
    Ooo podpinam się, ja też nie wiem co znaczy miniamalna ilość, czy to 5 bodziaków czy 15 🤣

    Rita23 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Honorka Autorytet
    Postów: 1111 1456

    Wysłany: 21 października 2025, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje że zrobiłam sobie suwaczek zgodnie z terminem transferu i patrzę optymistycznie w przyszłość mojego króliczka ☺️

    Muczylando, Andzia, Domi0307, Monixma, Rakieta_P🚀, Lilithgirl, Lusille, Promyczek89, Iwkaaa, BangBang, Dariana, Rita23, ZielonaWrona , Emfanka, Kluska, Giosiek, MałaMi93., Pat87, Cavarathiel lubią tę wiadomość

    🕴️83💃89
    02.25 kwalifikacja IFV
    12.03.25 punkcja -7 zarodków
    17.03.25 świeży transfer, zostało 6❄️ 2x 4AA i 4x AB
    05.25 biopsja endometrium z NK i CD 138, endobiome i cytologia z HPV oraz cytokiny
    06.25 wg immuno cytokiny i NK są ok
    07.25 allo 17.90%, cross negatywny🤨 reszta wyników super
    KIR BX wszystkie implantacyjne są
    08.09.25 transfer
    5dpt 17,2 ; 8dpt 82 ; 10dpt 158 ; 14dpt 784,1
    27.09 ślub 🎂
    21dpt USG💍
    24dpt beta 12986,6 prog 39
    32dpt beta 44046,20 prog 43,44
    42dpt/8+5/8+0 1,58cm
    11+0 4,43cm
    12+5 6,93cm I prenatalne
    Nifty Pro - amniopunkcja- zdrowy!!
    Chłopiec 🩵
    19+1 281g
    21+3 połówkowe 493g
    23+1 630g
    27+1 1105g
    27+3 1134g echo serca ok
    29+3 3 prenatalne 1472g
    31+1 1764g
    34+1 2127g
    35+2 2175g 😔
    36+1 2460g
    37+1 2733g
    37+5 2600g i 48cm ❤️

    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 21 października 2025, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lynx wrote:
    Melduję się po prenatalnych. Z Małą wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach. Miałam wrażenie, że trochę jej przeszkadzamy badaniem, bo co chwilę się zasłaniała i obracała 😅

    Pytanie do dziewczyn co już mają dzieci. Ile ubranek kupić, żeby nie przesadzić? Pisałyście kilka stron temu o minimalnej wyprawce, ale jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o ilość


    Gratuluje prenatalnych 😍

    Ja duzo dostalam w tamtej ciazy I uważam ze bylo duzo za duzo. Ja myślę koło 10-12 bodziakow, 10 spodenek i 10 jakis śpiochow/pizamek. U mnie odpadają spodenki/śpiochy z nóżkami jako całość dla mnie nieporozumienie totalne wiec u nas skarpetki a zazwyczaj bez. Przewaga 62 rozmiar. Nie kupowałam duzo w przód bo pogoda bo nie wiadomo czy przeskoczy rozmiar itd wiadomo można cos mieć ale myślę ze na bieżąco lepiej. Ja sie cieszyłam ze mam po córce juz przebrane a dostalam 4 worki od koleżanki męskich a tam ze 100 bodziakow ja nie wiem nawet jak sie zabrać żeby to przejrzeć 😂

    Lynx lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 21 października 2025, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, mamy już 111 gram 🩷🩷

    Muczylando, Visenna 2.0, Rakieta_P🚀, Malowybitna, tika32, Lilithgirl, Domi0307, Lusille, Honorka, Promyczek89, Iwkaaa, Kluska, BangBang, Santi_14, Dariana, DEWG, Rita23, ZielonaWrona , Emfanka, Giosiek, Valletta, MałaMi93., nick nieaktualny, Pat87, Puszkina, Cavarathiel lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 21 października 2025, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś wizyta u doktora, zerknął na prenatalne i mówił że bardzo ładnie wyszła i że przepływy są mega ok. Czekamy na opis. Narazie accard 150 (chyba) nie grozi.

    Ustaliliśmy wizyty co 3 tygodnie i zejście z besins do 2x1 (prog bez prolutexu 49 z hakiem) do odwołania oraz prograf ostatecznie do 24 tc. Reszta bez zmian i na następną wizytę badania „podstawowa trójka” morfo, mocz i tsh + próg 👍
    Zerknął jeszcze na USG i sprawdził po swojemu - nieźle tam już sobie fikała 🥹🥹🥹🩷 Dziś to USG już takie spokojne, że mogłam się skupić i popatrzeć tak po swojemu 🩷

    Muczylando, Domi0307, Monixma, Promyczek89, Iwkaaa, Andzia, Dariana, Lilithgirl, ZielonaWrona , Emfanka, Giosiek, Valletta, nick nieaktualny, Pat87, Nowa1990_, Puszkina, Cavarathiel lubią tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 21 października 2025, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lynx wrote:
    Melduję się po prenatalnych. Z Małą wszystko dobrze, rośnie jak na drożdżach. Miałam wrażenie, że trochę jej przeszkadzamy badaniem, bo co chwilę się zasłaniała i obracała 😅

    Pytanie do dziewczyn co już mają dzieci. Ile ubranek kupić, żeby nie przesadzić? Pisałyście kilka stron temu o minimalnej wyprawce, ale jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o ilość
    Też mnie to pytanie nurtuje 🫣😂 Ale póki co Vinted wjechało na ostro i niczego nie żałuję 🥹🥹🥹 W weekend chcę to przeliczyć i też się właśnie odnieść do jakiejś liczby. I o ile liczba body ileś tam to jeszcze jak Cię mogę, ale zaczyna się logistyka przy opcji - długi, krótki rękaw czy może bez rękawów 😂
    W planach miałam raczej minimalizm niż szafy pękające w szwach …

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2025, 15:06

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 21 października 2025, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Jestem po wizycie, mamy już 111 gram 🩷🩷
    A mi dziś doktor właśnie zapowiedział, że kolejne USG ważymy i miałam takie - że już ? Ja się jeszcze CRL nie nacieszyłam 🤭

    Monixma lubi tę wiadomość

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1113 2911

    Wysłany: 21 października 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    A mi dziś doktor właśnie zapowiedział, że kolejne USG ważymy i miałam takie - że już ? Ja się jeszcze CRL nie nacieszyłam 🤭

    Noo taki szok dzisiaj przeżyłam, że już gramy a nie CRL 😅 następna wizyta dopiero za miesiąc 🫢

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3561

    Wysłany: 21 października 2025, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Gratuluje prenatalnych 😍

    Ja duzo dostalam w tamtej ciazy I uważam ze bylo duzo za duzo. Ja myślę koło 10-12 bodziakow, 10 spodenek i 10 jakis śpiochow/pizamek. U mnie odpadają spodenki/śpiochy z nóżkami jako całość dla mnie nieporozumienie totalne wiec u nas skarpetki a zazwyczaj bez. Przewaga 62 rozmiar. Nie kupowałam duzo w przód bo pogoda bo nie wiadomo czy przeskoczy rozmiar itd wiadomo można cos mieć ale myślę ze na bieżąco lepiej. Ja sie cieszyłam ze mam po córce juz przebrane a dostalam 4 worki od koleżanki męskich a tam ze 100 bodziakow ja nie wiem nawet jak sie zabrać żeby to przejrzeć 😂

    Popieram, po 10 rzeczy styknie. Ja mam dużo rzeczy od koleżanek i jak je posegreguję i mi wyjdzie za dużo to od razu oddaje bo potem i tak pamiętam że ubierałam tylko w te kilka ulubionych rzeczy a potem zaraz nowy rozmiar.
    Tylko ja miesiąc używałam 56 rozmiaru bo miałam sporo ciuchów z hmu a tam wypada większa rozmiarówka.
    Ja też nie lubię tych rzeczy ze stopami więc od razu odpadają.

    dallia lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 21 października 2025, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Popieram, po 10 rzeczy styknie. Ja mam dużo rzeczy od koleżanek i jak je posegreguję i mi wyjdzie za dużo to od razu oddaje bo potem i tak pamiętam że ubierałam tylko w te kilka ulubionych rzeczy a potem zaraz nowy rozmiar.
    Tylko ja miesiąc używałam 56 rozmiaru bo miałam sporo ciuchów z hmu a tam wypada większa rozmiarówka.
    Ja też nie lubię tych rzeczy ze stopami więc od razu odpadają.

    Ja ciuchy od kolezanki mam posegregowane rozmiarami i kazdy worek mam podpisany rozmiarem i jej imieniem ze to są od niej. Jak bede otwierac dany worek to zrobie zdjęcie tych ciuchow zeby z moimi nie pomylic i na bieżąco bede jej oddawać 😊 ( ja mam taką skleroze ze akurat ja musze zrobić zdjęcie 😅).

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 21 października 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, więcej jak 10 szt nie chce mieć. Potem i tak się tylko zakłada te fajniejsze
    Z H&M i Lidla są trochę większe więc na dłużej starcza 🙃
    Chociaż ja też mam trochę 50 bo Julka urodziła się krótka i te ciuchy z H&M dopiero po miesiącu było dobre

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Gabi_33 Przyjaciółka
    Postów: 102 304

    Wysłany: 21 października 2025, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊

    Mam pytanie odnośnie niskiego łożyska. W tamtym tygodniu byłam na wizycie kontrolnej 15+4 i wyszło że moje łożysko jest nisko ułożone. Lekarz mówił żeby się nie stresować bo na tym etapie jeszcze się może podnieść więc będziemy obserwować czy to będzie szło w stronę przodującego.
    Mam się oszczędzać, zero ciepłych długich kąpieli i bardzo delikatnie ze współżyciem.
    I tutaj moje pytanie do Was czy któraś ma podobnie lub miała? Czy coś plamiłyście ?

    Ja dzisiaj troszkę się poruszałam pranie zakupy i delikatnie zaplamiłam na jasno beżowo.

    👩 32 lata
    Amh: 3,6(2023); 4,4(2025)
    2021: histeroskopia(polip)
    2022: prblemy z prolaktyna
    2023:histeroskopia z laparoskopią (polip)
    dwie drożności jajowodów, Kariotyp prawidłowy

    🧔‍♂️33 lata
    -asthenoteratozoospermia, zwiększona fragmentacja DNA, HBA 33%, MAR prawidłowy
    -morfologia 0-1%
    -żylaki powrózka nasiennego
    -kariotyp: inwersja pericentryczna chromosomu 9( po konsultacji genetycznej inwersja nie wpływa na niepowodzenia)

    Starania od 07/2020
    -monitoringi owulacji
    -2 IUI nieudane (2023)
    -zmiana androloga (wdrożenie leczenia na poprawę nasienia)
    -01/2025 kwalifikacja do IFV(procedura krótka, ICSI)
    -03/05/25 💉💉 - Menopur 75, Ovalep 100, Orgalutran, Decapeptyl
    -12/05/25 punkcja- 11🥚🥚➡️5❄️❄️❄️❄️❄️
    -16/06/25 transfer, cykl sztuczny 1❄️ 3AB➡️ 11dpt - 0,6
    -15/07/25 transfer, cykl sztuczny 1❄️3BB➡️ 9dpt - 87,4➡️11dpt - 207➡️13dpt- 664➡️15dpt - 1926
    22/08 ❤️ 1,67cm 7+5
  • Rakieta_P🚀 Autorytet
    Postów: 6516 9361

    Wysłany: 22 października 2025, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Potwierdzam, więcej jak 10 szt nie chce mieć. Potem i tak się tylko zakłada te fajniejsze
    Z H&M i Lidla są trochę większe więc na dłużej starcza 🙃
    Chociaż ja też mam trochę 50 bo Julka urodziła się krótka i te ciuchy z H&M dopiero po miesiącu było dobre
    A co jak wszystko się ma fajne ? 😂🤭

    87’👩AMH 13,40(20')10,75(22')7,73(24')
    ❌IO/PCOS/KIRAA/PAI/białkoS/MTHFR/CBA/allo/cross/
    adeno/mięśniak
    ✔️kariotyp/IMKtreg/ANA/ASA/ACA/APL/PPb2/PPT/LA/
    białkoC/heliko/MUCh/celiaklie/pasożyty/USG piersi/
    HPV/borelioza/-14kg
    86’🧔
    ❌ HLA C1C2
    ✔️kariotyp/nasienie/ASA

    VITROLIVE SZCZECIN
    03-10/22 HyCoSy/3xIUI

    BOCIAN SZCZECIN
    ICSI 12/22 -14🥚11 MII 6❄️
    01/23❌5AA
    02/23❌5BB
    03/23immuno/IPLE❌hsk✔️
    05/23❌4AA
    06/23💔2x3BB 6tc cb
    09/23💔5CB cb?

    ICSI 07/24 -13🥚13 MII 8❄️
    09/24👼5AA 7tc A♀
    11/24❌5AA
    12/24💔5AA 5tc cb
    01/25minihsk❌CD138/USG 3D/kontrast✔️
    03/25👼4AA 9tc L&T twins 1o1k♂
    06/25👼5AA 6tc

    08/25🥰naturalsik🥰
    02.09 GS+YS! 08.09 6+3 CRL+🩷
    7+3 CRL 1,18cm🧸
    8+4 CRL 1,87cm FHR 176/min
    10+5 FeliaTest 🩷

    40+0 🩷 1.05.2026 NEL 3220g 51cm SN 🩷

    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 22 października 2025, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    A co jak wszystko się ma fajne ? 😂🤭
    Wychodzi w trakcie co jest fajnie a co nie :)
    Ja teraz już wiem co mi się na początku sprawdziło a co nie więc idę w minimalny minimalizm. Z Julka to miałam tonę ciuchów 🙈

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
‹‹ 189 190 191 192 193 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ