X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy jest szansa w tym miesiacu
Odpowiedz

czy jest szansa w tym miesiacu

Oceń ten wątek:
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jednak zagnieżdżenie :) oby Ci się udało :) mnie już od tygodnia jajniki pobolewaja ale dzisiaj zdecydowanie bardziej i śluzu kremowego więcej.. Wydaje mi się ze jednak okres przyjdzie :(

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    To może jednak zagnieżdżenie :) oby Ci się udało :) mnie już od tygodnia jajniki pobolewaja ale dzisiaj zdecydowanie bardziej i śluzu kremowego więcej.. Wydaje mi się ze jednak okres przyjdzie :(

    może nie :) takie objawy jak krwemowy śluz i ból jajników mogą zwiastowac tez coś innego.. :) jesli o mnie chodzi to wlasnie dziś mam pierwszy dzień kremowego sluzu, a tak to po owulacji miałam sucho..

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę za parę dni :) to dobrze może Ci się udało, będę trzymać kciuki żeby to bylo to <3

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sie czuje jakbym miala zaraz dostac @ ... Kurcze moglby nie przyjsc :(

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Tak sie czuje jakbym miala zaraz dostac @ ... Kurcze moglby nie przyjsc :(

    robiłas test? powinien już dać wiarygodny wynik :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wlasnie jeszcze nie .. W zeszlym miesiacu tez zrobilam test a na nastepny dzien przyszedl @ i bylam zla ma siebie ze moglam poczekac :) Wiec teraz stwierdzilam ze poczekam troche dluzej .. Tylko zastanawiam sie czy temp nie powinna isc jeszcze wyzej .

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Nie wlasnie jeszcze nie .. W zeszlym miesiacu tez zrobilam test a na nastepny dzien przyszedl @ i bylam zla ma siebie ze moglam poczekac :) Wiec teraz stwierdzilam ze poczekam troche dluzej .. Tylko zastanawiam sie czy temp nie powinna isc jeszcze wyzej .

    ja za kazdym razem jak robie test to dokladnie nastepnego dnia przychdozi okres, lub jeszcze tego samego :) też zawsze ejstem zła ze zmarnowałam test :) no ale z drugiej strony kiedys tzreba bedzie go zrobić a przecież nie wywołuje on miesiączki :P to tylko zbieg okoliczności :P

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia a na bete jakbys poszła ? bedziesz miec 100% wynik

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 no wlasnie z zeszlym miesiacu tez tak mialam :) z jednej strony bym zrobila a z drugiej boje sie rozczarowania :)

    kubecek nie wiem sama .. Poczekam jeszcze pare dni jak temp nie spadnie i @ nie przyjdzie to pewnie sie wybiore :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubecek wrote:
    Tysia a na bete jakbys poszła ? bedziesz miec 100% wynik

    ale po negatywnym wyniku bety jest jeszcze wieksze rozczarowanie :( po tescie zawsze zostaje nadzieja ze jeszcze za wczesnie albo ze test zawodny a beta daje raczej 99% pewnosci :) ja w zeszłym cyklu w 25dc zrobiłam betę i wyszła negatywna to miałam doła ale wiadomo, że trzeba to przyjąć na klatę i działac dalej :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 - ale masz ładny wykres! :)

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Aleksia85 - ale masz ładny wykres! :)

    właśnie nie jestem pewna :) nie ma skoku temperatury wyraźniego, zastanawiam się czy faktycznie była owulacja a nie przejrzały pęcherzyk :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 10:44

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • agania Autorytet
    Postów: 2903 2573

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    właśnie nie jestem pewna :) nie ma skoku temperatury wyraźniego, zastanawiam się czy faktycznie była owulacja a nie przejrzały pęcherzyk :(


    Nie, myślę, że jest ok :) test owulacyjny pozytywny, śluz też ewidentnie wskazuje na owulację :)

    Aleksia85 lubi tę wiadomość

    n59y3e5ef47vpcg5.png
    l22ncwa1igcivb04.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agania wrote:
    Nie, myślę, że jest ok :) test owulacyjny pozytywny, śluz też ewidentnie wskazuje na owulację :)

    mam nadzieję <3 pytanie tylko czy owulacja była z właściwego jajnika bo mam tylko jeden jajowód :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego narazie nie robie zadnego testu i nie poszlam na bete wole poczekac ...
    Aleksia85 Ty masz naprawde ladny wykres, chcialabym miec taki hehe :) nie masz sie czym narazie martwic ... Za pare dni sie okaze czy rosnie w Tobie fasolka :)) oby tak bylo <3 bo wykres wyglada obiecująco :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Dlatego narazie nie robie zadnego testu i nie poszlam na bete wole poczekac ...
    Aleksia85 Ty masz naprawde ladny wykres, chcialabym miec taki hehe :) nie masz sie czym narazie martwic ... Za pare dni sie okaze czy rosnie w Tobie fasolka :)) oby tak bylo <3 bo wykres wyglada obiecująco :)

    staram się być dobrej myśli :) biorę w tym cyklu większą dawkę duphastonu niż do tej pory, a on podobno nie podwyższa temperatury ciała więc jeśli naturalnie mam taką tempkę to może jednak ten mój naturalny progesteron troszkę wzrósł i owulacja była :)

    Tysia widziałam wykresy ciązowe podobne do Twojego, trzymam mocno kciuki! <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno byla :) widac po wykresie wiec pozostaje trzymac tylko kciuki zeby za pare dni byly 2 kreseczki <3

    Ja tez widziałam rozne wykresy dlatego poki nie mam @ to jakas nadzieja jest :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysia :) wrote:
    Napewno byla :) widac po wykresie wiec pozostaje trzymac tylko kciuki zeby za pare dni byly 2 kreseczki <3

    Ja tez widziałam rozne wykresy dlatego poki nie mam @ to jakas nadzieja jest :)

    dzięki kochana za miłe słowa, tez tak po cichu licze na 2 kreseczki.. zreszta w koncu musi sie nam udać :) trzymam kciuki za nas obie i za wszystkie staraczki na Ovu :) <3

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia85 wrote:
    właśnie nie jestem pewna :) nie ma skoku temperatury wyraźniego, zastanawiam się czy faktycznie była owulacja a nie przejrzały pęcherzyk :(

    Aleksia no co ty, mi sie zdaje to masz ksiazkowy wykres. To normalne ze tempertura wzrasta powoli, a u Ciebie wcale nie tak powoli, pieknie wspieło sie na wyżyny i utrzymuje.
    Jest cos takiego jak przejrzały pecherzyk? pierwszy raz słysze o czyms takim ;)

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę, dajecie nadzieję dziewczyny <3

    przejrzały pęcherzyk jest wtedy kiedy rośnie i dojrzewa prawidłowo ale z jakichś przyczyn hormonalnych nie pęka i nie uwalnia jajeczka. Niepęknięty pęcherzyk wytwarza duże ilości progesteronu, co powoduje podwyższenie podstawowej temperatury ciała oraz nasilenie objawów zespołu przedmiesiączkowego. Tego sie najbardziej obawiam u siebie bo mam podwyższono temperature i typowe objawy przedmiesiączkowe (ból piersi, podbrzusza). Najczęstszymi schorzeniami które powodują niepęknięcie pęcherzyka są: zespół policystycznych jajników (PCOS), endometrioza lub hiperprolaktymia. Drugie i trzecie odrzucam bo mialam badania ale PCO wchodzi w grę niestety :( dlatego staram się być dobrej myśli ale jednak 4 lata starań potarfią osłabić psychikę :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ