X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy jest szansa w tym miesiacu
Odpowiedz

czy jest szansa w tym miesiacu

Oceń ten wątek:
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    ja za kazdym razem jak robie test to dokladnie nastepnego dnia przychdozi okres, lub jeszcze tego samego :) też zawsze ejstem zła ze zmarnowałam test :) no ale z drugiej strony kiedys tzreba bedzie go zrobić a przecież nie wywołuje on miesiączki :P to tylko zbieg okoliczności :P
    wiem cos o tym :( w zeszłym cyklu utrogest zablokował mi @ do 39 dc 2 testy i nic teraz sobie obiecałam ze w dniu spodziewanej @ ide na bete nie chce niepotrzebnie blokowac i zacząć staranka od nowa :)

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    staram się być dobrej myśli :) biorę w tym cyklu większą dawkę duphastonu niż do tej pory, a on podobno nie podwyższa temperatury ciała więc jeśli naturalnie mam taką tempkę to może jednak ten mój naturalny progesteron troszkę wzrósł i owulacja była :)

    Tysia widziałam wykresy ciązowe podobne do Twojego, trzymam mocno kciuki! <3


    Aleksia moze zwiekszony duphaston coś zadziała trzymam mocno mocno kciuki :) :)a kiedy ty testujesz bo nie doczytałam ?

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi co to moze oznaczac gdy podczas mierzenia temp na termometrze zostaje taki galaretkowaty sluz ? Nigdy nie mialam czegos takiego podczas badania szyjki śluz na palcach jest kremowy ale na termometrze widoczny jest sluz komsystencji galaretki ...

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Aleksia moze zwiekszony duphaston coś zadziała trzymam mocno mocno kciuki :) :)a kiedy ty testujesz bo nie doczytałam ?

    mam taką nadzieję, bo jak brałam 1 tabletke dziennie to nic nie dało... a mam mega niski progesteron bo 1,76 w fazie lutealnej :((

    testuje w sobotę (31.01) - oby ten ostatni dzień stycznia okazał sie moim najpiękniejszym dniem w życiu ehh <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    wiem cos o tym :( w zeszłym cyklu utrogest zablokował mi @ do 39 dc 2 testy i nic teraz sobie obiecałam ze w dniu spodziewanej @ ide na bete nie chce niepotrzebnie blokowac i zacząć staranka od nowa :)

    najlepiej zrób betę, ja juz nie bawię się w testy, robię bete od razu :)

    kubecek lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:

    przejrzały pęcherzyk jest wtedy kiedy rośnie i dojrzewa prawidłowo ale z jakichś przyczyn hormonalnych nie pęka i nie uwalnia jajeczka. Niepęknięty pęcherzyk wytwarza duże ilości progesteronu, co powoduje podwyższenie podstawowej temperatury ciała oraz nasilenie objawów zespołu przedmiesiączkowego. Tego sie najbardziej obawiam u siebie bo mam podwyższono temperature i typowe objawy przedmiesiączkowe (ból piersi, podbrzusza). Najczęstszymi schorzeniami które powodują niepęknięcie pęcherzyka są: zespół policystycznych jajników (PCOS), endometrioza lub hiperprolaktymia. Drugie i trzecie odrzucam bo mialam badania ale PCO wchodzi w grę niestety :( dlatego staram się być dobrej myśli ale jednak 4 lata starań potarfią osłabić psychikę :(

    Kurcze... bo ja od owulacji (jesli nastapiła) mam wrazliwe piersi, no i rozdrażnienie przed okresem, tez takie lekkie napiecie przedmiesiaczkowe. No ale przeciez to normalne czyz nie?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to sprawdzic czy to jest to o czym mowisz?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    jak to sprawdzic czy to jest to o czym mowisz?

    chyba tylko przez USG i zbadanie poziomu prolaktyny... podobno między innymi jego nadmiar powoduje to zaburzenie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 16:28

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy byście testowaly na moim miejscu? Czy widzicie jakie kolwiek szanse? Przechodzę właśnie angine i stąd te dwie temp. Powyżej 38. Ale teraz utrzymuje mi sie 37. nie wiem czy sie nie nakrecam nie potrzebnie. Wiem ze porównując do waszych wykresów ja mam dosc dziwny ale mam pcos i to jest mój pierwszy wykres w życiu gdzie utrzymuje mi sie podwyższona temp.
    Jeszcze dodam ze powiekszyły mi sie piersi nie bolą ale sutki sa bardzo wrazliwe i mam duzo śluzu kremowego ale wodnistego.
    Boję się zrobić test bo boję się kolejnego rozczarowania :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 10:22

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym już testowała skoro okres się nie zjawił ;)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2601 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy byście testowaly na moim miejscu? Czy widzicie jakie kolwiek szanse? Przechodzę właśnie angine i stąd te dwie temp. Powyżej 38. Ale teraz utrzymuje mi sie 37. nie wiem czy sie nie nakrecam nie potrzebnie. Wiem ze porównując do waszych wykresów ja mam dosc dziwny ale mam pcos i to jest mój pierwszy wykres w życiu gdzie utrzymuje mi sie podwyższona temp.
    Jeszcze dodam ze powiekszyły mi sie piersi nie bolą ale sutki sa bardzo wrazliwe i mam duzo śluzu kremowego ale wodnistego.
    Boję się zrobić test bo boję się kolejnego rozczarowania :-/


    Testuj!!! Koniecznie :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie spadek temperatury i dużo wodnistego śluzu... do tego kłuja mnie jajniki.. chyba się zbliża @ :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    a u mnie spadek temperatury i dużo wodnistego śluzu... do tego kłuja mnie jajniki.. chyba się zbliża @ :(

    Moze jeszcze pojdzie w gore :) trzymam kciuki zeby tak sie stało :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Moze jeszcze pojdzie w gore :) trzymam kciuki zeby tak sie stało :)

    też na to liczę :) nadzieja umiera ostatnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 13:05

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam do czwartku i zrobię test mam nadzieje ze sie wreszcie uda po 4 latach bezowocnych staran.
    A za was dziewczynki tez trzymam kciuki.
    Powodzenia dla kazdej z was z osobna ;-)

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2601 wrote:
    Poczekam do czwartku i zrobię test mam nadzieje ze sie wreszcie uda po 4 latach bezowocnych staran.
    A za was dziewczynki tez trzymam kciuki.
    Powodzenia dla kazdej z was z osobna ;-)

    wiem co czujesz, ja się staram już prawie 4,5 roku... ale cały czas mocno wierzę w mój CUD! :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia to ze troche temperatura spadła to nic sie nie dzieje! :) jak temp spada pod koniec fazy lutealnej na łeb naszyje to wtedy znaczy ze @ nadchodzi, a teraz ci ciut spadła to niczym sie nie martw, wg mnie nie ma powodów ;)

    Tysia a czy u Ciebie nie była owulka czasem 28dc?? jak myslisz? Bo albo jestes w ciazy i juz mozesz testowac, albo owu była później

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:

    Tysia a czy u Ciebie nie była owulka czasem 28dc?? jak myslisz? Bo albo jestes w ciazy i juz mozesz testowac, albo owu była później

    Ja to juz sama zglupiałam tak szczerze wczoraj i przedwczoraj popoludniu mialam sluz rozciagliwy ale nie bylo wielkiego skoku temp . Pozatym brzuch mnie od prawie tygodnia boli jak na okres :/ Teraz to juz sie zastanawiam czy nie mam zaburzen hormonalnych ..

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezia90 wrote:
    Aleksia to ze troche temperatura spadła to nic sie nie dzieje! :) jak temp spada pod koniec fazy lutealnej na łeb naszyje to wtedy znaczy ze @ nadchodzi, a teraz ci ciut spadła to niczym sie nie martw, wg mnie nie ma powodów ;)

    wiem wiem, nie przjuemowałam się spadkiem, zwłaszcza takim ale dziś wystapiło u mnie śladowe plamienie jasnobrązowe (kawa z mlekiem) i sie martwie trochę czy to mi sie @ nie rozkręca :( ale dziwne bo biore duza dawke duphastonu wiec plamień nie powinnam mieć.. no cóż, pożyjemy zobaczymy :) staram się mim owszystko myślec pozytywnie ale po tylu rozczarowaniach ciężko jest.. :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    wiem wiem, nie przjuemowałam się spadkiem, zwłaszcza takim ale dziś wystapiło u mnie śladowe plamienie jasnobrązowe (kawa z mlekiem) i sie martwie trochę czy to mi sie @ nie rozkręca :( ale dziwne bo biore duza dawke duphastonu wiec plamień nie powinnam mieć.. no cóż, pożyjemy zobaczymy :) staram się mim owszystko myślec pozytywnie ale po tylu rozczarowaniach ciężko jest.. :)


    Mogą być plamienia przy duphastonie, ale to efekt uboczny leku. No chyba, że @ Ci przychodzi w trakcie brania :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ