Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2060

    Wysłany: 6 maja, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo w sumie pediatra zalecił mi dawać kp i potem mm tyle ile zje
    Ale tak czytam o metodzie kp rano, wieczorem i w nocy a za dnia mm więc może to by przeszło 🤔 muszę spróbować bo i tak mam cycki pełne więc muszę trochę ulżyć, może tak się uda a zawsze to coś dla małego zdrowego. Jeszcze tak spróbuję.

    wombi lubi tę wiadomość

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 6 maja, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dziewczyny, jakie probiotyki podajecie swoim maluchom? Skończyła nam się bio gaia i Pani pediatra na wizycie patronazowej polecała nam jakiś, ale zapomniałam zapisać nazwę i nie pamiętam 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️


    Kurcze miałaś tylko bakterie czu leukocyty tez? Ja mialam 2 tyg przed porodem wysoko bakterie ale bez leukocytow. Lekarz stwierdził ze raczej ok i nikt mi nie zlecił badania moczu dziecka

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 6 maja, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dallia wrote:
    Kurcze miałaś tylko bakterie czu leukocyty tez? Ja mialam 2 tyg przed porodem wysoko bakterie ale bez leukocytow. Lekarz stwierdził ze raczej ok i nikt mi nie zlecił badania moczu dziecka

    Leukocyty miałam, ale w normie. Jakaś mała wartość, przy czym pediatra nie widział moich wyników, tylko spytał o bakterie i jak potwierdziłam, to powiedział, że badanie Oldze trzeba zrobić.

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
  • dallia Autorytet
    Postów: 2696 3770

    Wysłany: 6 maja, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Leukocyty miałam, ale w normie. Jakaś mała wartość, przy czym pediatra nie widział moich wyników, tylko spytał o bakterie i jak potwierdziłam, to powiedział, że badanie Oldze trzeba zrobić.


    Dziękuję za odpowiedz. To chyba tez zrobie malemu dla świętego spokoju.

    age.png

    age.png

    starania od marca 2020🙏
    leczenie w klinice - luty 2022

    👩 31 HSG - niedrożny lewy jajowód ❌AMH 1.91
    Kariotypy, cba, cytokiny ok Kir bx
    👦 36 wszystko ok

    Zostala 4.1.1 ❄

    2.05.23 - FET 🥰--> 01.2024 Buba 3430g 52 cm 🩷

    11.06.25 - FET 🥰--> 02.2026 Bubus 3690g 53cm💙
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 6 maja, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Bo w sumie pediatra zalecił mi dawać kp i potem mm tyle ile zje
    Ale tak czytam o metodzie kp rano, wieczorem i w nocy a za dnia mm więc może to by przeszło 🤔 muszę spróbować bo i tak mam cycki pełne więc muszę trochę ulżyć, może tak się uda a zawsze to coś dla małego zdrowego. Jeszcze tak spróbuję.

    Kochana zrób tak żeby Ci było wygodniej 😘
    Spróbować zawsze można a jak nie wyjdzie to będzie na samym mm i będzie dobrze 😊😘

    Monixma, Iwkaaa lubią tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3563

    Wysłany: 6 maja, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Bo w sumie pediatra zalecił mi dawać kp i potem mm tyle ile zje
    Ale tak czytam o metodzie kp rano, wieczorem i w nocy a za dnia mm więc może to by przeszło 🤔 muszę spróbować bo i tak mam cycki pełne więc muszę trochę ulżyć, może tak się uda a zawsze to coś dla małego zdrowego. Jeszcze tak spróbuję.

    Najważniejsze,że się nie poddajesz, próbujesz i idziesz dalej.
    Krok po kroku 🫶

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • 95Kama Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 7 maja, 02:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Girls, powiem Wam tak przy 2 dzieci karmienie piersią wymaga bardzo wiele wysiłku, my niestety jesteśmy sami, nie ma kto mi zawieźć córki do przedszkola lub odebrać a młody wydziera się w foteliku czy wózku, mąż wraca z pracy to robi zakupy, bawi się młodą lub idzie z nią na trening lub basen. Nie mam kiedy prania wstawić i innych podstawowych rzeczach bo przecież nie mówię myć okna czy plewić w ogródku 🤦‍♂️
    Jak córka była mała to mogłam oddać się jej całkiem na kp teraz niestety logistycznie przy tak płaczącym dziecku to niemożliwe więc chyba odejdę całkiem od kp i przejdę na mm bo widzę że młody się wycisza bo jest najedzony i można go odłożyć no i ja jestem spokojniejsza.
    Jutro idę z maluszkiem na badanie krwi i moczu i w piątek wizyta.
    A ktoś poleca jakieś konkretne mm ? Narazie kupiłam to co pisała Wombi, bebilon comfort.

    My dokarmiamy laktowitem

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2060

    Wysłany: 7 maja, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    95kama a w jakim systemie karmisz? Najpierw kp a potem mm za każdym razem ?

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 7 maja, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rakieta_P🚀 wrote:
    Cześć OvuCiocie🩷
    Jestem Nel - ósmy cud świata 🎀🎀🎀

    e8e9d39bdb8a4.jpghttps://zapodaj.net/plik-N75mSytBmS


    Przyszłam na świat idealnie w terminie
    01.05 00:48 3220g i 51 cm 🥹
    Cu-do-wna!😍🥰 Gratuluję!!!❤️ Witaj Nel na świecie 🥹

    Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 7 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunkaaway wrote:
    Cześć dziewczyny my już po I prenatalnych 🥹 wszystko wygląda tak jak powinno. Nawet paluszki u rąk zostały policzone 🥹♥️ oto moja wyczekana księżniczka :

    c36d7f65a413f.jpg

    6ca08f37410d6.jpg
    Wspaniałe wieści ❤️ maleńki cud 🥹🥰

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • 95Kama Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 7 maja, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    95kama a w jakim systemie karmisz? Najpierw kp a potem mm za każdym razem ?

    Nie, ja po prostu karmię najpierw piersią i gdy widzę, ze jest nienajedzony, zaczyna się denerwować, do takiego stopnia, że nie chce łapać piersi to daje butelke. Jeśli po piersi jest okej - nie podaję mm. Nie mam wystarczającej ilosci swojego pokarmu :)

  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 7 maja, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieci są grzeczne w foteliku czy macie jakieś patenty żeby je zająć czymś?
    Nie mówię bo moje mi nie płaczę jakoś strasznie czy coś ale jazda z nią to męka 🫣 dobrze pasów sobie nie zapne a ona już próbuje usiąść i tak całą drogę 😭 te jej napinanie się do przodu potrafi spowodować że jej się uleje (dlatego też jezdzi w przodzie w samochodzie bo strach żeby sie zadławiła).
    Dziś ponad 30 km trasy i całą drogę próbowała usiąść 🙆
    Ja to się boję że zrobi sobie krzywdę bo ona bardzo mocno wyciąga głowę 🫣(strach skręcać samochodem czy jeździć po rondzie).
    Oczywiście chodzi mi o jazdy z dzieckiem, bez męża czy jakiejkolwiek osoby towarzyszącej

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • DorisParis2000 Ekspertka
    Postów: 154 343

    Wysłany: 7 maja, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieci są grzeczne w foteliku czy macie jakieś patenty żeby je zająć czymś?
    Nie mówię bo moje mi nie płaczę jakoś strasznie czy coś ale jazda z nią to męka 🫣 dobrze pasów sobie nie zapne a ona już próbuje usiąść i tak całą drogę 😭 te jej napinanie się do przodu potrafi spowodować że jej się uleje (dlatego też jezdzi w przodzie w samochodzie bo strach żeby sie zadławiła).
    Dziś ponad 30 km trasy i całą drogę próbowała usiąść 🙆
    Ja to się boję że zrobi sobie krzywdę bo ona bardzo mocno wyciąga głowę 🫣(strach skręcać samochodem czy jeździć po rondzie).
    Oczywiście chodzi mi o jazdy z dzieckiem, bez męża czy jakiejkolwiek osoby towarzyszącej

    A nie spi w czasie jazdy? Ja jak jade sama to najpierw usypiam ją w nosidelku bujając nim jak juz jest zapieta i gotowa do jazdy, pozniej jak widze ze jest w takim półśnie to wpinam w baze i szybko siadam za kierownice, ruszam zeby odrazu zasnela. Gorzej jak trafi sie jakis korek i stoimy, wtedy tez pojawia sie problem ale ostatnio zauwazylam ze byla bardzo zainteresowana lusterkiem zawieszonym na zaglowku i jak sie obudzila to byla w nie zapatrzona.

    09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
    👩‍🦰 - 28l
    21.05.25 Punkcja - 21 🥚
    🧔‍♂️-34l
    0% plemników
    10.03.25 - biopsja jądra

    27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
    30.05.25 wizyta kontrolna
    10.06.25 kontrola, 9DC
    18.06 - transfer 4.1.1
    24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
    27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
    30.06 - 12dpt - beta - 1454
    04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
    15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
    25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
    Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷
    event.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 7 maja, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    A nie spi w czasie jazdy? Ja jak jade sama to najpierw usypiam ją w nosidelku bujając nim jak juz jest zapieta i gotowa do jazdy, pozniej jak widze ze jest w takim półśnie to wpinam w baze i szybko siadam za kierownice, ruszam zeby odrazu zasnela. Gorzej jak trafi sie jakis korek i stoimy, wtedy tez pojawia sie problem ale ostatnio zauwazylam ze byla bardzo zainteresowana lusterkiem zawieszonym na zaglowku i jak sie obudzila to byla w nie zapatrzona.

    Spała tak do 2 miesiąca życia a teraz jak zaśnie to jest cud 🫣
    Lusterko też wieszałam i nic.
    Puszczam jej piosenki, kolysanki, wieszam przed nią jakieś zabawki, gadam glupoty i nic 🫣
    No nie mam pomyslu na to dziecko żebym mogła jechać sama spokojnie i sie nie martwić 😭

    Rita23 lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 8 maja, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas z tym spaniem w nocy to dalej jest różnie. Raz śpi ładnie a raz budzi się co 45 min 🙈
    Złożyłam mu dzisiaj siłownię dla maluchów 🤣 z lusterkiem i może w końcu śniadanie zjeść jak człowiek 😁

    I co najważniejsze w końcu osiągnął 5kg przed 3 miesiącem
    Waga idzie w górę stabilnie co 180-200gr tygodniowo chociaż jest w 15 centylu. Po prostu będzie szczuplejszy ale za to na długość idzie na rekord 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 09:51

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 8 maja, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no nie wierzę 😵‍💫
    Patryk odkręcił się już 2 raz z pleców na brzuch
    Strasznie szybko, jeszcze chwila i koniec spokoju 😳

    Monixma, Miwka, aaaania87, Pat87, Honorka lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 8 maja, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Nie no nie wierzę 😵‍💫
    Patryk odkręcił się już 2 raz z pleców na brzuch
    Strasznie szybko, jeszcze chwila i koniec spokoju 😳
    U mnie Franek wczoraj ten sam numer zrobił trzy raz, ale dziś mu się zresetowało 😝 Dzielnie próbował, ale coś zapomniał jak to szło.

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 8 maja, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    U mnie Franek wczoraj ten sam numer zrobił trzy raz, ale dziś mu się zresetowało 😝 Dzielnie próbował, ale coś zapomniał jak to szło.

    A to często tak jest ;) po kilka dniach wraca :)

    Jakaś szybka motorycznie grupa tutaj. Ja myślałam że my szybko myknelismy na brzuch ale nie 🙃

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • ZielonaWrona Autorytet
    Postów: 551 1010

    Wysłany: 8 maja, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieci są grzeczne w foteliku czy macie jakieś patenty żeby je zająć czymś?
    Nie mówię bo moje mi nie płaczę jakoś strasznie czy coś ale jazda z nią to męka 🫣 dobrze pasów sobie nie zapne a ona już próbuje usiąść i tak całą drogę 😭 te jej napinanie się do przodu potrafi spowodować że jej się uleje (dlatego też jezdzi w przodzie w samochodzie bo strach żeby sie zadławiła).
    Dziś ponad 30 km trasy i całą drogę próbowała usiąść 🙆
    Ja to się boję że zrobi sobie krzywdę bo ona bardzo mocno wyciąga głowę 🫣(strach skręcać samochodem czy jeździć po rondzie).
    Oczywiście chodzi mi o jazdy z dzieckiem, bez męża czy jakiejkolwiek osoby towarzyszącej

    Andzia a to nie będzie wzmożone napięcie mięśniowe? Kiedy byłaś u fizjo?

    🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
    👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
    Starania naturalne 5 lat
    W tym czasie cienie na testach, które znikały.
    Obserwacja cykli 🙁
    Klinika 2024
    1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥

    IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
    ☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
    💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
    ☀️2 FET 04.2025 😪
    ☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
    1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
    19.02.2025 🍼🎂jest z nami
  • ZielonaWrona Autorytet
    Postów: 551 1010

    Wysłany: 8 maja, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukaj w swojej okolicy fizjoterapeuty pracującego metodą Vojty i idź pokazać dziecko.

    🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
    👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
    Starania naturalne 5 lat
    W tym czasie cienie na testach, które znikały.
    Obserwacja cykli 🙁
    Klinika 2024
    1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥

    IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
    ☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
    💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
    ☀️2 FET 04.2025 😪
    ☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
    1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
    19.02.2025 🍼🎂jest z nami
‹‹ 445 446 447 448 449 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ