X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo proszę o interpretacje
Odpowiedz

Bardzo proszę o interpretacje

Oceń ten wątek:
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7c88916c809a92c195577deab19b499d.png


    tak to wygląda

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli co już po ptakach? czy jeszcze dzisiaj działać?

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze,ze serduszkowalas w 19 dc, przy rozciagliwy, sluzie wiec jest prawdopodobienstwo,ze sie wstrzelilas :) ale nie zaszkodzi poprawic. W koncu sex to zdrowie :) skoro masz dlugoe cykle to ja mysle,ze to jest owulka :) tylko ten skok niewidoczny, no ale skok wystepuje po owulacji wiec pewnie jeszcze nastapi :)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no oby jakoś mi sie wierzyć nie chce że to owulacja , no ale tak jak mowisz nie zaszkodzi poprawić ale najgorsze ze czuje ten jajnik boję się że nie bedzie przyjemności z tego dzisiaj :( no ale czego się nie robi;)

    ps. jak długo sie staracie? masz już dzieci? i ile masz lat? jesli wolno spytac

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to niezabezpieczamy sie juz okolo rok, tylko wczesniej mieszkalismy w dwoch roznych krajach wiec wiadomo, ciezko byloby sie wstrzelic. Tak naprawde ciezko okreslic to staraniem bo tak serio to wcale nie obserwowalam cykli i nie czekalam na ten moment. Po prostu "jak nedzie to bedzie ".
    Lat mam 27 w sumie w styczniu 28 wiec pora juz na nas, dlatego postanowilam zalozyc ovufriend i sie lepiej sobie przyjrzecno i zaczac sie rzeczywiscie starac :)
    A u Ciebie jak to wyglada?

    Jesli chodzi i Twoj jajnik to ja tez mialam taka owulke,ze mialam problem z wykonywaniem ruchow, podejrzewalam nawet,ze to pecherz zaziebilam bo owulki sie nie spodziewalam. Tak wiec mysle,ze u Ciebie moze byc podobnie ;)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 30 lat , 4 letnia coreczke o ktora staralismy sie 1,5 roku, teraz staramy sie już dobrze ponad poł roku o drugie dziecko . No i nici z dzisiejszych starań - o dziwo mąz nie ma ochoty:((( i lipa z tego , powiem szczerze ze ja tez nie mam , wiec może i lepiej nic na siłe, bo bool jest duzy, sprawdzałam szyjkę i jest zamknieta wiec chyba i tak już za późno .

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 11 listopada 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam zatem kciuki za to,zeby ten z 19dc byl owocny :) a jak nie to w nastepnym cyklu zaraz przy pojawieniu sie sluzu plodnego az do skoku temperatury trzebaby bylo sie poserduszkowac :) ja przynajmniej mam taki plan :)

    Nawet nie wiem kiedy sie tego spodziewac bo te moje cykle to ostatnio sa naprawde nieprzewidywalne ale termometr przy lozku jest ,do tego obserwacja sluzu i bedzie dobrze :)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 12 listopada 2014, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małe uaktulanienie, krew z rana jest , nie dużo ale jest temp wzrosła o prawie 3 kreski od wczorajszej , bole w dole brzucha :(



    7c88916c809a92c195577deab19b499d.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2014, 06:31

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie wydaje,ze to plamienie okoloowulacyjne i owulka juz byla :) teraz pozostaje poczekac na testowanie :) a powiedz mi czy Ty nie zaznaczasz boli jajnika itp na wykresie? One moga byc bardzo pomocne przy nastepnym okresleniu owulki. Chyba,ze ja tego nie widze bo jest zablokowane. Wejdz na nowy temat, ktory zalozylam --> Objawy powtarzajace sie w kolejnych cyklach. Dziewczyny tam fajnie opisaly swoje objawy na owulke i nie tylko :) zapisywanie tych objawow moze byc naprawde bardzo pomocne :)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 12 listopada 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilko ale plamienie tak długo trwające?? krew jest dziwna brudna czasem bardzo ciemna wrecz czarnawa , sucha taka jakby , sprawdzałam szyjkę dłuuuga i zamknieta, nawet nie wiem skąd krwawię, bo jak kiedys na probe sprawdziłam szyjke w prawdziwnym okresie do normalnie tak było że pół palca mogłam w tą szyjke zmieścic i było miękka a teraz dokladnie odwrotnie

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ja lekarzem nie jestem i nie przecze,ze cos moze sie dziac. Z tego co widzialam na wykresach innych dziewczyn, niektore z nich mialy kilkudniowe plamienie w czasie okoloowulacyjnym. Jesli sie niepokoisz idz do lekarza bo byc moze masz sluszne przeczucia. Tego nie wiemy... Lepiej to sprawdzic.

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no lekarz wskazany ale zawsze brak czasu, rano dziecko do przedszkola pędem do pracy , po pracy odbior , obiad szykowac bo maż wraca po 17,30 i juz wieczor , nawet nie mam chwilowo jak zorganizowac tego wszystkiego :(

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu :-/ rzeczywiscie ciezko przy takim trybie cos dodatkowego zorganizowac.postaraj sie jednak bo mozesz sie niepotrzbnie niepokoic albo na odwrot.

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz to już zgłupłam do reszty, zrobiłam sobie test owulacyjny (przyszły świeza partia na kolejny cykl) zrobiłam go ot tak w zasadzie i co POZYTYWNY!!! a pozytywny był już 4 dni temu, albo i 5 wiec no nie wiem co jest grane, czy to za wysoka prolaktyna? wowczas zawsze sa pozytywne tak???

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem jak dzialaja testy owulacyjne ale widzialam rowniez na innych wykresach gdy testy pokazywaly kilka dni owulacje wiec mysle,ze to normalne. Oznacza to zatem,ze Twoje bole i plamienia sa wytlumaczone :) Aczkolwiek pamietaj o lekarzu bo plamienia trwajace kilka dni powinny byc skonsultowane z lekarzem.

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamila wyszedł mi test ciążowy z bladą kreską!!!powiedzcie mi jakim cudem, przeciez niby nawet owulacji nie miałam , no i plamie dalej, owszem dziwnie sie czuje ale no JAKIM CUDEM?
    7c88916c809a92c195577deab19b499d.png

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana proponuje Ci biec do lekarza z tymi krwawieniami czy tez plamieniami. Jesli pojawila sie druga kreska to bardzo mozliwa jest ciaza. A plamienia w ciazy moze byc niebezpieczne. Co prawca plamienie w terminie miesiaczki nie powinno byc niepokojace ale Twoje jest dosc dlugie. Trzymam kciuki za pozytywne rozwiazanie sprawy :)

    ovufriend.pl
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 19 listopada 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym z tego co widze to Twoja ostatnia miesiaczka nie byla zbyt dluga i tak jak rozmawialysmy wczesniej, mozliwa,ze poprzedni cykl byl owocny :)

    ovufriend.pl
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 19 listopada 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JAKBY TO BYLO Z POPRZEDNIEGO TO KRESKA NIE BYLABY TAKA BLADA I POLAWILA SIE DZISIAJ DOPIERO

  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zrobilas drugi test? Do lekarza sie zapisalas? Nie pozostaje Ci nic innego jak isc do lekarza rzecz jasna informujac go o tych plamieniach i bardzo krotkiej poprzedniej miesiaczce.

    ovufriend.pl
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ