X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów czy ovu mógł się pomylić przy wyznaczaniu owulacji?
Odpowiedz

czy ovu mógł się pomylić przy wyznaczaniu owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • gucia88 Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 05:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem od niedawna użytkowniczką ovufrend i proszę Was o interpretację mojego wykresu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2013, 05:42

    Kllaudiia lubi tę wiadomość

    p19uskjoi1phzywy.png
  • gucia88 Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/01955867ac2d3085ac84d8a72430f71b

    p19uskjoi1phzywy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gucia88 wrote:
    Witam, jestem od niedawna użytkowniczką ovufrend i proszę Was o interpretację mojego wykresu

    Może się pomylić !!! Wystarczy że wpiszesz żle obserwację np śluzu i przestawia zaraz ovu wszystko!!!:-)

  • gucia88 Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli, że owulacja mogła być w 14 dc???:)

    p19uskjoi1phzywy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gucia88 wrote:
    Czyli, że owulacja mogła być w 14 dc???:)

    No mogła by ale nie musiała!!!A jakie długie cykle masz!!

  • gucia88 Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 3 kwietnia 2013, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam PCO, przy luteinie mialam 28...teraz jest 1-wszy cykl po odstawieniu tabletek anty po pół roku żeby było łatwiej o ciążę:)

    p19uskjoi1phzywy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gucia88 wrote:
    mam PCO, przy luteinie mialam 28...teraz jest 1-wszy cykl po odstawieniu tabletek anty po pół roku żeby było łatwiej o ciążę:)

    No to ja biorę od tego cyklu anty przez 3 miesiące żeby łatwiej w ciążę zajśc!! to jak teraz masz pierwszy cykl bez anty to może być nietrafny!!!
    Najlepiej iść na monitoring i zobaczyć jak pęcherzyki rosną i czy owulka była!!:-)

  • gucia88 Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale widzisz:)UDAŁO SIĘ tą metodą po 2ch latach starań:) i to bez specjalnego "wysiłku":) Cieszę się że w końcu trafiłam na dobrego lekarza:) chodzi o to żeby uśpić jajniki a po odstawieniu jest BUM :)

    AGA 30, Estera lubią tę wiadomość

    p19uskjoi1phzywy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gucia88 wrote:
    Ale widzisz:)UDAŁO SIĘ tą metodą po 2ch latach starań:) i to bez specjalnego "wysiłku":) Cieszę się że w końcu trafiłam na dobrego lekarza:) chodzi o to żeby uśpić jajniki a po odstawieniu jest BUM :)

    No to nadzieja i dla mnie!!! Oj będzie musiał chłop brać urlop jak te anty odstawię!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale gapa ze mnie!!!!
    g.gifr.gifa.gift.gifu.gifl.gifu.gifj.gife.gif

  • gucia88 Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehehe:) na prawde to działa, tylko muszą byc Jasmin tabletki:) podobno najskuteczniejsze:) równe 6 cykli:)

    p19uskjoi1phzywy.png
  • gucia88 Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj też wziął urlop...ale sama widzisz ile miał siły...chyba sam był w szoku że "AŻ" tak musiał się starać...bo nie powinno się częściej niż co drugi dzień bo plemniczki nie zdążą dojrzeć....:)

    p19uskjoi1phzywy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gucia88 wrote:
    hehehehe:) na prawde to działa, tylko muszą byc Jasmin tabletki:) podobno najskuteczniejsze:) równe 6 cykli:)

    No ja nie mam PCO mam inne tabletki i na 3 miesiące tylko bo cykle regularne mam owulacja jest tylko nic nie wychodzi!!!
    Może taki wstrząs podziała i na mnie!!:-)

  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 5 kwietnia 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy możecie spojrzeć na mój wykres bo mam wrażenie, że owulacja już była a program mi jeszcze tego nie zaznaczył na wykresie.

    00154d2c0ec6e39d33a9829367f7f559.png

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na moje oko owulacja wystąpiła w 17 dniu ;)

    qq873e5erivgw16d.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro 17 dc cyklu test owy wyszedł ci pozytywny to wciągu 24-36 godzin od testowania powinno (ale nie musi!) dojść do owulacji. Z temperatury nie można jeszcze odczytać czy owu się odbyła.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 6 kwietnia 2013, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że test robiłam z samego rana ok. godz.7 z drugiego moczu a jak bym zrobiła go dzień wcześniej wieczorem to też mógłby wyjść pozytywny. Może faktycznie 17 dc owulacja była, nawet czułam ból przez 2 dni lewego jajnika. Zobaczymy co dalej wykres pokaże.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 7 kwietnia 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, tak naprawdę nie da się dokładnie określić, kiedy owulacja miała miejsce, no chyba, że przez monitoring :) Ale 17 i 18 dc jest najbardziej prawdopodobny, biorąc pod uwagę wynik testu owu. W każdym razie z temperatur można już odczytać, że już jest prawdopodobnie po owu. Pozostaje ci tylko czekać na wynik starań :)

    mauysia lubi tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • viktoria79 Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    mam do Was pytanie: ovu wyznaczył mi owulację dwa dni wcześniej niż wykazały testy czy to jest możliwe? proszę Was popatrzcie na mój wykres jeśli możecie i napiszcie co o tym sądzicie.

    6500348da2bfd8cab792c5e47cb623c6.png
  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viktoria79 jak dla mnie owulację miałaś w poniedziałek 03.06 i myślę, że jeśli jutrzejsza temp będzie wyższa to ovufriend zmieni Ci tą linię tym bardziej, że chwilowo jest przerywana. Jeśli zmieni Ci tak jak mówię na poniedziałek to by się zgadzało i z temp i z testami.

    viktoria79 lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ