X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy jest szansa w tym miesiacu
Odpowiedz

czy jest szansa w tym miesiacu

Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Mogą być plamienia przy duphastonie, ale to efekt uboczny leku. No chyba, że @ Ci przychodzi w trakcie brania :)

    w zeszłym cyklu przyszła mi w czasie brania (przedostatniego dnia) ale też zaczęła się plamieniem.. dlatego w tym cyklu zwiekszyłam dawkę a i tak nic to nie dało bo znowu mam plamienie :( i to na dodatek jeszcze wczesniej bo do końca cyklu pozostało mi 6 dni.. do tego potwornie mnie klują jajniki, naprzemiennie..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia ja jako stara zjadaczka dupka :) powiem ci ze on powoduje plamienia wiec dopóki nie ma @ jest nadzieje wierz mi :*

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Aleksia ja jako stara zjadaczka dupka :) powiem ci ze on powoduje plamienia wiec dopóki nie ma @ jest nadzieje wierz mi :*

    a oprócz tych plamień miałas jakieś inne objawy np. przedmiesiączkowe? W których dniach cyklu miałas obiady przy duphastonie? Ja mam jeszcze do miesiączki 6 dni a już mam objawy jak na okres i delikatne plamienie ale nie cały czas..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj test bo nie wytrzymalam i niestety kolejne rozczarowanie :( ehhh czy kiedy kolwiek mi się uda :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 08:43

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2601 wrote:
    Zrobiłam dzisiaj test bo nie wytrzymalam i niestety kolejne rozczarowanie :( ehhh czy kiedy kolwiek mi się uda :(

    tak mi przykro kochana :( chcialabym zeby nam wszystkim sie wreszcie udało... doskonale rozumiem Twoje rozczarowanie, ja po 4,5 roku starań na każdą kolejną @ reaguje już łzami :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez dzisiaj temp spadla :( fakt mierzylam o 5 rano szybciej niz zawsze i nie wiem ... Okresu jeszcze nie mam kurde no :(

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia nawet plamienia jeszcze nie masz więc trzymam mocno kciuki! :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    Tysia nawet plamienia jeszcze nie masz więc trzymam mocno kciuki! :)

    Nie mam narazie ale cos czuje ze jutro bedzie @ bo brzuch mnie boli i ta temp spadla ... Jakby byla ciaza to nie powinna spaść az tyle :( moze jutro sie podniesie no nie wiem ..

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 ale widze ze za to Tobie ladnie poszla w gore :) oby sie tak utrzymywala :) trzymam kciuki <3

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Aleksia85 ale widze ze za to Tobie ladnie poszla w gore :) oby sie tak utrzymywala :) trzymam kciuki <3

    poszła w górę ale bardzo mnie martwi to brązowe plamienie już drugi dzień :( dziś jest ciemniejsze i troszkę większe.. w zeszłym cyklu moja faza lutealna trwała 12 dni więc mozliwe że teraz będzie podobnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 10:03

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz zauwazylam u siebie brązowy raz wodnisty a raz ciągnący sie śluz ... Pierwszy raz tak mam ale chyba @ sie zaczyna :(

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • kasia2601 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zobaczcie co cykl człowiek ma takie wielkie nadzieje moze tym razem sie uda doszukuje sie jakich kolwiek oznak ciazy i za każdym razem bynajmniej u mnie rozczarowanie :( dlaczego nie mam w sobie siły żeby sobie odpuścić wtedy najwięcej dziewczyn zachodzi w ciążę. To nas niestety ale bardzo obciąża psychicznie i duzo w tym jest winy no i u mnie niestety tez brak owulacji :(
    Tak bym chciała zeby nam wszystkim sie wreszcie udało ehhh jakie to wszystko niesprawiedliwe :/

  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2601 wrote:
    Dziewczyny zobaczcie co cykl człowiek ma takie wielkie nadzieje moze tym razem sie uda doszukuje sie jakich kolwiek oznak ciazy i za każdym razem bynajmniej u mnie rozczarowanie :( dlaczego nie mam w sobie siły żeby sobie odpuścić wtedy najwięcej dziewczyn zachodzi w ciążę. To nas niestety ale bardzo obciąża psychicznie i duzo w tym jest winy no i u mnie niestety tez brak owulacji :(
    Tak bym chciała zeby nam wszystkim sie wreszcie udało ehhh jakie to wszystko niesprawiedliwe :/

    Dokladnie jest tak jak piszesz ... Im wiecej sie o tym mysli tworzy sie jakas blokada psychiczna ktora uniemozliwia zajscie w ciaze .. Tylko ze to myslenie jest czasami silniejsze od nas ...
    Ja tez mam czesto cykle bezowulacujne przez PCOS i to tez robi swoje ... Ale napewno nam sie uda, wierze w to <3

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    a oprócz tych plamień miałas jakieś inne objawy np. przedmiesiączkowe? W których dniach cyklu miałas obiady przy duphastonie? Ja mam jeszcze do miesiączki 6 dni a już mam objawy jak na okres i delikatne plamienie ale nie cały czas..
    Aleksia były i plamienia i mocny ból jajników ogólnie czułam się jak na @ gdyby nie beta to te plamienia uznałabym za @ bo były jeden dzien słabe a nastepnego mocniejsze pamietam jak babci jeszcze wegiel w wiadrach nosiłam :)
    ale mimio wszytsko tą ciążę sie udało utrzymać
    trzymam mocno Kciuki kochana <3

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia2601 wrote:
    Dziewczyny zobaczcie co cykl człowiek ma takie wielkie nadzieje moze tym razem sie uda doszukuje sie jakich kolwiek oznak ciazy i za każdym razem bynajmniej u mnie rozczarowanie :( dlaczego nie mam w sobie siły żeby sobie odpuścić wtedy najwięcej dziewczyn zachodzi w ciążę. To nas niestety ale bardzo obciąża psychicznie i duzo w tym jest winy no i u mnie niestety tez brak owulacji :(
    Tak bym chciała zeby nam wszystkim sie wreszcie udało ehhh jakie to wszystko niesprawiedliwe :/

    Ja prawdopodobnie też rzadko mam owulacje a do tego mam jeden jajowód.. więc jak przeczytałam że zdrowa para ma w każdym cyklu 20% szans na poczęcie to ja mam chyba 1%...

    To prawda że trzeba sobie odpuścić ale ja przez ok. 2 lata odpuściłam i zdałam się na naturę i nic to nie dało... choć fakt że miałam wodniaka jajowodu który mógł utrudniać zapłodnienie nawet ze zdrowego jajnika ale mimo to... nie myslalam o ciąży i nic z tego.. czasem jest jakaś przeszkoda i odpuszczenie nic nie da, trzeba się leczyć, czasem latami :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Aleksia były i plamienia i mocny ból jajników ogólnie czułam się jak na @ gdyby nie beta to te plamienia uznałabym za @ bo były jeden dzien słabe a nastepnego mocniejsze pamietam jak babci jeszcze wegiel w wiadrach nosiłam :)
    ale mimio wszytsko tą ciążę sie udało utrzymać
    trzymam mocno Kciuki kochana <3

    dzięki, pocieszyło mnie to trochę i znów dało nadzieję heh.. ehh ale my kobiety już tak mamy że szukamy nadziei nawet w momencie gdy juz przyjdzie okres i test wyjdzie negatywny.. a nuż mimo wszystko.... :)

    a pl;amienia miałas brązowe czy czerwone? jaki kolor? ja mam brązowe :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • PePe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny; oto mój wykres https://ovufriend.pl/graph/24088af2ca6ad92de3d6795347362ae2 niby wszystko wskazuje na to, że się udało, w samobadaniu też na to wychodzi, @ nie nadchodzi, a na teście uparcie jedna krecha; dziś rano zrobiłam betę... boję się, że tam tez nic nie wykaże :(


    24088af2ca6ad92de3d6795347362ae2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:09

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciężko powiedzieć.. temperatura lekko spadła, musisz chyba poczekac na wynik bety ale trzymam kciuki mocno za wynik!

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • PePe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie zauważyłam delikatne plamienie... ale nie takie jak zwykle mam na koniec miesiączki; to raczej różowawy śluz... miesiączka zawsze przychodzi rano... rany... ta niepewność mnie dobije :/

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PePe wrote:
    właśnie zauważyłam delikatne plamienie... ale nie takie jak zwykle mam na koniec miesiączki; to raczej różowawy śluz... miesiączka zawsze przychodzi rano... rany... ta niepewność mnie dobije :/

    musisz poczekać, chociaz jesli to dopiero plamienie implantacyjne to beta jeszcze może nie wykazać ciąży.. ja powinno się robić 1-2 doby po implantacji

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ