X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu :)
Odpowiedz

Interpretacja wykresu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może to być spadek implantacyjny? :)

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być :) Ale też pamiętaj, że śluz mierzymy kilka razy dziennie i zaznaczamy ten najbardziej płodny a jest dopiero przed 9 rano ;)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • czekolada:) Ekspertka
    Postów: 245 134

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to miałam napisac, może to implantacja i od jutra temp znów skoczy w górę:) ja trzymam kciuki:):):) ( zreszta jak czasami czytam wpisy dziewczyn które są w ciazy to piszą o śluzie kremowym) głowa do góry :)

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wykres za to szaleje i żyje swoim życiem :D Co spadnie temperatura i wyczekuję @ to znowu rośnie. Jakież było moje zdziwienie gdy już ten cykl odpuściłam a wczoraj pokazał się śluz płodny. Zrobiłam dla sprawdzenia test owulacyjny i o zdziwko pozytywny :)

    czekolada:) lubi tę wiadomość

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada:) wrote:
    Właśnie to miałam napisac, może to implantacja i od jutra temp znów skoczy w górę:) ja trzymam kciuki:):):) ( zreszta jak czasami czytam wpisy dziewczyn które są w ciazy to piszą o śluzie kremowym) głowa do góry :)

    Jejku, oby! :)

    czekolada:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nilakshi wrote:
    Mój wykres za to szaleje i żyje swoim życiem :D Co spadnie temperatura i wyczekuję @ to znowu rośnie. Jakież było moje zdziwienie gdy już ten cykl odpuściłam a wczoraj pokazał się śluz płodny. Zrobiłam dla sprawdzenia test owulacyjny i o zdziwko pozytywny :)

    To owocnego serduszkowania! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czyli jaki w zasadzie powinien być śluz jeśli doszło do zapłodnienia, bo tyle opinii co staraczek. ;)

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    To owocnego serduszkowania! :)

    Dziękuję :) Może jeszcze ten cykl nie jest stracony ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 09:20

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!!! :)

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz po zapłodnieniu jest podobno kremowy, białawy, czasem lepki za sprawą progesteronu. Następnie może się trochę rozwodnić. Ale podejrzewam, że co organizm to może inaczej reagować :)

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! :) Dobra wiadomość. Mój właśnie rano był biały i lepki, teraz jest jakby bardziej wodnisty.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czy nie jest za późno na implantację? Dziś mam 23 dc, a cykle 29 dniowe.
    Pozytywne testy owulacyjne były 13 i 14 dc.

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy testami a owulacja owulacją :) Jeśli się okaże, że to zagnieżdżenie i skończy się fasolką ( czego Ci bardzo życzę ;) ) to co za różnica kiedy, ważne, że zielono :P

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, już tak mam, że każdy objaw oglądam z każdej strony i doszukuję się że to może jednak nie to. ;) Za bardzo chcę i nie chcę się zawieść. ;)

  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, trzeba troszeczkę wyluzować bo oszalejesz do dnia testowania :D

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że nie oszaleję. ;) Tak, trzeba się wyluzować. Tylko wczoraj cały dzień okropny ból głowy, dziś stres, bo mam obronę i jak tu się wyluzować? ;)

  • kajulka Autorytet
    Postów: 338 187

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dzewczyny! Ja też 1 cykl dopiero mierzę temp. Coś ktoś może powiedzieć o moim wykresie? Powiem szczerze że niebardzo go rozumiem... :)
    @ mam przeważnie miedzy 28-37 dni


    2fc945649d702db1582e4d81a24802bd.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 11:32

    hchy3e3kuak68fwg.png
  • kluska Autorytet
    Postów: 615 603

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jako również nowicjusz mogę tylko powiedzieć że wykres całkiem obiecujący ale że zakres długości cyklu jest dość spory to ciężko coś powiedzieć. Trzeba cierpliwie czekać a to najgorsze. Trzymam kciuki żeby się udało. Ja w drugim miesiącu obserwacji zaczęłam badać szyjkę bo z temp. to różnie bywa, wiele czynników ma na nią wpływ. Jak mierzysz? "Dowcipnie"?

    zrz6p07wtzdrpy2l.png

    Aniołek * * * 04.11.2013r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wczorajszym spadku z 37,3 na 36,9 - dziś temperaturka 37,0. Co sądzicie? Mógł to być spadek implantacyjny,czy raczej to zbliżająca się @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnośni plamień, które się pojawiły w moim cyklu.. Jest to mój 2 cykl z castagnusem ( zaczęłam brać, ponieważ trzy wcześniejsze cykle zaczynały się i kończyły plamieniami). W pierwszym cyklu kiedy zaczęłam brać plamienia przeszły jak ręką odjął, z czego byłam zadowolona ponieważ bywało, że wszystko rozciągało się na czas 2 tygodni. Dodam, że wszystkie badania (hormony, usg) wyszły ok i lekarka nie miała pomysłu co mi dać, nie chciałam tabletek anty, bo myślimy o dziecku. Chciałam więc kontynuować kurację zgodnie z ulotką -90 dni. Ale w tym cyklu jest inaczej, w pierwszym nie miałam żadnych bóli, ani brzucha, ani piersi, ani plamień. Jedyne co to był większy apetyt, który skończył się z początkiem miesiączki. Obecny cykl - praktycznie od owu coś nie gra, jem jak koń, ból brzucha non stop, piersi na szczęście nie bolą, są tyko jakby bardziej pełne ale znów mam to plamienie:( a już myślałam, że niepokalanek mi pomógł :( W tym miesiącu podjęliśmy z mężem pierwszą nieśmiałą próbę starań o potomka, ale zważywszy na małą ilość współżycia nie sądzę, żeby się udało. Jest to mój pierwszy w życiu wykres temperatury i myślę, że plamienia zapewne zwiastują @. Czy ktoś może spojrzeć na mój wykres i doradzić z czego może być to plamienie?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ