🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
-
WIADOMOŚĆ
-
zieloneswiatlo wrote:Dziewczyny jak wam idzie albo jak szło leżenie na brzuszku w okolicach 10 tygodnia ? Mały wpada w szał jak kładę go na brzuszku na matę albo nawet na łóżko. Jak Cie mogę jest u nas na nogach/ klatce piersiowej. Lubi pozycje leniwca i w ten to nosimy go bardzo często, bardzo dużo. Nie wiem co robić - staram się go nie męczyć na tym brzuchu i jak zaczyna płakać to go zabieram, ale to są naprawdę krótkie chwile na twardym podłożu.
Polecam leżenie na piłce. Naprawdę fajnie zdaje egzamin
zieloneswiatlo lubi tę wiadomość
♀ 35 lat
niedoczynność tarczycy
♂ 36 lat
oligospermia
🐕🦺 7 lat
pudel 🤪
📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
📅 23.07 transfer ❌
📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
📅 25.10 transfer ❌
📅18.11.2024 zmiana kliniki
📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

-
Miwka wrote:Polecam leżenie na piłce. Naprawdę fajnie zdaje egzamin

Widziałam takie ćwiczenia na filmikach profilu "klub malucha", super sprawa dla maluszka 😄Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
zieloneswiatlo wrote:Dziewczyny jak wam idzie albo jak szło leżenie na brzuszku w okolicach 10 tygodnia ? Mały wpada w szał jak kładę go na brzuszku na matę albo nawet na łóżko. Jak Cie mogę jest u nas na nogach/ klatce piersiowej. Lubi pozycje leniwca i w tej to nosimy go bardzo często, bardzo dużo. Nie wiem co robić - staram się go nie męczyć na tym brzuchu i jak zaczyna płakać to go zabieram, ale to są naprawdę krótkie chwile na twardym podłożu.
U nas było słabo właśnie w okolicach 2 mca.
Kładź go często ale na krótko, próbuj zainteresować jakąś zabawką albo swoją twarzą kładąc się na przeciwko
ta piłka też pomaga, ale jednak ćwiczenie na macie jest konieczne. U nas po mcu już szło w dobrą stronę
a w 4 już zaczął się sam obracać
więc da się to wypracować
-
Andzia wrote:Widziałam takie ćwiczenia na filmikach profilu "klub malucha", super sprawa dla maluszka 😄
Chyba tam właśnie widziałam
A ogólnie mojej koleżance poleciła to fizjoterapeutka, bo jej córka miała duże problemy z leżeniem na brzuszku i bardzo płakała. Dzięki piłce teraz wytrzymuje nawet dłużej na macie ❤️
Andzia, zieloneswiatlo lubią tę wiadomość
♀ 35 lat
niedoczynność tarczycy
♂ 36 lat
oligospermia
🐕🦺 7 lat
pudel 🤪
📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
📅 23.07 transfer ❌
📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
📅 25.10 transfer ❌
📅18.11.2024 zmiana kliniki
📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

-
A u nas pierwsza noc bez pobudki żadnej i bez karmienia - Hania spała od 19, ja od 20 😁 pobudka za to o 5:30,ale wybaczam po tylu godzinach spania ciągiem.
Za nami też pierwsze warzywo- dynia. Pierwszą łyżeczkę pomemlała i się rozpłakała 🫢 przy drugiej próbie poprzestała na krzywieniu się i pluciu 😅
Santi_14, wombi, Monixma, aaaania87, Honorka, AnnaMD, zieloneswiatlo, Rakieta_P🚀, Pat87 lubią tę wiadomość
-
Visenna 2.0 wrote:A u nas pierwsza noc bez pobudki żadnej i bez karmienia - Hania spała od 19, ja od 20 😁 pobudka za to o 5:30,ale wybaczam po tylu godzinach spania ciągiem.
Za nami też pierwsze warzywo- dynia. Pierwszą łyżeczkę pomemlała i się rozpłakała 🫢 przy drugiej próbie poprzestała na krzywieniu się i pluciu 😅
Gratulacje nocki! Brawo Haniu💪🏼
Rozszerzenie diety to dla mnie horror 😱🤦🏻♀️
Visenna 2.0 lubi tę wiadomość
Adaś 20.06.2021 ❤️
Zbysiu 25.02.2026 ❤️
1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌
2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅
START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌
4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

-
Visenna 2.0 wrote:A u nas pierwsza noc bez pobudki żadnej i bez karmienia - Hania spała od 19, ja od 20 😁 pobudka za to o 5:30,ale wybaczam po tylu godzinach spania ciągiem.
Za nami też pierwsze warzywo- dynia. Pierwszą łyżeczkę pomemlała i się rozpłakała 🫢 przy drugiej próbie poprzestała na krzywieniu się i pluciu 😅
Za nami 3 dni z brokułem 🥦 coś tam sobie pociumkal, a trochę powypychał językiem 😀
Zieloneswiatlo priv
Visenna 2.0 lubi tę wiadomość
-
Visenna 2.0, aaaania87 - nie znam się i nie wiem jak na tym etapie trzyma sie dziecko do karmienia w trakcie rozszerzenia diety ale jeśli macie krzesełka do karmienia to jakie polecacie? 😊
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Andzia wrote:Visenna 2.0, aaaania87 - nie znam się i nie wiem jak na tym etapie trzyma sie dziecko do karmienia w trakcie rozszerzenia diety ale jeśli macie krzesełka do karmienia to jakie polecacie? 😊
Ja mam zwykłego antilopa z ikea, dokupiłam tylko podnóżek i poduchę na siedzenie.
Ale my póki co na kolanach się karmimy
myślę że może za mc go posadzę i obłożę jakimiś ręcznikami. Powinno się w sumie do momentu siadu tak karmić - ale ciężko samemu.
Andzia lubi tę wiadomość
-
Dziewczyny po albo w trakcie regresu snu 4 miesiąca. Jak to u was wyglądało?
U nas od kilku dni przed snem nocnym płacz, wyginanie się, machanie nogami i krzyk mimo, że wszystko jest tak jak do tej pory. Nie zaśnie dopóki nie zmęczy się tym płaczem. Dotychczas 20 min lulania, odłożona do łóżeczka spała dalej, teraz się przebudzi jeszcze kilka razy i w nocy też częstsze pobudki mamy. Pilnuje OA, mamy wieczorną rutynę i nagle taka zmiana. Zastanawiam się czy to regres czy jakieś napięcie w związku z tym, że nauczyła się obracać na brzuch?09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
👩🦰 - 28l
21.05.25 Punkcja - 21 🥚
🧔♂️-34l
0% plemników
10.03.25 - biopsja jądra
27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
30.05.25 wizyta kontrolna
10.06.25 kontrola, 9DC
18.06 - transfer 4.1.1
24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
30.06 - 12dpt - beta - 1454
04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷

-
U nas dokładnie tak samo 🙂 tylko podnóżek i poducha dopiero zamówione.aaaania87 wrote:Ja mam zwykłego antilopa z ikea, dokupiłam tylko podnóżek i poduchę na siedzenie.
Ale my póki co na kolanach się karmimy
myślę że może za mc go posadzę i obłożę jakimiś ręcznikami. Powinno się w sumie do momentu siadu tak karmić - ale ciężko samemu.
Andzia lubi tę wiadomość
-
Mieliśmy taki epizod z płaczem przed snem nocnym jak Hania miała ok 3.5 miesiąca - dla mnie wyglądało to tak,że ona chciała sobie popłakać- kilka minut i potem spała jak aniołek. Trwało to jakieś 1,5 tygodnia.DorisParis2000 wrote:Dziewczyny po albo w trakcie regresu snu 4 miesiąca. Jak to u was wyglądało?
U nas od kilku dni przed snem nocnym płacz, wyginanie się, machanie nogami i krzyk mimo, że wszystko jest tak jak do tej pory. Nie zaśnie dopóki nie zmęczy się tym płaczem. Dotychczas 20 min lulania, odłożona do łóżeczka spała dalej, teraz się przebudzi jeszcze kilka razy i w nocy też częstsze pobudki mamy. Pilnuje OA, mamy wieczorną rutynę i nagle taka zmiana. Zastanawiam się czy to regres czy jakieś napięcie w związku z tym, że nauczyła się obracać na brzuch?
A ten słynny regres snu czwartego miesiąca,to się budziła na jedzenie 3 razy w nocy i drzemki w dzień tylko kontaktowe. -
DorisParis2000 wrote:Dziewczyny po albo w trakcie regresu snu 4 miesiąca. Jak to u was wyglądało?
U nas od kilku dni przed snem nocnym płacz, wyginanie się, machanie nogami i krzyk mimo, że wszystko jest tak jak do tej pory. Nie zaśnie dopóki nie zmęczy się tym płaczem. Dotychczas 20 min lulania, odłożona do łóżeczka spała dalej, teraz się przebudzi jeszcze kilka razy i w nocy też częstsze pobudki mamy. Pilnuje OA, mamy wieczorną rutynę i nagle taka zmiana. Zastanawiam się czy to regres czy jakieś napięcie w związku z tym, że nauczyła się obracać na brzuch?
Jak weszłam w 4 miesiąc to miałam taką sytuację że nie chciała zasnąć na żadne sposoby i darła się w niebogłosy 🫣 lulałam ją wydzierającą w niebogłosy a ja w tym czasie wspierałam ją i płakałam jak nigdy (serio wyłam hahah) 🤣🫣, ale to była jedna najgorsza sytuacja i z bezsilności dawałam jej spać długo na moich rękach 🫣 a na noc odkładałam ją po prawie godzinę lulania.
Za 8 dni mamy równe 4 miesiące a młoda od tygodnia usypia sie sama (kładę do dostawki ze smoczkiem pieluszką, puszczam szum morza i tak do 40 minut śpi na dobre ale oczywiście wierci sie jakbym odprawiała na niej egzorcyzmy i musi sie dziewucha nagadać ale nie muszę jej wogule dotykać 😊).
Rita23 lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Też mam czasem ochotę płakać razem z nią 🙈 czyli podobne sytuacje się u Was zdarzały także pozostaje nam przeczekać.
Kurczę zazdroszczę tego usypiania ze smoczkiem i pieluszka. Wszystkie znajome z dziećmi też mówiły, że dasz smoczek, włączysz kołysanki i będzie zasypiała … tylko u nas smoczek to największe zło. Jak tylko poczuje, że to smoczek to jest wypluwany na drugą stronę pokoju 😂09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
👩🦰 - 28l
21.05.25 Punkcja - 21 🥚
🧔♂️-34l
0% plemników
10.03.25 - biopsja jądra
27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
30.05.25 wizyta kontrolna
10.06.25 kontrola, 9DC
18.06 - transfer 4.1.1
24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
30.06 - 12dpt - beta - 1454
04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷

-
DorisParis2000 wrote:Też mam czasem ochotę płakać razem z nią 🙈 czyli podobne sytuacje się u Was zdarzały także pozostaje nam przeczekać.
Kurczę zazdroszczę tego usypiania ze smoczkiem i pieluszka. Wszystkie znajome z dziećmi też mówiły, że dasz smoczek, włączysz kołysanki i będzie zasypiała … tylko u nas smoczek to największe zło. Jak tylko poczuje, że to smoczek to jest wypluwany na drugą stronę pokoju 😂
Hahah nie no nie powiem bo czasem to milion razy muszę podać smoczka 🤣 ale jak wyrzuca to nie podawaj tylko niech leży i pogada do siebie 😊 puki nie płaczę to nie dotykaj 😊
Aha i zapomniałam że lampka z czerwonym światłem świeci ale lampka wsadzona do szafki a drzwi przesuwne przymknięte żebym ja troche widziała 🤣
Moja oczywiście jak gada sama ze sobą to nie jakoś cicho tylko sama siebie przeszykuje 😊Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 21:52
DorisParis2000 lubi tę wiadomość
Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Andzia wrote:Visenna 2.0, aaaania87 - nie znam się i nie wiem jak na tym etapie trzyma sie dziecko do karmienia w trakcie rozszerzenia diety ale jeśli macie krzesełka do karmienia to jakie polecacie? 😊
Ja polecam jakieś drewniane ze zdejmowanym stolikiem, my mamy timba po starszaku, które kiedyś się nazywało safety 1st. Antilopa z Ikei mamy i dziadków i na działce i to jest pułapka, nie ma dnia ani osoby która przechodzi obok i nie potknie sie o te tragiczne nogi 🙈 nawet mamy na Ig o tym widziałam 😂Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 22:24
Andzia, Thoruviel lubią tę wiadomość
35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
AnnaMD wrote:Ja polecam jakieś drewniane ze zdejmowanym stolikiem, my mamy timba po starszaku, które kiedyś się nazywało safety 1st. Antilopa z Ikei mamy i dziadków i na działce i to jest pułapka, nie ma dnia ani osoby która przechodzi obok i nie potknie sie o te tragiczne nogi 🙈 nawet mamy na Ig o tym widziałam 😂
Hahah widziałam taki filmik jak facet przez te nogi wyrzucił to krzesełko do wody 🤣🤣 ale myślałam że to taki żart 😂Staranie od 2017
03.2020- cb
👧:29lat
endomkit ✅
Amh 3.2 ✅
HSG- ❌(po HSG 👌)
Kir AA 😧
👦:34lat
Morfologia 3%
Koncentracja: 277.58 mln/ml
Całkowita liczba: 721.72 mln/ml
Klinika: 07.2024
sierpień IUI ❌
Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
Luty: Start 2 procedura
(Bemfola + orgalutran)
12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
Zapalenie❌- wyleczone 💪
28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9
🎀👶🎀10.02.2026
"Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi" -
Nie, naprawdę, u teściów to nawet pies się o to potykał 🙈
Teraz nie korzystamy już oczywiście ale na samą myśl że trzeba je będzie uruchomić to się wszyscy śmieją że znowu potykacz będzie 😅Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 23:09
35 i 39 lat.
starania od 12.2019
07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
27.09.21 II transfer 4.2.3
8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
23+2 połówkowe 523g chłopca
27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

Powrót po rodzeństwo.
Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
23.04.25 Transfer 4.2.2
4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
01.2026 40+1 SN 3630g ❤️

-
AnnaMD wrote:Nie, naprawdę, u teściów to nawet pies się o to potykał 🙈
Teraz nie korzystamy już oczywiście ale na samą myśl że trzeba je będzie uruchomić to się wszyscy śmieją że znowu potykacz będzie 😅
Nasze krzesełko stoi do teraz i nauczyliśmy się go obchodzić 😊 starszy nadal z niego korzysta. Teraz dojdzie drugie 😜Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 09:26
-
Dziewczyny, w piątek było to pierwsze szczepienie, a od soboty mamy problem z karmieniem. Do tej pory Olga dostawała 5-6 porcji mojego odciągniętego mleka i dwie porcje mm Hipp comfort (spadła mi w pewnym momencie ilość pokarmu więc weszliśmy na dokarmianie, ale nagle wtedy ustały problemy z jelitami, więc do 3 miesiąca mamy tak zostać). Od soboty jest problem prawie przy każdym jedzeniu, wypija trochę i przestaje ssać, zaczyna płakać i jak podaje znowu to znowu to samo. Próbowałam zmiany przepływu smoczka, innych butelek i kształtów smoczka, zmiana pozycji karmienia, zmiana temperatury, zawsze to samo. I na moim mleku i na mm. Nie widzę żadnych pleśniawek. Mam też wrażenie, że od tej soboty wzmocnił jej się znowu refluks i zastanawiam się czy to przez to jest taki dramat przy jedzeniu? Bo od soboty znowu więcej ulewa, odgina się w C po jedzeniu i potrafi ulać nawet 2h po jedzeniu. Odbijamy ją i trzymamy w pionie 30min do 1h, ma podniesione łóżeczko, już nie mam pojęcia co jeszcze zrobić. Syrop gastrotuss mam wrażenie, że tylko wzmagał u niej problem z gazami, a jak dawaliśmy kilka tygodni temu zagęszczacz to też był dużo większy płacz przy ciśnięciu kupy i bąków 😞 gdzieś mi też mignęło, że szczepienie na rotawirusy może w zmagać refluks, słyszałyście może o tym?
Jeszcze dodam, że wraz z podaniem jej tego mm, ja też przestałam jeść nabiał po sugestii pediatry.Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 09:41
👱🏼♀️ 29
Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
🙍♂️32
Niedoczynność tarczycy
Ciężka oligozoospermia
Kariotyp ✅Region Azf ✅
I Procedura krótka, ICSI
05.05.2025- start stymulacji
16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243







