X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów 3 termometry, wszystkie złe?
Odpowiedz

3 termometry, wszystkie złe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm a ma dobre baterie? :D
    Kittykate - zaczęłam się zastanawiać nad jeszcze jedną rzeczą - jak go przechowujesz? Bo ja bierzesz taki wyziębiony przez noc to może być inny pomiar niż jak sobie zmierzysz takim cieplejszym. Kiedyś czytałam, że dziewczyny trzymają je pod poduszkami albo w jakiś ciepłych materiałach ;)

    Inka - nooo jeszcze możesz się przekonać - na razie nie napisałaś, czegoś co mi nie podpasywało :D
    hahahhaha, nie mogę się przestać z tego śmiać! :D

    kittykate lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunhilda termometr jest nowy też dopiero zaczełam pomiary (1,5 CYKLU POPRZEDNI OD POŁOWY) więc raczej dobry. Termometr trzymam obok łózka, w domu ciepło, w sypialni okno zamknięte... więc nie sądze...
    ale Inka mówiła żeby się tymi skokami nie denerwowac... :) więc czekam !
    tylko ona twierdzi że dzis jest pierwszy dzien fl a ja sądze że drugi
    myslalam że owu była 2 dni temu a nie wczoraj jak mi zasugerowała Inka (opierajac sie na metodzie Rotzera)
    i juz sama nie wiem...
    teraz boje się że współżycie 2 dni przed owu było niewystarczające...

    Kate

    np55zzc.png
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to dobre - skok wczoraj lub dziś. Trudno stwierdzić na 100% bo masz jedną zaburzoną ;)
    A z tym termometrem to nie wiem :/ ja sama używam szklanego, napisałam Ci to co dowiedziałam się od innych.

    Nie przejmuj się - najważniejszy jest śluz. To on pozwala plemnikom przetrwać i przemieścić się. Więc wrzuć na luz i będzie ok ;)
    Owulacja - 3 dni przed skokiem i do 2 dni po skoku. takie widełki przyjmij i zobaczysz że jest ok ;)

    kittykate lubi tę wiadomość

  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No śluz to ja miałam książkowy moja droga :D
    szklisty ciągnący hehe tak jak zaznaczylam szczyt śluzu był 3 dni temu.
    Potem juz tylko kremowy i lepki a dziś suchy.

    Masz rację, powinno być ok i zbytnio sie nad tym zastanawiam :)
    faktycznie nie mozna w 100 % teraz stwierdzić kiedy byl skok. Wazne ze był.

    Progesteron idzie do góry! i oby już nie spadł...
    Zielonosci!

    :)

    Kate

    np55zzc.png
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunhilda bo moj mąz jak zaczynam byc wredna mowi do mnie "Helga", nie wiem czemu, ale Brunhilda kojarzy mi sie z Helgą :P

    kittykate, Brunhilda lubią tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też hehe :))))

    Kate

    np55zzc.png
  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahah - to nawet mąż w to uwikłany! a Helga kojarzy mi się z Allo Allo ;)

    zapraszam pod mój wykres - kwitnie tam snucie skojarzeń jakie mój nick wywołuje :D

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ