X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną ZROSTY PRZYCZYNĄ NIEPŁODNOŚCI
Odpowiedz

ZROSTY PRZYCZYNĄ NIEPŁODNOŚCI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka-Minnie wrote:
    Mam do sprzedania:

    - Leczniczy napój z ziół na niedrozne jajowody i zrosty
    Oto ich skład:
    * kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
    * ziele skrzypu - 20 g,
    * liść pokrzywy - 10 g,
    * korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.

    Mam ich małe opakowanie, około 50-55 g, Cena 20 zł

    Mozliwośc wysyłki od 20.lipca do 8.sierpnia. 2014 r


    witam czy taki zestaw ziół można pić cały cykl i czy coś ona pomagają ?

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • WerkaP2 Przyjaciółka
    Postów: 185 23

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZy jakies objawy zrosniecia macicy mialas?? Jak postawiona diagnoza?

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, odświeżam temat. Ja również miałam wykazane przypadkiem zrosty w macicy w trakcie histeroskopii, przy ujściach jajowodów, w usg nic nie było widać. Po pierwszej histeroskopii zaszłam w ciążę biochemiczną, rok później również miałam histeroskopię i taka sama sytuacja. Teraz mija 3 miesiąc od usunięcia zrostów, jednak nie miałam innego leczenia oprócz cyprofloksacyny po zabiegu. W klinice niepłodności lekarz powiedział: "pytanie kiedy znowu się pojawią".... Ja się obawiam, że mogą nawet bezpośrednio po zabiegu się odnowić. W przeszłości miałam usuwany wyrostek robaczkowy, może ma to związek... Albo to postać endometriozy. Czytałyście o zespole Ashermana?

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 2 stycznia 2020, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam po cesarce łyżeczkowanie i ono spowodowało powstanie zrostów w macicy- stwierdzono u mnie II stopień Zespołu Ashermana. Po długim, ponad 3 letnim leczeniu udało mi się zajść w upragnioną ciążę, choć łatwo nie było...oj nie było. Ze zrostów można wyjść, ale trzeba trafić do naprawdę najlepszego specjalisty, pierwszy lepszy ginekolog sobie z nimi nie poradzi. Ale jestem dowodem na to, że nawet z zespołem Ashermana można zajść w ciążę!
    Pełną historię mojego leczenia znajdziecie: matkamimowszystko.pl/e-book/

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ