X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta chyba nici z owulacji bo spadła mi temperatura, chyba, że źle zrobiłam pomiar ponieważ rano się podniosłam i dopiero potem zmierzyłam temperaturę. Jestem zalamana :(

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie obserwuj się dalej. Nie ma sensu polować na dokładny dzień owulacji, tego domową obserwacją nie określimy. Wystarczy wypatrywać dni płodne i wykorzystać jak najwięcej.
    Zdarza się, że temperatyura rośnie po kilku dniach od owulacji, nie jest powiedziane, że musi skoczyć zaraz następnego dnia.

    asiaP lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta Możesz zerknąć na mój wykres? Ciągle mi skacze ta temperatura :(

    a624fe5a43caf5d46b6836cdd3a7a4de.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    Możecie mi pomóc w interpretacji mojego wykresu?
    W tym cyklu tempka mi strasznie skacze w 2 fazie. Termometr chyba działa dobrze,jest nowy, zaczęłam mierzyć innym niż w poprzednim cyklu, bo tamten miał tylko 1 miejsce po przecinku. W poprzednim cyklu takich skoków nie było i nie wiem, czy takie coś "zdarza się" czy to jakis niepokojący objaw...
    tak wyglądał mój wykres w poprzednim cyklu
    1caf07a635180f9eb4c1a41b11722d87.png

  • PaulinaN Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest to mój pierwszy wykres z obu wiec prosiłabym o pomoc w interpretacji. Wydaje mi się ze owulacja pojawiła się dopiero przy skoku temperatury na 37,2 a nie tak jak pokazuje wykres. Poza tym też nie wiem jak interpretować te dwa skoki temperatury, czy to w ogóle cokolwiek może znaczyć czy raczej nie powinnam się tym specjalnie sugerować? Dodam że przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne i to jest mój 3 cykl po ich odstawieniu. Pierwszy trwał 31 dni drugi już 28 i w nim był i płodnych śluz i wyższa tempa. W pierwszym nie sprawdzałam tego, byłam zbyt zajęta organizacja wesela :)

    Z góry dziękuję za pomoc

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaN udostępnij wykres :)

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • PaulinaN Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a właśnie, zapomniałam o najważniejszym :)

    https://ovufriend.pl/graph/dd77f11b1eda98cb423f2b420c2376ba

    dziś już mi ovu przesunęło termin owulacji na 14 dzień cyklu, ale i tak nie wiem, czy wszystko jest ok i jak interpretować ten wykres...

  • Zielinka83 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, powiedzcie mi - czy u mnie była owulacja czy nie??? Jestem tu nowa i wg mnie jestem już po owulacji - a na wykresie nadal nic... Możliwe to?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ