X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Bardzo proszę o interpretacje
Odpowiedz

Bardzo proszę o interpretacje

Oceń ten wątek:
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 2 listopada 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam rownież dwa pytania: czy możliwe aby moja owulacja miała miejsce jednak 11-go? Oraz czy Wy rownież widzicie drogi skok po owulacji czy ja juz popadam w jakiś obłęd?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 2 listopada 2014, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 22:28

    RofTW lubi tę wiadomość

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widać tutaj jakby 2 skoki ale chyba o owulacji przesądził ten rozciągliwy śluz...

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Widać tutaj jakby 2 skoki ale chyba o owulacji przesądził ten rozciągliwy śluz...
    popieram sluz wskazuje ze byla owulacja plus skok.

  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę nie chce sie nakręcać ale czytałam gdzieś,ze drugi skok moze świadczyć o zagnieżdżeniu zarodka... Jak myślicie czy tak mogło byc?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak gdzieś czytałam, że już po owulacji może wystąpić taki jednodniowy spadek temperatury i potem znowu podskakuje i wtedy może świadczyć o tym, że doszło do zapłodnienia :) Okaże się za kilka dni, powodzenia :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Linka05. Zostały 3 dni do okresu a ja chyba zaczynam sie jednak nakręcać. Wczoraj chciałam sprawdzić gdzie tam moje szyjka sie podziewa i jej nie znalazłam! A za 3 dni powinnam dostać okres! Możliwe,ze była taka miękka ze jej nie wyczułam?

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to szyjka po owulacji powinna być nisko i robi się twarda a gdy zbliża się okres to mięknie i może to być też oznaka ciąży ale ja dopiero zaczęłam badać swoją szyjkę i ekspertem w tej dziedzinie nie jestem ;) Hmmm zwykle dziewczyny piszą, że ciężko im ją znaleźć bo jest za wysoko a co do miękkości to nie wiem ale ogólnie badanie tej szyjki to nie jest prosta sprawa ;) ... a długo badasz szyjkę?

    RofTW lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak Ty w sumie dopiero zaczynam :) ale od przyszłego cyklu postaram sie robić to bardziej systematycznie. Badasz ją codziennie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 12:56

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może dlatego miałaś jakieś problemy z jej znalezieniem ;) Ja też czasem się muszę "nagrzebać" zanim się zorientuje czy to na pewno ona ;) Badam ją codziennie wieczorem ale nie zaczęłam od początku cyklu bo dopiero niedawno zalogowałam się na to forum i jakoś tak postanowiłam spróbować :) Miejmy nadzieję, że z cyklu na cykl lepiej to opanujemy, chyba, że nie będzie to już potrzebne :D

    zem3wn15az3szllg.png
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skok nastąpił 16 dc,po szczycie sluzu i weszłaś wtedy w fazę lutealną czyli wyższych temperatur. Wahania temperatur w tej fazie moga byc spowodowane różnymi sprawami, najczęściej problemami z ciałkiem żółtym. Oczywiście ciążą jest bardzo prawdopodobna ale z tych temperatur w drugiej fazie nie da się stwierdzić zagnieżdżenia, najlepiej zrób test i już będziesz wiedzieć co i jak :) Powodzenia

    RofTW lubi tę wiadomość

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle,ze jednak poczekam te 3 dni do okresu bo jednak cos czuje, ze nadejdzie :) ale dziekuje

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak za 3 dni nie przyjdzie to testuj, w dniu spodziewanej miesiączki wynik będzie pewniejszy :)

    RofTW lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 4 listopada 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może ja się podłączę prosząc o interpretację wykresu:) To mój pierwszy cykl, w którym zaczęłam dokładniejszą obserwację swojego ciała, bo jak to mówi moja mama 'nie zawsze jest tak, jak się chce'. Od przyszłego cyklu zacznę szukać swojej szyjki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 14:36

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Jak za 3 dni nie przyjdzie to testuj, w dniu spodziewanej miesiączki wynik będzie pewniejszy :)

    Chyba,ze przyjdzie miesiaczka... Chociaz mam cichutka nadzieje,ze nie przyjdzie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 14:11

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba być dobrej myśli, to podstawa :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moka bardzo ładny wzrost tempki, wygląda obiecująco :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • RofTW Koleżanka
    Postów: 59 30

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Trzeba być dobrej myśli, to podstawa :)

    Linko tylko,ze jak jestem dobrej myśli to potem płacze a ja wolałabym sie jednak pozytywnie zaskoczyć niz znowu przepłakać cały dzień... ;)

    f2w3ikgno7e387of.png

    http://media.photobucket.com/component/Download-File?file=/albums/dd354/c_dancer2002/babydust.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, w końcu każdej z nas zależy i to przykre, że się nie udaje ale właśnie nawet wtedy trzeba sobie powiedzieć, że przede mną kolejny cykl i kolejna szansa i się nie załamywać :)Wiem, że łatwo powiedzieć a trudno zrobić ale po to tu jesteśmy żeby się wspierać :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • moka89 Autorytet
    Postów: 1735 1005

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najsmutniejsze jest w tym wszystkim to, że będąc aktywną na takich stronach widzimy ile par stara się o dziecko, ile trudu, nerwów i wyrzeczeń nas to kosztuje..a mimo to w Polsce jest tyle niechcianych ciąż :(
    Ostatnio ciągle z ironią powtarzam mojemu mężowi: 'jakiego trzeba mieć pecha żeby mieć 15 lat i być w ciąży..' Przecież to nie takie proste żeby zajść w ciążę.

    rzęsa85 lubi tę wiadomość

    Gabrysia <3
    klz9df9h2mnehf2h.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ