X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta chyba nici z owulacji bo spadła mi temperatura, chyba, że źle zrobiłam pomiar ponieważ rano się podniosłam i dopiero potem zmierzyłam temperaturę. Jestem zalamana :(

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 4 czerwca 2014, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie obserwuj się dalej. Nie ma sensu polować na dokładny dzień owulacji, tego domową obserwacją nie określimy. Wystarczy wypatrywać dni płodne i wykorzystać jak najwięcej.
    Zdarza się, że temperatyura rośnie po kilku dniach od owulacji, nie jest powiedziane, że musi skoczyć zaraz następnego dnia.

    asiaP lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • asiaP Znajoma
    Postów: 30 16

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta Możesz zerknąć na mój wykres? Ciągle mi skacze ta temperatura :(

    a624fe5a43caf5d46b6836cdd3a7a4de.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    Możecie mi pomóc w interpretacji mojego wykresu?
    W tym cyklu tempka mi strasznie skacze w 2 fazie. Termometr chyba działa dobrze,jest nowy, zaczęłam mierzyć innym niż w poprzednim cyklu, bo tamten miał tylko 1 miejsce po przecinku. W poprzednim cyklu takich skoków nie było i nie wiem, czy takie coś "zdarza się" czy to jakis niepokojący objaw...
    tak wyglądał mój wykres w poprzednim cyklu
    1caf07a635180f9eb4c1a41b11722d87.png

  • PaulinaN Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jest to mój pierwszy wykres z obu wiec prosiłabym o pomoc w interpretacji. Wydaje mi się ze owulacja pojawiła się dopiero przy skoku temperatury na 37,2 a nie tak jak pokazuje wykres. Poza tym też nie wiem jak interpretować te dwa skoki temperatury, czy to w ogóle cokolwiek może znaczyć czy raczej nie powinnam się tym specjalnie sugerować? Dodam że przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne i to jest mój 3 cykl po ich odstawieniu. Pierwszy trwał 31 dni drugi już 28 i w nim był i płodnych śluz i wyższa tempa. W pierwszym nie sprawdzałam tego, byłam zbyt zajęta organizacja wesela :)

    Z góry dziękuję za pomoc

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 14 czerwca 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaN udostępnij wykres :)

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • PaulinaN Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a właśnie, zapomniałam o najważniejszym :)

    https://ovufriend.pl/graph/dd77f11b1eda98cb423f2b420c2376ba

    dziś już mi ovu przesunęło termin owulacji na 14 dzień cyklu, ale i tak nie wiem, czy wszystko jest ok i jak interpretować ten wykres...

  • Zielinka83 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 czerwca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, powiedzcie mi - czy u mnie była owulacja czy nie??? Jestem tu nowa i wg mnie jestem już po owulacji - a na wykresie nadal nic... Możliwe to?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ