X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kiedy najlepiej zrobić betahcg
Odpowiedz

kiedy najlepiej zrobić betahcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka: u mnie też poszła w górę :) Może jutro i w sobotę pójdzie jeszcze bardziej ;)

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka 3mam za nas mocno kciuki ❤

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też :) Kiedy masz zamiar testować?

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    korci mnie dzis siknąć ale boje sie rozczarować. 11.12 mam miec okres. moze wtedy sikne ? albo na bete skocze.. a Ty ?

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez masz 2 dziewczynki ?
    ja też :) 6 letnią Liwke i 3 letnią Emilke :D

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie teoretycznie @ powinna być w niedziele, ale biorę luteinę. Zrobię bete w sobotę (w dniu urodzin starszej córki ;)). Jak wyjdzie negatywna, to ją odstawię i będę czekać na @. U Ciebie może być jeszcze za wcześnie na test. Ale jeśli masz zapas w domu, to spróbuj jutro rano ;)
    Tak, mam 2 dziewczynki :) Natalia kończy w sobotę 4 latka, a Kinga we wrześniu skończyła 2 :) Teraz z mężem staramy się o 3 (może być następna dziewczyna :)), ale nie wychodzi :/ Starania zaczęliśmy od lipca 2016r. Do tej pory miałam w sierpniu 2016r cb, a w lutym tego roku poroniłam w 6tc :( Od tego czasu nic..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2017, 10:43

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poroniłam 11.05.2014 , potem 28.07.2015 przyszła na swiat Emilka, i teraz 1 cykl staran o 3 potomka :) nie celuje na płeć. no wiem ze zawcześnie , ale korci :P poczekam do opniedziałku chyba aczkolwiek czuje sie jak przezebiona :/ plecy brzuch... taka otumaniona

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prowadzisz detektor oznak ciazy ? ile masz punktów i ile % na test

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cóż, ja też nie należę do cierpliwych, ale po ostatnim "wybryku" bety (9dpo negatyw, a 4 dni później sikaniec pokazał 2 kreski) wolę się wstrzymać. Nie zapisuję objawów, bo wolę się nie nakręcać ;) Detektor pokazał dziś 10pkt i 38%, ale ja to traktuję z przymrużeniem oka.

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 44pkt i 42%szans. ale tez tak raczej sceptycznie podchodzę.

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak dziewczyny, wyjaśniło się cos u Was w weekend? :)

    3i492n0agf4rykt3.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 11 grudnia 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też jestem ciekawa jak tam Wasze testowanie?
    u mnie @ za 3 dni. dzisiaj spadek temperatury i zdołowało mnie to bardzo. A wczoraj myślałam że dzisiaj na bete polecę, ale przy spadku temp mi się odechciało.
    Dajcie znać koniecznie!!:)

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jak jutro zrobię betę, to pokaże coś, jeśli jestem w ciąży?
    https://ovufriend.pl/graph/5cbb749ee54637f756eb177f6200159d

    Strasznie się nakręciłam w tym cyklu, że się udało. Temperatura nie spada, mam plamienie, jak zazwyczaj przed okresem, ale jest znikome. Robiłam już dwa testy z moczu, ale może były jakieś stare, albo było za wcześnie, mam też strasznie ciężkie piersi, no i prolaktyna 5 dni temu była 1400 uIU/ml - czyli podwyższona więcej niż zazwyczaj.

    A to plamienie na wykresie po owulacji, to chyba jakiś błąd, czasem jak zapisuje objawy w telefonie, to wykres głupieje:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kozalia. Widzę, że u Ciebie na wykresie też góry i doliny. Jesteś 17 dni po owulacji, więc bete możesz robić od razu. Myślę, że normalny test też już powinien być wiarygodny.
    Pozdrawiam i oczywiście życzę Ci zielonej kropeczki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Karolcia, to teraz tylko doczekać do rana :)

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 6949 6915

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pozwolicie, że dołączę do Was :)
    Jestem 8 dpo i strasznie korci mnie na testowanie, ale wiem, że to za wcześnie... Cykle mam krótkie, bo 24-dniowe, także na poniedziałek przypada mi @. Nie wiem czy wytrzymam, czy w niedzielę nie zrobię sikańca... To będzie 10 dpo. Myślicie, że jeśli coś jest na rzeczy, to na teście wyjdzie ?
    Pozdrawiam Was gorąco i każdej z osobna życzę zielonej kropeczki <3

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 15 grudnia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Hej dziewczyny, pozwolicie, że dołączę do Was :)
    Jestem 8 dpo i strasznie korci mnie na testowanie, ale wiem, że to za wcześnie... Cykle mam krótkie, bo 24-dniowe, także na poniedziałek przypada mi @. Nie wiem czy wytrzymam, czy w niedzielę nie zrobię sikańca... To będzie 10 dpo. Myślicie, że jeśli coś jest na rzeczy, to na teście wyjdzie ?
    Pozdrawiam Was gorąco i każdej z osobna życzę zielonej kropeczki <3


    Nie jestem ekspertem ale patrząc na Twój wykres to nie ma wysokich temperatur, są zbliżone do tych z pierwszej fazy, zazwyczaj przy ciąży są one sporo, sporo wyższe, choć nie zawsze

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ