Odpowiedz

obliczenia

Oceń ten wątek:
  • Justeck Ekspertka

Wysłany: 19 marca 2014, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jastjast wrote:
    Dziewczynki,przepraszam bo pewnie jest to gdzieś wyjaśnione ale nie mogę znaleźć,co oznacza czerwona pozioma linia na wykresie,mam nadzieję,że nie okrzyczycie mnie za moje niedoczytanie....

Powinna to być linia podstawowa, przechodząca przez najwyższą z temperatur z I fazy Twojego cyklu. Choć doświadczenie pokazuje że owu różnie ją zakreśla, często z pominięciem niektórych wyższych tempek I fazy.

Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    Powinna to być linia podstawowa, przechodząca przez najwyższą z temperatur z I fazy Twojego cyklu. Choć doświadczenie pokazuje że owu różnie ją zakreśla, często z pominięciem niektórych wyższych tempek I fazy.
    OF nie wyznacza linii podstawowej. Ta pozioma linia wyznaczana przez OF to nie wiadomo co znaczy ale na pewno nie jest linią podstawową.
    Linia podstawowa przebiega przez najwyższy punkt 6 niższych temp sprzed skoku.

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet

Wysłany: 19 marca 2014, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justeck wrote:
    OF nie wyznacza linii podstawowej a ta pozioma w tym programie to pewnie nic nie znaczy.
    Linia podstawowa przebiega przez najwyższy punkt 6 niższych temp. sprzed skoku a NIE przez najwyższy punkt pierwszej fazy :)

7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

201701271765.png

(*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • jastjast Koleżanka

Wysłany: 20 marca 2014, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ,mam pytanko,dzisiaj powinnam dostać miesiaczke ( zwykle jest to rano) zamiast miesiączki mam kilka brązowych kropek na wkładce,wogole nie przypomina to krwi, temp.utrzymuje się ,nie było spadku,co o tym myśleć? Czy miał ktoś podobnie?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego