X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo proszę o interpretacje
Odpowiedz

Bardzo proszę o interpretacje

Oceń ten wątek:
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te cykle nieregularne nieźle potrafią namieszać no ale tak jak mówisz trzeba próbować i być dobrej myśli :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie takie cykle kwalifikuja sie do regularnych, chociaz wolalabym miec bardziej :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud skoro masz dłuższe cykle to może jeszcze tempka pójdzie w górę, plamienie może być również okołoowulacyjne, no i ból jajnika też może wskazywać na owulację, ale gdyby coś się jeszcze działo i będziesz się niepokoić to wybierz się do lekarza on na pewno najlepiej będzie wiedział co się może dziać.

    zem3wn15az3szllg.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje za rady, lekarza mam w planach ale zawsze cos jest po drodze i brak czasu.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaedud mam nadzieję, że to tylko objawy owulacji i wszystko będzie w porządku :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila X to może moje też się kwalifikują do regularnych :) Zawsze myślałam, że nie ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie, ja tez mysle,ze to objawy owulacji u Ciebie wystapily. Tylko skok temperatury jest niezbyt wyskoki ale to o niczym nie musi swiadczyc. Zobaczymy co pokaze jutro termometr. Poki co staraj sie nie zaprzepascic "mozliwej owulacji" :)

    ovufriend.pl
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka, tak czytalam na wielu forach,ze to cykle regularne sa. Sama tez mowilam,ze mam nieregularne a jednak sa regularne. Tydzien roznicy miedzy cyklami nie swiadczy i nieregularnosci. Czyli nawet to dla nas na plus :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie, że na plus :) Może taka natura, ja mam tak od zawsze. Możemy mówić, że mamy mało regularny ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O wlasnie :) kurcze kusi mnie na test... Ale z drugiej strony poczekam jak mi sie rozwinie to plamienie dzisiaj. Chociaz juz nic nie widze, tylko z rana mialam plamki. Zwykle okres po prostu przychodzil pelna para :) hmmm... fajnie byloby gdyby jednak w tym 12dc cyklu to byl zwiastun owulki i teraz to plamienie to zwiastun ciazy. Ale nie chce sie nakrecac, chociaz chodzi mi to po glowie...

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasam też taki spadek temperatury występuję podczas ciąży jak miałaś wczoraj także trzymam kciuki :) Ale może być jeszcze za wczesnie na test to może poczekaj jeszcze troszeczkę :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam, poczekam. Najszybciej zrobie w weekend jak juz nie dam rady wytrzymac :) zobaczymy co wykres bedzie pokazywal i jak temperatura bedzie wygladac :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio też nie mogłam wytrzymać i testowałam za wczesnie ;) Taka już nasza kobiet niecierpliwa natura ;)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawse jest nadzieja,ze moze jednak. Z tego co zauwazylam to dziewczyny testuja 11 dni po owulacji i im wychodza kreski. Ale jak wiadomo nie u kazdego. No nic trzeba czekac i przygladac sie dalej co tam na wykresie sie dzieje. Mam nadzieje,ze tempka bedzie rosla :)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego Ci życzę :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 10 listopada 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje :) i Tobie tez zycze aby ten cykl byl wlasnie "tym" ;)

    ovufriend.pl
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 10 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądźmy dobrej myśli :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy to ma związek ale od południa boli mnie w krzyzu z jednej strony z tej co pikal jajnik , to taki dziwny bol chwilowy ale pojawia sie co 30 sekund czasem co 1 minute i tak non stop.

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wasze wykresy są cudne , co ja bym dała za taki wykres:((((

    jeśli chodzi o testowanie, to w pierwszej ciązy testowałam też 11 dni po owu i była blada kreska beta 78 za 3 dni beta już ponad 300 i gruba krecha

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 10 listopada 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no teraz to juz sie zaczynam martwic, tego sluzu z krwia jest coraz wiecej, bo i ten bol w krzyzu , mam nadzieje ze nic mi tam nie pękło i nie mam jakiegos krwotoku wewn.
    :((

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ