Odpowiedz

obliczenia

Oceń ten wątek:
  • Justeck Ekspertka

Wysłany: 19 marca 2014, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jastjast wrote:
    Dziewczynki,przepraszam bo pewnie jest to gdzieś wyjaśnione ale nie mogę znaleźć,co oznacza czerwona pozioma linia na wykresie,mam nadzieję,że nie okrzyczycie mnie za moje niedoczytanie....

Powinna to być linia podstawowa, przechodząca przez najwyższą z temperatur z I fazy Twojego cyklu. Choć doświadczenie pokazuje że owu różnie ją zakreśla, często z pominięciem niektórych wyższych tempek I fazy.

Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    Powinna to być linia podstawowa, przechodząca przez najwyższą z temperatur z I fazy Twojego cyklu. Choć doświadczenie pokazuje że owu różnie ją zakreśla, często z pominięciem niektórych wyższych tempek I fazy.
    OF nie wyznacza linii podstawowej. Ta pozioma linia wyznaczana przez OF to nie wiadomo co znaczy ale na pewno nie jest linią podstawową.
    Linia podstawowa przebiega przez najwyższy punkt 6 niższych temp sprzed skoku.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    OF nie wyznacza linii podstawowej a ta pozioma w tym programie to pewnie nic nie znaczy.
    Linia podstawowa przebiega przez najwyższy punkt 6 niższych temp. sprzed skoku a NIE przez najwyższy punkt pierwszej fazy :)

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • jastjast Koleżanka

Wysłany: 20 marca 2014, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,mam pytanko,dzisiaj powinnam dostać miesiaczke ( zwykle jest to rano) zamiast miesiączki mam kilka brązowych kropek na wkładce,wogole nie przypomina to krwi, temp.utrzymuje się ,nie było spadku,co o tym myśleć? Czy miał ktoś podobnie?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ