🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
-
WIADOMOŚĆ
-
Ale mnie rozbawiło to co napisałaśAndzia wrote:No właśnie wolałabym zobaczyć je na żywo i sprawdzić a nie kupować tak na ślepo z allegro 😊 jednak spacerówka jest na dłużej i musi być wygodna

Przypomniało mi się jak w połowie lipca kupiłam dla Julki taką małą lekką spacerówkę a na początku września powiedziała że ona już jeździć nie będzie 🙈 i moje dziecko mając rok i 10 miesiecy przestała używać wózka 😳
Wtedy dopiero zaczęła się jazda 🤣START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
zieloneswiatlo wrote:A mierzyłaś te parasolkę do spacerówki ? Zastanawiam się czy taka duża nie będzie wadzić o daszek
Nie mam jeszcze spacerówki 😊 te parasolkę możesz mieć wyżej lub niżej w zależności jak przypniesz do wózka więc nie powinna wadzić o daszek 😊a
Jak chcesz to moge wieczorem zmierzyć jaka jest całkowita długość rączki 😊Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
wombi wrote:Ale mnie rozbawiło to co napisałaś

Przypomniało mi się jak w połowie lipca kupiłam dla Julki taką małą lekką spacerówkę a na początku września powiedziała że ona już jeździć nie będzie 🙈 i moje dziecko mając rok i 10 miesiecy przestała używać wózka 😳
Wtedy dopiero zaczęła się jazda 🤣
Co dziecko to inaczej więc wole na zaś kupić taką na dłużej 😊
Mojej siostry córka do 4 roku życia jeździła w spacerówce bo zawsze po godzinie strasznie bolały nogi i była taka zmęczona 🤣
Koleżanka ma córki 6 i 4 lata i dopiero teraz odłożyła podwójną spacerówkę bo starsza woli rower ale ta młodsza domaga sie spacerówki więc wyciągnęła jedynke po pierwszej 😊
Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 16:23
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Moja gwiazda jak się zmęczyła to chciała na rączki 🙈 ale do wózka beeeeAndzia wrote:Co dziecko to inaczej więc wole na zaś kupić taką na dłużej 😊
Mojej siostry córka do 4 roku życia jeździła w spacerówce bo zawsze po godzinie strasznie bolały nogi i była taka zmęczona 🤣
Koleżanka ma córki 6 i 4 lata i dopiero teraz odłożyła podwójną spacerówkę bo starsza woli rower ale ta młodsza domaga sie spacerówki więc wyciągnęła jedynke po pierwszej 😊
W końcu kupiłam takie nosidło biodrowe na bok, bo by mnie wykończyła
Tak zazdrościłam innym rodzicom co ich dzieci do 3 rz i dłużej jeździły w wózkachSTART 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
wombi wrote:Moja gwiazda jak się zmęczyła to chciała na rączki 🙈 ale do wózka beeee
W końcu kupiłam takie nosidło biodrowe na bok, bo by mnie wykończyła
Tak zazdrościłam innym rodzicom co ich dzieci do 3 rz i dłużej jeździły w wózkach
Umarłabym jakbym musiała nosić na rękach 🫣 o tym nosidłe też myślę żeby mieć na zaś, jaki polecasz? 😊
Moja waży ponad 6 kilo i już mi niewygodnie ale na szczęście ona lubi rączki na 5 minut żeby coś zobaczyć (gorzej ze spaniem bo lubi jak ją trzymam na rękach ale od wczoraj wieczora ucze ją zasypiać obok mnie)Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Ja mam takie nosidło wspomagające WildrideAndzia wrote:Umarłabym jakbym musiała nosić na rękach 🫣 o tym nosidłe też myślę żeby mieć na zaś, jaki polecasz? 😊
Moja waży ponad 6 kilo i już mi niewygodnie ale na szczęście ona lubi rączki na 5 minut żeby coś zobaczyć (gorzej ze spaniem bo lubi jak ją trzymam na rękach ale od wczoraj wieczora ucze ją zasypiać obok mnie)
Kupiłam używane na Vinted bo to co mi się podobało to 400zl a nie wiedziałam czy młoda zaakceptuje
Andzia lubi tę wiadomość
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Matki dla nas wszystkich! 🤍🥰
Jesteście najwspanialszymi mamusiami dla swoich dzieci, świętujcie dzisiaj, nawet jeśli to świętowanie w tym roku oznacza „tylko” wypicie ciepłej kawy, uśmiech malucha albo marzenia o przespaniu dłużej niż 3 godz ciągiem 😉
wombi, Muczylando, Santi_14, Monixma, zieloneswiatlo, Lilithgirl, AnnaMD, Aqkaracza, Domi0307, DorisParis2000, Thoruviel, Pat87 lubią tę wiadomość
• 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
• 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
• 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
✨ 16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

-
Wszystkiego najlepszego mamuśki.
Niech to będzie wspaniały dzień
Moje dzieci z tej okazji pospały trochę dłużej (pomijam że mały usnął o 23 i budził się co 2h), dałam radę zrobić sobie omleta na śniadanie i wypić kawkę a teraz mąż wziął kilka godzin opieki w pracy i siedzę u fryzjera 😍
Tak można żyć 😁
Santi_14, Monixma, Lilithgirl, Aqkaracza, Domi0307, Thoruviel, Pat87, Valletta lubią tę wiadomość
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy!❤️🥰
Monixma, Aqkaracza, Domi0307, Thoruviel, Santi_14, Pat87 lubią tę wiadomość
🙋♀️ 38
❌
MTHFR-2xhetero
PAI-homo
Insulinooporności, hiperinsulinemia
Hashimoto
KIR AA
Adeno
Cross-match 24,9
✅ AMH - 5,2
🙋🏻♂️ 39
❌ Teratozoospermia
Syn 18' (3 l.starań)
Obecnie: 5,5r.
IUI 24' ❌❌❌
8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
24.10. ET 2.1.2 ❌
22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌
27.12.💉Diphereline
08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
16.01.💉Menopur 300
22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
14.03, 11.04 💉 diphereline
9.05 FET❄️ 5.1.1
5dpt II😍
6dpt 16,10
8dpt 67,9
10dpt 130
12dpt 268
14dpt 763
18dpt 3730
24dpt 15863❤️
Staś💜
33+3tc, 2030g, 44cm

-
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU RODZICÓW URODZONYCH DZIĘKI METODZIE IN VITRO
Szanowne Forumowiczki,
za zgodą adminek chciałabym serdecznie zaprosić do udziału w moich badaniach. Od kilku lat na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza prowadzę badania poświęcone psychologicznym aspektom leczenia z wykorzystaniem procedury in vitro. Tym razem chciałabym zaprosić do udziału w moich badaniach osoby, którym dzięki tej metodzie udało się zostać rodzicem.
Badanie składa się z WYWIADU ONLINE w dogodnym terminie oraz wypełnienia dwóch krótkich formularzy i jest w pełni poufne.
Dla uczestników, którzy wezmą udział w wywiadzie przewidziany jest upominek: KOD ZAKUPOWY do EMPIK-u o wartości 200 zł.
Biorąc udział w moich badaniach:
pomogą mi Państwo lepiej zrozumieć i wspierać rodziców, których droga do upragnionego dziecka wiązała się z koniecznością leczenia i korzystania z obciążających procedur medycznych
pomogą Państwo upowszechniać wiedzę na temat rodzicielstwa po in vitro
bardzo gorąco zapraszam do udziału w badaniu mężczyzn także jak najbardziej można przekazywać informacje o badaniu ojcom – ich punkt widzenia na sprawy związane z in vitro i rodzicielstwem jest bardzo słabo reprezentowany w badaniach psychologicznych
Osoby zainteresowane udziałem proszę o kontakt na adres mailowy: <[email protected]>
Wystarczy krótka informacja, że jest Pani/Pan zainteresowana i w odpowiedzi wyślę linka do formularza zgłoszeniowego.
Twoja historia ma znaczenie – zapraszam do udziału!
dr Marta Mrozowicz-Wrońska
Wydział Psychologii i Kognitywistyki
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 15:32
wombi, Valletta lubią tę wiadomość
Jest psycholożką-badaczką. Pracuję na UAM w Poznaniu. Prowadzę projekt naukowy poświęcony psychologicznym aspektom doświadczenia leczenia metodą in vitro. -
zieloneswiatlo dopiero teraz byłam w stanie zmierzyć. 40cm parasolka a rączka 36cm (jak się wkłada parasolke do rączki to tak na głębokość 1.5cm
zieloneswiatlo lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Cześć dziewczyny! Co tam u was słychać? Jak poziom waszej ogólnej energii?
Po opowiadajcie coś - jak wam maluchy w nocy śpią? Co nowego potrafią? Chwalcie się a i żalcie przy okazji ❤️
U nas nocki od jakiegoś czasu całkiem ok - pierwsze karmienie po około 5h a później to już różnie co 2-2,5 h czasami już od 5:00 ze mną w łóżku to jeszcze dośpi
Ogólnie jest z niego cudowny śmieszek (miła odmiana po starszaku) lubi prowadzić ze mną poważne dyskusję. Troszkę jest marudny przez te ostatnie upały we ciągu dnia ale mało wychodziliśmy na dwór - większość w domku
Czuję się zmęczona powiem wam, najgorsze są dni jak mąż jest w pracy w ciągu dnia wyjeżdża o 5:30 a wraca o 19:30 (jest to zazwyczaj 7 dni w miesiącu bo pracuje w takim fajnym systemie dyżurów, i ma też tyle samo nocnych dyżurów w miesiącu ale te są ok bo w nocy i tak śpimy jedynym problemem jest wtedy wspólne usypianie bo zanurzam rytuał wieczorny starszaka ale nie protestuje 💪🏼)
aaaania87, Thoruviel, zieloneswiatlo lubią tę wiadomość
Adaś 20.06.2021 ❤️
Zbysiu 25.02.2026 ❤️
1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌
2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅
START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌
4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

-
Santi_14 wrote:Cześć dziewczyny! Co tam u was słychać? Jak poziom waszej ogólnej energii?
Po opowiadajcie coś - jak wam maluchy w nocy śpią? Co nowego potrafią? Chwalcie się a i żalcie przy okazji ❤️
U nas nocki od jakiegoś czasu całkiem ok - pierwsze karmienie po około 5h a później to już różnie co 2-2,5 h czasami już od 5:00 ze mną w łóżku to jeszcze dośpi
Ogólnie jest z niego cudowny śmieszek (miła odmiana po starszaku) lubi prowadzić ze mną poważne dyskusję. Troszkę jest marudny przez te ostatnie upały we ciągu dnia ale mało wychodziliśmy na dwór - większość w domku
Czuję się zmęczona powiem wam, najgorsze są dni jak mąż jest w pracy w ciągu dnia wyjeżdża o 5:30 a wraca o 19:30 (jest to zazwyczaj 7 dni w miesiącu bo pracuje w takim fajnym systemie dyżurów, i ma też tyle samo nocnych dyżurów w miesiącu ale te są ok bo w nocy i tak śpimy jedynym problemem jest wtedy wspólne usypianie bo zanurzam rytuał wieczorny starszaka ale nie protestuje 💪🏼)
Bateria wyczerpana 😆 ale chyba bardziej przez kwestie ogarniania 2 małych dzieci 👶🏼👶🏼
Młodszy śpi ostatnio słabo, ma problemy z usypianiem - ja nie bujam - poprostu leżymy i mu śpiewam - ale trwa to nawet do godziny. Zasypia koło 21, po 3h cycek - ale nie wybudzam - karmie na śpiocha, potem koło 2/3 i od tego momentu zaczyna się rzucać po łóżku 🙃 macha rękoma, nogami, przewraca się na bok - czasem niechcący na brzuch i wtedy nie ma jak wrócić ☺️ dobrze że śpimy razem - jedną ręką go ogarniam z jednym otwartym okiem. Zdarza mi się oberwać
W trakcie dnia na polubił się z babybjornem - więc mam chwilę na ogarnięcie z wierzchu chaty ☺️ na macie też chwilę pobawi się sam zabawkami. Zaczal nieudolnie poruszać się po macie - do pelzania chyba już niedaleko, zdarza się że podnosi tą ciężką pupę 💪🏻 wiec może za jakiś czas coś poczworakuje. I zaczął gugac więcej - bo mało wcześniej tych dźwięków było - właściwie same piski.
Z fajnych miłych rzeczy w trakcie zasypiania dotyka mnie po twarzy i się śmieje - słodkie to takie ❤️
Szybko ten czas leci, mimo że ciężko chciałoby się zatrzymać te chwile.
Santi_14 lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny u nas od 2 dni totalna mamoza. Nawet jak ktoś się zbliża i do niego mówi to jest ryk. Na męża reaguje tak samo. Nie mogę nawet się umyć. Błagam powiedzcie że to przejdzie i to kwestia skoku rozwojowego.♀ 35 lat
niedoczynność tarczycy
♂ 36 lat
oligospermia
🐕🦺 7 lat
pudel 🤪
📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
📅 23.07 transfer ❌
📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
📅 25.10 transfer ❌
📅18.11.2024 zmiana kliniki
📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

-
U nas są lepsze i gorsze dni.
Też z usypianiem gorzej bo czasem mam wrażenie że już śpi, tylko wychodzę z pokoju i ryk. Wczoraj dopiero po 21 usnął jak go lulalamna rękach.
W nocy pobudki co 2-3 godz ale jemy na śpiocha, mojego śpiocha hahaha
Wpycha się też ręce do samego gardła i rzyga 🤦♀️ uwielbiam te nowe umiejętności dzieci
Julka robiła tak samo
Ja już myślę i powrocie do pracy, muszę zacząć robi coś ambitniejszego bo oszaleje dlatego wracam w sierpniu na pół etatu
Santi_14 lubi tę wiadomość
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026 -
Ja od 4 dni uczę młodą zasypiania na drzemki w dostawce z moją obecnością lub beze mnie a na nocne spanie jestem z nią w pokoju, myślałam że bedzie trudno a o dziwo poszła w to odrazu 🫣 smoczek, pieluszka, dźwięk swierczy i szumu morza z kołyski i młoda odrazu sama się usypia 🤞 wiadomo powierci się tak z 10 minut ale moim zdaniem i tak szybko zasypia. Modlę się o jak najwiecej takich dni i żebym już nie musiała lulać na rękach 🤣
Santi_14 lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
wombi wrote:U nas są lepsze i gorsze dni.
Też z usypianiem gorzej bo czasem mam wrażenie że już śpi, tylko wychodzę z pokoju i ryk. Wczoraj dopiero po 21 usnął jak go lulalamna rękach.
W nocy pobudki co 2-3 godz ale jemy na śpiocha, mojego śpiocha hahaha
Wpycha się też ręce do samego gardła i rzyga 🤦♀️ uwielbiam te nowe umiejętności dzieci
Julka robiła tak samo
Ja już myślę i powrocie do pracy, muszę zacząć robi coś ambitniejszego bo oszaleje dlatego wracam w sierpniu na pół etatu
Haha jakbym czytała o swoim. Ja to mam wrażenie że próbuje się dostać do migdałków 🤣♀ 35 lat
niedoczynność tarczycy
♂ 36 lat
oligospermia
🐕🦺 7 lat
pudel 🤪
📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
📅 23.07 transfer ❌
📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
📅 25.10 transfer ❌
📅18.11.2024 zmiana kliniki
📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

-
U nas spanko od samego początku to nie problem wygraliśmy na loterii bo mała odkąd wróciliśmy z szpitala zasypiała na noc o 19 i tak do teraz jej zostało, pierwsze karmienie przeważnie 3:30 lub 5 rano a w ciągu dnia co 3-4h
Za to ulewanie pomimo picia mleka AR nie ustąpiło i cóż musimy się z tym jakoś zmierzyć, mam ogromną nadzieję że jak tylko usiądzie to jej to przejdzie.. przez to wszystko zaczęła okropnie wrzeszczeć przy przebieraniu totalnie tego nie lubi ale nie dziwię się jak czasem w ciągu godziny potrafię przebrać ją z 5 razy.
No i nie mogę doczekać się rozszerzania diety 😆 jak to będzie, co jej zasmakuje itd itp
Za tydzień nasza pierwsza podróż samolotem, póki co byliśmy z nią w górach i była grzeczna jak aniołek, w samochodzie śpi całą drogę oby nic się nie zmieniło 🫣😅
Również myślę nachodzą mnie myśli co dalej z pracą i chyba zrobię jakiś kurs, przebranżowię się chciałabym bym z małą jak najdłużej w domu ale życie jest życiem…
13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
7.01.2025 I transfer ❄️
12.01.2025 na teście ⏸️
15.01.2025 🔬🩸
8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
13dpt - B-HCG 8,8
23.06.2025 II transfer ❄️
01.07.2025 🔬🩸
8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
10dpt - B-HCG 186 PROG 26
12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
38dpt - CRL 1,50cm
10tc - CRL 3,38cm

-
BangBang wrote:U nas spanko od samego początku to nie problem wygraliśmy na loterii bo mała odkąd wróciliśmy z szpitala zasypiała na noc o 19 i tak do teraz jej zostało, pierwsze karmienie przeważnie 3:30 lub 5 rano a w ciągu dnia co 3-4h
Za to ulewanie pomimo picia mleka AR nie ustąpiło i cóż musimy się z tym jakoś zmierzyć, mam ogromną nadzieję że jak tylko usiądzie to jej to przejdzie.. przez to wszystko zaczęła okropnie wrzeszczeć przy przebieraniu totalnie tego nie lubi ale nie dziwię się jak czasem w ciągu godziny potrafię przebrać ją z 5 razy.
No i nie mogę doczekać się rozszerzania diety 😆 jak to będzie, co jej zasmakuje itd itp
Za tydzień nasza pierwsza podróż samolotem, póki co byliśmy z nią w górach i była grzeczna jak aniołek, w samochodzie śpi całą drogę oby nic się nie zmieniło 🫣😅
Również myślę nachodzą mnie myśli co dalej z pracą i chyba zrobię jakiś kurs, przebranżowię się chciałabym bym z małą jak najdłużej w domu ale życie jest życiem…
Zazdroszczę wam dziewczyny tych wakacji 🫣 moja młoda jak dotknie fotelika to już jest wkurzona 🤦 ale odkąd już mogłam pozbyć sie tych dodatkowych poduszek w foteliku to jest o niebo lepiej ale i tak na dłuższą jazde aktualnie nie ma szans 🫣
Ja do pracy wracam najwcześniej po macierzyńskim.
Czas tak szybko leci że nie odbiore sobie tej przyjemności i chce być przy niej przez pierwszy rok a później praca o ile będę miała co zrobić z młodą bo jak miała miesiąc to ją chciałam zapisać do żłobka na roczek i już usłyszałam że nie ma miejsc 🫣Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Ja już po doświadczeniach z Julka złożyłam podanie do żłobka od razu jak mały dostał pesel
START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
HSG, laparo, histero, IUI
01.2016 I ICSI 🙁 7A1
05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
06.2020 III IMSI 0
06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
14.02.2022 FET 3aa
6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
25dpt ❤️ 6t2d
12+5 usg prenatalne OK 👧
22+2 połówkowe Ok 👧
30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
---
22.07.2024 FET 🙁 5bb
16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
03.2025 V IVF - 2aa ❄️
29.05.2025 FET 2aa ostatni
6dpt ⏸
7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
12+5 usg prenatalne OK 👦
21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026





