X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu- pomocy!
Odpowiedz

Interpretacja wykresu- pomocy!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie dziewczyny ! Dziwna sprawa dzisiaj mi się przydarzyła !!!! Otóż ostatnio temperatura mi spadała i byłam pewna że dostałam dzisiaj okres to znaczy że po porannym przytulaniu z mężem , mąż zauważył krew , po ptarciu się wyglądało to jak różowe plamienie, nie była to świeża krew mocno czerwona tylko jak upławy podbarwione krwią więc myślałam juże mam okres, a od porannej sytuacji ani śladu okresu !!!!!! Co się dzieje ???? Nie wiem co mam już myśleć :/ :/

  • Shelby Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 14 listopada 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisząc na bieżąco przyszła @
    Tak więc zaczynamy kolejny cykl to już 8.

  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shelby - wiem co czujesz... Mój obecny to 8 cykl starań, właśnie sobie z tego zdałam sprawę. W końcu się uda, musi być dobrze!

    Tymczasem ja modlę się o wzrost porannej temperatury... Wczoraj w trakcie przytulania z mężem bolał mnie lewy jajnik... Ten sam, który w lutym wydał z siebie jajo, które niestety nie dotarło w dobre miejsce... Mam poczucie, że to był dzień owulacji. Skok temperatury w najbliższym czasie by to potwierdził. Nie zdzierżę bezowulacyjnego cyklu...

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shelby ściskam Cie mocno ! ♡

  • Shelby Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.
    Starania trzymam kciuki żeby tempka podskoczyla do góry !

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ