X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja temperatur
Odpowiedz

Interpretacja temperatur

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka dziękuję za odpowiedź :) właśnie dlatego nie wiem, jak go określić, przez ten płodny śluz wodnisty :(

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja majac ogromne problemy z okreslniem szczytu sluzu wg Rotzera, czyli ze szczytem jest ostatni dzien, gdy sluz jest dobrej jakosci, a nastepnego dnia i w kolejnych jest juz relatywnie gorszej jakosci, ale nadal moze miec oznaki plodnosci. Pod tm wzgledem olalam Rotzera i sklonilam sie do Bilingsow, bo tam dniem szczytu sluzu jest ostatni dzien gdy sluz ma jakiekolwiek znamiona plodnosci. Jest mi duzo prosciej. U Ciebie bylby to 18 dc (jesli sluz nie powroci).

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tylko nadzieję, że nie mam cykli bezowulacyjnych :(

    Stosuję tą metodę tylko jako pomoc w planowaniu rodziny, bo jako antykoncepcję bałabym się. Czytałam na forach internetowych, że dziewczyna na studiach analizowała wykresy kobiet które zaszły w ciąży w czasie gdy wspolzyly po 3 dniu skoku(czyli teoretycznie okres niepłodny) i że nawet dokładnie mierzona temp. lubi płatać figle

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie nie stresuj :-). Stres nie sprzyja owulacji, a tempka jest na tyle spokojna, ze domniemam, iz owulacja mogla byc, lub bedzie lada moment

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrząc na śluz z 13 dc myślałam że już mogła być ale po tym cholernie wodnistym i bolących piersiach czy bólu jajnika przy siadaniu myślę że mogła być wczoraj- może być dziś po jutrze, tylko w tum momencie oznaczałoby to, ze bardzo późno mam owulację, cholerka, mogłam kupić więcej testów owulacyjnych

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka- twój awatar jest powalający :D za każdym razem cieszy mi się mordka jakna niego patrze :D

    inka84 lubi tę wiadomość

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    inka- twój awatar jest powalający :D za każdym razem cieszy mi się mordka jakna niego patrze :D

    Mi tez... :P

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziś jest mój 33 dc. Ogólnie moje cykle trwają 27/28 dni. W 13 dc została potwierdzona owu przez gin. Zawsze wiedziałam, że po wyznaczonej owu za 12 dni przyjdzie @. Dzisiaj jest 20 dpo i jak narazie @ nie ma (czyli mniej więcej 8 dni spóźnienia). Temperatury mam na pewno powyżej linii podstawowej.
    Chciałabym, aby w tym cyklu w końcu się udało, ale wiem, że nie ma co się za wcześnie napalać... w 15 i 17 dpo testy negatywne. Bardzo proszę kogokolwiek o spojrzenie na mój wykres i podpowiedział czy przy moich temp. mogę mieć nadzieję?
    Jeżeli chodzi o objawy to jako tako ich nie mam: od 3 dni lekki ból piersi, kłucie w podbrzuszu i tyle. Zdziwiły mnie jedynie plamienia po owu i brak PMS (zawsze 2 tyg. przed @ go miałam). Dziękuję

    fc0e73485f8792dbfca2ab31e4d41458.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że ciężko będzie odpowiedzieć na twoje pytanie, bo nie masz na wykresie oznaczonego śluzu, późno została mierzona temperatura. Ale niech wypowiedzą się bardziej doświadczone koleżanki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do wykresów... już myślałam, że tempka bedzie szla do góry a tu dziś spadek... :( w prawdzie nie pod linię podstawową ale jak jutro nie wzrośnie to sie załamię :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale takie spadki są normą i mogą trwać dłużej niż 1 dzień, więc się nie podłamuj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) ale jak rno budzę się by zmierzyć temp to tak mi wali serduchoo, gorzej jak na mature :D

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ