🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
-
WIADOMOŚĆ
-
Monixma wrote:Dziewczyny, które karmią mm, macie do polecenia jakieś termosy na wodę, żeby ogarnąć w podróży? Macie zwykle termosy, czy takie dedykowane z Neno, momcozy itp?
My od wczoraj częściowo dajemy mm, bo mi ogromnie spadła ilość mleka, a mrożone Oldze kompletnie nie podchodzi
Ja mam najzwyklejsze termosy dwie szt. Po 0.5l i w jednej jest zimna a w drugiej gorąca.
Letnią mam w termosie bo leje sobie z dzbanka przefiltrowaną.
Monixma lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
A mój szalony mąż mówi mi, że jeszcze 3 msc i wracamy po kolejne. 🦧🦧
Czyli 6 msc po porodzie. Czasem ręce opadają na jego pomysły.
Chyba myśli, że skoro Gucio taki grzeczniutki to i siostra(nastawia się na dziewczynke) również będzie. Ale myślę, że imię, które wybraliśmy raczej będzie sugerować, że to będzie niezła rozrabiaka 😅🤣 -
Thoruviel wrote:My też jeszcze nie wiemy co dalej, mamy zarodki po PGT-A 🤷🏼♀️ Ale dopiero dziś 3 miesiące od porodu mijają, za ok. 3 miesiące bedziemy się zastanawiać co dalej. Na tę chwilę te małe ubranka są już spakowane i czekają, nie oddajemy dalej, furtka otwarta na różne możliwości
chociaż gdyby teraz znowu trafił się naturals to byłby hit 😉
I zmieniając temat - ostatnio sporo na macie synek spędza, po ćwiczeniach na brzuszku często zasypia. Czy Wy przenosicie z mat Wasze pociechy czy zostawiacie? Ja za każdym razem przenoszę, żeby jednak na normalnym materacu spał, ale często próba przenoszenia do łóżeczka kończy się obudzeniem... 🙈 z jednej strony korci mnie, aby zostawić, z drugiej lepiej żeby spał w łóżeczku...
Ja mam zasadę że jak śpi to nie ruszam 😅 chociaż nam się na macie zasnąć nie zdarzyło
Thoruviel lubi tę wiadomość
35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
Mam podobna zasadę- śpi to tak zostawiam, kocykiem przykrywam🤭AnnaMD wrote:Ja mam zasadę że jak śpi to nie ruszam 😅 chociaż nam się na macie zasnąć nie zdarzyło

U nas na macie już nie zasypia,ale do 3 miesiaca zdazalo się regularnie.
A my mam nadzieję,że żegnamy się z regresem snu 🤞 Od 2 dni synek lepiej śpi🤞🤞 Pogoda też dopisuje,więc ile mogę to na zewnątrz spędzamy dzień.
Nam została jeszcze jedna ❄️ na pewno wrócimy❤️
Thoruviel lubi tę wiadomość
31lat
🦀🤛2023🏆
Iprocedura✖️
II procedura
❄️4.1.1 8tydzien💔 c.s.
❄️ 4.2.2. 5tydzień💔c.s.
Kir AA✖️ MTHFR✖️ Pai✖️ Ferrytyna✔️
NK✔️ CD138✔️ witD,B12 i inne✔️Homocysteina✔️Przeciwciała p.plemnikowe✔️h.pyroli✔️allo mlr✔️ cross match✔️ ana✔️
34lat
Słabe parametry nasienia✖️
13.05 4bb❄️ c.s.(accofil, encorton, estrofem, prolutex, ultrogestan, besins, acard75)
5dpt⏸️
6dpt 34,2 8dpt 62 10dpt 144 12dpt 413 14dpt 866 20dpt ❤️
10+5 4,59cm crl 164❤️
21.01 4kg 60cm Misia🩵 -
Thoruviel wrote:My też jeszcze nie wiemy co dalej, mamy zarodki po PGT-A 🤷🏼♀️ Ale dopiero dziś 3 miesiące od porodu mijają, za ok. 3 miesiące bedziemy się zastanawiać co dalej. Na tę chwilę te małe ubranka są już spakowane i czekają, nie oddajemy dalej, furtka otwarta na różne możliwości
chociaż gdyby teraz znowu trafił się naturals to byłby hit 😉
I zmieniając temat - ostatnio sporo na macie synek spędza, po ćwiczeniach na brzuszku często zasypia. Czy Wy przenosicie z mat Wasze pociechy czy zostawiacie? Ja za każdym razem przenoszę, żeby jednak na normalnym materacu spał, ale często próba przenoszenia do łóżeczka kończy się obudzeniem... 🙈 z jednej strony korci mnie, aby zostawić, z drugiej lepiej żeby spał w łóżeczku...
Nam zdarzyło się raz, że zasnęła podczas leżenie na macie to absolutnie nie ruszałam, przykryłam kocykiem. Miała chyba wtedy najdłuższą drzemkę w ciągu dnia w swoim życiu ale niestety już się to nie powtórzyło 🙈
Thoruviel lubi tę wiadomość
09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
👩🦰 - 28l
21.05.25 Punkcja - 21 🥚
🧔♂️-34l
0% plemników
10.03.25 - biopsja jądra
27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
30.05.25 wizyta kontrolna
10.06.25 kontrola, 9DC
18.06 - transfer 4.1.1
24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
30.06 - 12dpt - beta - 1454
04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷

-
Dziewczyny co lepsze: parasolka do wózka czy ta osłonka? Czeka nas wyjazd i też zastanawiam się jak poradzić sobie ze słońcem.. czytałam,że parasolka nie obejmuje wszystkiego a znowu osłonka robi saunę i mam dylemat..👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻♂️35l zdrowy
🖇 Starania z przerwami od 10/2019
🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).
☘️ I IVF 07/2023 ❄️
08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).
☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).
4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼
Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷 -
Valletta wrote:Dziewczyny co lepsze: parasolka do wózka czy ta osłonka? Czeka nas wyjazd i też zastanawiam się jak poradzić sobie ze słońcem.. czytałam,że parasolka nie obejmuje wszystkiego a znowu osłonka robi saunę i mam dylemat..
Mam to i to, osłonka faktycznie robi saunę, a z parasolką walczę co zmianę kierunku jazdy. Osłoni całość ale trzeba dobrze ustawić lub wybrać taką dość dużą. Jedno i drugie ma swoje wady i zalety. Jestem niska więc dodatkowo parasolka mi dużo zasłania przed wózkiem, ale na ciepło zdecydowanie wolę parasolkę. Jak chłodno to wtedy osłonka.
Valletta lubi tę wiadomość
👩94👦87. Starania od 2018, klinika od 2024:
🍀I:
🐮07/04 - punkcja, 5❄️
❌07/31, 09/04, 10/30, 12/04 IV FET, 2 cb
2025:
❌01/08 - V FET, cb
🍀II:
🐮03/13 punkcja, 4❄️
🐄07/22 - VI FET, 🍼04/11 3740g, 57cm🩵
❌KIR: Bx +2DS2
❔PAI-1, mthfr - homo
❌Tężyczka, niedoczynność tarczycy, przewlekłe zapalenie endometrium
🆗Kariotypy, cytokiny, immunofenotyp, ana2, asa, AMH ~3

"Odwaga bycia nielubianym to odwaga bycia wolnym." -
Valletta wrote:Dziewczyny co lepsze: parasolka do wózka czy ta osłonka? Czeka nas wyjazd i też zastanawiam się jak poradzić sobie ze słońcem.. czytałam,że parasolka nie obejmuje wszystkiego a znowu osłonka robi saunę i mam dylemat..
Ja mam parasolkę i spokojnie mogę nią manewrować tak że dziecko na swoim ciele ma cień, ale szukaj jak największego (ja kupiłam 70 cm i żałuję że nie rzuciły mi się w oczy że są 80 cm).
Ja nie jestem anty osłonka ale serio polecam wsadzić głowę do gondoli z rozłożonym daszkiem i już wtedy poczujecie te saune 🥵
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
My się w upał przesiedliśmy na spacerówkę i jest dużo lepsza ochrona przed święceniem w oczy bo daszek lepiej sięga a boczki i tył są lepiej wentylowane.35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
AnnaMD wrote:My się w upał przesiedliśmy na spacerówkę i jest dużo lepsza ochrona przed święceniem w oczy bo daszek lepiej sięga a boczki i tył są lepiej wentylowane.
No właśnie zastanawiam sie kiedy przesiąść się na spacerówkę bo takie miałam wrażenie że w kwestii wentylacji będzie lepsza bo ta gondola to istny piekarnik 🫣
U mnie młoda dodatkowo sie wkurza że nie widzi świata 🙆
Od miesiąca szukam spacerówki idealnej i spodobały mi sie z obrotowym siedzeniem ale kółka mają kiepskie.Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
U nas też upały, więc chyba dzisiaj na spacer wypróbujemy spacerówkęSTART 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
Valletta wrote:Dziewczyny co lepsze: parasolka do wózka czy ta osłonka? Czeka nas wyjazd i też zastanawiam się jak poradzić sobie ze słońcem.. czytałam,że parasolka nie obejmuje wszystkiego a znowu osłonka robi saunę i mam dylemat..
My mamy tylko parasolkę i daje radę, ale faktycznie trzeba nią manewrować. Ale ja wolę to, mam fobie przegrzania dziecka, więc parasolka mi lepiej robi na głowę 😉 Plus my od 1 maja w spacerówce więc też inaczej
Valletta lubi tę wiadomość
• 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
• 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
• 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
✨ 16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

-
Właśnie też mam rozkmine kiedy odpalić spacerówkę..
U nas generalnie córka mieści się w gondoli, ma 65 cm i trochę ponad 6kg.. ale za tydzień jedziemy do Włoch, dwóch wózków nie wezmę.. boję się , że na spacerówkę za wcześnie a znowu gondola może być niepraktyczna..
Ps. Jaka parasolkę polecacie? 😂🤍Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 12:50
👩36l endometrioza, niedoczynność tarczycy, Amh 0.9 🧔🏻♂️35l zdrowy
🖇 Starania z przerwami od 10/2019
🩺 2021-2023 leczenie endometriozy (III laparoskopie, 6m sztucznej menopauzy 💉Zoladex).
☘️ I IVF 07/2023 ❄️
08/2023 - histeroskopia diagnostyczna, NK, CD138, EndoBiome, próbny transfer. Leczenie stanu zapalnego endometrium 💊
FET- 03/2024 - 6dpt - 7.2, 8dpt - 31,30- cb 💔 (accofil)
☘️ II IVF 11/2024 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, intralipid).
☘️ III IVF 02/2025 ❄️ - ET <2.3 (accofil, encorton, neoparin, acard, atosiban)
🍀 IV IVF 04/2025 ❄️❄️ - FET 22/04 ❄️- 6dpt - ⏸ 7dpt - 52 🥹, 10dpt - 236 🥹 13dpt - 1362, 16dpt - 5134 (acard, neoparin, prograf, accofil, 2x immunoglobuliny).
4 IVF / 4 transfery / jeden 4BB -Baby Girl 🩷 🍼
Styczeń 2026 - jest już z nami 🫠✨🩷 -
Valletta wrote:Właśnie też mam rozkmine kiedy odpalić spacerówkę..
U nas generalnie córka mieści się w gondoli, ma 65 cm i trochę ponad 6kg.. ale za tydzień jedziemy do Włoch, dwóch wózków nie wezmę.. boję się , że na spacerówkę za wcześnie a znowu gondola może być niepraktyczna..
Ps. Jaka parasolkę polecacie? 😂🤍
Ja mam tą:
https://allegro.pl/oferta/uniwersalny-polski-parasol-stabilna-stalowa-raczka-uchwyt-na-kubek-filtr-uv-17190545409
Z plusów to daje ten cień i jest w nim chłodno oraz super jest to że można go zginać na samej górze a nie trzeba manewrować całym parasolem ale taki malutki mi sie wydaje i jak delikatnie zawieje to nie wiem jak ale ten parasol mi sie "kładzie"(te mocowania nie drgną tylko tak jakby ta sprężyna parasola sie poddawała). Mam taki chwytak do parasola z temu do którego można podpiąć każdy parasol i on lepiej trzyma niż ten orginalny z parasolki 🫣
Aktualnie szukam wiekszego parasola do wózka... Nawet zwykły ale z filtrem uv i przyczepie do mojej rączki.
Valletta lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Andzia wrote:No właśnie zastanawiam sie kiedy przesiąść się na spacerówkę bo takie miałam wrażenie że w kwestii wentylacji będzie lepsza bo ta gondola to istny piekarnik 🫣
U mnie młoda dodatkowo sie wkurza że nie widzi świata 🙆
Od miesiąca szukam spacerówki idealnej i spodobały mi sie z obrotowym siedzeniem ale kółka mają kiepskie.
Te spacerówki już nie z zestawów 2w1 to nie są przekładane (jakieś wybrane modele są ale odpadały w porównaniu o tych nieprzekładanych). Ja taką mam tylko przodem do kierunku jazdy i trudno, zaglądam do niego od góry przez takie okienko, ale komfort nieporównywalny. I nasza gondola ciężka i stara więc niech leci dalej w świat.
A na którą obrotową patrzyłaś?35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
My jeszcze w gondoli- przypinam parasolkę i manewruje+ od dzisiaj zmieniłam godzinę spacerów- jak było chłodniej wychodziłam koło 11 i 16,a dzisiaj już przed 8 śmigałyśmy 🙂
-
AnnaMD wrote:Te spacerówki już nie z zestawów 2w1 to nie są przekładane (jakieś wybrane modele są ale odpadały w porównaniu o tych nieprzekładanych). Ja taką mam tylko przodem do kierunku jazdy i trudno, zaglądam do niego od góry przez takie okienko, ale komfort nieporównywalny. I nasza gondola ciężka i stara więc niech leci dalej w świat.
A na którą obrotową patrzyłaś?
Mi bardziej chodzi o to że jak młodej będzie świeciło słońce na nogi to żebym mogła obrócić ją do siebie bez wysiłku (chce uniknąć odpinania siedzenia i zapinania w drugą stronę)- jeśli zaśnie w spacerówce to też chciałabym ją obrócić od słońca tak żeby nie obudzić 😊
W mojej liscie jest jeszcze jeden z przekładaną rączką 😁
Obrotowe siedzenie:
https://allegro.pl/oferta/lekki-wozek-spacerowy-obrotowy-2w1-spacerowka-przod-tyl-akcesoria-0-22kg-18114508952
https://allegro.pl/oferta/lorelli-wozek-spacerowy-spacerowka-obrotowa-do-22kg-przod-tyl-makaya-beige-18020433902
https://allegro.pl/oferta/wozek-spaceowka-lekka-mini-by-easywalker-buggy-turn-360-lekki-obrotowa-13712650996
Ruchoma rączka:
https://www.instagram.com/p/DXed0KODMEv/?igsh=MTFtamk2ZmVya3dlag==
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Ja zakrywam daszek mocniej o odsłaniam boki i nogi na zasłonięte
ale te wózki wyglądają spoko, nie znam tych modeli. Ciekawe jakie mają opinie
35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
AnnaMD wrote:Ja zakrywam daszek mocniej o odsłaniam boki i nogi na zasłonięte
ale te wózki wyglądają spoko, nie znam tych modeli. Ciekawe jakie mają opinie 
No właśnie wolałabym zobaczyć je na żywo i sprawdzić a nie kupować tak na ślepo z allegro 😊 jednak spacerówka jest na dłużej i musi być wygodna
wombi lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
A mierzyłaś te parasolkę do spacerówki ? Zastanawiam się czy taka duża nie będzie wadzić o daszekAndzia wrote:Ja mam parasolkę i spokojnie mogę nią manewrować tak że dziecko na swoim ciele ma cień, ale szukaj jak największego (ja kupiłam 70 cm i żałuję że nie rzuciły mi się w oczy że są 80 cm).
Ja nie jestem anty osłonka ale serio polecam wsadzić głowę do gondoli z rozłożonym daszkiem i już wtedy poczujecie te saune 🥵starania od lipiec 2021
Ja: 34 lata
Hashimoto, IO, Endometrioza, Mięśniaki
10.2024 - start IVF
10.2024 - stymulacja; punkcja -> 3 blastocysty
21.11.2024 - 1 transfer; 21 dpt poronienie samoistne
27.01.2025 - 2 transfer; 23 dpt poronienie samoistne
7.07.2025 - 3 transfer; beta: 11dpt - 89; 14dpt - 251
2ximmunoglobuiny, prolutex, neoparin, acard, luteina, progersteron besins, duphsto, estrofem, oestrogel
6+2 CRL 0,42cm
7+0 CRL 1,08cm -> mikro plamienie
7+2 CRL 1,22cm
9+2 CRL 2,38cm
24.03.2026❤️Albert CC 4240g, 59cm





