Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 8 maja, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    A to często tak jest ;) po kilka dniach wraca :)

    Jakaś szybka motorycznie grupa tutaj. Ja myślałam że my szybko myknelismy na brzuch ale nie 🙃


    Oo proszę takie nasze dzieciaki mobilni ;)

    Ja nie ukrywam czekam na śmiech ❤️❤️❤️

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3563

    Wysłany: 8 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Nie no nie wierzę 😵‍💫
    Patryk odkręcił się już 2 raz z pleców na brzuch
    Strasznie szybko, jeszcze chwila i koniec spokoju 😳

    Wombi umówiłam się na rozmowę w ramach tego wywiadu in vitro, mówisz że ok 2h zarezerwować?;))

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 8 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaWrona wrote:
    Andzia a to nie będzie wzmożone napięcie mięśniowe? Kiedy byłaś u fizjo?

    Byłam jak miała miesiąc i bylo wszystko ok😊 teraz też jest ok bo mi Pani mówiła na co mam zwracać uwagę 😊
    Poprostu ten egzemplarz nienawidzi fotelika a ja się boje z nią jeździć jak podnosi głowę bo ona takie akcje odwala tylko jak ją do fotelika wsadzę (czasem to ciężko pasy zapiąć bo już walczy 🫣).

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 8 maja, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Oo proszę takie nasze dzieciaki mobilni ;)

    Ja nie ukrywam czekam na śmiech ❤️❤️❤️

    Nooo śmiech z dźwiękiem to jest Game changer, ja za jeden uśmiech wybaczam Aleksandrowi absolutnie wszystko 🤭

    Mamy teraz etap lekkiej mamozy, jak mu zniknę z oczu to marudzi, a jak się znów pojawię to śmiech jakbym była ósmym cudem świata 😁 Szkoda że na tatę chwilowo nie reaguje tak samo, mąż niepocieszony (mimo że zajmuje się synkiem bardzo dużo) 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 13:42

    Miwka lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 8 maja, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Oo proszę takie nasze dzieciaki mobilni ;)

    Ja nie ukrywam czekam na śmiech ❤️❤️❤️

    U mnie wczoraj był pierwszy śmiech i to tak intensywny że myślałam padnę 😂😍 moja mama zaczęła jej robić kosi kosi i aż byłam w szoku że to wywoła taką radość 😍 to było takie kochane ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 13:46

    Malowybitna, Miwka, Dariana lubią tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 8 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Wombi umówiłam się na rozmowę w ramach tego wywiadu in vitro, mówisz że ok 2h zarezerwować?;))
    Wszystko zależy ile będziesz opowiadać 🤣

    Valletta lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • ZielonaWrona Autorytet
    Postów: 551 1010

    Wysłany: 8 maja, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Byłam jak miała miesiąc i bylo wszystko ok😊 teraz też jest ok bo mi Pani mówiła na co mam zwracać uwagę 😊
    Poprostu ten egzemplarz nienawidzi fotelika a ja się boje z nią jeździć jak podnosi głowę bo ona takie akcje odwala tylko jak ją do fotelika wsadzę (czasem to ciężko pasy zapiąć bo już walczy 🫣).

    Super, że byłaś. W takim razie to nie to. Może to kwestia fotelika. Jaki masz?

    Masz np. Bujaczek taki elektroniczny? Jeśli tak to jak tam leży dziecko?

    🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
    👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
    Starania naturalne 5 lat
    W tym czasie cienie na testach, które znikały.
    Obserwacja cykli 🙁
    Klinika 2024
    1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥

    IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
    ☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
    💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
    ☀️2 FET 04.2025 😪
    ☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
    1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
    19.02.2025 🍼🎂jest z nami
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 8 maja, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaWrona wrote:
    Super, że byłaś. W takim razie to nie to. Może to kwestia fotelika. Jaki masz?

    Masz np. Bujaczek taki elektroniczny? Jeśli tak to jak tam leży dziecko?

    Fotelik mam avionaut pixel.
    Mam bujaczek ale jego też nie lubi- zapinam pasy i już podnosi głowę 🫣
    Ona to najbardziej lubi leżeć na brzuchu ale czasem musi być na plecach bo nie utrzyma cały dzień tak głowy 😊
    Dziekuje Ci że tak dla mnie analizujesz, jesteś kochana 😘

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 9 maja, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Andzia ale super !!! Woow to musiało być radości ❤️❤️


    @Puszkina Ojj podejrzewam, że masz rację. Ta natura to jednak jest sprytna. Najbardziej uśmiech do rozbrajania mamuś a potem śmiech a na koniec "mama" i przepadlyśmy


    U nas śmiech niestety pewnie będzie musiał poczekać. Ciągle problemy brzuszkowe a teraz się nasiliły, bo muszę mu podawać żelazo. Źle je znosi. A mi się serce rozpada na kawałki.

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • tika32 Autorytet
    Postów: 767 891

    Wysłany: 10 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest tu mama, ktorej dziecko ma alergie na bialko mleka krowiego?
    I na jakiej podstawie zostalo stwierdzone ze jwst alergia?

    91
    Niedoczy Euthyrox
    2020 histero ok
    AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
    LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
    ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
    Kariotyp prawidlowy
    dr Sydor
    5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
    intralipid i clexane
    1proced wrzesien 2021
    Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
    Beta pozytywa ale poronienie
    2 proce maj 2022
    Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
    Lipiec 2023
    naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
    Stycz 2024 3 proce
    7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
    Listopad 2024 4 proce
    gonal orgalutran menopur
    Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
    kwiecien 2025 decyzja od KD
    swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
    transfer 26.07
    estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
    6dpt 69,18 prog 37,93
    12dpt 1342,73 prog19,19
    14dpt 3680,67 prog 82,13
    18dpT beta 18623,30 prog 18,99
    21dpt USG ?
    88- Morf 5 w 2018
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 10 maja, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    @Andzia ale super !!! Woow to musiało być radości ❤️❤️


    @Puszkina Ojj podejrzewam, że masz rację. Ta natura to jednak jest sprytna. Najbardziej uśmiech do rozbrajania mamuś a potem śmiech a na koniec "mama" i przepadlyśmy


    U nas śmiech niestety pewnie będzie musiał poczekać. Ciągle problemy brzuszkowe a teraz się nasiliły, bo muszę mu podawać żelazo. Źle je znosi. A mi się serce rozpada na kawałki.
    Może zmiana preparatu pomoże?

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 10 maja, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj Staś skończył 5 miesięcy i minął równo rok od transferu 🥹❤️

    Valletta, Thoruviel, Monixma, Honorka, Miwka, Karo_27, Puszkina, Rakieta_P🚀, Rita23, Pat87 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Iwkaaa Autorytet
    Postów: 2008 2060

    Wysłany: 10 maja, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie w zasadzie nie ma poprawy, mały dalej bardzo płaczliwy,
    Nie karmię już piersią, czasu na wszystko brak, chusta również nie pomaga.
    Wprowadziła się do nas moja mama, bo inaczej byśmy nic nie zrobili, bo mąż wrócił już do pracy.
    Nie tak to wszystko sobie wyobrażałam no ale nie ma już odwrotu. Muszę przeczekać.
    Tylko najbardziej martwi mnie to że nie mamy żadnych dobrych chwil, radości z synkiem 😪 tego płaczu jest tak dużo że wszystko co dobre znika w moment...

    IVF - IMSI 03.2018 - 1 zarodek :(
    2 IVF - IMSI - 08.2018 - 1 zarodek ❤️ 👱‍♀️

    2024-powrót do gry
    09.2024 1 procedura z programu - 3 transfery, 1cb
    07.2025 - 2 procedura z programu, 1 ET, 2❄️❄️, 7dpt-50,9dpt-112,11dpt-212, 21 dpt ❤️
    age.png
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 10 maja, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Dziewczyny u mnie w zasadzie nie ma poprawy, mały dalej bardzo płaczliwy,
    Nie karmię już piersią, czasu na wszystko brak, chusta również nie pomaga.
    Wprowadziła się do nas moja mama, bo inaczej byśmy nic nie zrobili, bo mąż wrócił już do pracy.
    Nie tak to wszystko sobie wyobrażałam no ale nie ma już odwrotu. Muszę przeczekać.
    Tylko najbardziej martwi mnie to że nie mamy żadnych dobrych chwil, radości z synkiem 😪 tego płaczu jest tak dużo że wszystko co dobre znika w moment...

    Przypomniała mi się historia z moją kuzynką która cały czas plakala a po wielu miesiącach okazało się że to zapalenie ucha może warto zbadać ? A może jakieś SI?
    A może ten typ tak ma ciężko powiedzieć ☹️ przytulam mocno

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3563

    Wysłany: 11 maja, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Dziewczyny u mnie w zasadzie nie ma poprawy, mały dalej bardzo płaczliwy,
    Nie karmię już piersią, czasu na wszystko brak, chusta również nie pomaga.
    Wprowadziła się do nas moja mama, bo inaczej byśmy nic nie zrobili, bo mąż wrócił już do pracy.
    Nie tak to wszystko sobie wyobrażałam no ale nie ma już odwrotu. Muszę przeczekać.
    Tylko najbardziej martwi mnie to że nie mamy żadnych dobrych chwil, radości z synkiem 😪 tego płaczu jest tak dużo że wszystko co dobre znika w moment...

    Nasi dobrzy przyjaciele mieli podobnie - i wszystko z czasem zaczęło się po prostu samo stabilizować. Im bardzo pomogła pediatra - gastrolog, wyszło że malutka ma duże ciśnienie, sporo ulewała, byli też i neueologopedy i zaczęli robić jakieś masaże wyciszające plus ich odkrycie to ta chustawka góra dół (można ją kupić lub wypożyczyć).
    Obecność mamy to super pomysł, wiem że nie tak to sobie wyobrażałaś ale najważniejsze, że sięgasz po pomoc, że takie osoby są wokół Ciebie, które chcą o Was zadbać. To wszystko jest etapem.. który się bardzo szybko zmienia i tak jak jest źle, to też z dnia na dzień robi się lepiej. Pisz wyrzucaj emocje po to tu jesteśmy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 09:38

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 11 maja, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariana wrote:
    Może zmiana preparatu pomoże?

    Chyba przerobiłam już wszystkie preparaty. Teraz mam najlepiej tolerowany i staram się zwiększyć mu dawkę co 2 dni.

    Brawo Staś spóźnione życzenia miesięcznikowe ❤️❤️

    Dariana lubi tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2749 2596

    Wysłany: 11 maja, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwkaaa wrote:
    Dziewczyny u mnie w zasadzie nie ma poprawy, mały dalej bardzo płaczliwy,
    Nie karmię już piersią, czasu na wszystko brak, chusta również nie pomaga.
    Wprowadziła się do nas moja mama, bo inaczej byśmy nic nie zrobili, bo mąż wrócił już do pracy.
    Nie tak to wszystko sobie wyobrażałam no ale nie ma już odwrotu. Muszę przeczekać.
    Tylko najbardziej martwi mnie to że nie mamy żadnych dobrych chwil, radości z synkiem 😪 tego płaczu jest tak dużo że wszystko co dobre znika w moment...

    Iwka dobrze że zaprosiłaś mamę do siebie będziesz miała w niej na pewno ogrom pomocy. Przypomina mi się moje pierwsze miesiące z pierwszym synkiem też tak mi dawał popalić że szok pamiętam że błagałam jak się obudził z drzemki żeby już szybko zasnął na następną bo tak się dar między drzemkami że już naprawdę nie wiedziałam co robić.
    Wiem że w tej chwili to pewnie marne pocieszenie ale naprawdę uwierz mi to z czasem wszystko mija i zaczniesz się cieszyć tym macierzyństwem może troszkę później i naprawdę bardzo szybko się zapomina o tych złych chwilach.

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    Adaś 20.06.2021 ❤️
    Zbysiu 25.02.2026 ❤️

    1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
    01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌

    2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
    09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
    3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
    Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
    10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
    12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
    02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
    11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
    31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌

    4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
    Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
    10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

    event.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 11 maja, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka dobrze że mama Ci może pomóc, to na pewno będzie jakieś odciążenie.
    Mam nadzieję że jeszcze trochę i się unormuje, ale może trzeba dalej drążyć temat
    Tak jak mówią dziewczyny, fizjo, gastrolog albo neurologopeda żeby wykluczyć inne problemy malucha

    Iwkaaa lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 11 maja, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wczoraj znowu wieczorem wróciła kółka 😳 była darcie się okrutne ale dodatkowa dawka espumisanu i delicolu pomogła.

    Młody dzisiaj ma 3 miesiące więc od strony zaczynamy naukę pływania 🤩

    Santi_14, Aqkaracza, Miwka, Monixma, Dariana, Pat87 lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 11 maja, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    U nas wczoraj znowu wieczorem wróciła kółka 😳 była darcie się okrutne ale dodatkowa dawka espumisanu i delicolu pomogła.

    Młody dzisiaj ma 3 miesiące więc od strony zaczynamy naukę pływania 🤩

    Wombi a jak u Ciebie wygląda doba syna? Chodzi mi o drzemki i aktywności 😊 ile mniej więcej trwają i jak dlugo usypiasz 😊 nasi to w sumie rówieśnicy bo dzień po dniu i zastanawiam sie jak to powinno wyglądać u takiego maluszka 😄

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
‹‹ 446 447 448 449 450 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ