X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

obliczenia

Oceń ten wątek:
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 19 marca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jastjast wrote:
    Dziewczynki,przepraszam bo pewnie jest to gdzieś wyjaśnione ale nie mogę znaleźć,co oznacza czerwona pozioma linia na wykresie,mam nadzieję,że nie okrzyczycie mnie za moje niedoczytanie....

    Powinna to być linia podstawowa, przechodząca przez najwyższą z temperatur z I fazy Twojego cyklu. Choć doświadczenie pokazuje że owu różnie ją zakreśla, często z pominięciem niektórych wyższych tempek I fazy.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    Powinna to być linia podstawowa, przechodząca przez najwyższą z temperatur z I fazy Twojego cyklu. Choć doświadczenie pokazuje że owu różnie ją zakreśla, często z pominięciem niektórych wyższych tempek I fazy.
    OF nie wyznacza linii podstawowej. Ta pozioma linia wyznaczana przez OF to nie wiadomo co znaczy ale na pewno nie jest linią podstawową.
    Linia podstawowa przebiega przez najwyższy punkt 6 niższych temp sprzed skoku.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    Powinna to być linia podstawowa, przechodząca przez najwyższą z temperatur z I fazy Twojego cyklu. Choć doświadczenie pokazuje że owu różnie ją zakreśla, często z pominięciem niektórych wyższych tempek I fazy.
    OF nie wyznacza linii podstawowej a ta pozioma w tym programie to pewnie nic nie znaczy.
    Linia podstawowa przebiega przez najwyższy punkt 6 niższych temp. sprzed skoku a NIE przez najwyższy punkt pierwszej fazy :)

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • jastjast Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,mam pytanko,dzisiaj powinnam dostać miesiaczke ( zwykle jest to rano) zamiast miesiączki mam kilka brązowych kropek na wkładce,wogole nie przypomina to krwi, temp.utrzymuje się ,nie było spadku,co o tym myśleć? Czy miał ktoś podobnie?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ