🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
-
WIADOMOŚĆ
-
Bo w sumie pediatra zalecił mi dawać kp i potem mm tyle ile zje
Ale tak czytam o metodzie kp rano, wieczorem i w nocy a za dnia mm więc może to by przeszło 🤔 muszę spróbować bo i tak mam cycki pełne więc muszę trochę ulżyć, może tak się uda a zawsze to coś dla małego zdrowego. Jeszcze tak spróbuję.
wombi lubi tę wiadomość
-
Monixma wrote:Dziewczyny, jakie probiotyki podajecie swoim maluchom? Skończyła nam się bio gaia i Pani pediatra na wizycie patronazowej polecała nam jakiś, ale zapomniałam zapisać nazwę i nie pamiętam 🤦🏼♀️🤦🏼♀️
Kurcze miałaś tylko bakterie czu leukocyty tez? Ja mialam 2 tyg przed porodem wysoko bakterie ale bez leukocytow. Lekarz stwierdził ze raczej ok i nikt mi nie zlecił badania moczu dziecka -
dallia wrote:Kurcze miałaś tylko bakterie czu leukocyty tez? Ja mialam 2 tyg przed porodem wysoko bakterie ale bez leukocytow. Lekarz stwierdził ze raczej ok i nikt mi nie zlecił badania moczu dziecka
Leukocyty miałam, ale w normie. Jakaś mała wartość, przy czym pediatra nie widział moich wyników, tylko spytał o bakterie i jak potwierdziłam, to powiedział, że badanie Oldze trzeba zrobić.👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243

-
Monixma wrote:Leukocyty miałam, ale w normie. Jakaś mała wartość, przy czym pediatra nie widział moich wyników, tylko spytał o bakterie i jak potwierdziłam, to powiedział, że badanie Oldze trzeba zrobić.
Dziękuję za odpowiedz. To chyba tez zrobie malemu dla świętego spokoju. -
Iwkaaa wrote:Bo w sumie pediatra zalecił mi dawać kp i potem mm tyle ile zje
Ale tak czytam o metodzie kp rano, wieczorem i w nocy a za dnia mm więc może to by przeszło 🤔 muszę spróbować bo i tak mam cycki pełne więc muszę trochę ulżyć, może tak się uda a zawsze to coś dla małego zdrowego. Jeszcze tak spróbuję.
Kochana zrób tak żeby Ci było wygodniej 😘
Spróbować zawsze można a jak nie wyjdzie to będzie na samym mm i będzie dobrze 😊😘
Monixma, Iwkaaa lubią tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Iwkaaa wrote:Bo w sumie pediatra zalecił mi dawać kp i potem mm tyle ile zje
Ale tak czytam o metodzie kp rano, wieczorem i w nocy a za dnia mm więc może to by przeszło 🤔 muszę spróbować bo i tak mam cycki pełne więc muszę trochę ulżyć, może tak się uda a zawsze to coś dla małego zdrowego. Jeszcze tak spróbuję.
Najważniejsze,że się nie poddajesz, próbujesz i idziesz dalej.
Krok po kroku 🫶
Iwkaaa lubi tę wiadomość
👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻♂️35l zdrowy
🖇 Starania z przerwami od 10/2019
🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).
☘️ I IVF 07/2023 ❄️
08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).
☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).
4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼
Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷 -
Iwkaaa wrote:Girls, powiem Wam tak przy 2 dzieci karmienie piersią wymaga bardzo wiele wysiłku, my niestety jesteśmy sami, nie ma kto mi zawieźć córki do przedszkola lub odebrać a młody wydziera się w foteliku czy wózku, mąż wraca z pracy to robi zakupy, bawi się młodą lub idzie z nią na trening lub basen. Nie mam kiedy prania wstawić i innych podstawowych rzeczach bo przecież nie mówię myć okna czy plewić w ogródku 🤦♂️
Jak córka była mała to mogłam oddać się jej całkiem na kp teraz niestety logistycznie przy tak płaczącym dziecku to niemożliwe więc chyba odejdę całkiem od kp i przejdę na mm bo widzę że młody się wycisza bo jest najedzony i można go odłożyć no i ja jestem spokojniejsza.
Jutro idę z maluszkiem na badanie krwi i moczu i w piątek wizyta.
A ktoś poleca jakieś konkretne mm ? Narazie kupiłam to co pisała Wombi, bebilon comfort.
My dokarmiamy laktowitem
Iwkaaa lubi tę wiadomość
-
95kama a w jakim systemie karmisz? Najpierw kp a potem mm za każdym razem ?
-
Cu-do-wna!😍🥰 Gratuluję!!!❤️ Witaj Nel na świecie 🥹Rakieta_P🚀 wrote:Cześć OvuCiocie🩷
Jestem Nel - ósmy cud świata 🎀🎀🎀
https://zapodaj.net/plik-N75mSytBmS
Przyszłam na świat idealnie w terminie
01.05 00:48 3220g i 51 cm 🥹
Rakieta_P🚀 lubi tę wiadomość
🙋♀️ 38
❌
MTHFR-2xhetero
PAI-homo
Insulinooporności, hiperinsulinemia
Hashimoto
KIR AA
Adeno
Cross-match 24,9
✅ AMH - 5,2
🙋🏻♂️ 39
❌ Teratozoospermia
Syn 18' (3 l.starań)
Obecnie: 5,5r.
IUI 24' ❌❌❌
8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
24.10. ET 2.1.2 ❌
22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌
27.12.💉Diphereline
08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
16.01.💉Menopur 300
22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
14.03, 11.04 💉 diphereline
9.05 FET❄️ 5.1.1
5dpt II😍
6dpt 16,10
8dpt 67,9
10dpt 130
12dpt 268
14dpt 763
18dpt 3730
24dpt 15863❤️
Staś💜
33+3tc, 2030g, 44cm

-
Wspaniałe wieści ❤️ maleńki cud 🥹🥰🙋♀️ 38
❌
MTHFR-2xhetero
PAI-homo
Insulinooporności, hiperinsulinemia
Hashimoto
KIR AA
Adeno
Cross-match 24,9
✅ AMH - 5,2
🙋🏻♂️ 39
❌ Teratozoospermia
Syn 18' (3 l.starań)
Obecnie: 5,5r.
IUI 24' ❌❌❌
8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
24.10. ET 2.1.2 ❌
22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌
27.12.💉Diphereline
08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
16.01.💉Menopur 300
22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
14.03, 11.04 💉 diphereline
9.05 FET❄️ 5.1.1
5dpt II😍
6dpt 16,10
8dpt 67,9
10dpt 130
12dpt 268
14dpt 763
18dpt 3730
24dpt 15863❤️
Staś💜
33+3tc, 2030g, 44cm

-
Iwkaaa wrote:95kama a w jakim systemie karmisz? Najpierw kp a potem mm za każdym razem ?
Nie, ja po prostu karmię najpierw piersią i gdy widzę, ze jest nienajedzony, zaczyna się denerwować, do takiego stopnia, że nie chce łapać piersi to daje butelke. Jeśli po piersi jest okej - nie podaję mm. Nie mam wystarczającej ilosci swojego pokarmu
-
Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieci są grzeczne w foteliku czy macie jakieś patenty żeby je zająć czymś?
Nie mówię bo moje mi nie płaczę jakoś strasznie czy coś ale jazda z nią to męka 🫣 dobrze pasów sobie nie zapne a ona już próbuje usiąść i tak całą drogę 😭 te jej napinanie się do przodu potrafi spowodować że jej się uleje (dlatego też jezdzi w przodzie w samochodzie bo strach żeby sie zadławiła).
Dziś ponad 30 km trasy i całą drogę próbowała usiąść 🙆
Ja to się boję że zrobi sobie krzywdę bo ona bardzo mocno wyciąga głowę 🫣(strach skręcać samochodem czy jeździć po rondzie).
Oczywiście chodzi mi o jazdy z dzieckiem, bez męża czy jakiejkolwiek osoby towarzyszącejStaranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Andzia wrote:Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieci są grzeczne w foteliku czy macie jakieś patenty żeby je zająć czymś?
Nie mówię bo moje mi nie płaczę jakoś strasznie czy coś ale jazda z nią to męka 🫣 dobrze pasów sobie nie zapne a ona już próbuje usiąść i tak całą drogę 😭 te jej napinanie się do przodu potrafi spowodować że jej się uleje (dlatego też jezdzi w przodzie w samochodzie bo strach żeby sie zadławiła).
Dziś ponad 30 km trasy i całą drogę próbowała usiąść 🙆
Ja to się boję że zrobi sobie krzywdę bo ona bardzo mocno wyciąga głowę 🫣(strach skręcać samochodem czy jeździć po rondzie).
Oczywiście chodzi mi o jazdy z dzieckiem, bez męża czy jakiejkolwiek osoby towarzyszącej
A nie spi w czasie jazdy? Ja jak jade sama to najpierw usypiam ją w nosidelku bujając nim jak juz jest zapieta i gotowa do jazdy, pozniej jak widze ze jest w takim półśnie to wpinam w baze i szybko siadam za kierownice, ruszam zeby odrazu zasnela. Gorzej jak trafi sie jakis korek i stoimy, wtedy tez pojawia sie problem ale ostatnio zauwazylam ze byla bardzo zainteresowana lusterkiem zawieszonym na zaglowku i jak sie obudzila to byla w nie zapatrzona.09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
👩🦰 - 28l
21.05.25 Punkcja - 21 🥚
🧔♂️-34l
0% plemników
10.03.25 - biopsja jądra
27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
30.05.25 wizyta kontrolna
10.06.25 kontrola, 9DC
18.06 - transfer 4.1.1
24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
30.06 - 12dpt - beta - 1454
04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷

-
DorisParis2000 wrote:A nie spi w czasie jazdy? Ja jak jade sama to najpierw usypiam ją w nosidelku bujając nim jak juz jest zapieta i gotowa do jazdy, pozniej jak widze ze jest w takim półśnie to wpinam w baze i szybko siadam za kierownice, ruszam zeby odrazu zasnela. Gorzej jak trafi sie jakis korek i stoimy, wtedy tez pojawia sie problem ale ostatnio zauwazylam ze byla bardzo zainteresowana lusterkiem zawieszonym na zaglowku i jak sie obudzila to byla w nie zapatrzona.
Spała tak do 2 miesiąca życia a teraz jak zaśnie to jest cud 🫣
Lusterko też wieszałam i nic.
Puszczam jej piosenki, kolysanki, wieszam przed nią jakieś zabawki, gadam glupoty i nic 🫣
No nie mam pomyslu na to dziecko żebym mogła jechać sama spokojnie i sie nie martwić 😭
Rita23 lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
U nas z tym spaniem w nocy to dalej jest różnie. Raz śpi ładnie a raz budzi się co 45 min 🙈
Złożyłam mu dzisiaj siłownię dla maluchów 🤣 z lusterkiem i może w końcu śniadanie zjeść jak człowiek 😁
I co najważniejsze w końcu osiągnął 5kg przed 3 miesiącem
Waga idzie w górę stabilnie co 180-200gr tygodniowo chociaż jest w 15 centylu. Po prostu będzie szczuplejszy ale za to na długość idzie na rekord 🙈Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 09:51
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
Nie no nie wierzę 😵💫
Patryk odkręcił się już 2 raz z pleców na brzuch
Strasznie szybko, jeszcze chwila i koniec spokoju 😳
Monixma, Miwka, aaaania87, Pat87, Honorka lubią tę wiadomość
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
U mnie Franek wczoraj ten sam numer zrobił trzy raz, ale dziś mu się zresetowało 😝 Dzielnie próbował, ale coś zapomniał jak to szło.wombi wrote:Nie no nie wierzę 😵💫
Patryk odkręcił się już 2 raz z pleców na brzuch
Strasznie szybko, jeszcze chwila i koniec spokoju 😳♀ 35 lat
niedoczynność tarczycy
♂ 36 lat
oligospermia
🐕🦺 7 lat
pudel 🤪
📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
📅 23.07 transfer ❌
📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
📅 25.10 transfer ❌
📅18.11.2024 zmiana kliniki
📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

-
Miwka wrote:U mnie Franek wczoraj ten sam numer zrobił trzy raz, ale dziś mu się zresetowało 😝 Dzielnie próbował, ale coś zapomniał jak to szło.
A to często tak jest
po kilka dniach wraca 
Jakaś szybka motorycznie grupa tutaj. Ja myślałam że my szybko myknelismy na brzuch ale nie 🙃 -
Andzia wrote:Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieci są grzeczne w foteliku czy macie jakieś patenty żeby je zająć czymś?
Nie mówię bo moje mi nie płaczę jakoś strasznie czy coś ale jazda z nią to męka 🫣 dobrze pasów sobie nie zapne a ona już próbuje usiąść i tak całą drogę 😭 te jej napinanie się do przodu potrafi spowodować że jej się uleje (dlatego też jezdzi w przodzie w samochodzie bo strach żeby sie zadławiła).
Dziś ponad 30 km trasy i całą drogę próbowała usiąść 🙆
Ja to się boję że zrobi sobie krzywdę bo ona bardzo mocno wyciąga głowę 🫣(strach skręcać samochodem czy jeździć po rondzie).
Oczywiście chodzi mi o jazdy z dzieckiem, bez męża czy jakiejkolwiek osoby towarzyszącej
Andzia a to nie będzie wzmożone napięcie mięśniowe? Kiedy byłaś u fizjo?🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
Starania naturalne 5 lat
W tym czasie cienie na testach, które znikały.
Obserwacja cykli 🙁
Klinika 2024
1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥
IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
☀️2 FET 04.2025 😪
☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
19.02.2025 🍼🎂jest z nami -
Poszukaj w swojej okolicy fizjoterapeuty pracującego metodą Vojty i idź pokazać dziecko.🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
Starania naturalne 5 lat
W tym czasie cienie na testach, które znikały.
Obserwacja cykli 🙁
Klinika 2024
1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥
IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
☀️2 FET 04.2025 😪
☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
19.02.2025 🍼🎂jest z nami








