X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Nowa na ovufriend

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 20 września 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prosze bardzo i zawsze pomoge, jesli bede znala odpowiedz!

    rybka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 24 września 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Wcześniej byłam użytkowniczką 28 dni, jednak tutaj bardziej mi odpowiada. Staramy się od kwietnia 2012. Jestem po badaniach - wszystko w porządku. Mam regularne cykle co do dnia. Bóle owulacyjne także bardzo regularne. Skoro dalej nic , postanowiłam mierzyć temperaturę chociaż zawsze podchodziłam do tego bardzo sceptycznie. Wykresy są klarowne a obserwacje proste do umieszczenia. Pozdrawiam wszystkie staraczki.

    Katha81, rybka lubią tę wiadomość

    694032qf33k11a3t.gif
  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 24 września 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Atra :)

    i zycze powodzenia.
    Ja tez z ovu zeczelam mierzyc temperature i uwazam ze to pomaga mi w zrozumieniu moich cykli.

    pozdrawiam :)

    Atra81, rybka lubią tę wiadomość

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
  • Atra81 Koleżanka
    Postów: 55 31

    Wysłany: 26 września 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) zamiast na "fb" siedzę teraz na "of" :) A tak poważnie - to śledzenie i porównywanie wykresów wciąga.

    <3

    Amaranta, Katha81, Zemraa, Frelka, rybka lubią tę wiadomość

    694032qf33k11a3t.gif
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 26 września 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny

    ja dopiero zaczynam...z ovufriend :) mam nadzieję,że to miejsce przyniesie mi szczęście.

    Pozdrawiam

    rybka lubi tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 września 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobietki ja też dopiero zaczynam;) mam nadzieję że nam wszystkim w miarę szybko się uda;) ja brałam tabletki anty przez 2 misiące (w sumie nie wiem po co) i po odstawieniu postanowiliśmy zaczać się starać, ale kurcze to wcale nie jest takie proste na jakie wygląda niestety;) ja myślałam że raz dwa trzy i już będę w ciąży a tu psikus;) niby staramy się od miesiąca ale podłamałam się jak dowiedziałam się że siostra mojego męża jest w ciąży i to z wpadki (!). No cóż, mam nadzieję że i nam się szybko uda;)

    Katha81, rybka lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez zaczynam to mój pierwszy cykl z mierzeniem temp i badaniem śluzu... o szyjce nie mam pojecia kiedy ona wysoko kiedy nisko ale sie nauczę(mam nadzieję że nie będe musiała) Mam juz dwójke dzieci ale bardzo chce trzecie chyba za bardzo bo nic z tego nie wychodzi, pierwsze nie wiem kiedy nawet wyskoczyło :) drugie w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek anty.No a teraz od dłuższego czasu sie nie zabezpieczamy i nic ..

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 września 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to i tak już jesteś bardziej do przodu niż ja, ale się nie zniechęcam bo to dopiero początek;)
    2grdzlo81yuo7ymm.png

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • izabelka04 Autorytet
    Postów: 1649 1605

    Wysłany: 28 września 2013, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atra81 ja też wcześniej wciąż na fb a teraz na ovu...:):):)

    Atra81, Katha81, rybka lubią tę wiadomość

    <3 WOJTUŚ <3 moje słodkie słodkości <3

    7v8rw1d340v3rocf.png
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 28 września 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fakt... ovu.. uzależnia;)

    izabelka04, Atra81, rybka, Katha81 lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny...Tak ovu uzaleznia :-)Kiedy rano nierze temp.od razu musze ja wpisac i zobaczyc jak uklada sie wykres....7 mcy staran z ovu 4 i ciązy brak..:-(Ale trzeba byc dobrej mysli

    rybka, Katha81 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 15 października 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katha81 wrote:
    Witam cie KaEm,

    mi tez sie tu spodobalo, naprawde fajne sa te wykresy, pomagaja zrozumiec wlasny cykl miesiaczkowy.

    Mi tez sie rozregulowaly cykle (byly za dlugie) i od razu poszlam do lekarza. Niby wszystko bylo w porzadku ale ja chodzilam nadal bo mnie to nipokoilo. W koncu gina zauwazyla niepekajace pecherzyki na jajniku, podejrzewala PCO, tarczyce i cukrzyce. W miedzy czasie wyszla mi przepuklina i musialam byc operowana. Zrobili laparoskopie i sprawdzili rowniez narzady rodne. No i sie okazalo ze mam endometrioze :( i cysty na jajnikach.

    Ponoc do 12 miesiecy to norma, ale hormony mozna przeciez wczesniej zbadac. Zwlaszcze jesli mialam kiedys problemy z progesteronem.

    a gdzie mialas umiejscowiona przepukline jesli moge zapytac ?

    rybka, Katha81 lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 23 października 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny to jest nas troche :) rosniemy w sile :) ale z tym fb macie racje. Ja tez pierwsze co to wlaczam of teraz hahaha :)
    Ja zobaczylam dzis na tescie ovu przepiekne dwie kreseczki i nastrajam sie tym pozytywnie na ten cykl :) wiem ze to jeszcze nic nie znaczy ale jakies swiatelko w tunelu widac :P
    Wiec kobietki - pozytywnie zmierzajmy ku finalowi ;)

    rybka lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 23 października 2013, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was i śle&&&& :)

    rybka lubi tę wiadomość

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Anija Debiutantka
    Postów: 14 18

    Wysłany: 27 października 2013, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie kobietki :) ja tu już jakiś czas jestem , ale dopiero kilka dni temu ''odkryłam'',że trochę z wami popiszę, jeśli będę coś wiedziała na jakiś temat oczywiście. Wcześniej nie miałam za bardzo czasu ;)
    pozdrawiam Ania
    ps. Bardzo mi się podoba ten ''of'' :)

    rybka, Macierzanka:), Katha81 lubią tę wiadomość

    5eca86a81f4ed3d9473a14bc79e60961.png
  • JustyśkaG Autorytet
    Postów: 528 413

    Wysłany: 28 października 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja również dołączam do grona. Jestem od niedawna na ovufriend i bardzo mi się to spodobało. Przede wszystkim można pogadać z osobami które tak jak ja bardzo chcą dzidzi:-)
    Pamiętam jak w sierpniu gadałam do mojego M. o dzidzi. A on mówił będzie to będzie nie nakręcaj się. Teraz mamy końcówkę października a M. dziś obudził się i mówi : "szkoda że już nie ma dzidzi w środku. A najlepiej to jakby miał już (bo to ma być on) 3 latka żebym mógł z nim piłkę grać:-)

    rybka, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    7u22gywlaksivpie.png
    Lilunia 23.09.2014
    Asiula 2.09.2016
  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 29 października 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez jestem tu nowa staramy sie juz jak dla mnie dlugo od 16 miesiecy od 10 miesiecy z testemi ovulacyjnymi od 4 cykli z dokladniejszymi pomiarami (temperatura sluz itp.) wczesniej kozystałam tylko z programow na telefonie, ale za każym razem tylko okres wyznaczał dobrze ( możedla tego że mam regularny co 28 dni) a dni płodne zawsze inaczej niż testy i gin na usg. mam nadzieje że razem jakoś wymienimy sie doświadczeniemi i sie nam uda:-)

    Macierzanka:), Dorotucha lubią tę wiadomość

    bhywanlil4ktaodk.png
  • MKMKK Znajoma
    Postów: 22 9

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny :)
    Jestem tu nowa i nie potrafię jeszcze czytać wykresów.
    Nie ograniczamy się z mężem od 10 lat i żadnej wpadki nie było a dopiero teraz trafiłam chyba we właściwe lekarskie ręce :)
    Mam nadzieję, że tutaj się "zarażę" ciążowymi fluidzikami :) czego życzę wszystkim starającym się :)

    Katha81 lubi tę wiadomość

  • Katha81 Autorytet
    Postów: 1291 988

    Wysłany: 9 listopada 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    a gdzie mialas umiejscowiona przepukline jesli moge zapytac ?


    mialam pachwinowa (udowa) po lewej stronie

    sv8qt8h.png
    04.06.2015. Termin cc
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ