X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Olej z wiesiołka - który najlepszy?
Odpowiedz

Olej z wiesiołka - który najlepszy?

Oceń ten wątek:
  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś nie mam przekonania do Oeparola. Być może dlatego, że od dawien dawna łykam wiesiołka Gal i sprawdza się on doskonale. Kapsułki zawierają 100% olej z wiesiołka + kapsułka wykonana z żelatyny.

  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 1 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neverland wrote:
    Jakoś nie mam przekonania do Oeparola. Być może dlatego, że od dawien dawna łykam wiesiołka Gal i sprawdza się on doskonale. Kapsułki zawierają 100% olej z wiesiołka + kapsułka wykonana z żelatyny.

    Tak tak! Jestem tego samego zdania. W ubiegłym roku miałam praktyczny brak jakiegokolwiek śluzu, w trzecim cyklu starań zaczęłam łykać 6 kapsułek wiesiolka dziennie (firmy Gal), nie sprawdzalam wtedy śluzu, ale zaszłam w tym cyklu w ciążę. Poza tym wiesiolek firmu Gal pięknie wplywa na cykl, temperatury w pierwszej fazie sie nie rozchodziły, trzymaly sie ciągle w granicach 36,4-36,5. Ciążę niestety poroniłam. Później zjadłam 2 opakowania Oeparolu, już po samych temperaturach widziałam, ze tak pięknie nie wpływa na cykl. Od początku tego cyklu biorę znów wiesiołka Gal i jest świetnie. Temperaturki na poziomie 36,3-36,4. Mimo, ze po zabiegu łyzeczkowania śluz sie u mnie pojawił to i tak wolę zażywać wiesiołek. Do tego czasem zjem jogurt z dodatkiem mielonego lnu. No i piję dużo wody. Dziś mam 9dc, a śluz juz jest odczuwalny ;)
    Podsumowując - moim zdaniem Oeparol nie jest ani trochę wart swej ceny, zdecydowanie mniejsza ilość kapsułek za około 25zl-30zl?
    Wiesolek Gal to az 120 kapsulek za okolo 25zł i jest bez żadnych dodatkowych substancji, czyste dobro :) Dodatkowo piękne wlosy i cera :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Lisiunia Autorytet
    Postów: 515 338

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiście na brak śluzu bardzo polecam picie oleju z siemienia lnianego.
    Praktycznie nie obserwowałam u siebie śluzu rozciągliwego (nawet przy samobadaniu), jedynie wodnisty. Po około 2 miesiącach codziennego wypijania łyżki oleju lnianego, w tym cyklu zaobserwowałam śluz jakiego w życiu nie widziałam. Ciągnący, w dużej ilości, najbardziej płodny. A biorąc pod uwagę, że olej lniany ma bardzo dużo innych właściwości, to można się poświęcić i przełknąć tę okropną maź ;) Ważne by był dobrej jakości, kupiony w aptece i przechowywany w lodówce.

    03.2017 początek starań
    09.2017 laparoskopia, endometrioza IV st.; lewy jajowód niedrożny
    11.2017-03.2018 stymulacja owulacji
    05.2018 podejrzenie wodniaka jajowodu lewego
    03.2019 IVF: 6 komórek, 4 zapłodnione, jedna nierokująca morula w 5 dobie - transfer nieudany.
    10.2019 IVF: 8 komórek, 2 zapłodnione prawidłowo (reszta niedojrzała), w 5 dobie została jedna ❄💗
    11.2019 laparoskopowe usunięcie wodniaka z jajowodem
    07.2020 - 09.2021 leczenie stanu zapalnego endometrium (3histero, 2 biopsje)
    04.2021-01.2022 Reseligo (menopauza)
    09.2021 odroczenie transferu - podostre zapalenie tarczycy 🤦‍♀️
    17.02.2022 wybudzanie do transferu (estrofem)
    08.03.2022 transfer
    Zostań z nami Cudaczku 💗💗💗
    7 dpt bHcg 41,17
    9 dpt bHcg 80,68
    13 dpt bHcg 340,61
    17 dpt bHcg 1530,00
    22 dpt mamy serduszko <3
  • marcela123 Autorytet
    Postów: 1221 658

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Drugi cykl lykam wiesiolka z firmy Oeparol. W tym cyklu chciałam dołączyć jakieś witaminy dodatkowo i kupiłam Vita min plus mama i teraz dopiero zauwazylam, że niektóre skladniki się powtarzaja, np cynk, witamina c, E, miedź i teraz nie wiem czy mogę to brać czy nie będzie tego za dużo.

    Aniołek 17.10.2017- 8t5d
    tb739vvjdr6gsxwh.png

    3i49hdgew2fq6tag.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie brała dwóch suplementów, w których się powtarzają składniki.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ