X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu :)
Odpowiedz

Interpretacja wykresu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może to być spadek implantacyjny? :)

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być :) Ale też pamiętaj, że śluz mierzymy kilka razy dziennie i zaznaczamy ten najbardziej płodny a jest dopiero przed 9 rano ;)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to miałam napisac, może to implantacja i od jutra temp znów skoczy w górę:) ja trzymam kciuki:):):) ( zreszta jak czasami czytam wpisy dziewczyn które są w ciazy to piszą o śluzie kremowym) głowa do góry :)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres za to szaleje i żyje swoim życiem :D Co spadnie temperatura i wyczekuję @ to znowu rośnie. Jakież było moje zdziwienie gdy już ten cykl odpuściłam a wczoraj pokazał się śluz płodny. Zrobiłam dla sprawdzenia test owulacyjny i o zdziwko pozytywny :)

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Właśnie to miałam napisac, może to implantacja i od jutra temp znów skoczy w górę:) ja trzymam kciuki:):):) ( zreszta jak czasami czytam wpisy dziewczyn które są w ciazy to piszą o śluzie kremowym) głowa do góry :)

    Jejku, oby! :)

    czekolada:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nilakshi wrote:
    Mój wykres za to szaleje i żyje swoim życiem :D Co spadnie temperatura i wyczekuję @ to znowu rośnie. Jakież było moje zdziwienie gdy już ten cykl odpuściłam a wczoraj pokazał się śluz płodny. Zrobiłam dla sprawdzenia test owulacyjny i o zdziwko pozytywny :)

    To owocnego serduszkowania! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czyli jaki w zasadzie powinien być śluz jeśli doszło do zapłodnienia, bo tyle opinii co staraczek. ;)

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    To owocnego serduszkowania! :)

    Dziękuję :) Może jeszcze ten cykl nie jest stracony ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 09:20

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!!! :)

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz po zapłodnieniu jest podobno kremowy, białawy, czasem lepki za sprawą progesteronu. Następnie może się trochę rozwodnić. Ale podejrzewam, że co organizm to może inaczej reagować :)

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! :) Dobra wiadomość. Mój właśnie rano był biały i lepki, teraz jest jakby bardziej wodnisty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy nie jest za późno na implantację? Dziś mam 23 dc, a cykle 29 dniowe.
    Pozytywne testy owulacyjne były 13 i 14 dc.

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy testami a owulacja owulacją :) Jeśli się okaże, że to zagnieżdżenie i skończy się fasolką ( czego Ci bardzo życzę ;) ) to co za różnica kiedy, ważne, że zielono :P

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, już tak mam, że każdy objaw oglądam z każdej strony i doszukuję się że to może jednak nie to. ;) Za bardzo chcę i nie chcę się zawieść. ;)

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, trzeba troszeczkę wyluzować bo oszalejesz do dnia testowania :D

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że nie oszaleję. ;) Tak, trzeba się wyluzować. Tylko wczoraj cały dzień okropny ból głowy, dziś stres, bo mam obronę i jak tu się wyluzować? ;)

  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dzewczyny! Ja też 1 cykl dopiero mierzę temp. Coś ktoś może powiedzieć o moim wykresie? Powiem szczerze że niebardzo go rozumiem... :)
    @ mam przeważnie miedzy 28-37 dni


    2fc945649d702db1582e4d81a24802bd.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 11:32

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jako również nowicjusz mogę tylko powiedzieć że wykres całkiem obiecujący ale że zakres długości cyklu jest dość spory to ciężko coś powiedzieć. Trzeba cierpliwie czekać a to najgorsze. Trzymam kciuki żeby się udało. Ja w drugim miesiącu obserwacji zaczęłam badać szyjkę bo z temp. to różnie bywa, wiele czynników ma na nią wpływ. Jak mierzysz? "Dowcipnie"?

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wczorajszym spadku z 37,3 na 36,9 - dziś temperaturka 37,0. Co sądzicie? Mógł to być spadek implantacyjny,czy raczej to zbliżająca się @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnośni plamień, które się pojawiły w moim cyklu.. Jest to mój 2 cykl z castagnusem ( zaczęłam brać, ponieważ trzy wcześniejsze cykle zaczynały się i kończyły plamieniami). W pierwszym cyklu kiedy zaczęłam brać plamienia przeszły jak ręką odjął, z czego byłam zadowolona ponieważ bywało, że wszystko rozciągało się na czas 2 tygodni. Dodam, że wszystkie badania (hormony, usg) wyszły ok i lekarka nie miała pomysłu co mi dać, nie chciałam tabletek anty, bo myślimy o dziecku. Chciałam więc kontynuować kurację zgodnie z ulotką -90 dni. Ale w tym cyklu jest inaczej, w pierwszym nie miałam żadnych bóli, ani brzucha, ani piersi, ani plamień. Jedyne co to był większy apetyt, który skończył się z początkiem miesiączki. Obecny cykl - praktycznie od owu coś nie gra, jem jak koń, ból brzucha non stop, piersi na szczęście nie bolą, są tyko jakby bardziej pełne ale znów mam to plamienie:( a już myślałam, że niepokalanek mi pomógł :( W tym miesiącu podjęliśmy z mężem pierwszą nieśmiałą próbę starań o potomka, ale zważywszy na małą ilość współżycia nie sądzę, żeby się udało. Jest to mój pierwszy w życiu wykres temperatury i myślę, że plamienia zapewne zwiastują @. Czy ktoś może spojrzeć na mój wykres i doradzić z czego może być to plamienie?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ