Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu- pomocy!
Odpowiedz

Interpretacja wykresu- pomocy!

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 listopada 2016, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny ! Dziwna sprawa dzisiaj mi się przydarzyła !!!! Otóż ostatnio temperatura mi spadała i byłam pewna że dostałam dzisiaj okres to znaczy że po porannym przytulaniu z mężem , mąż zauważył krew , po ptarciu się wyglądało to jak różowe plamienie, nie była to świeża krew mocno czerwona tylko jak upławy podbarwione krwią więc myślałam juże mam okres, a od porannej sytuacji ani śladu okresu !!!!!! Co się dzieje ???? Nie wiem co mam już myśleć :/ :/

• Shelby Debiutantka

Wysłany: 14 listopada 2016, 12:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisząc na bieżąco przyszła @
    Tak więc zaczynamy kolejny cykl to już 8.

• staraniowa Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2016, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shelby - wiem co czujesz... Mój obecny to 8 cykl starań, właśnie sobie z tego zdałam sprawę. W końcu się uda, musi być dobrze!

Tymczasem ja modlę się o wzrost porannej temperatury... Wczoraj w trakcie przytulania z mężem bolał mnie lewy jajnik... Ten sam, który w lutym wydał z siebie jajo, które niestety nie dotarło w dobre miejsce... Mam poczucie, że to był dzień owulacji. Skok temperatury w najbliższym czasie by to potwierdził. Nie zdzierżę bezowulacyjnego cyklu...

Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 listopada 2016, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shelby ściskam Cie mocno ! ♡

• Shelby Debiutantka

Wysłany: 14 listopada 2016, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.
    Starania trzymam kciuki żeby tempka podskoczyla do góry !

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ