🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
-
WIADOMOŚĆ
-
aaaania87 wrote:A to często tak jest
po kilka dniach wraca 
Jakaś szybka motorycznie grupa tutaj. Ja myślałam że my szybko myknelismy na brzuch ale nie 🙃
Oo proszę takie nasze dzieciaki mobilni
Ja nie ukrywam czekam na śmiech ❤️❤️❤️
Iwkaaa lubi tę wiadomość
♀ 35 lat
niedoczynność tarczycy
♂ 36 lat
oligospermia
🐕🦺 7 lat
pudel 🤪
📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
📅 23.07 transfer ❌
📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
📅 25.10 transfer ❌
📅18.11.2024 zmiana kliniki
📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

-
wombi wrote:Nie no nie wierzę 😵💫
Patryk odkręcił się już 2 raz z pleców na brzuch
Strasznie szybko, jeszcze chwila i koniec spokoju 😳
Wombi umówiłam się na rozmowę w ramach tego wywiadu in vitro, mówisz że ok 2h zarezerwować?
)
Iwkaaa lubi tę wiadomość
👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻♂️35l zdrowy
🖇 Starania z przerwami od 10/2019
🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).
☘️ I IVF 07/2023 ❄️
08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).
☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).
4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼
Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷 -
ZielonaWrona wrote:Andzia a to nie będzie wzmożone napięcie mięśniowe? Kiedy byłaś u fizjo?
Byłam jak miała miesiąc i bylo wszystko ok😊 teraz też jest ok bo mi Pani mówiła na co mam zwracać uwagę 😊
Poprostu ten egzemplarz nienawidzi fotelika a ja się boje z nią jeździć jak podnosi głowę bo ona takie akcje odwala tylko jak ją do fotelika wsadzę (czasem to ciężko pasy zapiąć bo już walczy 🫣).Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Miwka wrote:Oo proszę takie nasze dzieciaki mobilni

Ja nie ukrywam czekam na śmiech ❤️❤️❤️
Nooo śmiech z dźwiękiem to jest Game changer, ja za jeden uśmiech wybaczam Aleksandrowi absolutnie wszystko 🤭
Mamy teraz etap lekkiej mamozy, jak mu zniknę z oczu to marudzi, a jak się znów pojawię to śmiech jakbym była ósmym cudem świata 😁 Szkoda że na tatę chwilowo nie reaguje tak samo, mąż niepocieszony (mimo że zajmuje się synkiem bardzo dużo) 🙂Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 13:42
Miwka lubi tę wiadomość
• 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
• 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
• 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
✨ 16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

-
Miwka wrote:Oo proszę takie nasze dzieciaki mobilni

Ja nie ukrywam czekam na śmiech ❤️❤️❤️
U mnie wczoraj był pierwszy śmiech i to tak intensywny że myślałam padnę 😂😍 moja mama zaczęła jej robić kosi kosi i aż byłam w szoku że to wywoła taką radość 😍 to było takie kochane ❤️Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 13:46
Malowybitna, Miwka, Dariana lubią tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Wszystko zależy ile będziesz opowiadać 🤣Valletta wrote:Wombi umówiłam się na rozmowę w ramach tego wywiadu in vitro, mówisz że ok 2h zarezerwować?
)
Valletta lubi tę wiadomość
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
Andzia wrote:Byłam jak miała miesiąc i bylo wszystko ok😊 teraz też jest ok bo mi Pani mówiła na co mam zwracać uwagę 😊
Poprostu ten egzemplarz nienawidzi fotelika a ja się boje z nią jeździć jak podnosi głowę bo ona takie akcje odwala tylko jak ją do fotelika wsadzę (czasem to ciężko pasy zapiąć bo już walczy 🫣).
Super, że byłaś. W takim razie to nie to. Może to kwestia fotelika. Jaki masz?
Masz np. Bujaczek taki elektroniczny? Jeśli tak to jak tam leży dziecko?🤵87 obniżone parametry (Nucleox PRO)
👰91 endometrioza, insulipolność, kir AA👎 (Glucophage, dieta, -20 kg, BMI prawidłowe)
Starania naturalne 5 lat
W tym czasie cienie na testach, które znikały.
Obserwacja cykli 🙁
Klinika 2024
1.IUI 😥 2.IUI biochem😭 3.IUI 😥
IVF 4 ❄️ ❄️❄️❄️
☀️1. ET 09.2024😥 immunologia
💉Dwa miesiące sztucznej menopauzy 💉
☀️2 FET 04.2025 😪
☀️3 FET 05.2025 acoffil, encorton, EG, progesteron besins, cyclogest, neoparin, estrofem 6dpt ⏸️😻🌱18dpt Pęcherzyk 🌱 27dpt migocze pięknie ❤️
1,2,3 prenatalne OK 👧🩷
19.02.2025 🍼🎂jest z nami -
ZielonaWrona wrote:Super, że byłaś. W takim razie to nie to. Może to kwestia fotelika. Jaki masz?
Masz np. Bujaczek taki elektroniczny? Jeśli tak to jak tam leży dziecko?
Fotelik mam avionaut pixel.
Mam bujaczek ale jego też nie lubi- zapinam pasy i już podnosi głowę 🫣
Ona to najbardziej lubi leżeć na brzuchu ale czasem musi być na plecach bo nie utrzyma cały dzień tak głowy 😊
Dziekuje Ci że tak dla mnie analizujesz, jesteś kochana 😘Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
@Andzia ale super !!! Woow to musiało być radości ❤️❤️
@Puszkina Ojj podejrzewam, że masz rację. Ta natura to jednak jest sprytna. Najbardziej uśmiech do rozbrajania mamuś a potem śmiech a na koniec "mama" i przepadlyśmy
U nas śmiech niestety pewnie będzie musiał poczekać. Ciągle problemy brzuszkowe a teraz się nasiliły, bo muszę mu podawać żelazo. Źle je znosi. A mi się serce rozpada na kawałki.♀ 35 lat
niedoczynność tarczycy
♂ 36 lat
oligospermia
🐕🦺 7 lat
pudel 🤪
📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
📅 23.07 transfer ❌
📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
📅 25.10 transfer ❌
📅18.11.2024 zmiana kliniki
📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

-
Czy jest tu mama, ktorej dziecko ma alergie na bialko mleka krowiego?
I na jakiej podstawie zostalo stwierdzone ze jwst alergia?
91
Niedoczy Euthyrox
2020 histero ok
AMH 1.96 w 20r a 1.26 w 24r
LH 8.43 FSH 9.73 DHEA-S 308 4 nie udane insemi
ANA ujemny MLR 26,3% Test IMK ok
Kariotyp prawidlowy
dr Sydor
5d przed transf 1 accofil 1/2 -3 dni i encorton
intralipid i clexane
1proced wrzesien 2021
Pobranych 7, 3doj i 3BB podany w 5 dobie.
Beta pozytywa ale poronienie
2 proce maj 2022
Pobranych 7, 4 doj przestaly sie rozwijac
Lipiec 2023
naturalnie, szczescie trwalo 9t3dni
Stycz 2024 3 proce
7pobrane 4 doj w 3 dobie przestaly sie rozwijać
Listopad 2024 4 proce
gonal orgalutran menopur
Pobrano 4 i 3 byly doj. 2 zaplodnione i przestaly sie rozwijac
kwiecien 2025 decyzja od KD
swieze komorki uzyskano 4AA 4BC Z 5doby 4BC z 6D
transfer 26.07
estrofem luteina duphaston encorton besins acard clexane acofil jedna cala 5 dni przed i 1/3
6dpt 69,18 prog 37,93
12dpt 1342,73 prog19,19
14dpt 3680,67 prog 82,13
18dpT beta 18623,30 prog 18,99
21dpt USG ?
88- Morf 5 w 2018 -
Może zmiana preparatu pomoże?Miwka wrote:@Andzia ale super !!! Woow to musiało być radości ❤️❤️
@Puszkina Ojj podejrzewam, że masz rację. Ta natura to jednak jest sprytna. Najbardziej uśmiech do rozbrajania mamuś a potem śmiech a na koniec "mama" i przepadlyśmy
U nas śmiech niestety pewnie będzie musiał poczekać. Ciągle problemy brzuszkowe a teraz się nasiliły, bo muszę mu podawać żelazo. Źle je znosi. A mi się serce rozpada na kawałki.🙋♀️ 38
❌
MTHFR-2xhetero
PAI-homo
Insulinooporności, hiperinsulinemia
Hashimoto
KIR AA
Adeno
Cross-match 24,9
✅ AMH - 5,2
🙋🏻♂️ 39
❌ Teratozoospermia
Syn 18' (3 l.starań)
Obecnie: 5,5r.
IUI 24' ❌❌❌
8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
24.10. ET 2.1.2 ❌
22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌
27.12.💉Diphereline
08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
16.01.💉Menopur 300
22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
14.03, 11.04 💉 diphereline
9.05 FET❄️ 5.1.1
5dpt II😍
6dpt 16,10
8dpt 67,9
10dpt 130
12dpt 268
14dpt 763
18dpt 3730
24dpt 15863❤️
Staś💜
33+3tc, 2030g, 44cm

-
Wczoraj Staś skończył 5 miesięcy i minął równo rok od transferu 🥹❤️
Valletta, Thoruviel, Monixma, Honorka, Miwka, Karo_27, Puszkina, Rakieta_P🚀, Rita23, Pat87 lubią tę wiadomość
🙋♀️ 38
❌
MTHFR-2xhetero
PAI-homo
Insulinooporności, hiperinsulinemia
Hashimoto
KIR AA
Adeno
Cross-match 24,9
✅ AMH - 5,2
🙋🏻♂️ 39
❌ Teratozoospermia
Syn 18' (3 l.starań)
Obecnie: 5,5r.
IUI 24' ❌❌❌
8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
24.10. ET 2.1.2 ❌
22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌
27.12.💉Diphereline
08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
16.01.💉Menopur 300
22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
14.03, 11.04 💉 diphereline
9.05 FET❄️ 5.1.1
5dpt II😍
6dpt 16,10
8dpt 67,9
10dpt 130
12dpt 268
14dpt 763
18dpt 3730
24dpt 15863❤️
Staś💜
33+3tc, 2030g, 44cm

-
Dziewczyny u mnie w zasadzie nie ma poprawy, mały dalej bardzo płaczliwy,
Nie karmię już piersią, czasu na wszystko brak, chusta również nie pomaga.
Wprowadziła się do nas moja mama, bo inaczej byśmy nic nie zrobili, bo mąż wrócił już do pracy.
Nie tak to wszystko sobie wyobrażałam no ale nie ma już odwrotu. Muszę przeczekać.
Tylko najbardziej martwi mnie to że nie mamy żadnych dobrych chwil, radości z synkiem 😪 tego płaczu jest tak dużo że wszystko co dobre znika w moment... -
Iwkaaa wrote:Dziewczyny u mnie w zasadzie nie ma poprawy, mały dalej bardzo płaczliwy,
Nie karmię już piersią, czasu na wszystko brak, chusta również nie pomaga.
Wprowadziła się do nas moja mama, bo inaczej byśmy nic nie zrobili, bo mąż wrócił już do pracy.
Nie tak to wszystko sobie wyobrażałam no ale nie ma już odwrotu. Muszę przeczekać.
Tylko najbardziej martwi mnie to że nie mamy żadnych dobrych chwil, radości z synkiem 😪 tego płaczu jest tak dużo że wszystko co dobre znika w moment...
Przypomniała mi się historia z moją kuzynką która cały czas plakala a po wielu miesiącach okazało się że to zapalenie ucha może warto zbadać ? A może jakieś SI?
A może ten typ tak ma ciężko powiedzieć ☹️ przytulam mocno
13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
7.01.2025 I transfer ❄️
12.01.2025 na teście ⏸️
15.01.2025 🔬🩸
8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
13dpt - B-HCG 8,8
23.06.2025 II transfer ❄️
01.07.2025 🔬🩸
8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
10dpt - B-HCG 186 PROG 26
12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
38dpt - CRL 1,50cm
10tc - CRL 3,38cm

-
Iwkaaa wrote:Dziewczyny u mnie w zasadzie nie ma poprawy, mały dalej bardzo płaczliwy,
Nie karmię już piersią, czasu na wszystko brak, chusta również nie pomaga.
Wprowadziła się do nas moja mama, bo inaczej byśmy nic nie zrobili, bo mąż wrócił już do pracy.
Nie tak to wszystko sobie wyobrażałam no ale nie ma już odwrotu. Muszę przeczekać.
Tylko najbardziej martwi mnie to że nie mamy żadnych dobrych chwil, radości z synkiem 😪 tego płaczu jest tak dużo że wszystko co dobre znika w moment...
Nasi dobrzy przyjaciele mieli podobnie - i wszystko z czasem zaczęło się po prostu samo stabilizować. Im bardzo pomogła pediatra - gastrolog, wyszło że malutka ma duże ciśnienie, sporo ulewała, byli też i neueologopedy i zaczęli robić jakieś masaże wyciszające plus ich odkrycie to ta chustawka góra dół (można ją kupić lub wypożyczyć).
Obecność mamy to super pomysł, wiem że nie tak to sobie wyobrażałaś ale najważniejsze, że sięgasz po pomoc, że takie osoby są wokół Ciebie, które chcą o Was zadbać. To wszystko jest etapem.. który się bardzo szybko zmienia i tak jak jest źle, to też z dnia na dzień robi się lepiej. Pisz wyrzucaj emocje po to tu jesteśmy!Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja, 09:38
Iwkaaa lubi tę wiadomość
👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻♂️35l zdrowy
🖇 Starania z przerwami od 10/2019
🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).
☘️ I IVF 07/2023 ❄️
08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).
☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).
4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼
Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷 -
Dariana wrote:Może zmiana preparatu pomoże?
Chyba przerobiłam już wszystkie preparaty. Teraz mam najlepiej tolerowany i staram się zwiększyć mu dawkę co 2 dni.
Brawo Staś spóźnione życzenia miesięcznikowe ❤️❤️
Dariana lubi tę wiadomość
♀ 35 lat
niedoczynność tarczycy
♂ 36 lat
oligospermia
🐕🦺 7 lat
pudel 🤪
📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
📅 23.07 transfer ❌
📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
📅 25.10 transfer ❌
📅18.11.2024 zmiana kliniki
📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

-
Iwkaaa wrote:Dziewczyny u mnie w zasadzie nie ma poprawy, mały dalej bardzo płaczliwy,
Nie karmię już piersią, czasu na wszystko brak, chusta również nie pomaga.
Wprowadziła się do nas moja mama, bo inaczej byśmy nic nie zrobili, bo mąż wrócił już do pracy.
Nie tak to wszystko sobie wyobrażałam no ale nie ma już odwrotu. Muszę przeczekać.
Tylko najbardziej martwi mnie to że nie mamy żadnych dobrych chwil, radości z synkiem 😪 tego płaczu jest tak dużo że wszystko co dobre znika w moment...
Iwka dobrze że zaprosiłaś mamę do siebie będziesz miała w niej na pewno ogrom pomocy. Przypomina mi się moje pierwsze miesiące z pierwszym synkiem też tak mi dawał popalić że szok pamiętam że błagałam jak się obudził z drzemki żeby już szybko zasnął na następną bo tak się dar między drzemkami że już naprawdę nie wiedziałam co robić.
Wiem że w tej chwili to pewnie marne pocieszenie ale naprawdę uwierz mi to z czasem wszystko mija i zaczniesz się cieszyć tym macierzyństwem może troszkę później i naprawdę bardzo szybko się zapomina o tych złych chwilach.
Iwkaaa lubi tę wiadomość
Adaś 20.06.2021 ❤️
Zbysiu 25.02.2026 ❤️
1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌
2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅
START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌
4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

-
Iwka dobrze że mama Ci może pomóc, to na pewno będzie jakieś odciążenie.
Mam nadzieję że jeszcze trochę i się unormuje, ale może trzeba dalej drążyć temat
Tak jak mówią dziewczyny, fizjo, gastrolog albo neurologopeda żeby wykluczyć inne problemy malucha
Iwkaaa lubi tę wiadomość
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
U nas wczoraj znowu wieczorem wróciła kółka 😳 była darcie się okrutne ale dodatkowa dawka espumisanu i delicolu pomogła.
Młody dzisiaj ma 3 miesiące więc od strony zaczynamy naukę pływania 🤩
Santi_14, Aqkaracza, Miwka, Monixma, Dariana, Pat87 lubią tę wiadomość
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
wombi wrote:U nas wczoraj znowu wieczorem wróciła kółka 😳 była darcie się okrutne ale dodatkowa dawka espumisanu i delicolu pomogła.
Młody dzisiaj ma 3 miesiące więc od strony zaczynamy naukę pływania 🤩
Wombi a jak u Ciebie wygląda doba syna? Chodzi mi o drzemki i aktywności 😊 ile mniej więcej trwają i jak dlugo usypiasz 😊 nasi to w sumie rówieśnicy bo dzień po dniu i zastanawiam sie jak to powinno wyglądać u takiego maluszka 😄Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"




