X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów jak to z tym progesteronem
Odpowiedz

jak to z tym progesteronem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie najgorze, jestem zadowolona ☺ prolaktyna ladnie spadla i juz miesci sie w normie progesteron nisko ale tez w normie. Musz powtorzyc lh i progesteron w sr. Tsh 3,72

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze, że wszystko w normie. Ważne, że prolaktyna spadła.
    Ja też miałam dwa cykle wcześniej progesteron niski ale jeszcze w normie i wtedy właśnie plamienia się zaczęły. Ale też nie wiem czy u mnie progesteron jest winny za plamienia, czy też coś innego.
    Moja lekarka do tej pory bagatelizowała trochę te plamienia, mówiła, ze nie ma się czym przejmować, ale mnie one jednak bardzo denerwują i niepokoją.
    Za jakiś czas idę ponownie do niej z nowymi wynikami i zobaczę jak to będzie.

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jak? Dobrze bedzie !

    Finlandia lubi tę wiadomość

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jest :D wynik bHCG 163,90 mlU/ml ... progesteron 78,13 ng/ml

    Na to wygląda, że podwyższony poziom progesteronu może oznaczać ciążę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 19:47

    Tulipanka, Besta5 lubią tę wiadomość

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ