X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko, świetna beta. Będziesz powtarzać? Bądź dobrych myśli Kochana :) Mocno wierzę, że tym razem Twoje szczęście się ziści. Dobrze, że nóżki już zdrowe ;)

    Ja też dziewczyny ledwo co pamiętam o łykaniu witamin. Ten cykl ma być bez starań, ale przyznam, że korci mnie, żeby jednak zarzucić ostrożność... Sama nie wiem. Mam mieć drobny zabieg na ręce wykonywany pod aparatem rtg akurat w okolicy terminu owulki - do dwóch dni przed lub po niej. Pewnie najbezpieczniej byłoby zarzucić starania, co z resztą zdecydowałam, ale czy na pewno rtg ręki może zaszkodzić na takim etapie gdyby coś? Ech... Niestety termin zabiegu nieprzesuwalny i dobrze go zrobić.

    Myszusia lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tez piłam w tym cyklu ziółka 5 razy może :/ zapominam o witaminach jedyne co to biorę bromka i mete no i warto było się przetrwać pierwsze 2 tygodnie pomimo braku apetytu, nudności i wymiotów to dziś pięęęęękny śluz - jak białko z prawdziwego zdarzenia- taki miałam ostatnio w listopadzie haha :)
    Erl ciężko mi powiedzieć czy rtg ręki będzie miało wpływ - zawsze mówią żeby w ciąży nie być przy prześwietleniu.. ciężka decyzja kochana, może poczytaj czy były przypadki nieświadomej ciąży podczas RTG?
    Myszko cudnie że taka ładna betka - dajesz nam kochana nadzieję :* <3 daj znać jak zrobisz kolejną :) napewno ślicznie przyrosła :)

    Myszusia, Erl lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl Naluniu, jutro idę na betę i myślę że wynik dostanę po 15.00. Dam znać <3

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia, super! Piękny śluz dobrze wróży owulce :) Kciukam całym sercem Kochana :) To teraz na luźno, niech dzieje się samo, a Wy cieszcie się sobą ;)

    Myszusia, czekamy na wieści :)

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a powiedzcie mi jeszcze tylko, czy w 1 trymestrze mam brać jakieś witaminy czy coś? bo właśnie nie wiem a moja gin nic nie mówiła o tym.

    ❤❤
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia, z tego co mi wiadomo to tylko kwas foliowy i magnes, ewentualnie żelazo jeśli miałabyś niedobory wykazane w morfologii. Witaminki dopiero od drugiego trymestu się łyka, żeby nie przewitaminizować Kruszynki. W każdym razie nic na własną rękę poza kwasem foliowym i magnezem, ale możesz dopytać o lekarza czy coś Ci zaleca.
    Buziaki

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Madlink Debiutantka
    Postów: 15 7

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia skarbie tak sie cieszę.Prosze cie uważaj na siebie!!I nie stersuj sie!Odpoczywaj i bądź dobrej mysli!!!Buziakixxxx

    Madlink
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Kochane a powiedzcie mi jeszcze tylko, czy w 1 trymestrze mam brać jakieś witaminy czy coś? bo właśnie nie wiem a moja gin nic nie mówiła o tym.

    Myszusia najlepiej spytaj lekarza, ja długo przed ciążą i przez całą ciążę brałam witaminy prenatalne, o kwasie foliowym nie wspominając.

    Demeter
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszunia sprawdź kochana tsh koniecznie !!! Trzymam kciuki za piękny przyrost bety :) Nalunia owocnej owulki:* Ja właśnie czekam na męża w szpitalu bo ma robiona tomografie wątroby coś mu znaleźli na usg i wdrożyliśmy procedurę szybkiej diagnostyki onkologicznej:(

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też nie piję ziolek już od jakiegoś czasu biore tylko metformine i inofem i olewam cała resztę do września mamy wtedy urlop mam nadzieję ze uda się gdzieś wyjechać!!! Dzis mam dzwonić w sprawie mojego terminu na drożność ale waham się czy tego nie olać...

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta wynosi 185.5 także pięknie rośnie ;) Oby tylko maleństwo rosło zdroweeee !!!! <3 TSH miałam miesiąc czy 2 miesiące temu sprawdzone ale jak będę u ginekologa to poproszę o skierowanie na badanie TSH :) Dziewczyny bierzcie się do działania!!! Wiruski posyłam już pewniej ! <3

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem Myszunia ale w ciązy lubi tsh skakac, wiec dlatego pisalam o tym zeby to zrobic;) mnie lekarz powiedzial ze jakbym byla w ciazy to odrazu mam sprawdzac tsh, no ale ja mam hashimoto i niedoczynnosc wiec moze dlatego!

    kochana piekny przyrost bety:) dzieciątko na pewno będzie zdrowe, trzymam kciuki mocno:*

    ja jednak zdecydowalam sie na badanie droznosci, ide we wtorek w przyszlym tygodniu, wiec chyba ten cykl tez bedzie do odpuszczenia bo nie wiem czy bedzie mozna sie starac...

    Myszusia, Erl lubią tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala wiem wiem tsh rośnie. No bede sobie musiala sprawdzać. A to zycze powodzenia i mocno trzymam kciuki za Was !!!! :) no i oby mogliście sie starac :)

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka mam nadzieję że u męża wyjdzie wszystko ok na usg :( daj znać koniecznie - cieszę się że wybierasz się na badanie drożności - przypilnuj żebyś miała znieczulenie czy coś minimalizującego odczucia bo czytałam że mało przyjemny zabieg, ale Ty jesteś dzielna :* <3
    Myszko fajnie słyszeć takie info :)) oby dzidziuś rósł zdrowo :))) :***

    Myszusia lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wspaniałe wieści i zaraz burza hormonów Cię dopadnie:) Wahania tsh w ciąży faktycznie są niebezpieczne, trzeba je kontrolować co miesiąc, wiem coś na ten temat...prawdopodobnie tarczyca u mnie spowodowała przedwczesny poród, na szczęście dziecko było donoszone. A u mnie dziś też piękny śluz, za to ból jajników okropny.

    Demeter
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka <3 <3 <3 dla Ciebie i męża. Dobrze, że lekarz nie zignorował wyniku i macie szybką diagnostykę. To może być jakaś zmiana łagodna, bez związku ze słowem onkologia, nie wymagająca interwencji na już, a tylko obserwacji i takich wieści Wam życzę! I trzymam kciuki za Twoje sprawdzanie drożności. Będziesz mieć więcej wiedzy po badaniu. Trzymaj się dzielnie :*
    Myszko, wspaniałe wieści :) Czekamy na więcej takich :) <3
    Madlink <3

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala powodzenia:)Na pewno ten zabieg przyniesie pożądany efekt.

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala również trzymam kciuki za dobre wieści!! <3

    Demeter teraz jak będę we wtorek u ginekologa to poproszę ją o skierowanie na badanie TSH. Jak ona mi nie da to pójdę i zrobię sama. Trzeba to kontrolować tak jak mówicie, aż się stresuję tym.

    Erl czekam teraz na Wasze dobre wieści! <3 Trzymam za Was bardzo mocno kciuki!!!! <3 i nie puszczę dopóki nie będzie na tym forum zielono! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 20:18

    Erl lubi tę wiadomość

    ❤❤
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszusia nie ma się czym stresować, po prostu będąc w ciąży musisz być z badaniami na bieżąco. Ty masz się cieszyć fasoleczką i nie zamartwiać. A my będziemy dalej walczyć o kolor zielony:)

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter po prostu boję się że spotka mnie ta sama przykra sytuacja co z tamtym dzidziusiem :( (jeśli nie wiesz o co chodzi, mam napisane wszystko w pamiętniku). Może dlatego troszkę się martwię. Ale staram się myśleć pozytywnie! :) No czekam na Wasze zielone kropeczki ;)

    ❤❤
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ