X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy jest szansa w tym miesiacu
Odpowiedz

czy jest szansa w tym miesiacu

Oceń ten wątek:
  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co sadzicie o moim wykresu. Mega dziwny. Co drugi dzień wzrost i spadek temperatury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arpenia- po pierwsze mierzysz temperaturę o nie stałych porach stąd wykres nic nie mówi, bo jest niemiarodajny. Max odchylenia w godzinach mierzenia to 0,5h.

    Jeśli mierzyłabyś o stałych porach, takie wzloty i upadki mogą oznaczać niewydolność ciałka żółtego.

    Katarinka- prawdopodobnie jeszcze nie miałaś owulacji. Pozytywny test owulacyjny mówi nam tylko, że organizm przygotowuje się do owulacji ale nie koniecznie musiało do niej dojść. Temperatura wskazuje na to, że jej jeszcze nie było, ale raczę się nią nie sugerować, ponieważ tak naprawdę mierzenie jej niewiele nam daje. W galerii wykresów można zobaczyć, że nie raz kobiety miały wykresy typowo ciążowe z pięknie wyznaczoną owulacją( notabene OF bardzo często się myli- to przecież tylko program. Czasem wyznaczy owulacje a na monitoringu u gina okazuje się że był to cykl bezowulacyyjny) a ciąży nie ma i odwrotnie, nie raz wykres jest beznadziejny a fasolina postanowiła zamieszkać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 23:56

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy taka niewydolność daje objawy ciazowe???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko może dawać objawy ciążowe, jeśli tylko o niej myślimy... większość z nas ma tu mdłości( które jeszze tak naprawde nie mają racji bytu), zawroty głowy itd bo chcemy być w ciąży... a w tak wczesnym stadium nie występują raczej:)

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 1 marca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej. Mam te same objawy co na tym samym etapie w ciąży z synem.

  • Arpenia Koleżanka
    Postów: 43 11

    Wysłany: 1 marca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę poczekać na okres i pójść do ginka.bo inaczej sama nic nie wykombinuje. A na na nakrecanie się juz nie mam sily.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to sama sobie odpowiedziałaś na pytanie, skoro wiesz jak twój organizm reaguje na ciążę, to żadna z nas ci tego nie powie :) musisz czekać aż do terminu @, jak każda z nas, wtedy się okaże .. :) mówię raczej, bo ja przerabiałam wszystkie objawy a do tej pory w ciąży nie byłam ;)

  • Elliza Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a1b2a9c488141397edbdd64b5d03ef25.png

    czesc jestem tu nowa to moj 1 cykl mierzenia temperatur. Czy z mojego wykresu moze byc ciaza? Temperatura troche spadla.

    ***
  • Elliza Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 2 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wogole czy z nim wsyztsko ok wedlug Was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 15:34

    ***
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ