Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 24 maja, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monixma wrote:
    Dziewczyny, które karmią mm, macie do polecenia jakieś termosy na wodę, żeby ogarnąć w podróży? Macie zwykle termosy, czy takie dedykowane z Neno, momcozy itp?

    My od wczoraj częściowo dajemy mm, bo mi ogromnie spadła ilość mleka, a mrożone Oldze kompletnie nie podchodzi

    Ja mam najzwyklejsze termosy dwie szt. Po 0.5l i w jednej jest zimna a w drugiej gorąca.
    Letnią mam w termosie bo leje sobie z dzbanka przefiltrowaną.

    Monixma lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Aqkaracza Autorytet
    Postów: 326 731

    Wysłany: 24 maja, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój szalony mąż mówi mi, że jeszcze 3 msc i wracamy po kolejne. 🦧🦧
    Czyli 6 msc po porodzie. Czasem ręce opadają na jego pomysły.
    Chyba myśli, że skoro Gucio taki grzeczniutki to i siostra(nastawia się na dziewczynke) również będzie. Ale myślę, że imię, które wybraliśmy raczej będzie sugerować, że to będzie niezła rozrabiaka 😅🤣

  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3560

    Wysłany: 24 maja, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thoruviel wrote:
    My też jeszcze nie wiemy co dalej, mamy zarodki po PGT-A 🤷🏼‍♀️ Ale dopiero dziś 3 miesiące od porodu mijają, za ok. 3 miesiące bedziemy się zastanawiać co dalej. Na tę chwilę te małe ubranka są już spakowane i czekają, nie oddajemy dalej, furtka otwarta na różne możliwości ;) chociaż gdyby teraz znowu trafił się naturals to byłby hit 😉

    I zmieniając temat - ostatnio sporo na macie synek spędza, po ćwiczeniach na brzuszku często zasypia. Czy Wy przenosicie z mat Wasze pociechy czy zostawiacie? Ja za każdym razem przenoszę, żeby jednak na normalnym materacu spał, ale często próba przenoszenia do łóżeczka kończy się obudzeniem... 🙈 z jednej strony korci mnie, aby zostawić, z drugiej lepiej żeby spał w łóżeczku...

    Ja mam zasadę że jak śpi to nie ruszam 😅 chociaż nam się na macie zasnąć nie zdarzyło ;)

    Thoruviel lubi tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Barborka28 Autorytet
    Postów: 299 454

    Wysłany: 24 maja, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Ja mam zasadę że jak śpi to nie ruszam 😅 chociaż nam się na macie zasnąć nie zdarzyło ;)
    Mam podobna zasadę- śpi to tak zostawiam, kocykiem przykrywam🤭
    U nas na macie już nie zasypia,ale do 3 miesiaca zdazalo się regularnie.
    A my mam nadzieję,że żegnamy się z regresem snu 🤞 Od 2 dni synek lepiej śpi🤞🤞 Pogoda też dopisuje,więc ile mogę to na zewnątrz spędzamy dzień.
    Nam została jeszcze jedna ❄️ na pewno wrócimy❤️

    Thoruviel lubi tę wiadomość

    31lat
    🦀🤛2023🏆
    Iprocedura✖️
    II procedura
    ❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
    ❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
    Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
    NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
    34lat
    Słabe parametry nasienia✖️
    13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
    5dpt⏸️
    6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
    10+5 4,59cm crl 164❤️
    21.01 4kg 60cm Misia🩵
  • DorisParis2000 Ekspertka
    Postów: 154 343

    Wysłany: 24 maja, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Thoruviel wrote:
    My też jeszcze nie wiemy co dalej, mamy zarodki po PGT-A 🤷🏼‍♀️ Ale dopiero dziś 3 miesiące od porodu mijają, za ok. 3 miesiące bedziemy się zastanawiać co dalej. Na tę chwilę te małe ubranka są już spakowane i czekają, nie oddajemy dalej, furtka otwarta na różne możliwości ;) chociaż gdyby teraz znowu trafił się naturals to byłby hit 😉

    I zmieniając temat - ostatnio sporo na macie synek spędza, po ćwiczeniach na brzuszku często zasypia. Czy Wy przenosicie z mat Wasze pociechy czy zostawiacie? Ja za każdym razem przenoszę, żeby jednak na normalnym materacu spał, ale często próba przenoszenia do łóżeczka kończy się obudzeniem... 🙈 z jednej strony korci mnie, aby zostawić, z drugiej lepiej żeby spał w łóżeczku...

    Nam zdarzyło się raz, że zasnęła podczas leżenie na macie to absolutnie nie ruszałam, przykryłam kocykiem. Miała chyba wtedy najdłuższą drzemkę w ciągu dnia w swoim życiu ale niestety już się to nie powtórzyło 🙈

    Thoruviel lubi tę wiadomość

    09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
    👩‍🦰 - 28l
    21.05.25 Punkcja - 21 🥚
    🧔‍♂️-34l
    0% plemników
    10.03.25 - biopsja jądra

    27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
    30.05.25 wizyta kontrolna
    10.06.25 kontrola, 9DC
    18.06 - transfer 4.1.1
    24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
    27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
    30.06 - 12dpt - beta - 1454
    04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
    15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
    25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
    Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷
    event.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3563

    Wysłany: 25 maja, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co lepsze: parasolka do wózka czy ta osłonka? Czeka nas wyjazd i też zastanawiam się jak poradzić sobie ze słońcem.. czytałam,że parasolka nie obejmuje wszystkiego a znowu osłonka robi saunę i mam dylemat..

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Muczylando Autorytet
    Postów: 3467 4672

    Wysłany: 25 maja, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Dziewczyny co lepsze: parasolka do wózka czy ta osłonka? Czeka nas wyjazd i też zastanawiam się jak poradzić sobie ze słońcem.. czytałam,że parasolka nie obejmuje wszystkiego a znowu osłonka robi saunę i mam dylemat..

    Mam to i to, osłonka faktycznie robi saunę, a z parasolką walczę co zmianę kierunku jazdy. Osłoni całość ale trzeba dobrze ustawić lub wybrać taką dość dużą. Jedno i drugie ma swoje wady i zalety. Jestem niska więc dodatkowo parasolka mi dużo zasłania przed wózkiem, ale na ciepło zdecydowanie wolę parasolkę. Jak chłodno to wtedy osłonka.

    Valletta lubi tę wiadomość

    👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
    🍀I:
    🐮07/04 - punkcja, 5❄️
    ❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
    2025:
    ❌01/08 - V FET, cb
    🍀II:
    🐮03/13 punkcja, 4❄️
    🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵

    ❌KIR: Bx +2DS2
    ❔PAI-1, mthfr - homo
    ❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
    🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3
    age.png

    "Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym."
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 maja, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Dziewczyny co lepsze: parasolka do wózka czy ta osłonka? Czeka nas wyjazd i też zastanawiam się jak poradzić sobie ze słońcem.. czytałam,że parasolka nie obejmuje wszystkiego a znowu osłonka robi saunę i mam dylemat..

    Ja mam parasolkę i spokojnie mogę nią manewrować tak że dziecko na swoim ciele ma cień, ale szukaj jak największego (ja kupiłam 70 cm i żałuję że nie rzuciły mi się w oczy że są 80 cm).
    Ja nie jestem anty osłonka ale serio polecam wsadzić głowę do gondoli z rozłożonym daszkiem i już wtedy poczujecie te saune 🥵

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3560

    Wysłany: 25 maja, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się w upał przesiedliśmy na spacerówkę i jest dużo lepsza ochrona przed święceniem w oczy bo daszek lepiej sięga a boczki i tył są lepiej wentylowane.

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 maja, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    My się w upał przesiedliśmy na spacerówkę i jest dużo lepsza ochrona przed święceniem w oczy bo daszek lepiej sięga a boczki i tył są lepiej wentylowane.


    No właśnie zastanawiam sie kiedy przesiąść się na spacerówkę bo takie miałam wrażenie że w kwestii wentylacji będzie lepsza bo ta gondola to istny piekarnik 🫣
    U mnie młoda dodatkowo sie wkurza że nie widzi świata 🙆
    Od miesiąca szukam spacerówki idealnej i spodobały mi sie z obrotowym siedzeniem ale kółka mają kiepskie.

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 25 maja, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też upały, więc chyba dzisiaj na spacer wypróbujemy spacerówkę

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 25 maja, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Dziewczyny co lepsze: parasolka do wózka czy ta osłonka? Czeka nas wyjazd i też zastanawiam się jak poradzić sobie ze słońcem.. czytałam,że parasolka nie obejmuje wszystkiego a znowu osłonka robi saunę i mam dylemat..

    My mamy tylko parasolkę i daje radę, ale faktycznie trzeba nią manewrować. Ale ja wolę to, mam fobie przegrzania dziecka, więc parasolka mi lepiej robi na głowę 😉 Plus my od 1 maja w spacerówce więc też inaczej

    Valletta lubi tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • Valletta Autorytet
    Postów: 2062 3563

    Wysłany: 25 maja, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też mam rozkmine kiedy odpalić spacerówkę..
    U nas generalnie córka mieści się w gondoli, ma 65 cm i trochę ponad 6kg.. ale za tydzień jedziemy do Włoch, dwóch wózków nie wezmę.. boję się , że na spacerówkę za wcześnie a znowu gondola może być niepraktyczna..

    Ps. Jaka parasolkę polecacie? 😂🤍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 12:50

    👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻‍♂️35l zdrowy

    🖇 Starania z przerwami od 10/2019
    🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).

    ☘️ I IVF 07/2023 ❄️
    08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
    FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
    ☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).

    ☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
    🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).

    4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼

    Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 maja, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valletta wrote:
    Właśnie też mam rozkmine kiedy odpalić spacerówkę..
    U nas generalnie córka mieści się w gondoli, ma 65 cm i trochę ponad 6kg.. ale za tydzień jedziemy do Włoch, dwóch wózków nie wezmę.. boję się , że na spacerówkę za wcześnie a znowu gondola może być niepraktyczna..

    Ps. Jaka parasolkę polecacie? 😂🤍


    Ja mam tą:
    https://allegro.pl/oferta/uniwersalny-polski-parasol-stabilna-stalowa-raczka-uchwyt-na-kubek-filtr-uv-17190545409

    Z plusów to daje ten cień i jest w nim chłodno oraz super jest to że można go zginać na samej górze a nie trzeba manewrować całym parasolem ale taki malutki mi sie wydaje i jak delikatnie zawieje to nie wiem jak ale ten parasol mi sie "kładzie"(te mocowania nie drgną tylko tak jakby ta sprężyna parasola sie poddawała). Mam taki chwytak do parasola z temu do którego można podpiąć każdy parasol i on lepiej trzyma niż ten orginalny z parasolki 🫣
    Aktualnie szukam wiekszego parasola do wózka... Nawet zwykły ale z filtrem uv i przyczepie do mojej rączki.

    Valletta lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3560

    Wysłany: 25 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    No właśnie zastanawiam sie kiedy przesiąść się na spacerówkę bo takie miałam wrażenie że w kwestii wentylacji będzie lepsza bo ta gondola to istny piekarnik 🫣
    U mnie młoda dodatkowo sie wkurza że nie widzi świata 🙆
    Od miesiąca szukam spacerówki idealnej i spodobały mi sie z obrotowym siedzeniem ale kółka mają kiepskie.

    Te spacerówki już nie z zestawów 2w1 to nie są przekładane (jakieś wybrane modele są ale odpadały w porównaniu o tych nieprzekładanych). Ja taką mam tylko przodem do kierunku jazdy i trudno, zaglądam do niego od góry przez takie okienko, ale komfort nieporównywalny. I nasza gondola ciężka i stara więc niech leci dalej w świat.
    A na którą obrotową patrzyłaś?

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 25 maja, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze w gondoli- przypinam parasolkę i manewruje+ od dzisiaj zmieniłam godzinę spacerów- jak było chłodniej wychodziłam koło 11 i 16,a dzisiaj już przed 8 śmigałyśmy 🙂

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 maja, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Te spacerówki już nie z zestawów 2w1 to nie są przekładane (jakieś wybrane modele są ale odpadały w porównaniu o tych nieprzekładanych). Ja taką mam tylko przodem do kierunku jazdy i trudno, zaglądam do niego od góry przez takie okienko, ale komfort nieporównywalny. I nasza gondola ciężka i stara więc niech leci dalej w świat.
    A na którą obrotową patrzyłaś?

    Mi bardziej chodzi o to że jak młodej będzie świeciło słońce na nogi to żebym mogła obrócić ją do siebie bez wysiłku (chce uniknąć odpinania siedzenia i zapinania w drugą stronę)- jeśli zaśnie w spacerówce to też chciałabym ją obrócić od słońca tak żeby nie obudzić 😊

    W mojej liscie jest jeszcze jeden z przekładaną rączką 😁

    Obrotowe siedzenie:

    https://allegro.pl/oferta/lekki-wozek-spacerowy-obrotowy-2w1-spacerowka-przod-tyl-akcesoria-0-22kg-18114508952

    https://allegro.pl/oferta/lorelli-wozek-spacerowy-spacerowka-obrotowa-do-22kg-przod-tyl-makaya-beige-18020433902

    https://allegro.pl/oferta/wozek-spaceowka-lekka-mini-by-easywalker-buggy-turn-360-lekki-obrotowa-13712650996


    Ruchoma rączka:

    https://www.instagram.com/p/DXed0KODMEv/?igsh=MTFtamk2ZmVya3dlag==

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3560

    Wysłany: 25 maja, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakrywam daszek mocniej o odsłaniam boki i nogi na zasłonięte :) ale te wózki wyglądają spoko, nie znam tych modeli. Ciekawe jakie mają opinie :)

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 maja, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Ja zakrywam daszek mocniej o odsłaniam boki i nogi na zasłonięte :) ale te wózki wyglądają spoko, nie znam tych modeli. Ciekawe jakie mają opinie :)

    No właśnie wolałabym zobaczyć je na żywo i sprawdzić a nie kupować tak na ślepo z allegro 😊 jednak spacerówka jest na dłużej i musi być wygodna

    wombi lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • zieloneswiatlo Przyjaciółka
    Postów: 108 187

    Wysłany: 25 maja, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Ja mam parasolkę i spokojnie mogę nią manewrować tak że dziecko na swoim ciele ma cień, ale szukaj jak największego (ja kupiłam 70 cm i żałuję że nie rzuciły mi się w oczy że są 80 cm).
    Ja nie jestem anty osłonka ale serio polecam wsadzić głowę do gondoli z rozłożonym daszkiem i już wtedy poczujecie te saune 🥵
    A mierzyłaś te parasolkę do spacerówki ? Zastanawiam się czy taka duża nie będzie wadzić o daszek

    starania od lipiec 2021

    Ja: 34 lata
    Hashimoto, IO, Endometrioza, Mięśniaki

    10.2024 - start IVF
    10.2024 - stymulacja; punkcja -> 3 blastocysty

    21.11.2024 - 1 transfer; 21 dpt poronienie samoistne
    27.01.2025 - 2 transfer; 23 dpt poronienie samoistne
    7.07.2025 - 3 transfer; beta: 11dpt - 89; 14dpt - 251
    2ximmunoglobuiny, prolutex, neoparin, acard, luteina, progersteron besins, duphsto, estrofem, oestrogel
    6+2 CRL 0,42cm
    7+0 CRL 1,08cm -> mikro plamienie
    7+2 CRL 1,22cm
    9+2 CRL 2,38cm

    24.03.2026❤️Albert CC 4240g, 59cm

    age.png
‹‹ 454 455 456 457 458 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ