Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Co oznacza taki okres? Jest się czym martwić?
Odpowiedz

Co oznacza taki okres? Jest się czym martwić?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • juleczka22 Koleżanka

Wysłany: 5 sierpnia 2014, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wyciagajac wnioski z ryzyka stosunku, opisu okresu i zachowaniu szyjki po nim nic nie mozna powiedziec? Naprawde bardzo sie denerwuje, ze jestem w ciazy

• Brunhilda Przyjaciółka

Wysłany: 5 sierpnia 2014, 13:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    juleczka - nic co mogło by cię przekonać na 100%

moim zdaniem jak miałaś okres to nie jesteś w ciąży. Więc wyluzuj i zamiast sie martwić poczytaj "Naturalne metody planowania rodziny"
    lektura pomoże ci oswoic sie z cyklem i wspomóc stosowanie prezerwatyw.
    Ja nie jestem z tabletkami anty, stosowałam npr skutecznie przez półtora roku

pozdr

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego