Forum Starając się z pomocą medyczną Zoladex 10.8 mg kiedy okres
Odpowiedz

Zoladex 10.8 mg kiedy okres

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • dawna_0_0 Nowa
  Postów: 2 0

  Wysłany: 6 października 2017, 16:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny ja czekałam ponad 7 mc na okres: zastrzyk 14.02.2016; okres 05.10.2017 wiec całego czekania nie było 6 mc jak mówił lekarz tylko ponad 7. Zaczynam starania z in vitro... oby :)

 • malfredd Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 16 listopada 2017, 10:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny, został mi jeden implant Zoladex 3,6. Jakby ktoś potrzebował to dajcie znać :)

  Magda
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ