Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 25 maja, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    No właśnie wolałabym zobaczyć je na żywo i sprawdzić a nie kupować tak na ślepo z allegro 😊 jednak spacerówka jest na dłużej i musi być wygodna
    Ale mnie rozbawiło to co napisałaś :D
    Przypomniało mi się jak w połowie lipca kupiłam dla Julki taką małą lekką spacerówkę a na początku września powiedziała że ona już jeździć nie będzie 🙈 i moje dziecko mając rok i 10 miesiecy przestała używać wózka 😳
    Wtedy dopiero zaczęła się jazda 🤣

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 maja, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zieloneswiatlo wrote:
    A mierzyłaś te parasolkę do spacerówki ? Zastanawiam się czy taka duża nie będzie wadzić o daszek

    Nie mam jeszcze spacerówki 😊 te parasolkę możesz mieć wyżej lub niżej w zależności jak przypniesz do wózka więc nie powinna wadzić o daszek 😊a
    Jak chcesz to moge wieczorem zmierzyć jaka jest całkowita długość rączki 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 maja, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Ale mnie rozbawiło to co napisałaś :D
    Przypomniało mi się jak w połowie lipca kupiłam dla Julki taką małą lekką spacerówkę a na początku września powiedziała że ona już jeździć nie będzie 🙈 i moje dziecko mając rok i 10 miesiecy przestała używać wózka 😳
    Wtedy dopiero zaczęła się jazda 🤣

    Co dziecko to inaczej więc wole na zaś kupić taką na dłużej 😊
    Mojej siostry córka do 4 roku życia jeździła w spacerówce bo zawsze po godzinie strasznie bolały nogi i była taka zmęczona 🤣
    Koleżanka ma córki 6 i 4 lata i dopiero teraz odłożyła podwójną spacerówkę bo starsza woli rower ale ta młodsza domaga sie spacerówki więc wyciągnęła jedynke po pierwszej 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja, 16:23

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 25 maja, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Co dziecko to inaczej więc wole na zaś kupić taką na dłużej 😊
    Mojej siostry córka do 4 roku życia jeździła w spacerówce bo zawsze po godzinie strasznie bolały nogi i była taka zmęczona 🤣
    Koleżanka ma córki 6 i 4 lata i dopiero teraz odłożyła podwójną spacerówkę bo starsza woli rower ale ta młodsza domaga sie spacerówki więc wyciągnęła jedynke po pierwszej 😊
    Moja gwiazda jak się zmęczyła to chciała na rączki 🙈 ale do wózka beeee
    W końcu kupiłam takie nosidło biodrowe na bok, bo by mnie wykończyła
    Tak zazdrościłam innym rodzicom co ich dzieci do 3 rz i dłużej jeździły w wózkach

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 25 maja, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Moja gwiazda jak się zmęczyła to chciała na rączki 🙈 ale do wózka beeee
    W końcu kupiłam takie nosidło biodrowe na bok, bo by mnie wykończyła
    Tak zazdrościłam innym rodzicom co ich dzieci do 3 rz i dłużej jeździły w wózkach

    Umarłabym jakbym musiała nosić na rękach 🫣 o tym nosidłe też myślę żeby mieć na zaś, jaki polecasz? 😊
    Moja waży ponad 6 kilo i już mi niewygodnie ale na szczęście ona lubi rączki na 5 minut żeby coś zobaczyć (gorzej ze spaniem bo lubi jak ją trzymam na rękach ale od wczoraj wieczora ucze ją zasypiać obok mnie)

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 25 maja, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Umarłabym jakbym musiała nosić na rękach 🫣 o tym nosidłe też myślę żeby mieć na zaś, jaki polecasz? 😊
    Moja waży ponad 6 kilo i już mi niewygodnie ale na szczęście ona lubi rączki na 5 minut żeby coś zobaczyć (gorzej ze spaniem bo lubi jak ją trzymam na rękach ale od wczoraj wieczora ucze ją zasypiać obok mnie)
    Ja mam takie nosidło wspomagające Wildride
    Kupiłam używane na Vinted bo to co mi się podobało to 400zl a nie wiedziałam czy młoda zaakceptuje

    Andzia lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Puszkina Autorytet
    Postów: 1960 5826

    Wysłany: 26 maja, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Matki dla nas wszystkich! 🤍🥰
    Jesteście najwspanialszymi mamusiami dla swoich dzieci, świętujcie dzisiaj, nawet jeśli to świętowanie w tym roku oznacza „tylko” wypicie ciepłej kawy, uśmiech malucha albo marzenia o przespaniu dłużej niż 3 godz ciągiem 😉

    wombi, Muczylando, Santi_14, Monixma, zieloneswiatlo, Lilithgirl, AnnaMD, Aqkaracza, Domi0307, DorisParis2000, Thoruviel, Pat87 lubią tę wiadomość

    • 2021: 1cs ciąza naturalna, 10tc poronienie, zaśniad groniasty częściowy💔
    • 2023-2024: IVF nr 1, 2 i 3.
    • 2025 IVF nr 4 -> 22.04.25 IV FET ❄️ 4AB, beta 7dpt: 90.77, 24dpt: serduszko bije
    16.12.25 19:27 Witaj na świecie Synku ❤️ ✨
    Wcześniak 36+5, próba SN zakończona CC, 2930g i 57cm szczęścia, Apgar 10/10

    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 26 maja, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego mamuśki.
    Niech to będzie wspaniały dzień
    Moje dzieci z tej okazji pospały trochę dłużej (pomijam że mały usnął o 23 i budził się co 2h), dałam radę zrobić sobie omleta na śniadanie i wypić kawkę a teraz mąż wziął kilka godzin opieki w pracy i siedzę u fryzjera 😍
    Tak można żyć 😁

    Santi_14, Monixma, Lilithgirl, Aqkaracza, Domi0307, Thoruviel, Pat87, Valletta lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Dariana Autorytet
    Postów: 3846 6007

    Wysłany: 26 maja, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy!❤️🥰

    Monixma, Aqkaracza, Domi0307, Thoruviel, Santi_14, Pat87 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️ 38

    MTHFR-2xhetero
    PAI-homo
    Insulinooporności, hiperinsulinemia
    Hashimoto
    KIR AA
    Adeno
    Cross-match 24,9
    ✅ AMH - 5,2

    🙋🏻‍♂️ 39
    ❌ Teratozoospermia

    Syn 18' (3 l.starań)
    Obecnie: 5,5r.

    IUI 24' ❌❌❌

    8.10.24 mensinorm 75 jedn., Rekovelle 7 mcg, od 5dc Orgalutran 0,25mg
    19.10. punkcja - 7🥚, 6 dojrzałych, 3 MII
    2 blastki (2.1.2 i ❄️5.1.2)
    24.10. ET 2.1.2 ❌
    22.11. FET ❄️ 5.1.2 ❌

    27.12.💉Diphereline
    08.01.25 💉Ovaleap 150 💉Menopur 150
    16.01.💉Menopur 300
    22.01. Punkcja: 13🥚, 10 zapłodnionych, 7 MII,
    5 doba ❄️2.1.1 ❄️2.1.2
    6 doba ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.2 ❄️4.2.2.
    14.03, 11.04 💉 diphereline
    9.05 FET❄️ 5.1.1
    5dpt II😍
    6dpt 16,10
    8dpt 67,9
    10dpt 130
    12dpt 268
    14dpt 763
    18dpt 3730
    24dpt 15863❤️

    Staś💜
    33+3tc, 2030g, 44cm

    age.png
  • Marta Mrozowicz-Wrońska Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 26 maja, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W BADANIU RODZICÓW URODZONYCH DZIĘKI METODZIE IN VITRO

    Szanowne Forumowiczki,

    za zgodą adminek chciałabym serdecznie zaprosić do udziału w moich badaniach. Od kilku lat na Wydziale Psychologii i Kognitywistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza prowadzę badania poświęcone psychologicznym aspektom leczenia z wykorzystaniem procedury in vitro. Tym razem chciałabym zaprosić do udziału w moich badaniach osoby, którym dzięki tej metodzie udało się zostać rodzicem.
    Badanie składa się z WYWIADU ONLINE w dogodnym terminie oraz wypełnienia dwóch krótkich formularzy i jest w pełni poufne.
    Dla uczestników, którzy wezmą udział w wywiadzie przewidziany jest upominek: KOD ZAKUPOWY do EMPIK-u o wartości 200 zł.
    Biorąc udział w moich badaniach:
     pomogą mi Państwo lepiej zrozumieć i wspierać rodziców, których droga do upragnionego dziecka wiązała się z koniecznością leczenia i korzystania z obciążających procedur medycznych
     pomogą Państwo upowszechniać wiedzę na temat rodzicielstwa po in vitro
     bardzo gorąco zapraszam do udziału w badaniu mężczyzn także jak najbardziej można przekazywać informacje o badaniu ojcom – ich punkt widzenia na sprawy związane z in vitro i rodzicielstwem jest bardzo słabo reprezentowany w badaniach psychologicznych

    Osoby zainteresowane udziałem proszę o kontakt na adres mailowy: <[email protected]>
    Wystarczy krótka informacja, że jest Pani/Pan zainteresowana i w odpowiedzi wyślę linka do formularza zgłoszeniowego.

    Twoja historia ma znaczenie – zapraszam do udziału!

    dr Marta Mrozowicz-Wrońska
    Wydział Psychologii i Kognitywistyki
    Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 15:32

    wombi, Valletta lubią tę wiadomość

    Jest psycholożką-badaczką. Pracuję na UAM w Poznaniu. Prowadzę projekt naukowy poświęcony psychologicznym aspektom doświadczenia leczenia metodą in vitro.
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 26 maja, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zieloneswiatlo dopiero teraz byłam w stanie zmierzyć. 40cm parasolka a rączka 36cm (jak się wkłada parasolke do rączki to tak na głębokość 1.5cm

    zieloneswiatlo lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2749 2596

    Wysłany: 28 maja, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Co tam u was słychać? Jak poziom waszej ogólnej energii?
    Po opowiadajcie coś - jak wam maluchy w nocy śpią? Co nowego potrafią? Chwalcie się a i żalcie przy okazji ❤️

    U nas nocki od jakiegoś czasu całkiem ok - pierwsze karmienie po około 5h a później to już różnie co 2-2,5 h czasami już od 5:00 ze mną w łóżku to jeszcze dośpi :)
    Ogólnie jest z niego cudowny śmieszek (miła odmiana po starszaku) lubi prowadzić ze mną poważne dyskusję. Troszkę jest marudny przez te ostatnie upały we ciągu dnia ale mało wychodziliśmy na dwór - większość w domku :)
    Czuję się zmęczona powiem wam, najgorsze są dni jak mąż jest w pracy w ciągu dnia wyjeżdża o 5:30 a wraca o 19:30 (jest to zazwyczaj 7 dni w miesiącu bo pracuje w takim fajnym systemie dyżurów, i ma też tyle samo nocnych dyżurów w miesiącu ale te są ok bo w nocy i tak śpimy jedynym problemem jest wtedy wspólne usypianie bo zanurzam rytuał wieczorny starszaka ale nie protestuje 💪🏼)

    aaaania87, Thoruviel, zieloneswiatlo lubią tę wiadomość

    Adaś 20.06.2021 ❤️
    Zbysiu 25.02.2026 ❤️

    1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
    01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌

    2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
    09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
    3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
    Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
    10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
    12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
    02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
    11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
    31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌

    4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
    Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
    10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

    event.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 28 maja, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Cześć dziewczyny! Co tam u was słychać? Jak poziom waszej ogólnej energii?
    Po opowiadajcie coś - jak wam maluchy w nocy śpią? Co nowego potrafią? Chwalcie się a i żalcie przy okazji ❤️

    U nas nocki od jakiegoś czasu całkiem ok - pierwsze karmienie po około 5h a później to już różnie co 2-2,5 h czasami już od 5:00 ze mną w łóżku to jeszcze dośpi :)
    Ogólnie jest z niego cudowny śmieszek (miła odmiana po starszaku) lubi prowadzić ze mną poważne dyskusję. Troszkę jest marudny przez te ostatnie upały we ciągu dnia ale mało wychodziliśmy na dwór - większość w domku :)
    Czuję się zmęczona powiem wam, najgorsze są dni jak mąż jest w pracy w ciągu dnia wyjeżdża o 5:30 a wraca o 19:30 (jest to zazwyczaj 7 dni w miesiącu bo pracuje w takim fajnym systemie dyżurów, i ma też tyle samo nocnych dyżurów w miesiącu ale te są ok bo w nocy i tak śpimy jedynym problemem jest wtedy wspólne usypianie bo zanurzam rytuał wieczorny starszaka ale nie protestuje 💪🏼)

    Bateria wyczerpana 😆 ale chyba bardziej przez kwestie ogarniania 2 małych dzieci 👶🏼👶🏼

    Młodszy śpi ostatnio słabo, ma problemy z usypianiem - ja nie bujam - poprostu leżymy i mu śpiewam - ale trwa to nawet do godziny. Zasypia koło 21, po 3h cycek - ale nie wybudzam - karmie na śpiocha, potem koło 2/3 i od tego momentu zaczyna się rzucać po łóżku 🙃 macha rękoma, nogami, przewraca się na bok - czasem niechcący na brzuch i wtedy nie ma jak wrócić ☺️ dobrze że śpimy razem - jedną ręką go ogarniam z jednym otwartym okiem. Zdarza mi się oberwać ;)

    W trakcie dnia na polubił się z babybjornem - więc mam chwilę na ogarnięcie z wierzchu chaty ☺️ na macie też chwilę pobawi się sam zabawkami. Zaczal nieudolnie poruszać się po macie - do pelzania chyba już niedaleko, zdarza się że podnosi tą ciężką pupę 💪🏻 wiec może za jakiś czas coś poczworakuje. I zaczął gugac więcej - bo mało wcześniej tych dźwięków było - właściwie same piski.

    Z fajnych miłych rzeczy w trakcie zasypiania dotyka mnie po twarzy i się śmieje - słodkie to takie ❤️

    Szybko ten czas leci, mimo że ciężko chciałoby się zatrzymać te chwile.

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 28 maja, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u nas od 2 dni totalna mamoza. Nawet jak ktoś się zbliża i do niego mówi to jest ryk. Na męża reaguje tak samo. Nie mogę nawet się umyć. Błagam powiedzcie że to przejdzie i to kwestia skoku rozwojowego.

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 28 maja, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas są lepsze i gorsze dni.
    Też z usypianiem gorzej bo czasem mam wrażenie że już śpi, tylko wychodzę z pokoju i ryk. Wczoraj dopiero po 21 usnął jak go lulalamna rękach.
    W nocy pobudki co 2-3 godz ale jemy na śpiocha, mojego śpiocha hahaha
    Wpycha się też ręce do samego gardła i rzyga 🤦‍♀️ uwielbiam te nowe umiejętności dzieci
    Julka robiła tak samo
    Ja już myślę i powrocie do pracy, muszę zacząć robi coś ambitniejszego bo oszaleje dlatego wracam w sierpniu na pół etatu

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 28 maja, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 4 dni uczę młodą zasypiania na drzemki w dostawce z moją obecnością lub beze mnie a na nocne spanie jestem z nią w pokoju, myślałam że bedzie trudno a o dziwo poszła w to odrazu 🫣 smoczek, pieluszka, dźwięk swierczy i szumu morza z kołyski i młoda odrazu sama się usypia 🤞 wiadomo powierci się tak z 10 minut ale moim zdaniem i tak szybko zasypia. Modlę się o jak najwiecej takich dni i żebym już nie musiała lulać na rękach 🤣

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 28 maja, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    U nas są lepsze i gorsze dni.
    Też z usypianiem gorzej bo czasem mam wrażenie że już śpi, tylko wychodzę z pokoju i ryk. Wczoraj dopiero po 21 usnął jak go lulalamna rękach.
    W nocy pobudki co 2-3 godz ale jemy na śpiocha, mojego śpiocha hahaha
    Wpycha się też ręce do samego gardła i rzyga 🤦‍♀️ uwielbiam te nowe umiejętności dzieci
    Julka robiła tak samo
    Ja już myślę i powrocie do pracy, muszę zacząć robi coś ambitniejszego bo oszaleje dlatego wracam w sierpniu na pół etatu

    Haha jakbym czytała o swoim. Ja to mam wrażenie że próbuje się dostać do migdałków 🤣

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • BangBang Autorytet
    Postów: 336 733

    Wysłany: 28 maja, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spanko od samego początku to nie problem wygraliśmy na loterii bo mała odkąd wróciliśmy z szpitala zasypiała na noc o 19 i tak do teraz jej zostało, pierwsze karmienie przeważnie 3:30 lub 5 rano a w ciągu dnia co 3-4h
    Za to ulewanie pomimo picia mleka AR nie ustąpiło i cóż musimy się z tym jakoś zmierzyć, mam ogromną nadzieję że jak tylko usiądzie to jej to przejdzie.. przez to wszystko zaczęła okropnie wrzeszczeć przy przebieraniu totalnie tego nie lubi ale nie dziwię się jak czasem w ciągu godziny potrafię przebrać ją z 5 razy.
    No i nie mogę doczekać się rozszerzania diety 😆 jak to będzie, co jej zasmakuje itd itp
    Za tydzień nasza pierwsza podróż samolotem, póki co byliśmy z nią w górach i była grzeczna jak aniołek, w samochodzie śpi całą drogę oby nic się nie zmieniło 🫣😅

    Również myślę nachodzą mnie myśli co dalej z pracą i chyba zrobię jakiś kurs, przebranżowię się chciałabym bym z małą jak najdłużej w domu ale życie jest życiem…

    13.12.2024 punkcja = 8 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    7.01.2025 I transfer ❄️
    12.01.2025 na teście ⏸️
    15.01.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 48,1 PROG 28,9
    10dpt - B-HCG 55,4 PROG 31
    13dpt - B-HCG 8,8
    23.06.2025 II transfer ❄️
    01.07.2025 🔬🩸
    8dpt - B-HCG 68,8 PROG 22,9
    10dpt - B-HCG 186 PROG 26
    12dpt - B-HCG 525,4 PROG 30,45
    14dpt - B-HCG 1392,8 PROG 25,86
    28dpt - CRL 0,47cm i 🩷 Baby Girl Zuza
    38dpt - CRL 1,50cm
    10tc - CRL 3,38cm
    event.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 29 maja, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BangBang wrote:
    U nas spanko od samego początku to nie problem wygraliśmy na loterii bo mała odkąd wróciliśmy z szpitala zasypiała na noc o 19 i tak do teraz jej zostało, pierwsze karmienie przeważnie 3:30 lub 5 rano a w ciągu dnia co 3-4h
    Za to ulewanie pomimo picia mleka AR nie ustąpiło i cóż musimy się z tym jakoś zmierzyć, mam ogromną nadzieję że jak tylko usiądzie to jej to przejdzie.. przez to wszystko zaczęła okropnie wrzeszczeć przy przebieraniu totalnie tego nie lubi ale nie dziwię się jak czasem w ciągu godziny potrafię przebrać ją z 5 razy.
    No i nie mogę doczekać się rozszerzania diety 😆 jak to będzie, co jej zasmakuje itd itp
    Za tydzień nasza pierwsza podróż samolotem, póki co byliśmy z nią w górach i była grzeczna jak aniołek, w samochodzie śpi całą drogę oby nic się nie zmieniło 🫣😅

    Również myślę nachodzą mnie myśli co dalej z pracą i chyba zrobię jakiś kurs, przebranżowię się chciałabym bym z małą jak najdłużej w domu ale życie jest życiem…

    Zazdroszczę wam dziewczyny tych wakacji 🫣 moja młoda jak dotknie fotelika to już jest wkurzona 🤦 ale odkąd już mogłam pozbyć sie tych dodatkowych poduszek w foteliku to jest o niebo lepiej ale i tak na dłuższą jazde aktualnie nie ma szans 🫣

    Ja do pracy wracam najwcześniej po macierzyńskim.
    Czas tak szybko leci że nie odbiore sobie tej przyjemności i chce być przy niej przez pierwszy rok a później praca o ile będę miała co zrobić z młodą bo jak miała miesiąc to ją chciałam zapisać do żłobka na roczek i już usłyszałam że nie ma miejsc 🫣

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 29 maja, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po doświadczeniach z Julka złożyłam podanie do żłobka od razu jak mały dostał pesel :)

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
‹‹ 455 456 457 458 459 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ