X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaton ja wit c łykam codziennie i cynk, kwas foliowy, magnez z wit b6, b12, wiesiołek, wit a, e, żelazo o ile nie zapomne. czosnek jem jak tylko poczuję, że coś mnie bierze. Wczoraj byłam w aptece bo witamiki mi się kończą i chciałam sobie dokupić. Zapytałam panią w aptece, znajomą czy nie lepiej kupić falvit niż każdą witaminę z osobna. Ale dała mi zestaw witamin, w których jest mało tych skrobianów i innych niepotrzebnych składników a za to jest tańsze niż falvit itp. W składzie jest: żeń-szeń, maka, wit A, D, E, K, tiamina (wit B1), ryboflawina (B2), niacyna, kwas pantotenowy (B5), b6, b12, wit. c, biotyna, cynk, jod, mg, miedź, selen, żelazo.

    Dostałam skierowanie do laryngologa bo było tak, że anginy nie mogłam wyleczyć i w ciągu 3 miesięcy brałam 4 razy antybiotyk i zastrzyki. To laryngolog dał mi szczepionkę na grypę. Brałam w tym czasie jeszcze antybiotyk, więc szczepionkę miałam zacząć 2 tygodnie po kuracji. Ale tłumaczyłam mu, że już te szczepionki brałam i od razu zachorowałam po nich. To były szczepionki w tabletkach. Brac przez tydzień, 2 tyg przerwy i znów tydzień tabletkowania. Ale będe musiała się wybrać do innego żeby zrobił mi jakiś wymaz z gardła bo ten stwierdził, żebym go nie pouczała tylko wybrała szczepionki, które g**no mi pomogły i nawet nie zdążyłam pierwszej dawki skończyć bo wylądowałam drugi raz na zastrzykach.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki, Agatonku masz rację - dużo słyszałam o samej wit. C że dożylna nawet leczy raka , w dużej ilości i pod kontrolą lekarza. Oczywiście nie jeden lekarz wyśmieje takie działanie i nie na każdego może zadziałać bo to zalezy od stopnia zaawansowania choroby. Ja osobiście podczas staranek ograniczam wit. C.
    Zielinka trzymałyśmy mocno kciuki więc usiało się udać :D !
    Aganeska a odżywiasz się zdrowo? Lepiej jeść jak najmniej przetworzoną żywność i pić najlepiej warzywno owocowe soki itp.
    Ja jestem w trakcie robienia krzywej cukrowej i insulinowej 3pkt co godzinę, więc wzięłam laptopa do diagnostyki i siedzę haha :DDD

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 10:40

    Aganeska lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do wieku i ciąży to fajnie byłoby być młodą mamą :) Ale z drugiej strony mam pewien przykład a nawet kilka w swoim otoczeniu. Mam przyjaciółkę, która ma 2 dzieci. Pierwszym z nich zaszła w ciążę w wieku 17 lat. W związku ze swoim nie układało jej się, byli ze sobą na siłę, ze wzgledu na dziecko. Po 3 latach jego hulanek, swawoli choć wzięli ślub by go zatrzymać przy sobie, że tak głupio powiem wrobiła go w drugie dziecko. Każdy jej przed drugą ciążą tłumaczył by przerwała ten związek bo ani ona ani dziecko nie będą szczęśliwi. Jest wiele matek samotnych, szczęśliwych. I na pewno dziecko będzie szczęśliwsze mając ojca z doskoku niż patrzeć na kłótnie, płacz itd.
    No i cóż, mają dwójkę. Ona chodzi i płacze nadal bo przecież miało byc tak pięknie a nie jest.
    Za to inna mając 35 lat urodziła dziecko o które się długo starali wiedząc, ze do pełni szczęścia potrzeba im uzupełnienia rodziny. I co? i są najszczęśliwsi na świecie. Bardziej kochającej się pary w życiu nie widziałam.
    Ależ się rozpisałam... sorry... ;)

    Erl lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia ja kocham owoce i warzywa. Soki raczej nie ale w formie surowej jak najbardziej :) W formie płynnej to mój przełyk jest zdolny przyjąć tylko kawę, wodę niegazowaną, czasem herbatę i nasze ziółka. Nie lubię papek owocowych, warzywnych, sztucznych napojów itd. Staram się zdrowo odżywiać i urozmaicać dietę. Mięso kupuję w sklepach mięsnych podlegających pod masarnie, nie chce się świecić po mięsach z marketów. Wszystko co robię to robię sama. Żadnych sosów z torebek itp.
    Warzywa i letnie owoce mam z własnej działki, nie pryskane, bez chemii.
    Mama mówi, że taka jestem pewnie dlatego, że za dużo na mnie huhali, dmuchali kiedy byłam mała.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2015, 10:56

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można też być młodą mamą w szczęśliwym związku i wierzę że taki los Was czeka moje Drogie :-)

    Aganeska lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tobie też kochana tego życzę bo emerytką nie jesteś więc nie ma mowy o starości.

    Erl lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    " ERL--- mam 33 lata- jestem tu wśród Was dinozaurem jak mi się wydaje. "
    Erl Rozbawiłaś mnie tym

    Wydaje sie i to bardzo.
    Jak ty jesteś dinozaurem to co ja starsza od Ciebie mam powiedzieć.
    W tym roku 35 skończę .

    Erl lubi tę wiadomość

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe wesoło na forum :) Aganeska może masz zakwaszony organizm od kawy? ja biję mój rekord już 5 dzień bez kawy jestem ! :) i piję przynajmniej 2 litry czystej wody + inne herbatki :) może faktycznie te szczepionki tak Cię osłabiły:/
    miłego weekendu kochane :*

    Erl, Aganeska lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl kochana 33 lata to młoda babeczka jestes:) tak napisalas o latach na karku ze zabrzmialo jakbys sie do 40 miala zblizac:) bejbe trojeczka jak najbardziej bedzie zobaczysz:) ♥ a mocno trzymam kciuki zeby pierwszy groszek pojawil sie juz wkrotce:) ja mam 29;)

    Zielinka rośnijcie zdrowo:* będzie dobrze:)

    Agaton właśnie staram się wprowadzać zdrową żywnośc:) stronka na pewno bedzie przydatna:) poki co staram sie wyeliminowac wieprzowine chociaz powiem Wam ze ceny innych miejsc przyprawiaja o dreszcze! a mieso musi byc bo moj mąż jest mięsny i bez miesa nie przezyje! ale staram sie wprowadzac duzo warzyw, dobre tluszcze jogurty owocowe zastapilam robionymi wlasnorecznie z owocow i naturalnych jogurtow:) o wiele lepiej czlowiek sie czuje:)
    Swoją droga babyboom u nas na watku bylby super;) oby Twoje słowa kochana sie sprawdzily:) dużo zdrowka dla Ciebie i maluszka:)

    Nalunia mam nadzieje ze krzywe wyjdą dobre;) daj znac:) mnie to czeka w przyszlym tygodniu jak sie w pracy jakos wyrobie;) heh wlasnie tam trzeba siedziec te dwie godziny i to jest najgorsze! a czemu ograniczasz wit C w trakcie staran? ja biore codziennie rutinoscorbin bo mam slabe naczynka;)

    heh wczoraj wieczorem wkurzylam sie ze jeszcze malpa nie przyszla, wiec poszlam sie wybiegac, hehe zeby wytrzasc malpe z siebie haha i co dzisiaj rano małpunia sie pojawila:) idealnie sie zlozylo, bo od dzisiaj musimy miec post seksikowy bo we wt moj M idzie na badanie nasienia, wiec wczoraj wieczorem poszalelismy:) wiec malpa idealnie wpasowala sie na dzisiaj:)

    milego weekendu kochane:) ide robic obiad:) buziaki!!!

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytam i czytam i nie wiem w sumie na jaki temat już mam napisać :P
    Witaminka C jest najlepsza, pomaga w chorobach. Dziś na obiadek robię rybę z masłem, koperkiem, cytryną (przyprawy) w piekarniku :) aż jestem ciekawa jak wyjdzie ;)
    Ja jakoś mam troszkę ostatnio doła.. z mężem troszkę się kłócimy.. Mam nadzieje, ze nogi jak najszybciej dojdą do sprawności i pójdę w końcu do pracy. Może wtedy się troszkę uspokoi sytuacja.. Za dużo by pisać Kochane.

    Trzymam kciuki za każdą z Was! <3

    Erl idealny wiek na ciążę :) Już niedługo się uda, wierzę w to! <3

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznie brzmi :)
    Myszusia nie martw się.. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Życie może być usłane różami ale trzeba uważać na kolce.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna_Z wrote:
    " ERL--- mam 33 lata- jestem tu wśród Was dinozaurem jak mi się wydaje. "
    Erl Rozbawiłaś mnie tym

    Wydaje sie i to bardzo.
    Jak ty jesteś dinozaurem to co ja starsza od Ciebie mam powiedzieć.
    W tym roku 35 skończę .


    To chyba ja jestem tutaj tym dinozaurem. Ale nie przejmuje sie tym.
    Nie dawno slyszalam o 63-letniej nauczycielce z Berlina, ktora jest w ciazy i oczekuje czworaczki. Ma juz 13 dzieci. Najpierw pomyslalam, ze niepowazana. Po jej wypowiedzi sie zastanowilam i chyba ma racje. Powiedziala, ze teraz jest na emeryturze i bedzie miala wiele czasu dla dzieci. W sumie ilu dziadkow wychowuje wnuki. Ona ma starsze dziei, ktore jej pomoga. No coz XXI wiek. Wiec zaczelam pic ziola i do roboty do 65 roku zycia mam nadzieje, ze sie uda ;)

    Erl, Aganeska lubią tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko, trochę oddechu (wyciszenia emocji) i pogadajcie na spokojnie, co dla Ciebie i dla niego ważne. Kciukam za zgodę i miły niedzielny wieczór :*

    Nalunia, kiedy będziesz znać wyniki?

    My zrobiliśmy wczoraj kaczkę z jabłkami w winie Oo. Z pomysłu mojego M, raz za czas robimy w weekendy ma obiad takie rarytasy. Kaczka duża, więc zostało na dziś i przygotowywanie obiadu z głowy ;-)

    Joanna, w takim razie mamy misję żeby dać przykład Dziewczynom, że gdy już będą po 30tce to starania o drugie, trzecie lub czwarte dziecko są jak najbardziej w zasięgu ich możliwości ;-). Co najmniej z pierwszym z pewnością Kochane uporacie się przed trzydziechą :-) Co najmniej ;-)

    Dzięki Kochane za wszystkie ciepłe słowa tu i pod wykresem. Super babeczki jesteście <3

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima, wierzę w Ciebie! Żona mojego kuzyna zaszła w pierwszą ciążę w wieku 39 lat,1,5 roku później w drugą. Koleżanka z pracy urodziła trzecie dziecko w wieku 43 lat, poznałam też kobietę która po 40 urodziła pierwsze. Kibicuję Ci i wierzę że się doczekasz! A teraz coś bardzo długa ta faza lutealna, może zrób betę z krwi w laboratorium? <3

    Maxima lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyszne obiadki mialyscie:) wiec i ja sie pochwale:) pierwszy raz robilam wolowinke duszoną w prapryce:) mniam mniam:) zostalo na dzisiaj wiec tez mam z glowy:)

    dziewczyny jak myslicie czy mozna zapazyc wczesniej na zas te ziolka? bo jutro wieczorem nie bede miec mozliwosci zapazyc i chcialam dzisiaj wieczorem juz na jutro do buteleczki sobie zrobic;)
    btw od tygodnia jestem na diecie i 1,5 kg mniej:D:D:D

    buziaki na niedziele:*

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ERL jeżeli dzisiaj nie dostanę @ to jutro idę do gina. Po tym spadku myślę, że dostanę.
    Ja juz jedno dziecko mam właśnie dzięki mieszance ziołowej. Udało się w 3 cyklu.
    Życzę wszystkim milej niedzieli.

    Erl lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki, Paolka ziółka powinno się zaparzać przed snem i wypić od razu po zaparzeniu kochana.
    Erl fajowe historię nam przytaczasz i naprawdę to daje nadzieję ! :) :* a moje wyniki umieściłam w notatce z wczoraj przy wykresie :) zrobiłam też prolaktynę i wyszła trochę ponad 3 ! :) ale dzień przed badaniem wzięłam już 1 tabletkę ( bo stopniowo mam wprowadzać bromka zaczynając od 1/4 pozniej 1/2 i później 1) i nie wiem czy ta 1 mi tak obniżyła czy to nie miało takiego aż wpływu.
    miłej niedzieli kochane :*

    Erl lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheee ale mnie dziewczyny podniosłyście na duchu :D Ale jeśli miałabym mieć dziecko po 40 to będzie do mnie mówić po imieniu żeby się n ikt nie zorientował czy jestem mamą czy babcią :P

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam oj tam.
    Moja mama swoje czwarte dziecko urodziła w wieku 42 lat. A ja mając wtedy 18-naście dużo osób mi mówiło " aniołku co się tobie przytrafiło" Ja na to że to brat.

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, czyli Bromek działa! A więc rozwija się czerwony dywan przed owulką w tym cyklu :) Zajrzałam na wyniki, niestety nic mi nie mówią... Znasz już interpretację?

    Paolka, mi też się wydaje, że świeże lepiej, ale skoro świeżych nie dasz rady, to pewnie takie z dnia przed lepsze niż żadne. Może w termosie je trzymaj po odcedzeniu? Mówisz, że teraz zaraz wszystkie będziemy z brzucholami ;) Jestem jak najbardziej za :)

    Aganeska, mi się wydaje, że po 40 to Ty masz realne szanse być prawdziwą babcią :P więc luz. Kochana, jutro wyjazd? Życzę Ci, aby to był owocny czas rozwoju :) Zajrzyj tu do nas czasem ;)

    Miłej niedzieli :***

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ