X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Trzymam kciuki za niezaciążone i gratulacje dla pogodynka i Myszusia jeszcze raz <3 podczytuję Was ale nie piszę już, mam dość. Konta nie usunę ale wątpię, że będę pisać. Nie mam doła czy coś w tym rodzaju ale czuję się przegrana. Mam nadzieję, ze kiedyś zostane mamą ale ostatnio wyszło troszkę za dużo problemów ze zdrowiem żeby móc się starać.
    Wszystkiego dobrego dla Was, pozdrawiam i badźcie dobrej myśli <3

    Myszusia lubi tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna co do twojego problemu z trądzikiem to bardzo prawdopodobne, że to po inofoliku. Niektóre dziewczyny na forum w temacie ''inofolik''skarżyły się,że właśnie po nim miały problemy z cerą. A tak swoją drogą skoro już stosujesz ten specyfik to radzę zaopatrzyć się w inofem. Skład jest identyczny a cena jest bardziej korzystna, nie ma sensu przepłacać. Sama go stosuję już czwarty miesiąc.
    Co do tematu twojej diagnozy warto by było zasięgnąć opinii drugiego lekarza. Zupełnie nie rozumiem podejścia twojej ginekolog, skoro problem jest w hormonach i prawdopodobnie są jakieś wahania myśląc na chłopski rozum to trzeba je unormować, przecież to logiczne. Pamiętaj, że konowałów na tym świecie nie brakuje. A jakie miałaś wyniki tych hormonów?

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska polubiłam Twoją wiadomość tylko dlatego za gratulacje. Nigdy nie czuj się przegrana! Może potrzebujesz jeszcze troszkę czasu ale na pewno Ci się uda! Nigdy ale to nigdy się nie poddawaj. Ja też chciałam się już poddać a tu niespodzianka.Wierze w Ciebie <3

    ❤❤
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter teraz ci nie napisze jakie były wyniki, bo nie mam ich przy sobie a jestem ponad 1000 km od domu. Właśnie z konowała na dobrego lekarza zmieniłam.

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna w takim razie nie znamy szczegółów a to najważniejsze, ja jednak się upieram jeśli masz oczywiście możliwość zasięgnij kochana porady jeszcze kogoś. Ja należę do grona upierdliwych pacjentów i tekst typu...ma pani problem z hormonami i proszę się dalej starać- mnie by nie zadowolił. Tym bardziej, że medycyna poszło mocno do przodu.

    Aganeska proszę Cię nie używaj kochana słowa przegrana, to zbyt mocne słowo. Absolutnie nie wolno Ci tam myśleć. Przegrani są ci, którzy nigdy nic nie zrobili aby pomóc swojemu szczęściu i myślą, ze im się przyniesie dziecko na tacy. Dobrze wiemy, że tak nie jest. Życie to ciągła walka. Gdyby nie było walki, było by po prostu nudno. Każda z nas pewnego dnia ujrzy swoje dwie kreseczki, jedne wcześniej drugie później. Musimy sobie tylko życzyć wytrwałości, bo ona jest nam najbardziej potrzebna i nigdy się nie poddawać.

    Erl lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    60222_98761_14350655160903_35d5ec0d1d18e1abc2eb7a15d9a8982d829ddb88-w602.jpg


    Zobaczcie Kochane, jakie maleńki pęcherzyk, 7,2mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 15:20

    Joanna_Z, Paolala, Aganeska lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aganeska trzymam za Ciebie kciuki, żeby się wszystko poukładało, rozumiem co czujesz, chyba większość tutaj z nas to przechodzi, jakies uczucie bezradnosci i zrezygnowania...
    Myszusia pięknego masz pęcherzyka:) wspaniałe wieści!!! teraz oczekujemy na serduszko:) kiedy masz kolejne usg?

    ja dzisiaj jestem po hsg;) luzik dało się przeżyć, fakt bolało ale jakby to porównać hehe taki mocniejszy ból brzucha jak przy biegunce;P ale tylko chwilowy:) na szczęście jajowody mam drożne, macica prawidłowa:) na usg nie ma póki co pecherzyka dominujacego ale lekarz powiedzial ze moze byc za wczesnie na to bo dopiero 9 dzien cyklu:)
    powiem Wam ze kombinowalam z prywatnymi lekarzami jak pod nosem mam super lekarza na nfz ktory przejmuje sie moim "losem" a nie tylko chce wysępić kase jak w prywatnych klinikach! dzisiaj zaoszczedzilam 1350zl za badanie hsg ktore sobie zrobilam w szpitalu a nie prywatnie:)
    nooo i z dniem dzisiejszym odpuszczam lekarzy do końca września:) odpuszczam mierzenie temperatury, zajmuje sie planowaniem urlopu:) jedynie mężuś musi jeszcze badanie nasienia powtórzyc za jakis czas a takto luzujemy jak sie nie uda do jesieni to idziemy na inseminacje;)
    nie zaciąże teraz to jest i dobra strona, po pierwsze bez problemu moge uprawiac sport i jeszcze troszke schudnac, po drugie zawsze chcialam nauczyc sie surfowac wiec bede miec okazje na urlopie:)

    kochane buziaczki dla Was:)

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzień znów idę na USG (30.06). Paolala jesteś dzielna!!! Oby teraz wszystko było dobrze! <3

    Paolala, daktylek lubią tę wiadomość

    ❤❤
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia jak miło patrzeć na takie zdjęcie. Niech maluszek rośnie i zdrówka wam życze☺

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter dziękuję Ci bardzo! No oby było wszystko dobrze, a maleństwo niech rośnie.

    A co u Was kobietki? jak się czujecie?

    ❤❤
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia czekamy na owulację, bo jajniki już czuć tylko temperatura nie chce podskoczyć

    Myszusia lubi tę wiadomość

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna a więc czekam razem z Tobą <3 Niech ta owulka przychodzi! :)

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @ i jestem ciekawa jak będzie w następnym cyklu :) mam nadzieję że metformina podziała :)
    Erl kochana jak tam po zabiegu?

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia trzymam kciuki za następny cykl:* czytałam dużo o metforminie dobrego:) też biore, ciekawe czy w tym cyklu u mnie owulka zawita:)okaże sie za miesiąc jak bede miala okres dostac:P
    póki co po hsg dalej krwawie:/ brzuch mnie nie boli na szczęście!
    a najlepsza wiadomość dnia to to że mój mąż ma wykluczonego raka wątroby:) a to co widzieli na usg to taka uroda:P :D:D:D
    heh jestem już myślami na urlopie, nie moge sie doczekac a tu do wrzesnia jeszcze troche:) chcialabym na fuertaverture bo tam są duze mozliwosci nauki surfowania:) tylko hmmmm ceny mnie na razie przerazaja:P
    buziaki kochane

    Myszunia kontrolowalas tsh kochana?
    Joanna owocnej owulki:)

    Erl kochana buziaki:*

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka my też z mężem mamy urlop we wrzesniu ! :D tez wyczekuje :) strasznie dobra wiadomość odnosnie męża! super że wszystko się wyjaśniło :) miejmy nadzieje że krwawienie przejdzie Paolko ale to chyba normalne po takim badaniu?

    [img][/img]
  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolka u Ciebie same dobre wiadomości ostatnio, niech dalej ciągną się dobrą passą :) Cieszę się, że możecie odetchnąć. I życzę, abyś szybko wydobrzała po badaniu <3 Na Funaventurę rzuciły mi się w oczy niedawno tanie bilety na fly4free. Zaglądaj do nich i na flipo, może utraficie jakąś okazję. My także mamy urlop we wrześniu, ale planów jeszcze nie mamy.

    Nalunia, mocno kciukam za Ciebie Kochana <3 Oby metmorfina pomogła hormonom zaskoczyć na właściwe tory. A co poza tym u Ciebie?

    Aganeska <3 <3 <3 Także rozumiem, sama doświadczam czasami stanów podobnych do tych, o którym piszesz. Odpocznij tak, jak tego potrzebujesz, odbudowuj siły. Wierzę w Ciebie Kochana i mam pewność, że zostaniesz Mamą.

    Nalunia, nie miałam zabiegu - przesunięty na 14.7. Trochę się nerwów najadłam, bo spędziłam w szpitalu w kolejkach najpierw 2h żeby usłyszeć, że zabiegu nie będzie (wyznaczono mi pół roku temu termin na dzień tygodnia, w którym tego zabiegu nie wykonują), a potem kolejne 4h, żeby ustalić nowy termin. Ale przynajmniej mamy na czysto teraz kolejny cykl starań. Choć mój M ma teraz taką kumulację stresów w pracy, że pewnie żołnierzyki osłabione i ja też miałam trochę niespokojnie w związku z tym niedoszłym zabiegiem. A jakoś okołoowulkowo właśnie teraz jesteśmy.

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja siedzę jak na szpilkach i czekam na @. Muszę wziąć lekarstwo, którego nie można brać w ciąży, więc wyczekuję...do tego złapał mnie od wczoraj potworny pms.

    Demeter
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl kochana szkoda że ten zabieg przełożony i w ostatniech chwili się dowiadujesz - najgorsze jest to że ludzie nie szanują cudzego czasu! :/ mam nadzieję że teraz już będzie ok!
    u mnie bez zmian ciągle to samo raz am lepszy dizeń raz gorszy ale jakos odpuściłam myślenie naprawdę - teraz poszukuję jakiegoś małego autka do pracy - nie mam daleko, ale mąż mnie przekonuje że lepiej mieć 2 autka, bo on ma wyrzuty sumienia jak jeżdżę autobusem hehe :) w sumie pomyslalam czemu nie - może pokonam strach jeżdzenia po dużym miescie :)wiec teraz mam zajętą glowę poszukiwaniami:) a no i jak dzidzius się pojawi to bedzie autko pomocne dla mnie bo wiadomo mąż bedzie swoim w pracy :) tak to praca dom praca dom czasu brakuje jak zwykle na przyjemnosci :)

    PAolka wysłałam Ci wiadomość na PRIV odnosnie lekarza ale chyba nie zauważyłaś :D

    Demeter trzymam kciuki żeby jednak się zazieleniło !! :) :*

    [img][/img]
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia juz odpisalam:) wiesz wlasne autko do na prawde dobre rozwiazanie:) i fakt jak bedzie dzieciak to duze ulatwienie, wiec szybko kochana autko kupujcie bo zaraz zaciążysz:D
    Demeter kciuki za fasole:)

    kochane bylismy dzisiaj z mezem na kolacji z restauracji indyjskiej, bardzo polecam na kazimierzu w krakowie restauracja bombaj:) jadlam lososia w sosie kokosowym, no baajka:) heh i mimo mojej diety zjadlam puchar lodow:D raz na jakis czas mozna zgrzeszyc:) a tak w ogole to schudlam juz 9 kg:) hehe smieje sie bo tak sobie kiedys myslalam ze zachodzac w ciaze chcialabym wazyc tyle ile teraz:) wiec nic tylko zaciążac:P:P:P hihi

    buziaki kochane i udanego weekendu:) ja na szczescie mam wolne od pracy wiec mam zamiar wypoczac:D

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • gonga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    które z Was piją/ piły ziółka z allegro? czy jest to naprawdę ta sama mieszanka? od jakiego użytkownika kupiłyście? jak powinna wyglądać i pachnieć prawidłowa mieszanka? tak się zastanawiam, bo opis mieszanki jest identyczny,ale nigdy nie wiadomo, co tak naprawde jest w ziółkach z allgero

    gonga
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ