Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną 🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️
Odpowiedz

🌨️❄️ Zimowe Mamy 2026 – po długiej drodze do marzenia ❄️🌨️

Oceń ten wątek:
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 1 czerwca, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zieloneswiatlo wrote:
    Dziewczyny jak wam idzie albo jak szło leżenie na brzuszku w okolicach 10 tygodnia ? Mały wpada w szał jak kładę go na brzuszku na matę albo nawet na łóżko. Jak Cie mogę jest u nas na nogach/ klatce piersiowej. Lubi pozycje leniwca i w ten to nosimy go bardzo często, bardzo dużo. Nie wiem co robić - staram się go nie męczyć na tym brzuchu i jak zaczyna płakać to go zabieram, ale to są naprawdę krótkie chwile na twardym podłożu.

    Polecam leżenie na piłce. Naprawdę fajnie zdaje egzamin :)

    zieloneswiatlo lubi tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 1 czerwca, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miwka wrote:
    Polecam leżenie na piłce. Naprawdę fajnie zdaje egzamin :)

    Widziałam takie ćwiczenia na filmikach profilu "klub malucha", super sprawa dla maluszka 😄

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 1 czerwca, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zieloneswiatlo wrote:
    Dziewczyny jak wam idzie albo jak szło leżenie na brzuszku w okolicach 10 tygodnia ? Mały wpada w szał jak kładę go na brzuszku na matę albo nawet na łóżko. Jak Cie mogę jest u nas na nogach/ klatce piersiowej. Lubi pozycje leniwca i w tej to nosimy go bardzo często, bardzo dużo. Nie wiem co robić - staram się go nie męczyć na tym brzuchu i jak zaczyna płakać to go zabieram, ale to są naprawdę krótkie chwile na twardym podłożu.

    U nas było słabo właśnie w okolicach 2 mca.
    Kładź go często ale na krótko, próbuj zainteresować jakąś zabawką albo swoją twarzą kładąc się na przeciwko :) ta piłka też pomaga, ale jednak ćwiczenie na macie jest konieczne. U nas po mcu już szło w dobrą stronę ;) a w 4 już zaczął się sam obracać :) więc da się to wypracować

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Miwka Autorytet
    Postów: 691 1271

    Wysłany: 1 czerwca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Widziałam takie ćwiczenia na filmikach profilu "klub malucha", super sprawa dla maluszka 😄

    Chyba tam właśnie widziałam ;) A ogólnie mojej koleżance poleciła to fizjoterapeutka, bo jej córka miała duże problemy z leżeniem na brzuszku i bardzo płakała. Dzięki piłce teraz wytrzymuje nawet dłużej na macie ❤️

    Andzia, zieloneswiatlo lubią tę wiadomość

    ♀ 35 lat
    niedoczynność tarczycy
    ♂ 36 lat
    oligospermia
    🐕‍🦺 7 lat
    pudel 🤪

    📅 17.06.2024 wizyta kwalifikacyjna ✔️
    📅 27.06 histeroskopia polipa (kolejna 🥲) ✔️
    📅 09.07 początek stymulacji [Mensinorm 150+75, Ganirelix 0,25] ✔️
    📅18.07 punkcja ✔️ ❄️❄️❄️
    📅 23.07 transfer ❌
    📅 18.09 transfer ❌ (ciążą biochemiczna)
    📅 25.10 transfer ❌
    📅18.11.2024 zmiana kliniki
    📅 03.01.2025 początek II stymulacji [Recovelle 15 + Orgalutran]
    📅15.01.2025 punkcja ❄️5.11 pgt❄️5.2.2?❄️3.2.2
    📅04.02.2025 histeroskopia +cd138+cd56
    📅11.06.2025 transfer ❄️5.11 pgt

    age.png
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 2 czerwca, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas pierwsza noc bez pobudki żadnej i bez karmienia - Hania spała od 19, ja od 20 😁 pobudka za to o 5:30,ale wybaczam po tylu godzinach spania ciągiem.
    Za nami też pierwsze warzywo- dynia. Pierwszą łyżeczkę pomemlała i się rozpłakała 🫢 przy drugiej próbie poprzestała na krzywieniu się i pluciu 😅

    Santi_14, wombi, Monixma, aaaania87, Honorka, AnnaMD, zieloneswiatlo, Rakieta_P🚀, Pat87 lubią tę wiadomość

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2749 2596

    Wysłany: 2 czerwca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    A u nas pierwsza noc bez pobudki żadnej i bez karmienia - Hania spała od 19, ja od 20 😁 pobudka za to o 5:30,ale wybaczam po tylu godzinach spania ciągiem.
    Za nami też pierwsze warzywo- dynia. Pierwszą łyżeczkę pomemlała i się rozpłakała 🫢 przy drugiej próbie poprzestała na krzywieniu się i pluciu 😅

    Gratulacje nocki! Brawo Haniu💪🏼

    Rozszerzenie diety to dla mnie horror 😱🤦🏻‍♀️

    Visenna 2.0 lubi tę wiadomość

    Adaś 20.06.2021 ❤️
    Zbysiu 25.02.2026 ❤️

    1️⃣12.2019 procedura IVF Polmedis Wrocław
    01.19 ET 8A - >2,3I/U ❌

    2️⃣09.2020 procedura IVF Angelius M.P.
    09.20 ET 8A -> 8dpt 16I/U, 10dpt 68I/U, 13dpt 220I/U, 20dpt 3673I/U -> zdrowy synek💙✅

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻
    3️⃣09.2023 IVF Invimed Wrocław
    Zarodki: 2x8A,4AA,4BB,2x8A
    10.23 - ET 2x 8A - >2,3I/U❌
    12.23 - FET 4AA - >2,3I/U❌
    02.24 - FET 4BB - >2,3 I/U❌
    11.24 - FET 2x8A 13dpt 50I/U, 15dpt 90I/U, 17dpt 133I/U, 19dpt 224I/U, 24dpt 804I/U, 31dpt 2033I/U,
    31.12.24 CP ->usunięcie p.jajowodu❌

    4️⃣ 05.2025 IVF Angelius M.P.🙏🏻❤️
    Zarodki:❄️❄️❄️ 4AB, 2x 3AA
    10.06.25 ET 8A 🍀 -> 8dpt 37I/U, 10dpt 108I/U, 14dpt 349mIU/mL, 17 dpt 919I/U, 20dpt 1937 I/U -> zdrowy synek💙✅

    event.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 2 czerwca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0 wrote:
    A u nas pierwsza noc bez pobudki żadnej i bez karmienia - Hania spała od 19, ja od 20 😁 pobudka za to o 5:30,ale wybaczam po tylu godzinach spania ciągiem.
    Za nami też pierwsze warzywo- dynia. Pierwszą łyżeczkę pomemlała i się rozpłakała 🫢 przy drugiej próbie poprzestała na krzywieniu się i pluciu 😅

    Za nami 3 dni z brokułem 🥦 coś tam sobie pociumkal, a trochę powypychał językiem 😀

    Zieloneswiatlo priv :)

    Visenna 2.0 lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 2 czerwca, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna 2.0, aaaania87 - nie znam się i nie wiem jak na tym etapie trzyma sie dziecko do karmienia w trakcie rozszerzenia diety ale jeśli macie krzesełka do karmienia to jakie polecacie? 😊

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 2 czerwca, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Visenna 2.0, aaaania87 - nie znam się i nie wiem jak na tym etapie trzyma sie dziecko do karmienia w trakcie rozszerzenia diety ale jeśli macie krzesełka do karmienia to jakie polecacie? 😊

    Ja mam zwykłego antilopa z ikea, dokupiłam tylko podnóżek i poduchę na siedzenie.
    Ale my póki co na kolanach się karmimy :) myślę że może za mc go posadzę i obłożę jakimiś ręcznikami. Powinno się w sumie do momentu siadu tak karmić - ale ciężko samemu.

    Andzia lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • DorisParis2000 Ekspertka
    Postów: 154 343

    Wysłany: 2 czerwca, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po albo w trakcie regresu snu 4 miesiąca. Jak to u was wyglądało?
    U nas od kilku dni przed snem nocnym płacz, wyginanie się, machanie nogami i krzyk mimo, że wszystko jest tak jak do tej pory. Nie zaśnie dopóki nie zmęczy się tym płaczem. Dotychczas 20 min lulania, odłożona do łóżeczka spała dalej, teraz się przebudzi jeszcze kilka razy i w nocy też częstsze pobudki mamy. Pilnuje OA, mamy wieczorną rutynę i nagle taka zmiana. Zastanawiam się czy to regres czy jakieś napięcie w związku z tym, że nauczyła się obracać na brzuch?

    09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
    👩‍🦰 - 28l
    21.05.25 Punkcja - 21 🥚
    🧔‍♂️-34l
    0% plemników
    10.03.25 - biopsja jądra

    27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
    30.05.25 wizyta kontrolna
    10.06.25 kontrola, 9DC
    18.06 - transfer 4.1.1
    24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
    27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
    30.06 - 12dpt - beta - 1454
    04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
    15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
    25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
    Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷
    event.png
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 2 czerwca, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    Ja mam zwykłego antilopa z ikea, dokupiłam tylko podnóżek i poduchę na siedzenie.
    Ale my póki co na kolanach się karmimy :) myślę że może za mc go posadzę i obłożę jakimiś ręcznikami. Powinno się w sumie do momentu siadu tak karmić - ale ciężko samemu.
    U nas dokładnie tak samo 🙂 tylko podnóżek i poducha dopiero zamówione.

    Andzia lubi tę wiadomość

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • Visenna 2.0 Ekspertka
    Postów: 238 486

    Wysłany: 2 czerwca, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    Dziewczyny po albo w trakcie regresu snu 4 miesiąca. Jak to u was wyglądało?
    U nas od kilku dni przed snem nocnym płacz, wyginanie się, machanie nogami i krzyk mimo, że wszystko jest tak jak do tej pory. Nie zaśnie dopóki nie zmęczy się tym płaczem. Dotychczas 20 min lulania, odłożona do łóżeczka spała dalej, teraz się przebudzi jeszcze kilka razy i w nocy też częstsze pobudki mamy. Pilnuje OA, mamy wieczorną rutynę i nagle taka zmiana. Zastanawiam się czy to regres czy jakieś napięcie w związku z tym, że nauczyła się obracać na brzuch?
    Mieliśmy taki epizod z płaczem przed snem nocnym jak Hania miała ok 3.5 miesiąca - dla mnie wyglądało to tak,że ona chciała sobie popłakać- kilka minut i potem spała jak aniołek. Trwało to jakieś 1,5 tygodnia.
    A ten słynny regres snu czwartego miesiąca,to się budziła na jedzenie 3 razy w nocy i drzemki w dzień tylko kontaktowe.

    Bocian Szczecin

    Udany transfer nr 7 z III procedury IVF 🥳

    20.12.2025 37+6 tc- Hania na świecie 🥰🥰🥰 poród SN
    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 2 czerwca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    Dziewczyny po albo w trakcie regresu snu 4 miesiąca. Jak to u was wyglądało?
    U nas od kilku dni przed snem nocnym płacz, wyginanie się, machanie nogami i krzyk mimo, że wszystko jest tak jak do tej pory. Nie zaśnie dopóki nie zmęczy się tym płaczem. Dotychczas 20 min lulania, odłożona do łóżeczka spała dalej, teraz się przebudzi jeszcze kilka razy i w nocy też częstsze pobudki mamy. Pilnuje OA, mamy wieczorną rutynę i nagle taka zmiana. Zastanawiam się czy to regres czy jakieś napięcie w związku z tym, że nauczyła się obracać na brzuch?

    Jak weszłam w 4 miesiąc to miałam taką sytuację że nie chciała zasnąć na żadne sposoby i darła się w niebogłosy 🫣 lulałam ją wydzierającą w niebogłosy a ja w tym czasie wspierałam ją i płakałam jak nigdy (serio wyłam hahah) 🤣🫣, ale to była jedna najgorsza sytuacja i z bezsilności dawałam jej spać długo na moich rękach 🫣 a na noc odkładałam ją po prawie godzinę lulania.
    Za 8 dni mamy równe 4 miesiące a młoda od tygodnia usypia sie sama (kładę do dostawki ze smoczkiem pieluszką, puszczam szum morza i tak do 40 minut śpi na dobre ale oczywiście wierci sie jakbym odprawiała na niej egzorcyzmy i musi sie dziewucha nagadać ale nie muszę jej wogule dotykać 😊).

    Rita23 lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • DorisParis2000 Ekspertka
    Postów: 154 343

    Wysłany: 2 czerwca, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam czasem ochotę płakać razem z nią 🙈 czyli podobne sytuacje się u Was zdarzały także pozostaje nam przeczekać.
    Kurczę zazdroszczę tego usypiania ze smoczkiem i pieluszka. Wszystkie znajome z dziećmi też mówiły, że dasz smoczek, włączysz kołysanki i będzie zasypiała … tylko u nas smoczek to największe zło. Jak tylko poczuje, że to smoczek to jest wypluwany na drugą stronę pokoju 😂

    09.04.25 zakwalifikowanie do IVF
    👩‍🦰 - 28l
    21.05.25 Punkcja - 21 🥚
    🧔‍♂️-34l
    0% plemników
    10.03.25 - biopsja jądra

    27.05.25 mamy 4 szansę, wszystkie 4.1.1.❄️
    30.05.25 wizyta kontrolna
    10.06.25 kontrola, 9DC
    18.06 - transfer 4.1.1
    24.06 - pierwsza beta - 37,1 - 6dpt
    27.06 - druga beta - 251,7 - 9dpt
    30.06 - 12dpt - beta - 1454
    04.07 - 16dpt - beta - 7712 - w USG widoczny pęcherzyk ciążowy
    15.07 - 27dpt - mamy ❤️ - CRL - 0,77mm
    25.07 - CRL 1,5 cm! Prawidłowy rozwój
    Sanco - prawidłowe - czekamy na dziewczynkę 🩷
    event.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 2 czerwca, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DorisParis2000 wrote:
    Też mam czasem ochotę płakać razem z nią 🙈 czyli podobne sytuacje się u Was zdarzały także pozostaje nam przeczekać.
    Kurczę zazdroszczę tego usypiania ze smoczkiem i pieluszka. Wszystkie znajome z dziećmi też mówiły, że dasz smoczek, włączysz kołysanki i będzie zasypiała … tylko u nas smoczek to największe zło. Jak tylko poczuje, że to smoczek to jest wypluwany na drugą stronę pokoju 😂

    Hahah nie no nie powiem bo czasem to milion razy muszę podać smoczka 🤣 ale jak wyrzuca to nie podawaj tylko niech leży i pogada do siebie 😊 puki nie płaczę to nie dotykaj 😊
    Aha i zapomniałam że lampka z czerwonym światłem świeci ale lampka wsadzona do szafki a drzwi przesuwne przymknięte żebym ja troche widziała 🤣

    Moja oczywiście jak gada sama ze sobą to nie jakoś cicho tylko sama siebie przeszykuje 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 21:52

    DorisParis2000 lubi tę wiadomość

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3560

    Wysłany: 2 czerwca, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia wrote:
    Visenna 2.0, aaaania87 - nie znam się i nie wiem jak na tym etapie trzyma sie dziecko do karmienia w trakcie rozszerzenia diety ale jeśli macie krzesełka do karmienia to jakie polecacie? 😊

    Ja polecam jakieś drewniane ze zdejmowanym stolikiem, my mamy timba po starszaku, które kiedyś się nazywało safety 1st. Antilopa z Ikei mamy i dziadków i na działce i to jest pułapka, nie ma dnia ani osoby która przechodzi obok i nie potknie sie o te tragiczne nogi 🙈 nawet mamy na Ig o tym widziałam 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 22:24

    Andzia, Thoruviel lubią tę wiadomość

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • Andzia Autorytet
    Postów: 2446 3737

    Wysłany: 2 czerwca, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Ja polecam jakieś drewniane ze zdejmowanym stolikiem, my mamy timba po starszaku, które kiedyś się nazywało safety 1st. Antilopa z Ikei mamy i dziadków i na działce i to jest pułapka, nie ma dnia ani osoby która przechodzi obok i nie potknie sie o te tragiczne nogi 🙈 nawet mamy na Ig o tym widziałam 😂

    Hahah widziałam taki filmik jak facet przez te nogi wyrzucił to krzesełko do wody 🤣🤣 ale myślałam że to taki żart 😂

    Staranie od 2017
    03.2020- cb
    👧:29lat
    endomkit ✅
    Amh 3.2 ✅
    HSG- ❌(po HSG 👌)
    Kir AA 😧
    👦:34lat
    Morfologia 3%
    Koncentracja: 277.58 mln/ml
    Całkowita liczba: 721.72 mln/ml

    Klinika: 07.2024
    sierpień IUI ❌
    Wrzesień: rozpoczynamy iVF (bemfola + orgalutran)
    10.2024: punkcja - 🥚12, ✅ 11, zapłodniono 6
    2 zarodki (5.1.1 oraz 5.2.1)
    25Listopad:transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌
    23 Grudzień: transfer(lametta+cyclogest+EG)- ❌

    Luty: Start 2 procedura
    (Bemfola + orgalutran)
    12.02.punkcja 🤞(+ biopsja)
    🥚16, ✅16, zaplodniono 10, 4 zarodki
    Zapalenie❌- wyleczone 💪
    28 Maj: transfer (lametta+Encorton+acard+accofil+EG+ duphaston+ cyclogest) 🩸8dpt-187.1/10dpt-450.4/ 12dpt-934.9

    🎀👶🎀10.02.2026


    "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieję się teraz nie znaczy, że nigdy nie nastąpi"
  • AnnaMD Autorytet
    Postów: 3128 3560

    Wysłany: 2 czerwca, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, naprawdę, u teściów to nawet pies się o to potykał 🙈
    Teraz nie korzystamy już oczywiście ale na samą myśl że trzeba je będzie uruchomić to się wszyscy śmieją że znowu potykacz będzie 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca, 23:09

    35 i 39 lat.
    starania od 12.2019

    07.2021 IVF ICSI, 2 ❄️❄️
    30.08.21 I transfer 3.1.3 10 dpt beta 0
    27.09.21 II transfer 4.2.3
    8dpt II; 9dpt 45,5; 11dpt 131; 15 dpt 799
    23+2 połówkowe 523g chłopca :)
    27+2 1100 g; 30+2 1600g; 33+2 2200g; 36+2 3200g; 39+0 3600g
    06.2022 40+4 SN 3560 g ❤️

    age.png

    Powrót po rodzeństwo.
    Start drugiej stymulacji 02.2025 i 2 ❄️❄️ ❤️
    23.04.25 Transfer 4.2.2
    4dpt II; 6 dpt 29; 12 dpt 950
    34+0 2800g 37+0 3600g 39+0 3800g
    01.2026 40+1 SN 3630g ❤️
    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 1764 2471

    Wysłany: 3 czerwca, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaMD wrote:
    Nie, naprawdę, u teściów to nawet pies się o to potykał 🙈
    Teraz nie korzystamy już oczywiście ale na samą myśl że trzeba je będzie uruchomić to się wszyscy śmieją że znowu potykacz będzie 😅

    Nasze krzesełko stoi do teraz i nauczyliśmy się go obchodzić 😊 starszy nadal z niego korzysta. Teraz dojdzie drugie 😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 09:26

    age.png
    age.png

    👩🏼👦🏼👶🏼👶🏼🦮🐕‍🦺
  • Monixma Autorytet
    Postów: 1112 2910

    Wysłany: 3 czerwca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w piątek było to pierwsze szczepienie, a od soboty mamy problem z karmieniem. Do tej pory Olga dostawała 5-6 porcji mojego odciągniętego mleka i dwie porcje mm Hipp comfort (spadła mi w pewnym momencie ilość pokarmu więc weszliśmy na dokarmianie, ale nagle wtedy ustały problemy z jelitami, więc do 3 miesiąca mamy tak zostać). Od soboty jest problem prawie przy każdym jedzeniu, wypija trochę i przestaje ssać, zaczyna płakać i jak podaje znowu to znowu to samo. Próbowałam zmiany przepływu smoczka, innych butelek i kształtów smoczka, zmiana pozycji karmienia, zmiana temperatury, zawsze to samo. I na moim mleku i na mm. Nie widzę żadnych pleśniawek. Mam też wrażenie, że od tej soboty wzmocnił jej się znowu refluks i zastanawiam się czy to przez to jest taki dramat przy jedzeniu? Bo od soboty znowu więcej ulewa, odgina się w C po jedzeniu i potrafi ulać nawet 2h po jedzeniu. Odbijamy ją i trzymamy w pionie 30min do 1h, ma podniesione łóżeczko, już nie mam pojęcia co jeszcze zrobić. Syrop gastrotuss mam wrażenie, że tylko wzmagał u niej problem z gazami, a jak dawaliśmy kilka tygodni temu zagęszczacz to też był dużo większy płacz przy ciśnięciu kupy i bąków 😞 gdzieś mi też mignęło, że szczepienie na rotawirusy może w zmagać refluks, słyszałyście może o tym?

    Jeszcze dodam, że wraz z podaniem jej tego mm, ja też przestałam jeść nabiał po sugestii pediatry.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca, 09:41

    👱🏼‍♀️ 29
    Prolaktyna✅Ferrytyna✅ wit. D3 ✅ Tarczyca ✅ homocysteina✅
    MTHFR 677C- hetero ❌️PAI-1 4G/5G hetero ❌ P/c p. plemnikom✅ APS✅ Kariotyp ✅ ANA1 ✅
    🙍‍♂️32
    Niedoczynność tarczycy
    Ciężka oligozoospermia
    Kariotyp ✅Region Azf ✅

    I Procedura krótka, ICSI
    05.05.2025- start stymulacji
    16.05.2025 - punkcja 💉 - 18🥚 - 9MII - ❄️❄️(5.1.1 i 4.1.1)
    21.05.2025 - ET ❄️ 5.1.1 - 12dpt - 16,1; 14dpt-10,4❌
    28.07.2025 - FET 🥹 6dpt ⏸️ 7dpt - 89,6🍀9dpt-277 🍀11dpt-576🍀 14dpt -1 559 🍀 17dpt -4 987🍀 21dpt -13 929🍀 22dpt -GS 13mm; YS 3 mm 🍀 23dpt - CRL 0,28cm i❤️ 🥹 32dpt-0,82cm 🥹 8+6-1,92 cm ❤️10+3 - 3,59cm❤️ 11+5 - 4,97🍀
    Sanco ✅ Olga 🩷14+5 111 g🩷 18+5 292g 🩷21+1 390g🩷24+5 740g🩷 27+5 1117g🩷30+1 1502g 🩷33+5 2243
    age.png
‹‹ 457 458 459 460 461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ