Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2433 3734

    Wysłany: 9 kwietnia, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusille wrote:
    Ja jak widzę, że mały ma słabe drzemki to pakuje go w wózek i idziemy na spacer. Ile chodzę tyle on śpi a i jeszcze nie budzi się długi po powrocie do domu. Wtedy jestem spokojna, że swoje odespał.

    U mnie w miare możliwości spacer jest codziennie i wtedy ma drzemke 2-4 godzinną ale tak jak ostatnio przez pogodę nie dało się wyjsc to już kiepsko bo nie ma na nią sposobu do uspania 🙆
    W dzień jeszcze do przeżycia ale jak ją uspać po godzinie 19 jak juz na spacer za późno 🫣
    Ostatnio koleżanka mi nie wierzyła że od paru dni jest nie do uspania i chciała mi pokazać ze się da- po paru godzinach próby usypiania śmiałam się z niej że moja młoda wygrywa 🤣🤣
    No taki upary egzemplarz że aż sie we mnie gotuje 😭

    Lusille lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2433 3734

    Wysłany: 9 kwietnia, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    Tak, samochód też u nas ratuje drzemki ale nie ukrywam, że wolałabym ogarnąć coś w domu w czasie jej spania zamiast jeździć autem bez celu 😅 zresztą czy te nasze maluchy widziały ceny paliwa? Niech się zastanowią nad spokojnym zasypianiem w łóżeczku jednak 😅

    Haha też bym chciała cos w domu porobić 🤣
    A najgorzej jak ja siedzę z nią w tyle bo mam chorobę lokomocyjną 🫣

    Edit: jak dobrze że w trakcie procedury kupiłam samochód na gaz 🥳

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia, 22:29

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3095 3498

    Wysłany: 10 kwietnia, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muczylando powodzenia ❤️ rodzisz w Południowym widziałam, na pewno dobrze się Tobą zajmą. Wiem że tam wiszą też na korytarzu zdjęcia mojej fotografki porodowej ❤️
    W ogóle moja koleżanka w 34 tc ciąży ostatnio wyszła z patologii z obserwacji po wypadku samochodowym, może się spotkałyście 😅

    Monixima jak tam u Ciebie sytuacja?

    Lunka cudowne wieści ❤️ nudnej i zdrowej ciąży!

    Wombi wystarcza Ci 2000 kcal przy kp? Nie masz ssania na jedzenie? Ja na pewno jem więcej, myślę że między 2500 a 3000, samo karmienie to +500 kcal, dwójka dzieci i codzienne spacery to jeszcze więcej.

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3095 3498

    Wysłany: 10 kwietnia, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Haha też bym chciała cos w domu porobić 🤣
    A najgorzej jak ja siedzę z nią w tyle bo mam chorobę lokomocyjną 🫣

    Edit: jak dobrze że w trakcie procedury kupiłam samochód na gaz 🥳

    Są takie uparte bestie. Mój starszy syn taki jest i był. Spanie to ostateczność, uparty zawsze i na drzemki i sen nocny… za to teraz lubi pospać do 9 😂 ja na szczęście nie posiedzę już z tyłu bo się nie zmieszczę między dwoma fotelikami 🤭

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5890 6874

    Wysłany: 10 kwietnia, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Muczylando powodzenia ❤️ rodzisz w Południowym widziałam, na pewno dobrze się Tobą zajmą. Wiem że tam wiszą też na korytarzu zdjęcia mojej fotografki porodowej ❤️
    W ogóle moja koleżanka w 34 tc ciąży ostatnio wyszła z patologii z obserwacji po wypadku samochodowym, może się spotkałyście 😅

    Monixima jak tam u Ciebie sytuacja?

    Lunka cudowne wieści ❤️ nudnej i zdrowej ciąży!

    Wombi wystarcza Ci 2000 kcal przy kp? Nie masz ssania na jedzenie? Ja na pewno jem więcej, myślę że między 2500 a 3000, samo karmienie to +500 kcal, dwójka dzieci i codzienne spacery to jeszcze więcej.
    Okazało się że mam 2200 🤣 tylko stary mi nie powiedział, do tego jeszcze to co dojadam to spokojnie wychodzi ponad 2500

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2433 3734

    Wysłany: 10 kwietnia, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Są takie uparte bestie. Mój starszy syn taki jest i był. Spanie to ostateczność, uparty zawsze i na drzemki i sen nocny… za to teraz lubi pospać do 9 😂 ja na szczęście nie posiedzę już z tyłu bo się nie zmieszczę między dwoma fotelikami 🤭

    Przynajmniej wiem że moja nie jest wyjątkiem i nie muszę panikować że coś jest nie tak 😅
    Haha nie przejmuj się, mój tyłek też by nie wszedł między dwa foteliki 😅

    Honorka lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1079 2864

    Wysłany: 10 kwietnia, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:

    Monixima jak tam u Ciebie sytuacja?

    Dalej w dwupaku 😅 co prawda po masażu szyjki wypadł mi czop i każdego wieczoru moje skurcze zyskują na sile, ale rano budzę się i akcji brak. Plus taki, że od kilku dni zaczęłam się wysypiać, nadrabiam całą ciąże ❤️ brzuch mi się obniżył, zgaga minęła, chyba wszystko zmierza do końca i mam nadzieję, że uda się bez indukcji 🤞

    Honorka, zieloneswiatlo, wombi, Malowybitna, ZielonaWrona , Nessie, Iwkaaa, Lusille lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5890 6874

    Wysłany: 10 kwietnia, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka a jak się czujesz? jakieś dolegliwości ciążowe?

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Lunkaaway Autorytet
    Postów: 922 4064

    Wysłany: 10 kwietnia, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Lunka a jak się czujesz? jakieś dolegliwości ciążowe?
    Odświeżam codziennie stronę na portalu pacjenta jak głupia , mimo że wiem ,że na wynik czeka się 7dni minimum,bo moje próbki poleciały do laboratorium w USA. A tak to zupełny brak sił ,ciągłe drzemki i uczucie jakbym była na kacu 🤢 ale nie narzekam ,przetrwam wszystko!

    Karo_27, ZielonaWrona , Valletta, Hania2010, Honorka, Nessie, Rita23, Mary27 lubią tę wiadomość

    01.2012 13tc💔
    🙍‍♀️'84 🙍‍♂️'77
    2018 - usunięcie guza lewego jajnika
    09.2024 I IVF / 9🥚→4xMII→ 1❄️(5 doba)✔️
    6.11.2024- I transfer 4BB ❌ beta HCG< 3,2
    11.2024 II IVF / 7🥚→4xMII→ brak zarodków❌
    📆 10.01.2025 histeroskopia i usunięcie polipa
    📆 31.01.2025 zmiana kliniki. Start III Procedury.
    Długi protokół - 💉💉Gonapeptyl/ Omnitrope 2,5 j./GonalF330 + 150 Menopur/450 Menopur
    03.2025 III IVF / 17🥚→14xMII→ 6❄️(5 doba)✔️
    03.2025- II transfer 8A/ 🍀17.03.2025 10dpt Bhcg 25, 12 dpt 43, 14 dpt 35 cb💔
    🍀12.05.2025 III FET 4.2.2
    29.07.2025 14tc💔/Franuś/ Zespół Edwardsa
    02.2026 IV IVF ⏳4MII/VII ET 1 ❄️/10 dpt 149/12 dpt 400/14 dpt 906
    9+0 test Panorama/ zdrowa dziewczynka
    preg.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1761 2471

    Wysłany: 10 kwietnia, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Dziewczyny wasze dzieci miały czasem takie dni że długo nie spały? Moja do tej pory oczy jak 5 zl i tatuś probuje uspać (zawszę zasypia u niego a dziś to nie wiem co chce udowodnić 🙆).

    Jak wstałyśmy po 9 to potem spała mi kolo 12:00 10 minut na rękach, potem przed 14 zasnęła na godzinę, potem znow drzemka 10 minutowa na rękach i do tej pory nie śpij choć zamknie oczy na 5 minut i potem znów otwiera 😭 nie marudzi tylko leży i patrzy no ale czy to jest normalne żeby tyle nie spała 😱

    To my mamy etap wysypiania się w 15 min 😏 jedynym sposobem na spanie w trakcie dnia jest spacer. Niestety od kilku dni siedzimy z chorym starszakiem i nie ma ja wyjść, a w domu za chiny nie chce spać. Chusta też odpada dla mnie już bo plecy mnie bolą, myślałam że zwolni z przyrostami a poszedł znowu fest do przodu.
    W nocy z kolei - nie wiem czy to jakiś regres snu 🫩- kotłuje się wymachując rękoma i nogami od 23 do 6 🫣 czasami udaje mi się go ścisnąć rękoma i zasypia - ale to też na chwilę. Poszedł motorycznie do przodu - więc może to z tym związane 🤷‍♀️

    Lunkaaway samych radości na okres ciąży 🍀

    Lunkaaway lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1079 2864

    Wysłany: 10 kwietnia, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomocy, czy to już pora jechać? Ból okropny, ale jednak czasem odstęp jest większy.

    url=https://zapodaj.net/plik-hWHKuzgndK]88375881e13e5.jpghttps://zapodaj.net/plik-hWHKuzgndK[/url]

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • zieloneswiatlo Przyjaciółka
    Postów: 108 186

    Wysłany: 10 kwietnia, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dziewczyny pomocy, czy to już pora jechać? Ból okropny, ale jednak czasem odstęp jest większy.

    url=https://zapodaj.net/plik-hWHKuzgndK]88375881e13e5.jpghttps://zapodaj.net/plik-hWHKuzgndK[/url]
    Jeśli czujesz, że ból narasta to bym jechała. Odstępy masz nieregularne - raz krótsze, raz dłuższe ale jednak nie są po 10 min; jeśli na skurczu ból zaczyna być nie do zniesienia to myślę, że nie ma co czekać.

    Na początku w skurczach spokojnie oddychałam, a po dwóch godzinach miałam ochotę chodzić po suficie - u mnie rozkręciło się bardzo szybko.

    starania od lipiec 2021

    Ja: 34 lata
    Hashimoto, IO, Endometrioza, Mięśniaki

    10.2024 - start IVF
    10.2024 - stymulacja; punkcja -> 3 blastocysty

    21.11.2024 - 1 transfer; 21 dpt poronienie samoistne
    27.01.2025 - 2 transfer; 23 dpt poronienie samoistne
    7.07.2025 - 3 transfer; beta: 11dpt - 89; 14dpt - 251
    2ximmunoglobuiny, prolutex, neoparin, acard, luteina, progersteron besins, duphsto, estrofem, oestrogel
    6+2 CRL 0,42cm
    7+0 CRL 1,08cm -> mikro plamienie
    7+2 CRL 1,22cm
    9+2 CRL 2,38cm

    24.03.2026❤️Albert CC 4240g, 59cm

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2032 3514

    Wysłany: 10 kwietnia, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dziewczyny pomocy, czy to już pora jechać? Ból okropny, ale jednak czasem odstęp jest większy.

    url=https://zapodaj.net/plik-hWHKuzgndK]88375881e13e5.jpghttps://zapodaj.net/plik-hWHKuzgndK[/url]

    Ja bym już jechała. Powodzenia 🫶🫶🩵

    Monixma lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • zieloneswiatlo Przyjaciółka
    Postów: 108 186

    Wysłany: 11 kwietnia, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma dawaj znać jak u Ciebie, trzymamy kciuki 🤞

    starania od lipiec 2021

    Ja: 34 lata
    Hashimoto, IO, Endometrioza, Mięśniaki

    10.2024 - start IVF
    10.2024 - stymulacja; punkcja -> 3 blastocysty

    21.11.2024 - 1 transfer; 21 dpt poronienie samoistne
    27.01.2025 - 2 transfer; 23 dpt poronienie samoistne
    7.07.2025 - 3 transfer; beta: 11dpt - 89; 14dpt - 251
    2ximmunoglobuiny, prolutex, neoparin, acard, luteina, progersteron besins, duphsto, estrofem, oestrogel
    6+2 CRL 0,42cm
    7+0 CRL 1,08cm -> mikro plamienie
    7+2 CRL 1,22cm
    9+2 CRL 2,38cm

    24.03.2026❤️Albert CC 4240g, 59cm

    age.png
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1079 2864

    Wysłany: 11 kwietnia, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]

    Mokka95, AnnaMD, Karo_27, wombi, Kesja, zieloneswiatlo, Domi0307, Honorka, Miwka, Pat87, Iwkaaa, Giosiek, Valletta, Lusille, Nessie, Yahu, ZielonaWrona , Santi_14, Rita23, Puszkina, Dariana lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3095 3498

    Wysłany: 11 kwietnia, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje ❤️ chyba szybko poszło, te skurcze na apce już takie ładne były 😊

    Monixma lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Pat87 Autorytet
    Postów: 793 2739

    Wysłany: 11 kwietnia, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]
    Gratulacje 🩷🩷😍

    Monixma lubi tę wiadomość

    🧔‍♂️82r. 👩‍🦰87r.
    Starania od 2016r.
    2018-2019 7 IUI 💔
    Gyncentrum/Bocian
    2020-2024 - 4IVF - 7 FET - 1 cb 💔.
    Genotyp hamujący KIR, NK 15%.
    Cross-match 50%➡️25%➡️6%, Allo-MLR 29%➡️0%
    Brak ❄️, decyzja o AZ
    2024 Angelius dr GM❤️🍀
    18.04.2024 - FET 8 - AZ(1) 💔
    28dpt(6tc)- puste jajo💔💔
    Zespół fosfolipidowy-ok, LCT 23% 👎
    23.09.2024 - FET 9 - AZ(2) 💔
    25.11.2024 - laparotomia - usunięcie mięśniaka
    14.04.2025 - FET 10 - AZ(3) 5AA💔
    Naturalls 🥹
    26.07 32dc⏸️ beta 1756,60
    7+1 1,07cm, jest 💓
    8+4 crl 2,20cm 💓
    10+4 crl 3,94cm 💓
    12+0 I prenatalne, wszystko ok ❤️
    15+4, FeliaTest, zdrowa 🩷
    20+4 II prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    31+0 III prenatalne, wszystko ok❤️🩷
    23.03.2026 Liliana😍❤️🩷

    age.png
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 485

    Wysłany: 11 kwietnia, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]
    Gratuluję 🤗🤩

    Monixma lubi tę wiadomość

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2007 2060

    Wysłany: 11 kwietnia, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję, witamy na świecie Olga 🫶❤️

    Monixma lubi tę wiadomość

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2032 3514

    Wysłany: 11 kwietnia, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dzień dobry forumowe ciocie 😊
    dziś o 3:45 przyszła na świat Olga. Poród SN.
    Ma 3480 gram i 54 cm, 10/10 w skali 🩷 Dobrze się przystawia do piersi i jest największym moim skarbem😊 do tego w szpitalu był wolny pokój rodzinny, więc te dwie doby spędzimy razem z mężem ❤️

    url=https://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub]92c986448794b.jpghttps://zapodaj.net/plik-zMCzsdHWub[/url]

    Brawo mamuśka dałaś radę! 🫠💛💛

    Monixma lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
‹‹ 425 426 427 428 429 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ